Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:40:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88545 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 12, 2019, 16:15:47 »

Аз имам приятелка медицинско лице, тя работеше в кабинет по разкрасяване с инжекцийки pleasantry, та много неща ми разказа. Аз съм широкоскроен човек, границата ми стига до ножа обаче- хирургия не искам, но някой ден бих направила нещо за бръчките ми. Та тя със сигурност ме отказа да пробвам хиалурон в устни, но пък по натам бих пробвала нещо за бръчки.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #106 -: февруари 12, 2019, 16:44:54 »

ботокса единствено на подмишниците бих сложила, че помага да не се потиш, но ефекта му не е дълготраен

Али много е хубаво! със здраве да си го носиш!

Виви ама време ти е да почнеш да гледаш бюти гурута, като ти предлагам да започнеш от Тати, че Джефрито е ту мач  Girl_hide

https://www.youtube.com/user/GlamLifeGuru
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #107 -: февруари 12, 2019, 17:24:25 »

Ето ви рокля от Грамито?  Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Два въпроса идвам да обсъдя с този пост .... може ли латините да се правят на скандинавки с платинено русо и може ли да се пуска толкова бюст на свобода по този начин?

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #108 -: февруари 12, 2019, 17:27:37 »

тази какичка коя е?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #109 -: февруари 12, 2019, 18:04:54 »

ботокса единствено на подмишниците бих сложила, че помага да не се потиш, но ефекта му не е дълготраен

Али много е хубаво! със здраве да си го носиш!

Виви ама време ти е да почнеш да гледаш бюти гурута, като ти предлагам да започнеш от Тати, че Джефрито е ту мач  Girl_hide

https://www.youtube.com/user/GlamLifeGuru

А не, аз си харесвам Джефри и много си ме кефи даже! Като го гледам как си кара Ролс Ройса и ми е става много гот.  pardon най ме кефят видеата със сравнение между нещо скъпо и нещо евтино, до сега каквото съм гледала евтините не отстъпват на скъпите ... дава ти перспектива някак. Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #110 -: февруари 12, 2019, 18:37:42 »

А не, аз си харесвам Джефри и много си ме кефи даже! Като го гледам как си кара Ролс Ройса и ми е става много гот.  pardon най ме кефят видеата със сравнение между нещо скъпо и нещо евтино, до сега каквото съм гледала евтините не отстъпват на скъпите ... дава ти перспектива някак. Wink

Тя Тати си е приятелче с Джефри, имат много общи видеа, тя също е фен на по евтината дрогерийни козметика и е доста по приятна за слушане
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #111 -: февруари 12, 2019, 18:59:44 »

Киви, аз ако съм на мястото на каката, ще съдя фотографа до дупка diablo. Та не можа ли леко да кривне и да скрие онази виснала плът над коланчето на тънката и снага? Wink Под този ъгъл и бозките и мязат на печени чушки. Да не говорим за онова бляскавото зад главата и...
Ама на въпроса де: и Гага- та с руса коса прилича на нашенка от Махалата. Само дете тукашните си слагат белило два пръста и си червосват устни и бузи бетер Джефри- то. Такива хубави естествени коси имат латинките, за какъв се правят на шведки, винаги ми е било чудно. Само едно е по- неподходящо от тях - руса мацка от Сенегал, запазила къдрава и рошава перушина по главата си.
За количеството бюст... blush аз малко повече мъжки хормони имам, но не ми хваща погледа. Виж от Грамитата онази Карди Би направо буди палави помисли smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #112 -: февруари 12, 2019, 19:14:06 »

Не съм я гледала тази мадама, сега си я пуснах, да видим дали ще ме зариби като батко ти Джефри.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 13, 2019, 08:28:01 »

Тази май се казва Биби Рекса и е певица.Не ме питайте от де знам, мозъка ми запомня голямо количество ненужна информация.Роклето е баш в нейн стил, чак  даже си е леко свенливо.Аз бях много развеселена от няколко роклета.


Тук Рита Ора се опитва да конкурира Голямото пиле от улица Сезам, само цвета не е уцелила

Туй май е Карди Б


Имаше и една дето се е направила на статуята на Свободата, ама много по-зле изпълнено от оригинала и имаше някакви политически надписи по роклята.Кейти Пери кърти с рокля тип ваза, а Джей Ло ми харесва без шапката.Лейди Гага е горе-долу ОК, абе има и хубави и потресаващи рокли.И като се замисля тия парцали колко струват....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 13, 2019, 09:07:30 »

Здравейте smile

Мерси за снимките. Като маскарад са били Грамите. Аз видях Кейти Пери, защото тя беше сложила колаж с роклята ѝ като мече за боядисване.

Сега по край Бамбук въобще не ми остава време да слушам музика. А преди по цял ден Сити и the voice. Чувствам се стара като не знам всички нови песни.

Аз пък с гордост си казвам, че съм госпожа smile

Свекърва, сигурно е Lieber. Аз гледах от едно писмо в учебника, то беше до жена адресирано lol lol lol въобще не съм се усетила. lol lol lol

На Бамбук много лесно му махнахме биберона, още миналата Коледа, ама с памперса вече 8-9 месеца. Много рядко казва, все с уговорки се съгласява да седне на гърнето. За номер две въобще не иска. До голямата тоалетна не иска да се приближи. Поне вече не пишка през 5 Мин, а през около час- час и половина. Сега поне анцуга попива, лятото пак ще има големи локви. Жив и здрав да е, все някога ще му светне лампата.


Хубав ден на всички smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 13, 2019, 10:03:06 »

вчера Али снима палтото и днес МирандА Кер се изтипосала с подобно pardon
https://www.instagram.com/p/Bty2QtGBPY3/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1v5czaxqh0sk8
Силата на форума smoke LAUGHTER funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #116 -: февруари 13, 2019, 14:35:00 »

Какичката с песни не я знам, ама това, че се похвали с форми, го знам Wink Нали знаете как няма лоша реклама и защо да не оплюе дизайнерите, които са й отказали тоалет. На мен ми е ту мъч това, че пищни жени се хвалят с висящи меса. Това е все едно баш кльощавите да се фукат с релеф на ребра и тазобедрени стави. pardon Може да ги показват, ама не и да казват: Пък на мен еди кой си ми отказа тоалет, щото имам пъпки по ребрата, а не бюст.
Иначе за процедурите и аз спирам до скалпела. Нали си полежах в болницата доволно, та се наситих визуално на нови гърди, носове и уши. Няма лошо - ако искат не две нови гърди, ами четири да си ги направят, с "предните" на огърлица да ги нанижат... Не е моето нещо. Както се казва в една нова реклама - Добре, де! Харесвате си се (и мъжът ползва само едно дезодорантче в противовес на хилядите женски мазила) girl_haha

Тоз моят мъж ме разби! Купил ми бижу по повод 13-ти февруари lol lol lol
Днес класната ми има рожден ден. Ще се понапъна за хубаво пожелание heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #117 -: февруари 13, 2019, 22:34:09 »

Добър вечер!
ВъХ тия рокли са потресаващи, още не съм гледала другите.
Ми ЛиебеР трябва да е  huhhuh.gif Егати всеки ден пиша по не знам колко имейли, ма ме замислихте  huhhuh.gif
Страхотно палто, Аличке  heart И аз обичам много розАво. Последно си купих една рокля с фламингота, ама ММ вика, че са щъркели, а пък една колежка, че са жерави lol Ма нищо, розАви са  blum
И аз си казвам с кеф, че съм госпожа  Wink
Музика почти не слушам, само в колата, ако не се брои Маргаритка.
И на Мис доста лесно махнахме бибата. Бях си направила план първо да я отбия, после я скрих от погледа ѝ през деня, реално остана само за заспиване и една вечер просто не я дадох. Беше по спомен на 1,6-7 години. Не е имало много драми, събуждаше се през нощта, промрънкваше, ама с повече гушкане я забрави.
Панде, значи го брой напредък това, че е разредил препикваннията  blum
Микроблейдинга при мойта козметичка е 200 лв с една поддръжка, ама мен не ме кефи. Все се сещам за едно клипче в ютюб на един баща, който иронизира веждите lol
https://www.youtube.com/watch?v=JS7NRRCvmKM
Пък и изобщо не си се представям с по-плътни вежди.
Оххх Ботокс само на подмишниците lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #118 -: февруари 14, 2019, 08:22:03 »

Да е жива и здрава Моника, да беснее и да пее, да ядосва и радва мама и тате! Маги, честито на семейството, весел празник в събота!
На всички останали, много любов, хубаво вино и качествен шоколад! heart heart heart
шА мА звинявате, ама гози цвят на Али хич не е розов, казва се брик. Почти на всички отива и през 10- години става топ актуален. Аз имах такъв костюм и комбинирах отделните части с шарена пола и шарена блуза, защото цялостно облечена /тогава бяха миди поли модерни/ си се оприличавах на морков, прекалено натрапчиво ми ставаше. blush А, имам и си пазя шарено шалче, като стане модерен цвета, си го нося него.
За либер съм сигурна, нали съм с дълготрайна силна памет, та се сетих за една немска песен:"Ах, либер, либер Хайнрих, майн либер Хайнрих...!"  Много песни стихотворения учехме първата година, да имаме готови словосъéтания и да не мислим. И текстове ни караха да наизустяваме, то няма начин иначе да помниш три рода и четири падежа.
Поканиха ни довечера да зарежем една комшийска дворна лоза, белким върже поне един салкъм грозде Wink. От едно време имам лозарска ножица, сега ще намеря и сланина да изпечем и съм готова с празника.
Хубав ден на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 14, 2019, 09:06:31 »

ДОбро утро и от мен!Свекърва благодаря за пожеланията!Празника ще е днес, че в събота сме с родата smile А и детето е толкова въодушевено, как да не и направя кефа на самия ден?Днес ще е интересен ден.Ще пия чаша вино за нейно здраве де!

Как сте днес?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines