Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:23:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март 2019 - Честита баба Марта!  (Прочетена 66061 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 04, 2019, 14:32:09 »

Здрасти!
На мен ми харесва! Няма нищо общо с булчинската рокля не само на Кейт ами и на други кралски особи, единствено това, че е бяла. А и тя е принцеса. Позволено й е да носи такъв вид рокли. Така искам и мен по-често да ме канят на поводи където няма проблем да се носи бяла официална рокля. На сватби не става, на кръщенки трябва или да си майката или кръстница и пак отпада. Може би единствено остава за годишнина. Но за да облека такъв модел трябва да се повталя... ех мечти мечти...
Панде, дай някоя друга рокля от БАФТА. Има ли нещо друго интересно?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 05, 2019, 08:09:29 »

Добро утро!

В следващите дни се очертават пролетни температури, което много ме радва. Днес е денят от март, който си избрах. Дано да е хубав.

В петък Алекс вдигна температура, но за щастие за два дни. Заведохме го да го прегледат на частно и се оказа със зачервено гърло. Беше поспалив, но поне имаше енергия.
Вчера бяхме навън, даже кара колело.

Роклята на Кейт ми прилича на булчинска от всякъде, но иначе е хубава. Разгледах и другите, сякаш бяха по-премерени, в сравнение с Оскарите.

Маги, честито. Дано се чувстваш по-добре на новото място.

Хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 05, 2019, 08:25:29 »

Вие пък. Всяка бяла рокля ли е булчинска lol

И тук е хубаво времето. Днес е Фашинг и ще има нещо на центъра на Пуркерсдорф, може да се отбием.

Гледали ли сте Зайчето Питър? Много е готино smile

Айде хубав ден
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 05, 2019, 08:26:44 »

Не, но тази специално на такава ми прилича.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 05, 2019, 12:04:59 »

Привет, добре съм но ще има период на напасване, естествено.
Роклята е хубава, на мен ми харесва, но аз бяло не бих облякла.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: март 05, 2019, 13:05:37 »

И роклята, и Кейт са хубави, ама ще бия и този фотограф diablo. Снимката в гръб /заради прическата/ е все едно правена с медицинска цел да се види изкривяването на гръбначния стълб nea. Ами онази страничната, на мишницата в едър план, тя пък защо? nea nea
Роклята е бална, там белият цвят е предпочитан и даже препоръчителен за млади дами. Пък и да не е, както казва Фани, принцеса е, каквото си иска, това ще прави Wink Wink
Изтрепах се в почивните дни... Родният беше по събрания, аз му ударих голямо разбутване на цветята. Теменужките на балкона ги попари последната слана, та трябваше да ги скубя и да сея нови. Ходих и до пловдивската Икеа, ръка да пипне. Иначе на каталог са красиви, ама в действителност ми дребнеят и ми се виждат нестабилни. Малко като лисицата и гроздето, кусури им намирам Wink.
На Главната имаме нови грозотии - Пижо и Пенда. Направо.... Отзад се вижда и емблемата на ЕСК на сцената за 3- ти март. Свири духова музика за 15- тина минути, а през останалото време думкаха само един барабан.  sad Тържеството вярно беше вечерта на друго място, но все пак Мамин Златен можеше да се постарае.
Хубав и скучен /за вдъхновение/ден, аз отивам до Еконт. Поръчала съм едни платове за РД за правнука на леля ми и трябва да се вдъхновя. Лесно е за момичета, вържеш по една фльонга и готово. От 12 плата, 10 са в розово. Двата "мъжки" са в бежаво и избеляло синьо. Пък уж повече момчета се раждали. crazy
Гледах "Ден на бащата" и сега чакам последните серии. Ами... позната тема как от нищо става нещо. Има един сериал "Аферата", там от щастливо семейство с три деца, без видими дразги, от една нищо и никаква усмивка, чак до убийство се стигна nea.


* 53212845_10212837768888435_7565825826684403712_n.jpg (44.99 KB, 257x280 - видяно 4568 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 05, 2019, 13:53:13 »

Здрасти!
Много е ху ава Кейт с роклята, на мен ми харесва. Нещо мярнах, че май е бременна, ама може би е било невярна информация.
Маги, честито!
Бубе, благородно ти завиждам! Много ме кафиш как красиво описваш всичко!
Ние 3 дни се изкефихме на макс на Пампорово. Малко пренаселено беше, особено на 3ти, понеже правят спускане със знамена и носии. Бяхме взели един колега на мм, който кара доста, та имаше бързи обучения и вече караме доста по-добре, та имаме и повече писти за спускане. Ама много бързо свърши и сега ми е толкова криво и сиво, нищо че навън времето е страхотно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #22 -: март 05, 2019, 13:59:21 »

Не е бременна Кейт. Казала била че на нея би и се искало 4то, но Уил не би издържал, от там голяма каша smile

Свекс, за сериала, че много ме вълнува smile. Мен ми направи друго впечатление, а даването на съвети в трудни ситуации, особено свързани с проблеми във връзката/брака. Майка ми цял живот ми натяква да не се бъркам в чуждите взаимоотношения, и е права. Никога не бих си позволила да кажа на някой разделяй се, или прости му. Тук ясно се вижда ей това намесване до какво води. Снощния епизод беше много тежък, днес е финала
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: март 05, 2019, 14:19:35 »

Здравейте!
Направихме една вила в Средна гора без нашите деца. За една вечер, ама пак разнообразие good Дребният ни наказа на другия ден с криене и мучене, а днес е ревльото на мама и само по крачолите ми виси pardon
ММ днес беше до обяд на работа и вече е отпуск преди старта на новото място. И при него е от частен в държавен сектор, та ще има да се напасва към новото темпо. Ще се възползваме тези дни и ще обикаляме по магазините за строителни неща. Искам на спокойствие да огледам за лампи, гранитогрес, нещо декоративно за едната стена и разни дреболии, че започнем ли - ще е тичане. Мразя да пазарувам под натиск сега и веднага!
Гък да не сте казали за Денят на бащата Wink Гледам го в интернет, та към малко назад. Да, и на мен ми прави впечатление чуждата намеса и силата, която тя оказва при взимането на решения. В едно интервю чух за това, че кадрите са дълги, а не насечени като при екшън. Това определено прави още по-тягостна обстановката и създава чувство за реалност.
Маги, успех give_rose
Бубе, ти много увлекателно разказваш, ама защо не ни показваш Wink Направи някоя и друга снимка.
Аз съм за 6-ти. Миналата година беше малко смаренгясано времето точно на тоя ден, ама годината не ми беше лоша. Мен още ме държи странно настроение. Имам чувството, че не е сатурнова дупка, а е осъзнаване, че майчинство ми приключва след няколко месеца. nea

А, да - канени сме на сватба на другия край на страната. Ден неделя, дневна сватба! Защо точно в този край съм била 2 пъти на такова събитие и двата пъти организацията беше нулева?! Ако ходим на тази - вероятно ще ми е хеттрик.
« Последна редакция: март 05, 2019, 14:22:11 от Alichka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 05, 2019, 14:27:44 »

"Денят на бащата" съм го набелязала още, докато въртяха само рекламата. Ще видя кога ще му дойде времето и до тогава ще прескачам всичко, което пишете за него, защото не обичам да знам какво ще стане, преди да съм го видяла със собствени очи.

"Моят ден" нещо не ми харесва. Слънце от време на време, но духа. Даже шапката си слагах, защото ме заболя ухото.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: март 05, 2019, 14:31:18 »

Да, тъщата съвсем си се проявява като тъща smile. Хубаво, че няма свекърва, досега да е като в шекспирова драма- всички изпотръшкани на сцената. Двете мацки взаимно се надъхват, но в общи линии е най- добре да кажем "пази боже". pardon.
Бахаровият да кажа, скоро го гледах в моноспектакъла "Чамкория" Ами изключителна актьорска игра прави, как за миг не доскуча, а реално няма какво да се измъкне от сценария.
Хлапето с чуждоземско име и то много кадърно. good Изобщо, добре направен сериал. Снощи в Капките споменаха, че и Дяволското гърло заслужава да бъде видян, та и аз като на Али мъжа ще взема да се притесня как по цял ден само телевизия ще зяпам blum
Моля ви се, на 8-ми март по пенсионерски сме на арменски ресторант. smile Представете си как ще се надлъгваме, хаха. Пак по- добре, отколкото на китайски blum.
Вие ще празнувате ли?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 05, 2019, 14:48:17 »

Али, къде го гледаш в нета? Аз чкм да свърши и ще го започна, ако не заспя пак в 22 де.
А "Дяволското гърло", мм каза че е хубав и ще го гледам и него някога. Пък и нали е сниман по моя край blum повечето места са ми познати, та със сигурност ще го видя.
Аз съм си избрала 17 и дано да е хубаво, че тая година нещо много неизвестни се очертават и малко ме плаши.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: март 05, 2019, 15:01:05 »

Рат, в youtube го има. Разгеле, научиха се да правят свои канали и оттам пари да печелят! А не както досега да го пуснат в определен час по телевизията и кой гледал - гледал. Столичани в повече са типичен пример как да унищожиш един хубав филм във времето. То е ясно защо майка не е гледала "Есмералда" баш по време на вечерно къпане и кърмене pardon Ама оттогава са минали 32 години.
Снощи гледаме Стани богат и на стола арменец - щастлив пенсионер. ММ много компетентно каза: Аз досега нещастен арменец не съм виждал! funnytooth funnytooth funnytooth Свекърва, поне весело да ви е blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 05, 2019, 15:18:27 »

Точно сега го подпитвам ММ дали има планове за 8-ми. Аз ще ги водя на ресторант. Скоро го откриха и още не сме ходили.  Ама той не знае. pardon Няма да му казвам до последно какво ще правим.  Запазила съм още преди един месец почти.  Girl_hide Уж нямал планове, ама нещо на ощипан ми се прави.  Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 05, 2019, 15:33:56 »

Миме, накрая да не се окаже че и двамата сте направили планове тайно от другия Wink. Мо е да имате 2 маси в рестиранта blum
Довечера май ще го почна сериала.
То като гледам бъркане то в чуждите работи на някой хора си им е хоби. Е на мм бабата така някога "забранила" на сина си да се разведе със свека и цял живот бях нещастни. Сега свека се опитва да направи същото  pardon
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines