Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:33:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2018  (Прочетена 84109 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 03, 2018, 14:57:47 »

Панде, трябваше по-рано да кажеш за банските. Нищо за другия път ще питам  Wink
Ина, определено ще липсва.
Ние супер си прекарах е уикенда, събота кума дойде на гости и много приятно се наприказвахме, пък и го наеихме да ни гледа добитъка докато сме на море  danceg. Вчера ходихме до Борисовата, не бях ходила там от доста време, Ники харчеше като Булката, по 10лв в минута, замъци, колички, поне се забавлява, че скоро няма да ходим там.
Вече ми е морско, още 12 дни и изчезване, направо нямам търпение да стигнем (дано преживея тоя преход).

А от няколко дни все забравям да предложа да си направим тема за екскурзии и почивки, там всяка която отиде някъде да може да сподели впечатления. Така едно по-лесно ще намираме информация (е сега ми трябва ма Бубето за Мадрид, ама не помня кога ходих и ще падне едно ровене...), второ ще можем да си водим по-подробен план (за хотели, забележителности, дори и график как сме си разпредели ли времето и дали ни е стигнало).
« Последна редакция: септември 03, 2018, 15:10:49 от ratatui » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #16 -: септември 03, 2018, 16:55:17 »

Ти пък, за пост питай свекърва, тя ще ти го издири  lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 04, 2018, 07:06:41 »

То може и да има такава тема от едни по активни времена

http://forum.svatbata.bg/index.php?action=search2
« Последна редакция: септември 04, 2018, 07:09:35 от pandapanda » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 04, 2018, 07:19:17 »

Добро утро!Имаше тема за пътуванията.Даваха се мнения за близки и далечни дестинации.Може само да я възродим.Полезно е да четеш и за къщи за гости тук в страната и хотелчета.Аз обичам да ходя подготвена на такива места, винаги всичко проучвам и гледам да е наред.

Тук днес е прохладно, през нощта валя и аз се преместих при Моника, че да не се стресне от гръмотевиците.Тя не мръдна до сутринта, а аз голямо въртене.Днес ще е труден ден.
Ще я водя и на фризьор след градина.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: септември 04, 2018, 07:33:45 »

Рат, с търсачката действай Wink
http://forum.svatbata.bg/index.php?action=profile;u=26625;sa=showPosts;start=30
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37445.60.html
Първия линк са всички постове на Бубето, ще намериш и писаното за Мадрид, има снимки.
Във втория са моите систематизирани бележки. Дала съм и един пътеводител, много е добър, с карти и кратка информация.
Обикновено най- подробни описания има в БГмама, търсиш тема за Мадрид.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2018, 12:44:21 »

Тук е ужасно мъртвило, ама аз да си кажа мъката.Тази година общината по европроект ремонтира много на брой градини.Всичко добре ама и нашата е в кюпа.Цяло лято децата ходеха в една ужасна сграда едва свикнаха.Сега сградата и тя се ремонтира и децата са пръснати по малкото работещи градини.Днес звъня на директорката и ми се обяснява как в петък децата не са на градина????А от понеделник не се знае дали ще са и къде ще са!!!!
Поредна жалба до общината!
Писна ми!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2018, 13:09:13 »

Маги, тия направо избиха рибата! Как не се знае къде и ДАЛИ, ами ако няма кой да ти гледа детето и няма как да си вземеш отпуска/ болничен?
Сега ще я разгледам тази тема и дано има желаещи да си я подновим.
Мама днеска е при поредния лекар и май нещата отиват към операция за смяна на става. Дано поне й помогне, че вече едва ходи.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 04, 2018, 14:30:39 »

Е Маги, тия верно са счупили тъпомера... Честно понякога се чудя как още функционираме като държава.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: септември 04, 2018, 14:45:11 »

Здравейте!
Докато изпиша романа в нашата тема и току се събудили децата. Откраднах време и съм на компютъра. Трябва да чета и редактирам на ММ един проект, ама се офлянквам и може за утре да остане girl_haha Не че има много време...
Тези дни съм все в движение, братовчед ми е тук и ми е хубаво, че се събираме да приказваме. Беше и любопитно да разкаже за гаджето си. Задочно ни я представи вече, а ни е супер любопитно всичко, че има интересни детайли Wink Отделно баба идваше ден през ден да се радва на дребния.
Чери, защо със Спиди? Майтапът настрана, но нашите съседи, които са също в Бирмингам с Бг пощи си пращат много багаж, ако не се събират в килограмите за полета. Има и опция да си пуснеш проследяване, а не е и толкова скъпо, както на другите фирми.
Вчера ходихме до Борисовата, не бях ходила там от доста време, Ники харчеше като Булката, по 10лв в минута, замъци, колички, поне се забавлява, че скоро няма да ходим там.
Това си го запазвам като лаф lol lol lol
Леле, Маги, какви са тия недомислици shok А сега с подготвителната група как я мислят да присъстват децата?!
Трябва да ходя към личната тези дни, за да взема бележка за кокона. Още не съм сигурна кога ще я пускам на градина. Хем ме ядосва от време на време, хем се размазвам физически, хем обаче ми е хубаво да чурулика около мен и да забавлява брат си pardon
А, да, вчера си оправях цветята и ми стана малко есенно при знойни жегави температури. Оказа се, че от 2 цветя мога да направя оранжерия. Не ми стигнаха чак саксиите, за да разсадя всички антуриуми girl_haha ММ пък се запали по идея да ми прави на едната стена на терасата решетка за грамофончета по нея. Flower
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #24 -: септември 04, 2018, 15:13:16 »

Маги, не звучи реално това. sad Не разбирам как може да са толкова несериозни, а става дума за малки деца в крайна сметка и се държат все едно всеки родител може да избира кога и дали да ходи на работа или да си седи вкъщи да си гледа детето. sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 04, 2018, 15:57:46 »

Бясна съм, меко казано.
Днес сме на тема жалби, но ако утре нямаме някакво решение ще пишем до някоя телевизия.
Как могат да ти кажат, няма къде да ходи детето ти на градина, ще се наложи да си го гледате????Сериозно?!
Вчера са върнали деца от другите групи от нашата градина защото не е имало място за тях!Вие представяте ли си, водите си детето на градина и не ви го взимат.Какво правите вие, как отивате на работа, как се чувства детето???
Просто днес цялата ми енергия я изсмукаха тия идиоти.Аз се натъпках с ред забранени храни и накрая кръвната ми захар сигурно удари дъното и заспах на бюрото!То и две нощи не спя като хората, но това ми дойде в повече!

Някой, някога беше казал "Да я закриваме тая държава!", бил е прав!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 04, 2018, 16:23:48 »

Здарвейте момичета,следя ви ,но не винаги успявам да се организирам да пиша.
Маги,от собствен опит мога да ти кажа,че телевизията е силно относителен помощник.Преди време аз лично съм пуснала 5-6 сигнала до "Господари на ефира" ,но не получих абсолютно никаква обратна връзка.Тогава се отзоваха от ТВ7.Пак ставаше въпрос за детска градина,която искаха и закриха въпреки всичкото тичане.
Рат,моята майка е със сменени стави и добре разбирам за какво иде реч.Не се съмнявам ,че ще потърсите отличен специалист.
Ние вече си знаем госпожата и аз съм мноооооооого доволна.Мъжки клас 16 мъжкари и 8 сладурки.Цифрите ги обичаме ,но буквите мъка,мъка.Онази нощ сънувал Митко някакъв сън с чудовища и цифри и на следваща вечер викал на баба си :"Чакай преди да легна да се успокоя с една чаша мляко.Да не сънувам пак тези страшни неща."На каката още не са дали списъка с учебници.Много съм бясна,тя е първата по новите учебни планове и всичко е ново.Добре,че другите неща малко по малко съм ги набавила.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #27 -: септември 04, 2018, 19:26:04 »

Ооо Маги, играхме го тоя цирк ние миналата година, то беше дръжте си децата, не ги пускайте, чак на 1ви октомври ни пуснаха в градината и то добре че точно до Фандъкова се вдигнахме, че оная с белезниците дето я арестуваха беше задържала парите и беше някакъв ад.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: септември 05, 2018, 07:08:24 »

Привет!
Аз нали гледам новини и слушам радио, та да кажа, че на няколко пъти споменават плевенската история с  детските градини. Е какво, нищо... Такива били обстоятелствата на много места в страната, сега силите били насочени към подготовка на училищата pardon. Пари има, няма строители, или ако ги има, са калпави и за нищо не стават.  beating
Питайте родителите си, същата работа беше и преди. Какво е това ходене на градина през ваканциите, имат си баби децата. Че и частни нямаше, за организирани детегледачки и дума не можеше да става. Като си гледах УП-то /документ с доходи и трудов стаж, нужен за пенсиониране/, ами то почти всеки ваканционен месец ми е с неплатена отпуска по ден- два. Хем си имахме баба в града, но по спомен тогава баща ми беше болен и майка ми се занимаваше с него. Много е неприятно, съчувствам ви.  heart Като тръгнат на училище пък се почва с грипни и дървени ваканции. Точно затова и работодателите гледат с четири очи, когато назначават някого sad Какво правехме ли, водехме си децата с нас на работа. На никого не правеше впечатление, че някъде имаше сгушено хлапе да рисува или да седи тихичко и да гледа. Дето се вика, колективът ги отглеждаше при нужда. И мен така са ме водили, много ми беше хубаво. Ама не е работа, натяга се обстановката, всичко гони срокове.
Аз днес си имам рожденик, да ми е жив и здрав и все така златен heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 05, 2018, 07:59:46 »

Добро утро!

Днес имам повод да почерпя - преди 12 години в едно кафене "Романс" официално започна и нашият романс с моя любим. heart heart heart
Колко се гонехме, докато се хванем... heart
Вчера се рових в архивите и на такива съкровища попаднах. Така ми се иска пак да съм на 15. heart

Свекърва, да ти е жив и здрав НИ1. Винаги да ти е златното момче. heart

 Вчера не успях да се разпиша, но Алекс се събуди в 7.30ч, както никога досега. Следобяд пък спа 4 часа, а можеше и повече, но го събудих. Аз си имах организационни работи и до тук не стигнах.

Маги, много глупаво. Дано да се реши проблемът..
На мен не ми го побира главата какво се случва при работещи родители, работещи баби и кой гледа детето, ако не може да е на градина/училище?!

Рат, баща ми е със същия проблем. Първо му казаха операция, после лекарства за облекчаване на болката му изписаха, но операцията е неизбежна. Просто се отлага във времето. Но той ще я прави в Испания, тук съмнявам се да се подложи. Последно не знам кога решиха.

Хубав ден от мен!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines