Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:56:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113749 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #315 -: юли 18, 2018, 10:22:45 »

Е, не! Тая история не я знаех, а виж как се обогатих laugh laugh laugh
Това подобно на история на инкасаторка на ВиК в голям град, няма да споменавам къде. На жената район бил циганската махала и яко нерви, че не може да си свърши работата. Даже на едно място зелените човечета били зазидали водомера - върви виж потребление! Та теглила тя една цветуща и си хвърлила молбата за напускане. На спирката дръпнала едно билетче и ... толкоз пари. Все тая дали 100, 200 или 500 хилки. pardon
После да ни разправят да учим, че да сполучим, или пък другото - учи да не работиш. tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 18, 2018, 11:04:13 »

аз нз за HR отдела,но направо престанах да чета след сумата . shok
ВЪобще бях спряла да търкам билетчета ( след общо 3 такива за целия си живот ), ама май ще подновя. Друга поука не хванах, освен да опипвам жените по коремите lol. ( шегувам се )  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #317 -: юли 18, 2018, 11:15:39 »

Значи, продължавам да твърдя, че от билетчета печелят само много дребни на ръст, непрекъснато ги гледам по телевизията и напълно съм се отказала, че така може да забогатея funnytooth
Хаха, Еми, на мен по едно време няколко забременели ми се бяха струпали и направо бях решила да ги карам да чишкат на жаба. Никъде не пише, че е дискриминационно.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #318 -: юли 18, 2018, 11:46:35 »

Ее значи все пак някой печели. Аз досега не бях чула, освен по телевизията разбира се, та все си мислех, че ги наемат да “похвалят по телевизора Wink
Аз съм печелила колосалната сума от 30 лева lol
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #319 -: юли 18, 2018, 11:58:50 »

Тук при нас има доста спечелили. Викам си "няма да търкам, вече дадоха печалбата за нашата община" и после пак друг печели. А аз нетъркала, изпускам печалбите, нищо че се класирам по ръст.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #320 -: юли 18, 2018, 12:03:42 »

Наде, нали знаеш какво казва Стоичков? Wink Wink "Който ни играй, ни пичели!"
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #321 -: юли 18, 2018, 12:24:00 »

....и който не вярва! - бих допълнила.

В петък заминаваме за море. Имам два нови бански, Митко ги донесе преди малко.  heart

А във връзка с първото и спечелените пари, осъзнах, че не винаги е лесно да получиш сума накуп и да се зарадваш искрено, че е твоя. Осъдих застрахователите след катастрофата и ми паднаха едни пари обезщетение, които не мога да приема като мои, сякаш не ги заслужавам, защото не съм си ги изработила аз, приемам ги като цифра, която съществува, но не искам да използвам. Странно усещане.
Та и печалбата от лотарията сигурно не е за всеки.
« Последна редакция: юли 18, 2018, 12:26:07 от nadelina88 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 18, 2018, 13:16:06 »

Здравейте!

Днес чукнахме три години, от както сме законно семейство с моя принц! heart heart heart heart heart Как неусетно се изнизват годинките покрай нас!
Трябва да си прочета отново сватбената тема, за да си припомня емоциите. heart heart heart

В този ред на мисли нашата 2015г май беше последната "успешна" година за сватбения форум. След това всичко замря.  nea

Днес ходихме на детски рожден ден и Алекс толкова се измори, че заспа за няма и 5 мин.

Тук е ветровито и нищо чудно да завали, а следобед трябва да ходя да си оправям документи.

Тази история на Свекърва не си я спомням, но е жестока. Няма справедливост, ей.  nea Билетчета не съм трила много отдавна, но нали казват, че трябва да вярваш, че ще спечелиш, за да стане, а аз съм от невярващите.

Наде, значи не можа да решиш кой от двата искаш, а? girl_haha Казах ти аз да си направиш комплект от двата? LAUGHTER

Ние се чудим къде да запазваме, но ММ май започна да склонява да сме ПАК в Созопол.  heart Е, уж искам разнообразие, но се ужасявам да отида на ново място и да не знам кое къде се намира. Много съм зле, но хич ме няма по експериментите. pardon И сега трябва да търся къде да сме точно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 18, 2018, 13:37:49 »

Писах, писах и тъпия телефон ме прецака ивсичко замина  diablo
Миме, честита годушнина!
Наде, честити бански!
Свекърва, пак разби с история! Липсваше ни.
Алвксиа, дано бързо се адаптират децата, а и вие към ритъма.

Ние най-накрая се разбрахме с кума и утре заминаваме за Смолян. Дано издържа, че се очертават 4 часа с наспало се дете, вързано в кола  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юли 18, 2018, 14:03:14 »

Аз я помня тази история, само за милионите е ново инфо. Евала!

Аз много печеля от билетчета. Всеки път като не си купя се чувствам 5 лв напред Wink

Преди години майка ми спечели автомобил. За друго не съм виждала майка ми и баща ми да се карат. Много я мразех тая кола и нямах търпение да я продадем, колкото и да не и се искаше на майка ми.

Честита годишнина, Миме smile много да се обичате и подкрепяте!
Стига с тоя Созопол, изтърка се вече lol lol където и да идете за два дена всичко ще знаете къде е Wink

Нещо съм уморена днес. Имах да върша някакви неща, ама не помня. Даже не е страх да не си спомня, че тогава, ще трябва да ги свърша lol

Хубав ден
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #325 -: юли 18, 2018, 14:43:07 »

Аз много печеля от билетчета. Всеки път като не си купя се чувствам 5 лв напред Wink

Нещо съм уморена днес. Имах да върша някакви неща, ама не помня. Даже не е страх да не си спомня, че тогава, ще трябва да ги свърша lol
funnytooth funnytooth funnytooth Панде, влязла си в серия!
Миме, на този Созопол какво му харесвате на плажа, като е отвратителен? В града за разходки е разкош, но основното, за което се ходи е зле - мое мнение. Разбирам те, че с дете не ти се рискува, обаче събери мнения и проучи. Може да намерите от хубави по-хубави места. good

Сутринта бях кисела - намерих дупка от огънче във вътрешната част на количката. Това е от бабите пушачки diablo Преди морето го нямаше. Явно от вятъра по плажа е хвръкнало огънче при палене или гасене на фасовете им diablo diablo diablo Аз си го знам и виждам, ама така да ме е яд на тях...

Начи това шопингът голяма работа! blum Купих много хубава енциклопедия с много, дребни, детайлни и карикатурни картинки. Буквално може да си играеш да откриваш нови и нови неща по страниците. look Не си купих книга, но поне картата ми за отстъпки е чекирана и ще мога да ползвам пак преференции.
Със спестените пари направих удар на връщане. Взех си бял колан на черешки, силиконови форми за бисквитки (отдавна го обмислях, че има едни бисквити, които ми се разплуват иначе) и списание (май е испанско, но е без значение) с кройки - има сума си картинки, та текст не ми трябва pardon
Прибрах се по-късно от предвиденото, то се подразбираше от офроуда, който имах с количката. Засилих се в кухнята да оставя някои неща на масата и нещо ме гледаше в гърба huhhuh.gif Обърнах се и shok shok shok Китка в саксия! Майка и татко нещо бяха щъкали до работа и извън, та предположих, че майка ми е донесла цветето от нейните. Въпреки всичко недоумявах! В един момент ММ ми звънна - купил ми китката без повод danceg Е как да не му е кеф на човек?!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юли 18, 2018, 14:58:22 »

Миме,да сте здрави и сплотени още много поводи за празници.В тази връзка ние след месец ще ковнем 15.
Али,браво на твоя мъж.Това не ми се е случвало от 20 години. tease tease tease
Билтчета търкам от време на време по Коледа уцелих едни 40 лв.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 18, 2018, 16:29:53 »

Хахахах е вие ще ме накарате да отида за билетче.
Дребна не съм, това е сигурно, обаче миналата седмица сънувах, че печеля и после забравих да си взема.
Снощи пак сънувах, че печеля и точно виках на ММ да вземе едно и влизам във форума, вие точно тая тема сте захванали...  Good luck

Ние имаме роднина - два пъти печели, първия път кола, втория път сума.
А моя позната ми разказва, за един квартален пияница в тяхното населено място. От тотото - 3 пъти, по милиони. И понеже пазарува от баба и (на приятелката) на вересия в магазина и все и викал: Айде бе, лельо Гинче, аз като спечеля, нали знаеш, че ще ти ги платя. И така... трупал си дългове и си ги плащал “на заплата“.

На Мимето честита годишнина, ей такава любов като вашата повече да има.  heart

Аз в петък ще си имам среща от третия вид, ще идва здравен посетител или както там се води, да огледа къщата и да ми даде насоки за родителстването, та съм се хванала да приведа сградата от хан, в семейно огнище.
Ама Марс като и скочи за добре дошла, файда ми от усилията...  blush

Али, точно вчера се бях присетила и в прав текст подсетих и моя, че отдавна не се изявявал без повод  good give_rose


Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 19, 2018, 07:14:25 »

Добро утро.Пиша сега, не знам после въобще дали ще успея.Днес ще пътуваме много и се надявам след обед да сме си в Плевен, че ми писна вече.

Не излизахме снощи, духаше силно, а имен ме домързя.Всяка вечер тичам след колоездачката и имах нужда от почивка.Довечера пак съм дежурна с нея и колелото.

Хубав ден на всички ви!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юли 19, 2018, 09:21:57 »

Много ти съчувствам за колелото. Изглежда ми много натоварващо. Бамбук не знам кога ще се научи, защото аз сама с него нито колело, нито тротинетка мъкна, а баща му не ходи по площадки и паркове.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines