Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:39:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113718 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 27, 2018, 08:09:34 »

Добро утро!

Разписвам се петъчно, че гледам много отпускарски го раздавате. Wink
Аз ходих на преглед, днес ще тичам да си оправям едни документи. Общо взето възползвам се от отпуската на майка ми, за да свърша разни неща. На зъболекар май няма да успея да отида, а имам чувството, че всички зъби ме болят. Паднал ми е имунитета май и не е хубаво така.

Чери, тук с влизането в 9м се подготвя багажът за болницата. Ти си трай там още, че е рано за раждане. Бебето ще си дойде с името, не го мисли.  Wink

И на мен понякога ми мирише на манджи в банята, а тия над нас се съмнявам да знаят какво е аспиратор. А пък да готвиш в банята ми звучи ужасно.
Ха, като четох за горяло зеле се сещам на една приятелка майка й как обясняваше, че й мирише на готвене зеле, ама п.ъднато.  lol

Много е неприятно случилото се със Звяр. Дано бързо му мине.
И при нас за няколко дена два пъти ни пада пред очите, като единият път от високо. Ужас.. Цялата треперех..  huhhuh.gif

Хайде хубавав ден от мен!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #406 -: юли 27, 2018, 08:56:14 »

Милият Звяр, голям екшън наистина. Бързо да му мине. То и тук да си бяхте, пак можеше да чакате 6 часа в Пирогов.
И все така пред очите ни падат, какво да ги правиш.
Мойто си ожули лакътя и му сложих лепенка да не цапа. Все едно ги гипсирах. Даже едва заспа, защото не можеше да намери място за "гипсираната" ръка.

Хахха милия Томи, все едно една майка ги е раждала! Иначе не сме чакали 6 часа в болницата, а 3 часа за застрахователя да намери лекар, търсили такъв да ни посети, смъмрих ги че такъв не ни върши работа а ни трябва рентген, търсиха рентген звъннаха да кажат че са изпратили такси да ни вземе, казвам не, имаме си кола не ни трябва такси(без столче няма да го кача), после още 30 мин да ни изпратят адрес, оказа се че има само една районна болница в планината, Полигирос, та още 45 мин път до там. Болницата беше празна, няма кой да те посрещне, та докато намерим лекар, та докато го снимат, та лекарката излезна в почивка докато чакахме снимката... Разкош. Ама не сме платили и стотинка, та си заслужаваше по скъпа застраховка да платим с добро обслужване.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #407 -: юли 27, 2018, 12:13:33 »

Аз нали спрях от градина голямото, че уж не било добре, а то се оказа пресилена работа. Тича, скача, не млъква, не се спира! Явно са им повече децата и защо тая дето нищо не прави по цял ден, не си гледа детето... smile В същото време два дни борим температура с малкото. Растат зъби на конвейер. Днес вече е добре, но много криво да си гледаш детето така отпуснато и не на себе си.
Да, най-бруталните падания са били пред очите ми sad Вчера пък си цъкна пръста и на свивката има рана с размер на глава на ттоплийка. Трябвало с реванол да й обработя раната. Да казвам ли кой следеше и помнеше всяка стойност от термометъра?
Тези дни съм се разчистила и разготвила. Следва серия от дни за мен. Имам непробван лак от Гърция и един нов от свекърва ми. Ще се комбинират чудесно! Имам и ново списание с кройки, стига майка да ги беше снимала, но и това ще стане. Днес май книги и гоблени ще са на дневен ред pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 27, 2018, 13:01:46 »

Бамбук вчера и други премеждия имаше. Понеже много блйер по улиците имаше три близки срещи със стълбове. Все едно гледам Том и Джери lol
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юли 27, 2018, 14:16:49 »

Привет!Аз днес съм след отпуска и ми малко криво,но няма как.Дето се казва от плажа на работа.Бяхме на Кранево и съм доволна,въпреки прогнозата само в събота следобяд нямаше плаж,но все пак се намокрихме за "Добре дошли!"Комплекса ни беше пълен с руснаци и украинци.едната ни камериерка беше украинка и Мити си говори с нея.Поликсена ако може от плажа на влака най-добре щеше да й бъде ма нъцки не става.ММ изгоря още на първия ден скъси ми живота не дава да го мажа с нищо дори и с Дефламол боли го сърбяло го ,ами пък да му е гадно на инатото Овне.Малкия мъж и той зор излизаше от водата,но като цяло беше послушен.Сега вече минавам на вълна училище.На Митко тетрадки и пособия съм купила,сега наред е Полито.И след това дрехите,на Поли много малко за Митко ще трябва по-серизно обличане.
Много приключения с вашите деца.Бързичко да се оправят.
Али,много се се дразня на такива:"Ма тя си стои вкъщи да си гледа дететто."И приказката за Коса дето викали да кода връзва,копае и плеви лозе ,пък той си строил гнезди мътили си пиленца после си ги гладал пък накрая ходил да бере ,че и видиш ли малките взел  също ми отвратна. Излиза ,че това е най-маловажното нещо на света .
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #410 -: юли 27, 2018, 14:43:13 »

А, то дали с тази или без тази седмица - все тая! pardon Август си бях заявила, че аз ще я гледам. Единственото неприятно беше, че ММ се юрна вторник по-рано от работа, за да ни води до лекарката. Аз тези дни вече ще имам кола в движение и ще ми е лесно. danceg Кокона пък е щастлива от ваканцията. С кеф помага и не мрънка за графика на дребния.
Майка излиза в отпуск. Ще планирам лекари и зъболекари. Ще мисля и нещо за именния ден на кокона. Мярнах една тротинетка и й се чудя като за подарък от бабите, че е на хубава цена. Сегашната вече идва малко ниска, тази се регулира и вече е само с две колела. Евентуално, ако успея да се измъкна сама тези дни, ще я видя.
Леле, Цвете, явно и вас ви е заляла ученическата вълна! shok Отвсякъде ме връхлитат реклами на ученически чанти и пособия. А аз все си мисля, че е рано. Може би преди време се подготвяхме чак след 1 септември huhhuh.gif
Аз миналата есен направих ударно пазаруване в началото на есента. После зимата скриват тънките клинове и блузи, а в градината е топло и не е като за ватирани материи. Сигурно и сега така ще направя. good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #411 -: юли 27, 2018, 14:49:54 »

Специално за Цвете, защото и предстои да изучи още едно дете, а въпросът за Косето се падна лани :
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37699.msg719742.html#msg719742
Али, тази работа със смесените групи е от едно време. Хехе, тогава искаха бележка от кварталната ОФ, че няма кой да гледа детето в рамките на цяла България. Тежко ти, ако имаш баба в пенсионна възраст, трябва да го отпишеш през лятото и това е, независимо тя дали е "гламава или чамава" и край. Хаха, за дядовци не питаха, явно всевиждащото око на Партията ги е имало като занимаващи се с по- важни дела smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юли 27, 2018, 15:46:57 »

С голямото дете беше добре.Ама само като си помисля и почвам да откачам.И всяка година о глупости по-големи глупости.Голямата ще види зор сега щото има мнооого пропуски по причина на това,че им смениха учебните програми.Таз година имаха да пишат домашно по математика ами не е успяла,е как ли не като задачата се решава с Питагорова теорема ,но тя не я е учила ,ама сега е смъкната в 6 клас (преди в 9 клас),а тя беше в 8 значи трябва да я знае .
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юли 29, 2018, 17:10:06 »

Хайде да побутна темата, че тоя месец от много ходене хич ме няма.
Али, взе ли книгата не разбрах?! Може и да си ми казвала ама от много инфо и давам заето.
Притеснявах се за командировката, но децата се представиха блестящо,никакви забележки всички доволни и щастливи се прибрахме по живо по здраво. После веднага юбилея на Кари. Също перфектно. Мисля да пусна снимка утре.
Дигнаха адски много заплатата. НапраО да не успееш да я изхарчиш.  tease
Пак сте подхванали моята тема. - определено не знаете какво ни е на нас. Има толкова много ежедневни препъни камъни заради които много колеги се отказват и работят друго. Има и друга голяма група, които просто "ходят" нa работа. Мрънкане, търсене на оправдания за неуспехите, обвиняване на системата. За тези вече 11 години в системата аз вярвам, че "every child needs a champion as a teacher" за да стане шампион и то. Не се боя от предизвиквам и да виждам как малко по малко откликват. Макар и при нас да идват големи 5 години не е малко време и всеки може да научи много. Общо взето децата не искат много. Търсят най-вече внимание..
В личен план се очертава трудна година за Кари. Натискам я да чете за да навакса, но пък после си казвам нали е ваканция...
Хайде до скоро!
Качвам се на поредния самолет-за руското вкъщи....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юли 30, 2018, 07:36:27 »

Добро утро в предпоследния ден на юли smile Ние вчера стартирахме ремонт.Всичкия багаж е събран и изнесен, всичко за боклука е изхвърлено.Направо не мога да повярвам че успяхме.Днес се започва със същинската работа.До края на седмицата стаята трябва да е готова.Поне така обеща моя мъж, да видим!
Фани, ти вярно много липсваш с последно време.

Хубава седмица!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юли 30, 2018, 08:16:13 »

Добро утро smile

Много обичам сутрин да прочета добро утро от Маги  heart

Аз изкарах уикенда главно по Гугъл стрийтс. ММ пристигна благополучно. Даже вече беше на оглед.
 В събота водихме дребното в една ферма/чифлик със животни и много се забавлява. Особено с гъските и две котенца.

Тук валя сутринта, дано да става за разходка след малко.

Хубав ден

А сетих се нещо - Скай, нямате ли нет в Нискита земя lol нещо се загуби
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 30, 2018, 10:20:31 »

Хай, бейбита!!!
Както обещах качвам снимка от РД!
Забравих да се похваля с новата придобивка - жилище на морето!!! по повода, черпя с торта с Айфелова кула:

Лав Ю....  heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 30, 2018, 12:50:04 »

Здравейте!
Липсвахте ми! Нещо тела ме саботираше и не можех да си вляза в профила.
Фани, честито на Кари и за апартамента!
Булче, как е дребния?
Чери, много рано ти искат багажа готов. Аз моя някъде 36-7 го приготвих и накрая пак отидох без него да раждам  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юли 30, 2018, 13:05:17 »

Здравейте!

Аз ходих по институции да си подавам разни документи и добре, че беше баща ми, защото с малкия нищо нямаше да свърша. Много се напрегнах нещо. Имаше ужасно много хора, обяснявах нещо на служителката, а не се чувах сама какво говоря. Носеха се страшни миризми от цигани и вдигаха врява до небесата.  crazy
Вчера водихме Алекс за първи път на село, а и ние не бяхме стъпвали от доста време. И там малко се напрегнах.  lol Явно промените в режима не му се отразяват толкова добре.  pardon
Имаме на главата разни дилеми и се чудя вече кога ще може да дишане спокойно.  smile

Маги, успех с ремонта и дано приключите в срок, защото обикновено все нещо непредвидено излиза. smile

Фани, честито на Кари и за новото жилище. Ама разкажи повече. Какво ще го правите този апартамент? Кога ще живеете там или ще го давате под наем? Къде беше точно?

Не съм закусвала и ще глътна вълк. Трябва и да готвя.
Хайде хубав ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #419 -: юли 30, 2018, 14:28:39 »

Здравейте!
Фани, за коя книга ме питаш? Ако е за енциклопедията за племеника - взех я, да. Много ми хареса, а по-нататък ще взема същата за кокона smile Ей, тази е, но от Хеликона я взех https://www.book.store.bg/p115113/moiata-pyrva-enciklopedia-larousse.html
Браво за жилището! Да му се наслаждавате във всеки един възможен момент.
Права си за 5-те години. good Единствено с математиката трудно се наваксва. Много странен предмет е. Изпуснеш ли края и може повече да не влезеш в ритъм. Аз съм казвала, че от 5 до 7 клас имах мързелива учителка по математика. Обаче в гимназията много бързо насмогнах, защото попаднах на истински педагог. Пишеше повече и по-бързо от нас. Нашата работа в час беше да преписваме от дъската. Вкъщи всичко се решаваше наново, защото иначе нямаше как да си оправим домашното. Отделно преди контролно имахме подготовка за него. На самото контролно винаги имаше същия брой задачи, точки, подточки... Буквално вкъщи можехме да си разчетем времето, за да ни стигнат 40 минути.
Сега трябва да намеря подарък за момче, че в неделя сме на рожден ден. Бях харесала нещо и то на перфектна цена, ама патицата в последния момент реши, че няма да го продава, та отпадна pleasantry олх варианта girl_haha Сега обикалях и набелязах 1-2 неща, пък да видим pardon Нямам много време, предвид колко често вали и колко малко време имам сама, за да намеря едно или друго.
Баба беше в болница, днес са я изписали и майка трябва и до нея да притърча.
Маги, успех! Много обичам ремонти, защото ги правим с желание за нещо по-добро smile
Рат, тебе телефонът, мен пръстите ме саботират. Нещо си омотавам ръцете и 100 пъти редактирах при писането, че все разменям срички и букви pardon
Писах, поправях, малко разбъркано стана, ама публикувам girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines