Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:39:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113691 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 30, 2018, 15:17:46 »

Аз по принцип обичам да върша работа по институции с дребното, защото никой не смее да ме мотае с пищящо.
Днес ходих до А1 с него. По пътя до там по едно време се замислих не може ли да го оставя, пък на връщане може и да си го прибера. Обаче в А1 седна на едно столче и си гледаше списание, та се сдобрихме. След това чакахме да превали и след това мина през всички възможни локви smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 31, 2018, 08:07:53 »

Добро утро!Аз днес не съм така свежа като вчера.Много ми беше топло тази нощ, пак не спах добре и главата ме боли отново.Имам ужасно много работа, иде ми да се гътна.И климатика не може да включим, че е в стаята с ремонта.Ще откача!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #422 -: юли 31, 2018, 09:08:20 »

Здравейте. Завърнах се, събрала много позитивни емоции и заредена, много приятна почивка!
Докато си се срамувах мълчаливо на пищните форми на плажа, излязоха професионалните снимки от шаферската ми сватба...и си вдигнах самочувствието хахаха

Маги, дано ремонта стане в срок и резултата е по-добър от очакваното!

Фани, честита придобивка! С кеф да си я ползвате!

По бтв току що даваха от "най-доброто" на Преди обед тема за самостоятелното дете или как да станеш мързелива майка. Много интересно ми беше.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юли 31, 2018, 09:11:27 »

Наде lol ти си джобно гадже, какви пищни форми lol

И аз го гледах, ама запомних само лафа на Катето Евро - "При жива майка, да се жени " lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #424 -: юли 31, 2018, 12:20:47 »

Наде lol ти си джобно гадже, какви пищни форми lol
И аз го гледах, ама запомних само лафа на Катето Евро - "При жива майка, да се жени " lol
Надето ми събра погледа и събуди мъжкото в мен blush Wink
От предаването и на мен само лафът ми беше интересен, чувала съм го и от устата на самото Кате Евро Wink
Мацките реално нищо и не казаха по темата, общи приказки за патологични случаи.  pardon

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #425 -: юли 31, 2018, 12:34:54 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine

Да се запиша, докато не е свършил месецът.  blush То голяма отпуска в нашето форумче, виках си ще има да чета... нъцки. lol lol lol

Булче, голям екшън при вас, хубаво, че белята е била малка, дано не сте си скапали почивката.

Фани, честита ви придобивка с много кеф да си я ползвате и само хубави емоции да имате.

Ние бяхме на почивка на море, отдавна не бях стояла 9 дни на едно място girl_impossible Но пък си починахме екстра, времето ни беше повече от прекрасно. Валя само веднъж за 1-2 часа, но пък валя силно и размъти водата, после целият ден не ставаше за къпане. Ние по-рано от 7 вечерта не сме се прибирали от плажа, обичайно към 8. Този път здраво се наплувахме, със шнорхилите се спукахме от кеф, имам тен само на гърба lol lol lol Обикаляхме разни островчета видях няколко нови вида риби, които не бях виждала другаде, та се хванах в приключение да ги издирвам какви са. На единия плаж имаше яко лаврак, направо ти идваше да го захапеш, докато плува. Много сме доволни, екстра почивка ни беше, една от най-хубавите, които съм имала. yahoo

Лошото е, че днес съм обратно в Мордор cray Поне да се оправя, че вечер да се разхождаме по парковете.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 31, 2018, 12:39:05 »

Здравейте!
Вчера още писах, сега гледам няма го  crazy нищо ще повторя:
Маги, успех с ремонта, фсно завършите в срок и да му се радвате.
Еми, значи по тая система Ники го уча на гърне от повече от година  LAUGHTER , той всеки ден е гол поне по час, сега лятото е по цял ден като сме у нас, препикава като куче, обаче не сяда и не си казва преди да свърши работа, а след. Ама аз не мисля, че го уча по тоя начин, а просто пестя от памперси  pleasantry. Когато е готов ще се научи.
Свекърва, много се смях как са си играли с атрибутите твоуте момци. И Ники отделя доста време ма тази си част.
Наде, кви пищни форми бе жена?!
От вчера и аз мразя ходене по институции с дете. За 20мин в банката се препотих 100пъти- мрънка, катери се, лежа по земята, игра си с картата ми лато количка... Хората много странно ме гледаха, особенно като го оставих да леци все едно е на плаж.
Днес ходихме да плуваме, пак му хареса много, накрая искаше с халата пак да влиза. Довечера с мм сме на кино /от 2,6год не съм ходила и чак се втлнувам/.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 31, 2018, 12:57:15 »

Ние сме си оставили толеранс от една седмица, ако има да се доизкусурява нещо.А то ще има.Искам и да почистим и оправим стаята на Моника, преди да и докарат леглото.Мечтая вече от една година за гардероб за дребната и най-накрая ще го имаме, голям кеф!Дребни радости някакви.

Направо ви завиждам за почивките.При нас за сега е мираж!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юли 31, 2018, 13:15:57 »

Добър ден!

Ние излизахме за кухнята, после се повъртяхме малко в един парк и детето се размрънка да сме си ходили да спинка.  heart Учудващо заспа рано, ще го видя до кога.  pardon

Панде, служителите дават ред, но всички чакащи все бързат и никой не си отстъпва мястото. И разни мургавели се опитват да попълват някакви документи, коментирайки си на глас. Само като се сетя каква лудница беше се радвам, че не ходя често по такива места.  crazy То и аз не съм спокойна като съм с детето, защото не мога да се съсредоточа и погледът ми трябва да е на седем.  tease

Наде, очаквам да ми пишеш.  Wink heart

Рат, едно към едно сме с памперса.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 31, 2018, 13:24:02 »

Миме, екшън е да. Но аз тренирам за следващите месеци Wink но да, ако има кой да го загледа е по-добре. Аз сега в София за всичко ходех по два пъти - вееднъж, за да взема формуляр, в къщи го попълвам и след това го нося. Само веднъж попълваха пред общината. Представете си аз съм седнал настрани на пейката, за да мога да пиша върху скута ми и да държа с крака Бамбук да не избяга lol lol lol
  Вчера сте имали среща с Бамбук. Много беше пощурял вчера. Баща ми каза, че не е тичал толкова в близките 5-6 години lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 31, 2018, 13:34:27 »

Маги, дребна радост, но пък радост Wink . Какво стан с хирмоните? Нали беше под граница, вдигна ли се гадината?
Панди, дано във Виена по-лесно и бързо да минавате срещите с институциите!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 31, 2018, 13:48:18 »

Да радост е!И ако за едни е нищо, за мен е много.Най-накрая ще мога да си оправя гардероба и да си виждам дрехите.Сега на релсата са само нейни дрехи и моите са по рафтове и чекмеджета.Отделно новия мисля, че ще е по-функционален.А стария ще го преработим.Той остава за Моника.

Мерал ремонтира, сестра ми ми е на гости с децата, ние имаме ужасно много работа.Работя вече 2 съботи под ред и се очертава трета.Нямам сили да си кажа името и искам почивка.Мрън!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #432 -: юли 31, 2018, 13:49:27 »

Здравейте!
Чакам гел лакът сам да ми се свали, което не знам как ще стане. Добре ме бяха изпекли щом мина морето, кръщенката и почти месец стана. Приличам на Едуард Ножиците с фолиото. Ако успея и да се лакирам, ще е програма максимум. Реших да драсна 2 реда междувременно Wink
Днес бяхме на малка разходка по желание на кокона. Обаче в един момент та вече беше с кънки и едновременно бутах количката и й помагах по наклоните да пресича. Леко се изморих!
Доволна съм, че купих 1/2 подарък за онова момченце, на чийто рожден ден ще сме.
Към институциите знаете съм с алергия. tease Напряга ме мисълта, че тези дни уреждам ехография на малкия. Май се бях оплакала как в клиниката ми взеха и си обработиха направлението, а ми спестиха, че ехографът им е развален. Чаках да мине месец (то мина повече с тия почивки) и сега ще ходим пак. Дано всичко да е наред, че иначе ще ги стрелям вече hunter
Търкалящи се деца не ме впечатляват, макар моето да не е лежало по земята в разни учреждения. Побеснявам обаче при вида на големи деца в количка за пазаруване. А днес видях нещо още по-гениално! shok В Лидл една майка си возеше детето право в кошницата на колела. Искрено се надявах на скандал от охраната, ама излязохме по-рано.
Маги, точно тези дребни радости мен ме зареждат по ремонтите Wink
Този лак няма сваляне crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юли 31, 2018, 13:56:41 »

Панде, и аз взех формуляр първо, уж да го попълня в нас на спокойствие, но се оказа, че съм пропуснала нещо, после пък нещо не ми беше съвсем ясно и два пъти ме връщаха.  crazy Абе, лудница!
Да, видяхме се вчера. Бамбук аз така си го знам и не ми направи впечатление.  lol Браво на вашите, че могат така да тичат след него. Нашите абсурд -  майка ми кръст, баща ми крак.  tease

Оо, Маги, хич не е дребно това. Голяма радост си е, особено когато всичко приключи.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #434 -: юли 31, 2018, 15:51:02 »

По повод дребните радости... Нали грим и маникюр са ми краста, та сега съм отново себе си. Около раждането ноктите ми бяха станали люспи, а маникюристката ми ги довърши. Бая време им дадох почивка и по-особени грижи. Сега вече са си моите си нокти и пак съм яхнала вълната да творя вкъщи. Имам нови лакове, нови пилички, блокче за полиране, инструмент за избутване на кожички... Все такива дребни радости danceg
И понеже в една игра взех, че НЕ спечелих серум за мигли, но ми влезе като муха в главата. Не че имам нужда, имам хубави мигли, ама за идеята да са по-хубави girl_haha Бях готова да дам луди пари, ама абсолютно случайно в каталога на ДМ си харесах серум и то в пъти по-евтин. Сега и това експериментирам вечер.
Лудницата около мен е пълна, но едни такива откраднати 3-4-5 минутки са си цяла СПА терапия. Добре ми се отразява психически Wink
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines