Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:18:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88563 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 14, 2019, 09:49:16 »



Честита да е Моника, жива, здрава и щастлива!

Честит празник smile



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #121 -: февруари 14, 2019, 10:32:04 »

Да е жива и здрава Моника!Много да ви радва и все така да е своенравна! Ей кога стана това дете на 5г? Сякаш вчера беше бременна smile

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #122 -: февруари 14, 2019, 12:58:37 »

Здравейте,
Честита да е Моника, много щастлива и много обичана. Единият Змей е лъв, другият водолей, в този контекст бих казала, нека си е своенравна, аз не си представям какво им е на родителите с послушни деца, сигурно е много скучно.
Аз днес съм вкъщи, водих 31 на сладкарница, защото вчера се върна от ски училище и ми е долипсвал, пък е и с хрема. Отделно в Оксфорд имат варицела... а трябва да добутаме до един концерт, на който съм му обещала да ходи. Стискайте палци, ако ще се обзавеждаме с тази последната оксфордска мода да е след концерта. Ние днес няма да празнуваме с цветя и балони, мен ме топлят други неща в една връзка, а тях ги получавам през цялата година. Ще си кажем наздраве в името на любовта и толкос!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 14, 2019, 13:19:40 »

Привет!

Цял ден ми е едно такова сънено и объркано, не спах добре през нощта, много сънища, сто пъти се будих. Но нищо де, днес отмених всякаква работа, за да си почина през деня, а вечерта сме на ресторант.

А пък на мен точно с балони и сърчица ми се е припразнувало  tease Специален ден ми е, свързвам го с много спомени. По този повод си мислех вчера, че напоследък за даденост приемам любовта, много други неща някак си са ми до главата. А така обичам да обичам и да ме обичат!

Честити рожден ден на Моника smile Да расте умно и добро дете!

Отивам да пазарувам лиготии  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 14, 2019, 13:30:02 »

Честит празник на Мони и честит Четвъртък! Аз днес празнувам факта че сме здрави, за да си лазим по нервите успешно , но не и прекалено. Това ми е и пожеланието към вас ! smile
Мен ми е време за хрупане на меденки и сериалче, за розето е рано.  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 14, 2019, 13:44:13 »

Здравейте!

Минавам само набързо да честитя на Маги! Да е здрава и щастлива Моника! Весел празник!

Честит празник на всички, кой каквото си празнува. Много любов и вино да се лее!  Да сме здрави, заедно и да се обичаме!
Ние ще уважим и двата празника. ММ вече ме изненада сутринта.  heart  Довечера съм аз.  heart Нямам време за повече писане, даже не знам дали ще успея да свърша всичко, което трябва.

Хубав ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #126 -: февруари 14, 2019, 14:04:24 »

Хайде, здравейте и от мен и който празнува - нека да е честит! give_rose
Аз забих едни шарени обувки. Огромен късмет, че са тесни и направо за без пари. Направих си подарък без повод girl_haha
Леко съм в чуденка какво да купуваме на татко, че в събота ще празнува рождения си ден, който през седмицата мина тихомълком. Понякога идеи имам много, ама сега никакви pardon
Свекърва, брик не е ли много оранжев цвят или клони и към розово huhhuh.gif
Фери, не, моля ти се! Никакви дебели вежди lol Аз съм най-върл противник на тази мода - рунтави, космати, прави и свъсени вежди като от есенно прет-а-порте. Искам си тъничките, с хубава чупка, ама без дупки между косъмчетата.
Паднах от смях с тези жеравоподобни щъркели lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #127 -: февруари 14, 2019, 14:21:12 »

Хаха, Али, от клонящо към оранжево, та до розово е. Освен това може да е мат, гланц, ярко, пастел, с червено, с жълто...абе май и мъката на писателя, освен тази на фотографа smile.
Честито ти ботуши, ама то днес е за джапанки Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #128 -: февруари 14, 2019, 14:33:48 »

Аличко, тази статия за теб специално https://mamamia.bg/pred-ogledaloto/kanosani-vezhdi-trendat-kojto-me-udavi-v-histeriya/?fbclid=IwAR0XZXpTWtj_YXl5LRb2zM2sbScP-qS8fN4rr3KDVi9DZnryoqYD8Uh2CdQ!


Божке съвсем изключих че днес е валентайнсдей! Жива да не бях хахах! Аз имам друг ангажимент, ще гледам Зверо на таекуандо в градината, имат открит урок  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 14, 2019, 14:55:53 »

блазе ви за джапанките, тук си е за ботуш!
Свекс, мисля че палтото е далеч от брик, понеже видях и други снимки под всякакви ъгли- към сьомга може би клони.
аз съм си взела сивкаво черен деним ботуш над коленете и чакам с нетърпение да стане топло!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 14, 2019, 15:11:29 »

Маги, да ви е жива и здрава Моника! Весело от елязване на 5цата!
Панде, аз не знам що си мислех, че памперса вече е в историята при вас. И Ники е до същата работа, казва ама след като свърши нещо. Съгласява се чат пат да седне на гърне или прав на тоалетната, ама не върши нищо, явно не го свързва това с пишкане. Чудя се дали да не му взема писоар, много са сладур ски, ама си мисля че ще ходи да го върти само с ръка  pardon
Драма с биба не съм имала, никога не съм купувала и ползвала, та се радвам че по е това съм си спестила.
Тия рокли (които показахте) ги гледам и се чудя как може това да струва пари, това и д ами го подаряват не бих го носила.
А тия нови хитчета изобщо и не искам да ги чувам. Ники с качването в колата е заповядал да се пуснат неговите песни и нищо друго не може да се чуе. Аз се научих като карам без него си пускам от тела каквото ми се слуша, ама то имам толкова малко време обикновено и толкова много песни, които искам да чуя, че никога не ми стига.
« Последна редакция: февруари 14, 2019, 15:24:07 от ratatui » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 14, 2019, 15:58:06 »

Въобще не е история памперса. Сега се прибрахме с един кашон lol lol Бамбук си пишка в гърнето, само да склони да седне. Ще кажеш, че е много зает и няма време. Днес до обяд беше отзивчив, но докато се обличах да излезем се напишка. И идва и почва : "Уф, ц ц ц, ех, не, не, ц ц ц" lol lol lol Много се тюхка lol lol

И тук е хубаво времето днес smile
Активен
renikoleva

Публикации: 0


« Отговор #132 -: февруари 14, 2019, 20:42:34 »

Въобще не е история памперса. Сега се прибрахме с един кашон lol lol Бамбук си пишка в гърнето, само да склони да седне. Ще кажеш, че е много зает и няма време. Днес до обяд беше отзивчив, но докато се обличах да излезем се напишка. И идва и почва : "Уф, ц ц ц, ех, не, не, ц ц ц" lol lol lol Много се тюхка lol lol

И тук е хубаво времето днес smile

Не се притеснявайте мами, ще дойде момента, моята мома чак на 2г и 7 мес. се отучи само с едното напикаване. Следобяд ставайки от сън ѝ казах, че е вече голяма и памперс не ѝ трябва, като ѝ се препишка посочих гърнето и казах, че там пишкат големите хора. Тя обаче забрави - напишка се, идва при мен дърпа панталона и вика: "Малко пиках"...... е това беше, нямаше нито нощни напикавания,нито дневни. Преди този момент я мъчих доста време, даже и един път я разболях. Така, че всяко нещо си идва с времето.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 15, 2019, 08:31:35 »

Добро утро, как сте?Аз реанимирам  tease Вчера беше много хубаво, децата подивяха в детския кът, какичките много ги забавляваха, беше голяма веселба наистина, но на края аз бях пребита, Моника тичаше превъзбудена.Склоних я само да разгледа подаръците и да сглоби ПлейМобила, а Леготата останаха за довечера.Че щяхме да нощуваме с тях!Не знам от емоциите ли от какво, но цяла нощ се въртях и сънувах гадости!А детето спа като бебе, не мъцна дори.Дето аз трябваше да спя хубаво, а тя заради превъзбудата да се върти, да да ама не.

Тук днес е мокро, влажно, ужа вали ама не точно.Имам да пазарувам, да правя торта и т.н.Ще оживея де smile Де ще ходя!

О мъжът ме зарадва с бонбони Линд, само за мен!Доволна съм!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 15, 2019, 08:54:13 »

Маги, яено й трябват емоции за да спи! Моят е същият! Аз също след рд се превъзбуждам и не мога да спя- затова вече и не ги обичам подобни събирания...
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines