Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:19:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88575 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #210 -: февруари 22, 2019, 14:16:29 »

На мен ми е едно отнесено. Много леко спя тези нощи, будя се, а сутрин не ми се става. Тази нощ имах и озвучение от кошарата. Такова пръцкане беше, че все едно от голям човек идваше. lol
Хаха, Фери, щурите идеи на ММ! Той разглобява аспиратора и го носи в мазето (в лабораторията демек Wink ) да го мие и да не цапа банята с мазнотии. Та по същата логика разглоби вратата на фурната.
Котлоните почти не ги ползвам. Хич нямам мерак да вися права и да бъркам нещо да не загори. Ама аз супи не ям, та не съм показателна. Ям мюсли за закуска, вечер салати, а ако не забравя - по обяд ям нещо печено. pardon ММ, ако има мерак, прави за тях супи. Като гледам Дребният върви към моя вкус. Готвеното на обяд го омита, а вечер е мъка със супата.
Бубе, страхотна идея за мартеничките! Bravo Лек път и бърза адаптация ти пожелавам!
Фани, ти поне си в час, че основите се поставят в предпубертетна възраст. Като се замисля, нас едно време Господ ни е пазил. Пак е имало интернет, макар и левче на час, ама нямаше внимание от страна на родителите какво се случва там. И го казвам за моите родители, които работят с компютри от раждането ми почти.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 22, 2019, 14:24:30 »

Ние имахме не спокойна нощ, Ники се буди с рев доста пъти, май имаше и температура и дишаше странно. Днес нищо му няма  pardon и си бяхме навън както обикновено, само седим далеч от деца, за всеки случай.
Нещо ключа ми прави номера и за малко да си останем заключени, ама мм дойде да ни освободи. Много странна работа, той сутринта ни е заключил и аз от вътре не можах да се отключва с моя ключ. Той дойде, отключи без проблем и после и аз си отключва и заключва спокойно.
Миме, от понеделник ще е италианска седмица в лидл, та ще има паста и кори на воля. Сега и на мен ми се доядв лазаня, май ще карам мм да мине до лидл за полуготови. А Ники си е поръчал боб, цял ден ми го повтаря и аз само го баламосвам, че нямаме. Накрая отиде и ми донесе пликчето с боб от баба и чакаше на масата да му сервирам  diner
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 22, 2019, 14:29:31 »

Благодаря, Маги smile Този център ми спаси зимата. Бамбук хваща по някой вирус от там, но нали и през това трябва да се мине. На курса по немски също е много готино smile А, забравих да се похваля, че миналата седмица на едното съчинение нямах никакви грешки smile
Много вкусна, да ви стане лазанята smile Бамбук винаги иска да помага в готвенето. В момента най-любимото му е да бърка яйца. Само да ги види приготвени и отива да си вземе купа и вилица.

У нас бодитата са си актуални, надявам се за последно.

Днес имаше епизод с тръшкане. Много са натоварващи, а и вече физически е много силен и ми е много трудно. 300м истерия до спирката. Там още рев и мятане. Ама дойдоха още двама човека да чакат автобуса и изведнъж седна кротко на спирката. Но на мен ми трябваше повече време да се успокоя.


Бубе, супер ще си изкараш smile ще си говорите по скайп/Вайбър. Всичко ще е наред smile

Тук сутринта валя, но сега грее слънце.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 22, 2019, 14:41:45 »

Рат, благодаря, че ме светна. Ще се ходи до Лидл.  good

Бодита отдавна не носи. Някак си боди без памперс не ми е много ок.  huhhuh.gif Обличам понякога, без да закопчавам, но рядко.

Панде, браво на теб с немския. А водихте ли Бамбук скоро на логопед?

Преди малко слушах комшийката какво конско чете на сина си, че е мързел и нищо не прави. Все едно бяха в нас, направо ми наду главата. Ама и тя така се дра.  angry

А мен така ме заболя единият зъб, този, който не очаквах да ме боли. Петък е и не знам какво ще правя почивните дни, ако продължи.  angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 22, 2019, 15:17:52 »

Миме, отивай довечера някъде да те видят, не е шега със зъбите. Вчера една приятелка от сутринта я приболял, до обяд се засили и вечерта го извадиха.
Панде, браво! Много ме кефиш как звучиш, не усещам особена носталгия, браво на вас! А за тръшкане направо не и говори, няма ден без 2-3 драми. Онзи ден го оставих и се направих, че си отивам е познай дали си тръгна, накрая го нарамих и като взе да се дере и крещи, една жена ме изгледа все едно го отвличам. Всеки ден, драма да излезе, после драми къде да отидем, после на прибиране, направо на моменти едва го изтрайвам. Ама още седмица и отиваме 3 дни на ски, та ще се заредя.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #215 -: февруари 22, 2019, 15:34:27 »

Хайде и аз за се вредя предуикедно / преди почивните дни, в превод/ smile
Тези дни ми се отвори голямо ходене и пътуване, къде приятно, къде по задължения. Исках да почна с житния режим, но премислих, че ще имам неудобства и се отказах за следващия месец.
Бубе, лек път и много ползотворни запознанства да имаш good Имай предвид, че понякога мартениците не се приемат особено добре извън България и много чужденци отказват да си ги връзват по ръцете. Особено пък ако имат синьо мънисто, страхуват се да не са някакви заклинания и да им донесе нещастие. Та имай едно на ум, да не се обидиш smile.
Аз на моите съм дала по кълбо прежда, да режат и да връзват, който иска. Хаха, първата година в Америка НИ1 беше казал, да видят щъркел или лястовица и тогава да свалят мартеницата. Горките, те в ЛА нямат такива прелетни птици и ходили в природонаучния музей да търсят и там си и вързали конците на някакъв парапет. НИ2 пък преди мач навързал на ръцете на съотборниците си, но главният съдия наредил да ги махнат от съображения за сигурност, кой знае какво си е помислил funnytooth В Европа вече има много българи, може и да са свикнали и да не се страхуват, ама аз да предупредя Wink
Тук Главната е задръстена със сергийки - мартениците на баба, па на кака, на мама... все уж ръчна изработка от сръчни китайчета. Има хубави, но повечето са ужасно грозни и нендодялани.
Нали ви се похвалих, на моите кикимори ще подарявам семенца в пликче, по 59 ст., на прИмоция от Кауфланд, с джуфка от мартеница за разкош. Много интересно, има семенца от мушката, аз винаги с чепче съм ги захващала crazy Дано поникнат  blum.
Някой планирал ли е вече дейности за тридневната почивка по Трети март? Ние след снеговете лани по това време, когато бяхме организирали ходене до Вонеща вода и Търново и всичко пропадна, хич и не смеем да се замисляме smile
Али, имали са ти доверие вашите, затова не са те дебнели. НИ1 си казваше всичко и питаше, ама пак ни изкара акъла с онази мома в университета, дето го беше подгонила. За НИ2, като за спортист, повече се страхувах да не тръгне към разни стимуланти, та само му ходех по историите в интернет и дебнех. Накрая баща му го заведе при приятел, лекар на футболен отбор и той му предписа добавки след обстойни прегледи. Сума п ри давахме, но поне знаехме, че не са опасни боклуци. За другото не ми се и мисли все още, само казвам, пази боже...
Хаха, кви 10 години, племенникът от детската градина е наясно с процеса на възпроизводство. Както беше предложил едновременно на две момичета, сега да не види женки- лигли, фукли и ревли били. Не ще да се жени вече, не ще да има деца, щял да си връзва тръбите. За последното не посмях да го разпитам подробно, но явно е ставало въпрос, защото майка му отклони разговора и ми намигна.
Вчера във вестника прочетох /бях без очила/ едрите букви на заглавие, че в 900 училища в Бг. ученици от 9 до 16 години се определяли по 4 вида пол. Ей, това докато си намеря очилата, как ли не го смятах, ама за повече от три не успях да го докарам, пък то било: момче, момиче, не мога да определя, не искам да отговоря crazy.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 22, 2019, 17:18:54 »

Рат, той Ники е в разгара на тръшкането, ама при нас беше лятото и по не ми пука. Сега не е всеки ден. Ама той е 15 кг и поне метър висок. Като размята крака и ръце и вземе да се усуква е страшно. Ама то аз си усложних живота - реших да го понося, а не да казвам на всяка локва "не сега, на връщане" и след това пресякох не на светофара, а по-рано, защото не знаех дали не сме се забавило за автобуса. Голяма е консерва, сакън да не развалиш рутината.

Аз мартеници няма да раздавам, но ще си подготвя информация. Много хубава традиция, много съсипана с китайските мартеници.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #217 -: февруари 22, 2019, 17:37:39 »

Панде все едно за моя Звяр ми говориш, амаа така ми се кара и отвръща вече, цупи се, тупа се, размахва с пръст, елем да е по неговия начин

Свекс, не знам, ама аз всички чужденци които познавам се кефят на мартениците.На едни клиенти докато бяха тук бяхме подарили, леле кеф, следващата година поръчаха гривни в червено и бяло с тяхното лого и ги изпратиха на всички служители от техния екип както и раздали и в техния офис. Много ни трогнаха  heart. Хахах племенника ти и той кърти!

Аз уж чакам уикенд да дойде.... ама днес ще водя един екип на вечеря... А до сега бях с целия свят на колове,първо с изтока, после със запада... скапана съм!Шефката поне разреши 1ви март да го пусна отпуска, мисля най накрая да ида да си пусна изследвания
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #218 -: февруари 22, 2019, 19:22:12 »

Хахахах умрях от смях с племенника на Свекс lol Ще си връзва тръбите lol
Охххх чета ви и се успокоявам, че не само при нас е такова положението. Вчера първо рева и лежа 10 минути на земята, че иска шапката със зайчето, която вече е толкова измъчена, пък и ѝ малее, после сколаса да сложим друга и като излязохме реши, че ще я маха  angry През две минути ляга на земята или ме пресреща да я нося, накрая не издържах и се качихме на автобуса, после беше зор докато слезем. Като слязохме реши, че ще съ сибува обувките и ще се съблича girl_impossible Изобщооооооооооо фън голям. И естествено имаше 3-4 лелки да ми дават акъл, ей как пък не сенамери един мъж да ми каже нещо, а само ми се обясняват да не я сърдя, да я гушна, а на мен ми иде да ги подпукам  beating Дето вика Пандето после на мен ми е по-трудно да се успокоя.
Панде верно сте много саможиви, аз щях да съм голяма драма, хич нямаше да се преместя може би  blush
Браво за немския  heart heart heart
А, лазаня и ние ядем от готовите в лидл, ММ им е фен, аз също, че само трябва да се ръгнат във фурната  blum
Булче, ми пратим малко мартеници в Прага, да ги смилим да се държат малко по-нормално  pardon
Аз днес си изпълних плана за деня, остава само да се приведа в СПА вид, ма чакам и аз ММ да се дообясни с един тегав американец, че нямам нужда от компанията на Мис.
« Последна редакция: февруари 22, 2019, 19:23:58 от Feribotka » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #219 -: февруари 23, 2019, 09:15:46 »

Добро утро и честит ни първи истински сняг за тази година! Следващият подозирам как ще е около 8 март pardon
Не съм хич подготвена за такова време. Обувките тип автомобилни гуми ми стоят по надстройките в гардероба с желание хич да не ги свалям. До онзи ден слагах къс ръкав под тънкото палто, а днес като за ходене на гости исках да ходя с къса пола или рокля.
Фери, мен лелите най- ме радваха около съветите какво да ям, че да имам кърма... А то се чудех колко ката хавлии да сложа в спортния сутиен, че да не пера чаршафи всяка сутрин. Затова им благодарях и им казвах да си вземат съвета под мишница и да си ходят по пътя. Ти що не им каза, че приемаш съвети за отглеждане на дете само от мъже Wink
Вързаните тръби и мен ме впечатлиха! Bravo Наскоро се сетихме как бяха подарили портфейл на комшията. Вътре - един долар и един презерватив. Синът му питал 1000 пъти какво е това. Получил компетентен отговор - калъфче за пи*ка. После бабата била в потрес от реакцията на малкия, че баща му си е забравил калъфчето, ама това е то семейство с двама лекари Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 25, 2019, 09:20:35 »

Добро утро!


В петък 12ч умрях с тоя зъб. Търпях, търпях и си махнах памука с лекарството, но продължиха болките. Добре, че като се наспах ми мина. В края на седмицата ще ходя пак.

В събота имах час за фризьор да си използвам подобаващо ваучера, защото ММ беше почивка. Отидох за балеаж, прибрах се с кичури. Фризьорката ме разубеди като ми каза "ти просто не си такава".  lol Косата ми била здрава и хубава.  pardon Ами така де...Никога не съм се боядисвала, нито кичури съм си правила, абе чиста и натурална си бях. Но се нуждаех от промяна. Отрязах си и от косата. И пак й казвам "режи още", тя не иска, но добре стана. Бях решила, че искам промяна, дълго събирах кураж и можех да понеса още.

Вчера бяхме МОЛци и направиме добър шопинг. Този път съм доволна, доста неща купихме за Алекс. Може да посрещне пролетта. И ММ си купи това, което трябваше. Само аз нищо не успях да си харесвам, но и времето не ми стигна. Ще е следващия път.
Вечерта ММ ходи да рита. Пуснах на Алекс видеото от сватбата ни и такъв рев му ударих. cray Не го бях гледала от 3 години сигурно. А Алекс беше толкова ентусиазиран и подскачаше покрай мен. "Мамо, това ти ли си?", "Виж, облякла си рокля", " Тати, какво си е обул".... heart  Скоро ще трябва да си го гледам на спокойствие цялото.  heart

Ха, като пиша аз за тръшкането, всеки мълчи, ще кажеш, че само моето дете се тръшка. И изведнъж всички станаха тръшкачи  girl_impossible Ми така, здрави нерви и тУй то.

Хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 25, 2019, 10:17:48 »

Здравейте smile

Снощи са били Оскарите и сутринта гледах рокли. Не знам защо напоследък гледат да са странни, а не красиви. Харесаха ми само Емилия Кларк и Бри Ларсон, които по принцип са много кошмарни.






Миме, кога пък сме казвали, че нашите не се тръшкат? Почти всеки ден намира за какво да тропа с крака и да казва Не. Но не му се впечатлявам от тези. Но в петък беше страшно. В събота не може да си вдигна ръцете, дето съм се опитавала да го удържа. Всички се тръшкат, споко.

Вчера гледах интервюто на Александра Сърчаджиева по нова телевизия. Голям рев му ударих.


Хубав ден smile
« Последна редакция: февруари 25, 2019, 10:19:47 от pandapanda » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #222 -: февруари 25, 2019, 11:40:11 »

Добър ден

Ей снощи не дочаках старта на червения килим, заспала съм към 00:30..., та сутринта набързо прехвърлих да видя кой пИчели кой не. Роклите, ммм, все тая са, или са ту мач кич, или прекалено семпли, пример, Шарлиз Терон, каква е тая амишка рокля...(Диор била). Гага се беше спретнала добре, а това изпълнение на сцената ще се помни дълго. Интересно е че се е разделила с годеника си, последно беше с него на Глобусите, пък Брадли беше с Ирина на Оскарите... скоро май ще лъсне някоя жълта новинка. Трябва да намеря време да изгледам Green book и The Favourite




Тъй, да се стопля, че днес беше брутално студено, едвам държех волана...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 25, 2019, 11:54:18 »

Аз харесах Дженифър Лопес.
Останала съм с впечатление че само моето дете и това на Рат се тръшкат. huhhuh.gif
И тук не помага оставянето на земята и чао чао- грам не му дреме. Вбесява ме ужасно- всъщност само баща му може да ме ядоса така. Понякога яхвам метлата и почвам да крещя като откачалка, но май не ми отива.
Новият ми метод е като на Рат- пренасям го през рамо и го оставям да се тръшка в двора. Честно казано не ми е жал - каквото повикало, такова се обадило.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 25, 2019, 12:42:10 »

Привет!
Имах изключително приятен уикенд. Посрещнах Инж. от София и на прибиране си “починахме” в Търново. Колко хубаво е когато не сме се виждали известно ВРМЕ  8Pдобре че ще си ходи преди да сме се скарали...
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines