Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:57:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март 2019 - Честита баба Марта!  (Прочетена 66130 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 07, 2019, 14:41:41 »

Здравейте!

И тук е приятно времето. Ходих до личната и там един ми вдигна кръвното, като ме пререди. Идеше ми да го изям с парцалите. Не си замълчах де и на излизане го оправих.  diablo Ама, ако все им се мълчи на такива индивиди, няма да има оправия. Заради него си закъснях за часа при зъболекаря. Добре, че там поне мина безболезнено този път. Другата седмица пак ще ходя.

Изгледах първи епизод на Денят на бащата. Хареса ми доста и сега ще пускам втория. На 15-тата минута щях да се разплача. Аз съм силно емоционален човек и такива драми много ги преживявам. Много е лесно да гледаш отстрани и да даваш съвети или да казваш "ама този сега защо така постъпи". Много сериозна тема е засегната. Аз съм дете на разведени родители и се радвам, че майка ми е казала край, защото е била подложена на всякакъв вид тормоз и не знам, ако не се бяха разделили, до къде щеше да се стигне. Нямам спомен някой да ме е настройвал против биологичния ми баща, аз сама виждах какъв е, а и нямам кой знае какви спомени. Тук, в сериала, става въпрос и за изневяра, а тази тема не я харесвам, колкото и да е "актуална" в днешния свят.
Подозирам, че няма да ми хареса края, щом ще има такава раздяла. Хареса ми играта на актьорите. Досега не бях гледала Захари Бахаров, освен в тв предаването.  good

Панде, честито ви! Голямото момче ходи на градинка.  good Така обяснено ми звучи като все едно са на детски център. Така ли е навсякъде там, защото знам, че тук не позволяват на родителите да остават с децата, или поне на повечето места?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: март 07, 2019, 16:23:08 »

А, изневярата е само нишка. Още в началото момъкът казва, че нещата между тях отдавна не вървят. Става ясно, че е останал без работа заради неудобна статия, която е пуснал по убеждение, но жена му не одобрява. После тя му е намерила нова работа, която пък той хем мрази, хем е и ниско платена. Някак изпада в положение, по- често отреждано за жена и това допълнително му вгорчава битието. Та изневярата вероятно е била от моментна ярост /като на приятелката, дето пък съблазни общ познат/ и в крайна сметка нищо повече не се случва от един алкохолен секс.  pardon
Онзи момент, според моите разбирания, е всяка криза в личен или съвместен план и продължава цял живот.  Всеки от нас се бори по различен начин, едни се мъчат да не допуснат да се случи, други имат някакъв  вариант да се справят ако се случи.  Аз май съм от вторите...
Хаха, едно време плашех мъжа ми, че ще избягам и ще му оставя на него двете деца funnytooth Съвсем доброволно и сега му ги давам, барабар със снахи и кандидат- снахи, но пак не се трогва да ми свири по гайдата и да ми купи два диаманта Wink.
Много интересно ми беше, как леко вкарват за засилване на подсъзнателна реакция котки - онзи белия рунтав, двете на прозореца, една черна, една мърлява в калта и т.н.т. smile
В Кауфланд има розички на прИмоция - 13 бройки за 5лв. Купих на моите пенсионерки за утрешната среща в арменския ресторант и ще ги разфасовам на по- малки букетчета, издухах си косата, белким срещна засукан арменец и ми хареса и съм готова за празника.  smile Родният си има колежки, те да му мислят изхранването, благодарностите и изненадите Wink.
« Последна редакция: март 07, 2019, 16:29:02 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #47 -: март 07, 2019, 16:44:59 »

Цитат
Та изневярата вероятно е била от моментна ярост /като на приятелката, дето пък съблазни общ познат/ и в крайна сметка нищо повече не се случва от един алкохолен секс.  pardon

мен това ми направи впечатление, тя побърза да и каже когато разбра че мъжа и е изневерил,но когато изпадна в същата ситуация си замълча за да не си развали брака.

Ние днес ходихме на Ливански ресторант за обяд, почерпих си любимите ми подчинени (ужасна дума, не се сещам за синоним) за новата позиция. Много вкусно беше
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 07, 2019, 17:19:30 »

Рат, що така нахрани жените, нали и ти си жена?

Вторият ден на градина не се състоя, защото снощи тръгнаха сополи, а през нощта лаеща кашлица. Иначе е добре горе долу днес.

Аз ще ходя с него, не знам и аз колко време. Може и месец май. Аз с удоволствие още вторник ще си тръгна. Ама едва ли ще стане. Тук, доколкото знам има период на адаптация във всяка градина.

Пас съм за сериала. Захари Бахаров ми е анти.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 07, 2019, 18:48:49 »

Привет!
Аз съм на родителска. “Захаросах” ги предпразнично, хахах. Сега гледам как колегите ги “захаросват”.
Голям смях днеска: четат по роли и едната роля е на Susanna. И един скача и вика: аз ще съм Шушана, хихихи yahoo  tease
При нас е весело винаги. Хората са Simply the Best, ние сме просто : The Simply...  pardon
Изненадите ми за празника вече започнаха: ключодържател сърце със снимка на Кари и саксия зИмбюли бели от Кико. Ще видим утре какво ще е от шефа. Иначе от учениците имаме общ сертификат за най-добри учителки. Знам, защото го организираме аз и една колежка. Заедно с 2 ученички сме от Организационния комитет (така ни наричат на работа), организираме всичко по всякакви поводи!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: март 08, 2019, 08:33:51 »

48М! Good luck LAUGHTER heart
Кой както разбира днешния ден, така да го празнува и това да получи!
Аз лично не се боря за равенство по разни показатели с мъжете, а за надмощие! Понеже не виждам как ще си го получа, съгласна съм и на рози! Вие обаче не се предавайте, млади сте, искайте повече, имате подкрепата ми! heart heart heart
« Последна редакция: март 08, 2019, 08:38:12 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 08, 2019, 09:06:19 »

Добро утро и честит празник. И аз като свекърва, за надмощие се боря. Иначе няма да ме отразят! Бъдете обичани и много ценени.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #52 -: март 08, 2019, 09:18:56 »

Честит празник мили дами!

За поредна година се възмущавам на всички постове в мрежата, че това е празника на майката. За какво се боря? За да не мисля за надмощие, равенство и пр, а това да идва естествено.


И тази година, любимия ми поздрав, ЖЕСТОКИ СТЕ!

Не готвиш, не подреждаш, не переш –
не ми е нужна тиха домакиня.
Надявам се за днес да избереш
онази рокля във небесно синьо,

обувките на белите цветя
и сребърните гривни от Мароко…
Сложи червило. Идва пролетта.
Прекрасна си. Направо си жестока!

Аз искам да се перча като лъв
със своята излъскана лъвица,
за другите мъже да бъдеш стръв,
но да си само моя –
като жрица.

Такава те желая. Не с парцал.
Мъжете нямат нужда от слугиня.
Бъди красива. Всичко бих ти дал.
Но, моля те, не ставай домакиня!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 08, 2019, 09:24:49 »



Честит празник с рози от мен!

Аз вчера получих крем за ръце с коноп от The Body shop. Бил най-мега гига добрия крем за ръце smile

Хубав ден smile

Е, Булче нали уточнихме, че в България съвпадат денят на жената и денят на майката. От деца така ни учат.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #54 -: март 08, 2019, 09:51:53 »

Цитат
Е, Булче нали уточнихме, че в България съвпадат

ама то чужденците в България не го разбират така  lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 08, 2019, 10:48:32 »

Аз си купих дантелени боксерки и четки за грим.  blum
Честит осми март! Жената е жена и преди и след децата!
Днес ми е първият свободен осми март откакто забременях- чувствам се мега.
Не се боря за нищо- искам да изкарвам пари да се гледам себе си и детето, другото - както дойде. Човек трябва да е подготвен за всяка ситуация. А мъжете да са живи и здрави- откакто родих, основа съм си аз, цел съм си аз. Преди беше мъжкия пол, което според нен не е било правилно..
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #56 -: март 08, 2019, 14:33:34 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Честит празник, на викай му такси lol Всеки е свободен да празнува каквото си поиска. Аз лично днес се чувствам мега добре в тялото на жена. Подстригах се на каре, сложила съм си най-секси дантеленото бельо, имам супер програма за вечерта... Ами, жестока съм  blush blush blush Направо съм неотразима и под роклята и над нея lol lol

Маги, забравих да те поздравя за новото начинание. Дано да ти е успешно и да ти носи предимно положителни емоции, директор да станеш  girl_wink

Бягам и ви пожелавам хубав ден  give_rose give_rose give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #57 -: март 08, 2019, 14:38:35 »

Честит празник на всички give_rose Пожелавам ви здраве и красота!
Днес бяхме при едната рожденичка - бабата на ММ. Довечера ще се съберем с другата - моята баба. Решихме го да е в нас за по-удобно на всички. Wink Колкото и да се подиграват на този ден, днес се усеща празнична атмосфера из града. Имам си прекрасни цветя и финансова част за една глезотия.
ММ си е в нас и се възползвахме smile Тези дни сме по всички магазини за строителни материали. Купихме гранитогрес за терасата - на дълги ивици имитиращи дървени греди. Измислихме как ще изглежда декоративната стена зад едната част на дивана. Поръчахме лампи. Измислихме вместо цветарник да са лавици на стената за саксиите, а от другата - за книги... Полудях от идеи yahoo ММ е в настроение да угажда Bravo Харесах един корниз като състарен, ама пусто само малки размери. Там май ще е някакъв вариант Б, но има време.

Много ми е интересно да коментирате Денят на бащата. Ще пиша и аз, ама от компютъра. Хич не е захаросан края! На това му се казва Да заметем под чергата. Трябваха ми 2-3 дни да се отърся от емоцията, която остава. Дано да няма втори сезон или поне не в тази сюжетна линия. Не искам пак да се разочаровам  като зрител. Едва сега ще видя Откраднат живот, Дяволското гърло и Господин Х. Не можех емоционално да ги смеся. pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 08, 2019, 15:02:54 »

Честит празник!
Ние с баба и майка си спретнахме чудесно обяд че влюбимия ресторант в Банкя. Мм сутринта ми оставил ключа за колата с докуме тире на мотора и ходих да му нося документи понеже "тебе никога не те спират"  pardon. Хубаво е да послуша човек и нещо различно от "Маргаритка", та поне се зареди с хубава музика.
Утре или други ден се опитвам да организирам каране на ски на Витоша, дано ми се получи.
Свекърва, като каза че се бориш за надмощие, баща ми има един лаф за семейния живот--първите години от брака мъжът се бори за надмощие, после за равенство и накрая за оцеляване.

Рат, що така нахрани жените, нали и ти си жена?  
Жена съм, ама съм заобиколена от мъже, които страдат, заради нещастници. Кумата ми идва да ходя и да я набия, няма такава долна жена, не я интересува нищо стига бившия й мъж да страда, това да разреве детето като му о яснява, че баща й не я е изоставил е като спорт за нея. При Девера същата история, а още не са се и развел. Жена му казала, че никой повече няма да вижда и да пипа малката и вече никой не я вижда.
Никой не е застраховане от развод/раздяла, само се надявам ако някога стигнем до там да си удържа на сегашните принципи и да не допускам тия просташки грешки с моето дете.
« Последна редакция: март 08, 2019, 15:06:07 от ratatui » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 08, 2019, 15:22:08 »

Здравейте и честит празник!

Моето момче ме зарадва със стихче:

Днес е твоят празник
майчице добричка.
Много те обичам аз
ти си ми едничка.

Цветенце откъсвам
с моята ръчичка
Цветенце ти давам
майчице добричка.
 heart heart heart

ММ ми беше оставил цветя и после се издаде, че бил ходил за подаръци, но не знам още какви.
Сега ще се разкрасявам - че си оправя маникюра, прическа и разни други приготовления. Няма да пипна нищоо Girl_hide Даже мисля да си пусна Денят на бащата, докато си правя косата. И тъй... pardon
Има вероятност всичко да се провали с гръм и трясък, ако Алекс не пожелае да седим в ресторанта, но  ще се надявам на другото.
Днес бяхме по блузки навън, голям кеф. Случайно се засякохме с една приятелка в градината и много се зарадвах, защото не се бяхме виждали от месеци.  yahoo

Пфу забравих, че не съм звъняла още на свекървата.
Хайде хубав ден и вечер!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines