Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:08:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март 2019 - Честита баба Марта!  (Прочетена 65904 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 15, 2019, 08:15:16 »

Привет. Тук от сутринта е слънце, да видим как ще е до довечера.
Да се оплача. Вчера одрах една кола без да искам. Лошото е че е БМВ и няма Каско  shok вече официално съм шофьор!
Айде хубав ви ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 15, 2019, 08:58:26 »

Здравейте smile

Днес Бамбук не е на градина и ще го водя в центъра да играе.
Тук уж ще е много топло събота и неделя, но още е студено и не мога да си направя план.

Маги, случва се, на който кара кола. А тм как го прие. Моят би откачил. Аз затова никога няма да карам кола .

Хубав ден smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 15, 2019, 10:16:47 »

Не беше щастлив, то и аз не бях. Ама аз карам една много старо и очукано Пунто. Та на моята кола нищо и няма
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #108 -: март 15, 2019, 11:08:56 »

Панде, за град като Виена може и без кола, тук транспортът ми е толкова ужасен, че без кола не мога. Купих си първата кола на пук, защото си ценях времето още тогава. Отнесох много критика от мъжете шофьори, докато не им теглих една и ги помолих да слязат. Шофьор се става с практика... сега същите тези разбиращи
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #109 -: март 15, 2019, 11:12:49 »

Пиша от телефона... решилда постне на половината писане...

 diablo

Панде, за град като Виена може и без кола, тук транспортът ми е толкова ужасен, че без кола не мога. Купих си първата кола на пук, защото си ценях времето още тогава. Отнесох много критика от мъжете шофьори, докато не им теглих една и ги помолих да слязат. Шофьор се става с практика... сега същите тези разбиращи се возят спокойно при мен, а колеги от чужбина, които съм разкарвала из града се кръстят на трафика и ми правят комплименти за уменията. А аз не съм нито рейсър, нито някакво чудо на шофирането, просто свикнах.
Маги, и за теб се отнася. Ще се научиш!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 15, 2019, 12:19:54 »

То това е проблема реално, че няма удобен транспорт и с едно малко по-голямо дете дето ходи на някакво занимание извън градината става трудно. Плевен е малък град, но от в къщи до майка сменям два тролея, а с кола съм за 5 минути. Сега ще почва на плуване дребната, после лятото е лесно, ми зимата. Та аз от зор карам, иначе съм голям пешеходец.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #111 -: март 15, 2019, 12:59:56 »

Пандата и в София си джиткаше по градския транспорт, не я плаши нищо smile Аз тук 2 дни ходих с градския че колата ми умря и исках да режа вени... егаси! и то с метрото... не с автобус

Маги, аз още на първата седмица ударих един, хич да не ти е smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 15, 2019, 14:11:38 »

Маги, на всеки се случва, после ще ти е забавен спомен.
Мм наскоро се изуми, че масово приятелките ми с деца не карат и се чудеше как се оправят. Аз не си представям да съм зависима от някой да ме развозва само (не че имам само моя кола, ама все се разбираме на кой е по-належащо), а мм пък хич не е фен да ми е шофьор. Оня ден даже се жалваше, че така и не изкарах А категория, че да си ползвам и скутер.
Днес много приятно време, макар да е леко хладно.
Довечера имам излизане по женски и нямам търпение вече.
Ще водите ли някъде децата на кушии?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 15, 2019, 16:19:07 »

Булчето как знае, че съм фен на градския транспорт smile

Реално в София имах по-удобен транспорт - метрото, тролей, трамвай, автобус, все на 5-10 Мин. Тук всъщност не живеем във Виена и е като тези автобуси, които се водят крайградски - на 30 мин и влак на 30 мин. Постоянно съм в стрес дали Бамбук няма да се замота и да си изпуснем транспорта. Добре, че и тук закъсняват lol Иначе влакът е като космически кораб.

А мъжът че ще мрънка, ще мрънка. Но аз се опасявам, че ще получи удар. Просто той много си пази нещата, а аз, да кажем, че съм над нещата lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 18, 2019, 08:32:21 »

Добро утро след един доста натоварен уикенд.Не мога да кажа до колко положителен беше, но не беше и ужасен.Съседите от горе ни наводниха тоалетната в събота срещу неделя и цяла нощ с това се занимавахме.Поне времето беше хубаво и излизахме по улиците.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 18, 2019, 08:52:42 »

Добро утро!

Ние бяхме болни миналата седмица и сега сме почти добре. Времето беше разкошно почивните дни и бяхме навън.

Изгледах Денят на бащата. Определно за мен филмът беше много добър. През цялото време съм гледала с притаен дъх и насълзени очи. Много тежък и истински ми беше. Всички актьори ми харесаха. За финала съм със смесени чувства. Някакси неестествено ми дойде, колко щастливи са всички. Мога да кажа само - горките деца, които са жертва на родителите си. Втори сезон, мисля че не искам, защото ще се развали идеята. Страхотен!

Маги, много неприятно.

Днес съм на зъболекар отново, че миналата седмица отложих като се разболяхме.

Хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 18, 2019, 09:47:36 »

Здравейте!

Ние вчера се разходихме до Братислава. На мен грам не ми се ходеше. ММ цяла седмица се гласеше за хубавото време в неделя, а на мен не ми се вярваше, че ще е хубаво, защото в събота валя. Бамбук ме събуди в 6ч, имаше мъгла и аз си викам, супер никъде няма да ходим. Ама в 7ч вече беше слънчево. Мрънках още малко, ама ММ не поддаде. Та отидохме. От началото ми беше студено, пък и спряхме на една улица, все едно сме в София, нищо интересно. Ама като се стопли и отидохме до замъка ми хареса. Та добре си прекарахме. Бамбук от време на време се лигавеше, но не беше много зле. Само накрая беше на кон. На него му хареса, защото има тролеи, трамваи, автобуси, кораби и гълъби.

Миме, успех със зъболекаря

Маги, кофти случка

Хубав ден на всички. Днес тук пак е дъждовно.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 18, 2019, 13:14:37 »

Привет!

И при мен е все дъждовно последната седмица, но въпреки всичко е пролет, дърветата и цветята цъфтят откакто сме дошли smile Надявам се и слънцето скоро да излезе, че ми се обикалят гори и планини!

В събота ми беше първият истински почивен ден досега - отлежах си, гледах цял ден филми, а по залез излязох да се разходя край реката. Уж за малко, ама натрупах 5 км. В неделя пък ходихме в зоопарка, който е не много голям, но доста интересен - откарахме 3-4 часа там.

Нямам търпение любимият да ми дойде на гости, следващата седмица ще е при мен  yahoo Ще си взема малко почивка от работа, разбрала съм се вече с колегите, че няма да ме има 2-3 дни. Имам толкова много планове да му покажа всички местенца и красоти в града... но най-вече искам пак да си засиваме заедно, да го прегърна! Липсва ми много вече. И въпреки това съм доволна от себе си, защото преди да замина си мислех, че ще ми е много трудно да се справям с всичко и носталгията и тъгата по дома ще дойде, просто защото не мога да съм сама. Но се оказах по-силна от страховете си (поне засега  blum ) и чувствам липсата на милото, не защото имам нужда от помощ, а защото просто го обичам (лигави излияния  pardon )

И малко по темите - аз имам книжка от 9 години, но шофирам, само ако няма кой друг. Аз обичам да се возя, но не обичам да внимавам в пътя. Два пъти съм карала до морето - дългите разтояния не ме притесняват, но градското в София си ме плаши, особено като не мога да паркирам навсякъде. Знам, че това се лекува с практика, но...

Хайде, успешна седмица от мен!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 18, 2019, 13:20:48 »

Здрасти!
Маги, миналата седмица явно някаква каръщина те е гонела. Дано тази вече да е по-добре.
Миме, дано всичко мине бързо и леко при зъболекаря.
Ние уикенда бяхме почти като без дете. Аз в петък излизах, прибрах се към 12,мм едва беше приспал Ники (скоро няма да ми се случи пак излизане след 22 sad ). В събота ходихме да видим кончета, много беше приятно за около час. После оставихме Ники и с мотора ходихме до квартала, аз на кола маска, мм да ме закара уж, ама се разбрал с един приятел и айде по бира, та едва си тръгнахме, за да не закъснеем за плуване. В неделя ходихме да покараме ски за последно  cray. Много ми е смотано, че зимата свършва и следващите 9-10 месеца няма да караме.
Днеска е толкова топло, че бяхме по тениски на вън. Ники видя една моя с бухал и искал и той да има бухал, сега ще търся и за него  pardon мислех, че такива орищевки за дрехи имат само момичетата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 18, 2019, 14:48:00 »

Направо си е пролетно вече, незнайно до кога обаче. Дори не съм забелязала кога са цъфнали дръвчетата пред блока. На мен чак за тениска ми е рано, нищо че времето позволявя. Аз и с бодитата трудно ще се разделя. По тънки блузки бяхме. Просто трудно ще се климатизирам сега..такава съм си.

Този зъб ще го влача още поне 2 седмици и пак ще трябва да ходя. Надявам се за него да е за последно вече. Не само, че ми е неприятно да ходя, но и постоянно трябва да ангажирам ММ да излиза от работа, за да гледа Алекс.
След зъболекаря ходихме в детската градина, Алекс си намери едно момиченце и си играха. После се прибрахме с мотора - 40 Мин.
Сега се чудя от къде да започна, че в нас е бит пазар.   tease

Панде, днес Бамбук не е ли на градина?

Бубе, много хубаво, че ТМ има възможност да те посети.

Рат, ей я къде е следващата зима. Пак ще карате. 
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines