Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:19:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113736 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #375 -: юли 23, 2018, 15:28:04 »

Хелоу

Ние кацнахме, доволни сме и този път, хем по евтина стая хем по хубава от миналата година, е гледката беше зашеметяваща миналата година, ама пък стените бяха картонени понеже е нова постройка а тук са си тухлени. Гърлото пак ме боли и е голям зор... Консултирах се дъс снаха ми, смъмри ме на бързо за цигарите и ми увеличи дозата на антибиотика... Намазах се и с гранофурин и кротувам. Разкош

Меган има много добри попадения в избора си, тази ми е любима https://www.cosmopolitan.com/uk/reports/a21452195/meghan-markle-the-queen-body-language/

Иначе точно днес четох че букинг извиват ръцете за най-ниски цени, airbnb пък имат високи комисионни и малко и двете както и да ги гледаш не са добре за наемодателя, но пък са добър начин да завъртиш клиенти
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юли 23, 2018, 16:17:00 »

Само за Меган да се разпиша lol

Шлифера бива, ама това дето Булче го показа е ужас според мен lol

Булче да оздравяваш. Пък цигарите що пак ги почна. Отврат са ми
А хотела няма ли някъде и на закрито детски кът. Аз затова исках къща - ако вали да не сме в една стая затворени, но видях, че някой ол инклузив хотели имат и детски кът на закрито.

Ох, разписах се нещо.
Уикенд имахме много срещи. Най-яко беше рождения ден на Мис на Фери. Супер си изкарахме. Фери в добре, много е доволна от новата работа, да не се тревожим за нея.

Чао smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #377 -: юли 23, 2018, 16:54:45 »

Оле как може тази рокля да не ти харесва, аз съм Флюбена в нея!

Няма за закрита част с площадка, само открита, то мани ами и хотела е разкъсан и няма топла връзка с хотела, а такъв дъжд идва че няма да можем да стигнем до ресторанта.

Звяр отказва отново да влиза във вода, кеф за нас!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #378 -: юли 23, 2018, 17:15:25 »

Самата вода ли не му харесва или му боцкат камъните? А, като нищо да се престраши утре- други ден  и край на спокойствието.
И на мен шлиферът повече ми харесва. Това другото ни пелерина, ни яка, нещо чувалоподобно. И вярно много си пипа косата, ама то така всички миски правят Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юли 24, 2018, 00:18:03 »

Добра вечер smile
Булче,къде почивате? Изпращам ви от нашето слънце (имаме  в излишък),дано да се оправи времето.Ние нацелихме три дни дъжд и бури,голям кошмар,но после компенсирахме с още два дни бонус smile Малката русалка не излезе от водата.Прибирах я с хавлията,директно от водата,та рева и се чуваше в радиус  от 200 метра.Поръчвах си фрапе сутринта и го пиех преди да си тръгнем на екс.Кари измисли и нов метод на хранене,всичката храна се потапяше в морето и чак след това се хапваше shok шокирахме всички майки около нас,но аз бях супер щастлива,че изобщо нещо яде tease
  Относно Мегън,сладка ми е,малко като пате в калчища.И двете рокли бих ги носила,на по-смелата рокля ми липсва само една супер яка шапка.
 Свекърва,дрешки за куклата е супер идея,Кари е на вълна бебета,дрешки,колички,хранене на бебета,памперси.Не мога да я впечатля с нито една занимателна или образователна дейност.Нито кубчета,пъзели,сортери,,,нищо.Рядко някоя книжка и то само ако е с животни.
 А буквара е точно попадение Wink
Фери,да е жива и здрава Александрина и все така усмихната и прекрасна,нали съм патица,чак сега видях ,че съм  я пропуснала angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юли 24, 2018, 07:49:46 »

Добро утро, как сте?Булка, поръчала съм при вас да не вали.Тук вече е прохладно и се диша.

Ние ще сме в последния момент където и да ходим, просто всичко още е във въздуха, сигурното е, че в събота започваме ремонта на хола, на 10.08 чакаме мебелите и чак след това ако всичко е готово, ще ходим на море.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #381 -: юли 24, 2018, 09:06:15 »

Добро утро!
Снощи имахме гости - мъжете играха карти, а жените - играхме с децата в хола. Такъв маратон направихме от срещи, че сигурно в близките два месеца няма да видим никого lol
Тук има разни културни прояви и много ми се ходи на "кино в парка". Има прожекции на филми на няколко места из града. Като гледам обаче какво е времето и някак е неясно дали ще се състоят. Още по-неясно е дали ще успеем да отидем поне веднъж с ММ pardon
Лоли, ти нищо не разбираш Wink Детето си е овкусявало храната. Явно обича по-соленко blum
Да, около 2-3 годишна възраст всичко бебешко им е интересно. Кокона беше във вихъра си да бута количка за кукли. Когато й купихме една голяма хубава количка, с рев излязохме от магазина, защото искаше да я бута по паркинга, не даваше да се сложи в колата. Тогава свалих портбебето и й го дадох в ръце, а тя го стискаше и гледаше назад, за да си вижда и количката в багажника pardon 10 минути по-късно се фръцкаше пред блока какво има!
Маги, то при вас може да стане, както преди години се случи с нашите да отидем някак ненадейно на море. Уж нямаше места в станцията към работата на татко, изведнъж се отвори вариант... Правехме ремонт и както всичко беше разпънато и нищо не си беше по местата, така си стегнахме багажа, заключихме мръсотията и тръгнахме за 10 дни на море lol После и другото оправихме. Емоцията обаче си е един път! Wink
Да се оплача - вчера си разлепих втори чифт сандали за това лято. Аман от криви тротоари! beating Стъпих на криво и в опит да не си изкълча крака, някак се извих и каишката не издържа. Предния път сритах една отлепена плочка, която се надигна в посления момент. Днес ще търся обущар. Чакам разни сезонни промоции и съм решила да накупя рокли за кокона за другото лято, че много й окъсяха, както и сандали за мен, за да знам, че другия сезон ще стартирам нормално.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юли 24, 2018, 10:42:56 »

А ще отидем ние, ама ще стане от днес за утре.
Аз сега съм се наточила на намаленията искам да си взема есенни обувки и сандали нови.Че ми се изпокъсаха.И маратонките ми заминаха ама те по-натам.Ще поръчам от Англия и без това е паднала лирата.А и тия бяха от там 5 години издържаха, а не бяха скъпи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юли 25, 2018, 07:42:40 »

Оле какво е мъртвило тук!

Булка добре ли сте, как е при вас ситуацията?

Ние си имаме английски братовчеди и снощи децата дивяха доволно, довечера пак smile А аз ще се наприказвам с братовчедка ми на спокойствие.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юли 25, 2018, 08:44:50 »

По темата с дворовете- мен хич не ми писва самотията в двора, след 34 години в Сф. Не ми трябват хора. blum
По темата с играчките- има надуваем басейн, люлка, пясъчник в двора и пак се катери по мен или играе с нашите вещи. Няма оправия. Въпреки че е момче, обича да бута бебешки колички, но баща му не дава да му купя. biggrin

Меган е с прекалено слаби глезени за тази дължина рокли. Шлиферът и мен не ме кефи, нито роклята с яка грамадан. pardon Има попадения, красива жена е, по-красива е от Кейт, според мен. Но има какво да учи от нея Мнооогоо. good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юли 25, 2018, 11:04:39 »

Здравейте:)

Ние наблюдаваме кръстовището от терасата на мола smile
Трябва да си търсим квартира до мол. Все повече не искам в село, не знам как ще се разберем с мм.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юли 25, 2018, 13:04:37 »

Като гледам как скоро няма да спре да вали и аз май ще почна да събирам животни по двойки. Не йатесвам жегата, ама чак пък толкова дъжд... Поне смяг да беше да ходим на ски и да правим снежниовеци.
На Меган и  рокли не са ми УАУ.
Вярно многи сме оредели, пък си мислех че дъжда ще ви държи затворени.
Ние си изкарахме супер, времето като по поръчка, валеше когато сме вкъщи или леко прекапваше докато пътуваме. В понеделник н магистралата все едно влизахме от облак в облак- вали из ведро, изведнъж спира, след 10км пак същото и така от Пловдив до София.
« Последна редакция: юли 25, 2018, 13:33:19 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #387 -: юли 25, 2018, 13:22:00 »

При нас поне не вали. Облачно е, топло, духа, но не вали. Масово майките са си навлекли децата като за през късен септември, което е неразбираемо за мен pardon
Разходихме се. Обущарят не работи вече - той от край време е много възрастен и явно вече не се занимава. Жалко! sad На такъв човек с кеф да му дадеш пари. Винаги изпипваше нещата. Отивам за подмяна на капачки, той ми намазал с вакси и ожулените токчета. Сега ще проверявам на друго място.
Нямах много време за шляене - от днес сме и с кокона вкъщи. Оплака се, че й дошла дълга разходката. Дребният пък май ще вади зъби и хич не е в час. Поне купихме овесенти ядки и утре ще правим бисквити.
Еми, бебешката количка е мечта на всяко момче DANCE Затова като пораснат и имат бебе са: Дай, аз да карам... И се започва един офроуд по тротоарите tease
Аз съм на друга вълна. Възмутена съм за пореден ден. Някой упорито готви в банята. Очевидно не ползва аспирация, а чака миризмата сама да се изтегли нагоре. И миризмата се задържа по всички етажи. Досега бучаха вентилаторите в банята и в тоалетната, барем не мирише на старо олио вкъщи. beating
Заподозряна (не само от мен) е комшийката на втория етаж. Пък са и млади, не е да кажеш... Апартаментът е наследствен на мъжа й. По-точно апартаментът е на дядо му, който упорито не желае да ходи при Свети Петър. Та както е дадено жилището в края на 80-те, така е и до днес. Единствени подобрения са винкеловата дограма на терасата и климатиците по стените. Явно онзи не дава нищо да се пипва, макар да живее на село от 100 години. crazy Тя се беше жалвала как няма аспиратор в кухнята и явно готви на газ на терасата. В това ветровито време - в банята. diablo Аз сериозно се чудя на акъла на младите. И двамата очевидно взимат прилични пари, що не са си взели тяхно си жилище поне временно, докато наистина не наследят това. Да си пропилееш младите години в мизерия ми е неразбираемо huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юли 25, 2018, 13:28:58 »

Вярно сме оредели яко.

Рат, важното е че сте починали.

Панде, ще чакам снимки аз от мегаполиса smile

Еми, разбирам те за поляната на село.

Ние нали сме в наследствен апартамент с баба.Е ако знаех, че ще ми вътри такива номера нямаше да се хващам на това хоро, обаче толкова пари набихме за ремонти, че като предложих на моя мъж да се изнесем той ми каза "ти луда ли си?".Баня, тоалетна и кухня, той ги направи от-до.Нищо не беше пипано 30+ години, ние го изкъртихме до тухла и ремонтирахме.А и апартамента е много голям, просто е грехота да седи празен, щото бабето е зло.

При нас тази нощ беше война.Такива гръмотевици бяха, че подскачах по леглото.почти не съм спала, а довечера съм и на рожден ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юли 25, 2018, 13:32:08 »

Али, как в банята ще готви бе, чак пък толкова?! Може да оставя врата и за това да мирише, ама да готвиш в банята ми е непонятно.
Маги, идеалнонси починахме. Времето беше точно с с, ако бяхме отишли тази седмица щеле а е само дъжд.
Аз днес съм на маникюр и дано е намалял дъжда, че преди малко беше порой. От сутринта спира за по 10-я5мин и пак вали.
Това с навличането и на мен ми е чудно, не е чак толкова студено. Даже вчеранНики по сандали джапа из локвите, че гумените ботуши си седят в апартамента. Само 3 екипа смени за няма и час  crazy
А с даването с такива условия ми е супер тъпо. Или даваш и младите да се оправят, или не даваш.
« Последна редакция: юли 25, 2018, 13:34:48 от ratatui » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines