Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:11:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113732 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 25, 2018, 13:41:44 »

Вчера водим Моника на градина и сестрата ме пита дали и носим жилетка.Аз се опулих, ква жилетка юли месец е.Да с клин е, ама той е от най-тънките дето имаме и и е над кокалчетата вече, но е с къс ръкав и без потник, то и потник оставаше да сложа.

Разни хора, разни идиоти, може да си е извела в отдушника на банята аспиратор или нещо подобно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #391 -: юли 25, 2018, 13:46:07 »

Маги добре сме, маалко като че ли спря да ме боли, какво ли не правих и сега не знам какво сработи хахха, та продължавам с всичко.

Много ми е мъчно за жертвите, не мога да си представя ада през който са минали, мир на душите им.

И на последно място, спечелихме сделката която ми изкара душата през последните 5 месеца, ще разширим бизнеса на 2 континента
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 25, 2018, 14:11:53 »


Чери,
Ти как се чувстваш вече? Драсни два реда.  Wink

Добре съм, уморявам се малко повече, но като цяло си мрънкам на носа и си продължавам със задълженията. Яко Бракстън Хикс ме друсат, ама не са ми проблем.
Нещо съм малко объркана, понеже акушерката постоянно ме проверява и инструктира за знаци за настъпващо раждане, здравната посетителка се изненада, че не ми е готова чантата за болницата и си предложи помощта, ако нещо не мога сама... А аз още си мисля, че има време и съм повече от готова за периода, в който съм. В английската група във фейса, с моя термин вече се роди е бебче и съвсем ми се замъгли представата, но като цяло акушерката ми каза от 33та натам да се очаквам всичко.

Времето тук е много хубаво, жегичка.
Моя мъж е отпускар до средата на август.
От работа още ме мотаят за документите за майчинство и ако до края на седмицата не ги получа, ще и разваля представата, че съм расла вчера след бирмингамски дъжд.
Нещо пак влязох в драматичен режим за името на бебето. Уж го бяхме решили и така си я наричаме и всички така я наричат и аз се дръпнах. Никое не ми харесва.

Булче, браво за сделката и честито за разширението!

Али, аз дето никога не съм искала да живея в блок, като те слушам направо съвсем не се виждам на такова място.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #393 -: юли 25, 2018, 14:54:02 »

Чери, стискай, за да има време наистина Wink
За съседите - при нас е много странно разделението. Все едно сме два различни входа, но с обща врата. До третия етаж една единствена жена дава пари за всичко. Тя самата не живее тук и купи наскоро жилището. Другите все им се свиди. От четвъртия до осмия етаж пък сме другата крайност, че искаме от пред входа да ни е чисто и подредено. Много си помагаме като цяло в квартала. Просто сме няколко блока с общ парк помежду ни и всички се знаем.
Виж, в къща не съм живяла, но съм видяла. Хубаво е! Но... Бившият ми приятел бяха в огромна къща. Съседката скачаше на прозореца при всяко тропване на автомобилна врата, за да гледа кой от тях излиза, кой влиза, кой носи, какво се товари... Всичко трябваше да знае angry Искаха да си оправят двора, ама от три страни на никого пари за ограда не му се даваха, та си останаха с телената мрежа за разкош.
Вуйчото на ММ също живеят в къща за късмет е ъглова и само с двама съседи имат взимане-даване. Да, ама едните горят всичко, което влиза в печката. Ай видиш дим и бягаш за събираш прането, че току се осмърдяло на пластмаса или гума. pardon
Разни хора, разни идеали girl_haha

Булче, браво! Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 25, 2018, 15:04:23 »

Али, моят мъж не ще да бута количка. crazy
Рат, моят е по гумени ботуши, ветровка и по гол гъз ( буквалн0 ). Все пак вече трябва да му личи че е селянин аххаах.
Черито, за бохчата за болницата е хубаво наистина да е готова от рано smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #395 -: юли 25, 2018, 15:33:23 »

Рат, моят е по гумени ботуши, ветровка и по гол гъз ( буквалн0 ). Все пак вече трябва да му личи че е селянин аххаах.
funnytooth funnytooth funnytooth Памперса ли махате?
Значи, на моите а им бях махнала гащите, а ръцете им почваха да разтягат пишката blush Та до кръста голи, боси, но с гащи /НИ2 и с лигавник, че точеше пътеки почти до три/
Да зема да му подаря аз една кукленска количка на детето, няма къде да ходи тогава таткото Wink
Племенникът имаше червена, с женска кукла вътре. Хващаше куклата за косата, връчваше я на някого и хукваше да тича с другите момченца татковци. Ужас, правеха "катастрофи" с количките и се хилеха като луди. blush
Родният беше готов да носи и влачи деца с километри, но не и да бута количка. pardon Женска работа било това. Ама и вярно, какво правеше, какво струваше, редовно чупеше по някоя спица по колелата. diablo
Булче, към Азия ли разширявате?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 25, 2018, 15:44:53 »

funnytooth funnytooth funnytooth Памперса ли махате?
Значи, на моите а им бях махнала гащите, а ръцете им почваха да разтягат пишката blush Та до кръста голи, боси, но с гащи /НИ2 и с лигавник, че точеше пътеки почти до три/
Да зема да му подаря аз една кукленска количка на детето, няма къде да ходи тогава таткото Wink
Племенникът имаше червена, с женска кукла вътре. Хващаше куклата за косата, връчваше я на някого и хукваше да тича с другите момченца татковци. Ужас, правеха "катастрофи" с количките и се хилеха като луди. blush
Родният беше готов да носи и влачи деца с километри, но не и да бута количка. pardon Женска работа било това. Ама и вярно, какво правеше, какво струваше, редовно чупеше по някоя спица по колелата. diablo
Булче, към Азия ли разширявате?
Махаме го силно казано- ака и пика из двора, като посочиш гърнето, вика Нье ! diablo
ТО при него всичко е когато той реши- така се научи да яде и пие сам от чаша, просто ги хваща и решава, инак не става. Та чакаме  принца....
Нидей, ще трябва да я подаря , ще изпадне в истерия. Много е сензитивен на тема гейове. Как па ми се падна такъв на мен, дет съм толко либерална по темата. pardon
И да, влачи го на ръце, но не желае да бута количка. NO
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 25, 2018, 15:46:51 »

Еми, вземете му косачка или пазарска количка като му е мерак да бута нещо smile
ММ е бутал доста количка, защото аз не обичам. А и той по-добре се справял, разбира се lol lol

Али, при вас не знам как е, ама при нас шахтата за вентилатора в банята и аспиратор в кухнята е една. И в нашата баня често мирише на загоряло зеле.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #398 -: юли 25, 2018, 16:16:49 »

Цитат
Булче, към Азия ли разширявате

Дам, Филипините и след това Китай. Забавно ще е.

Емии твоето чадо е като моето, нищо не става с научване, всичко сам като реши! Ей го, ден трети го мъчим да влезне във водата, йок! Реших че ще си се наслаждавам на спокойствието и няма да го озорвам, всички майки наоколо ми завиждат хахах.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #399 -: юли 25, 2018, 16:45:25 »

Панде, не. При нас пералното е като предверие на банята, а на гърба на пералното е тоалетната. Кухнята е чак през коридора отсреща. Поне тук в града всички големи апартаменти са на два щранга за права и обратна вода и с отделни вентилации. Остава за мен мистерия как се мият плочки от мазнини, ако въобще се мият pardon
Булче, чакай! Последния ден се отпускат и върви ги вади от водата тогава. Не става и с обяснения, че си тръгвате tease
Еми, това някакъв нов педагогически подход ще да е за махане на памперса girl_haha
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 26, 2018, 08:54:40 »

Добро утро, аз днес не съм в кондиция никак.След един хубав РД снощи днес не съм на себе си!
Айде хубав ви ден!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 26, 2018, 15:40:48 »

Привет от морето!! Тук времето е прекрасно и ви пращам слънчево настроение smile Ще се включвам пак, когато се приберем, тук съм решила да се откъсна колкото може повече от интернет и технологиите blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #402 -: юли 26, 2018, 19:50:37 »

Ехо, днес никой няма... Аз малко като за отдушника, ама днес ни беше голям екшън. Времето беше лошо и останахме на площадката и нашия както го бяхме оставили на произволно, станах да го видя какви ги върши, скочи пред очите ми и падна върху ръката си! На кратко, след 6 часа минахме през лекар след безбройни разговори със застрахователите къде има болница с рентген. Намериха, снимаха го слава богу не е счупена само силно натъртено. Живота ми се съкрати днес...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 27, 2018, 00:15:25 »

Милият Звяр, голям екшън наистина. Бързо да му мине. То и тук да си бяхте, пак можеше да чакате 6 часа в Пирогов.
И все така пред очите ни падат, какво да ги правиш.
Мойто си ожули лакътя и му сложих лепенка да не цапа. Все едно ги гипсирах. Даже едва заспа, защото не можеше да намери място за "гипсираната" ръка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юли 27, 2018, 07:24:46 »

Е Булка, все така стават нещата.Дано бързо се оправи малък Звяр.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines