Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:05:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113695 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юли 14, 2018, 13:41:12 »

Мери ми ,като те чета в главата ми е гласа на най-скъпата ми приятелка.За пореден път се убеждавам колко си приличате give_rose  тя ни е винаги баланса в групата,разбира всички и деликатно ни показва на къде  ни вее вятъра.Та в този ред на мисли те разбирам,но мисля че ти убягва малко това за което говорим с Мимето.Милион пъти е имало различни мнения,но никога не се е стигало до подигравки и тънки обиди.Аз не съм лично засегната,но не ми е приятно да се натоварвам и да чета подобни неща.Има много други форуми,където може да се кръстосват шпаги до кръв и да се спори,за гъделичкане на егото.Тук сме една общност,с различни интереси ,професии и начин на мислене,но сме били умерени винаги.
 Чери,каза го вместо мен,понеже мислих да го спестя,но наистина много хора (включително и аз) спряха да пишат именно заради тази обстановка.
 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юли 14, 2018, 15:06:09 »

Мери ми, въпросът "защо" беше по-скоро риторичен. Не съм искала да те вкарвам в такива размисли.
В правото си да е "защото".
Аз отдавна съм спокойна  и ми се искаше вече да не пишем по темата, за да не си разваляме настроението. Тъкмо стана лято и черни облаци надвиснаха.
Благодаря ти за пожеланията!  give_rose

Чери,каза го вместо мен,понеже мислих да го спестя,но наистина много хора (включително и аз) спряха да пишат именно заради тази обстановка.

 good явно си много по-решителна от мен.  good както и всички, които вече не пишат.

Хм, ама така  хубаво сте го написали, че се чудя коя да цитирам и в коя по-напред да си припозная мислите.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юли 15, 2018, 08:50:56 »

Довечера е финалът на световното. Аз ще съм за Хърватия, макар през цялото време ще зяпам Гризман. Дано да вкара гол. И да си свали тениската lol lol lol
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #273 -: юли 15, 2018, 16:47:39 »

Панде, Гризман гол, Джаферович гол, да се притесняваме ли lol lol

Ние с мъжо сме за Хърватска. Още преди да започне Световното с чудото си казахме според нас кой ще е победител и аз казах Франция. В момента си сипя пепел на езика, пу, че го изстрелях в пространството и връщане назад няма. А не ме кефят, просто имат добър отбор sad Та дано Балканите днес бият Долно Конго diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 15, 2018, 21:14:09 »

Не се притеснявайте, винаги съм харесвала руси и синеоки мъже. Ама ММ ми открадна сърцето, нищо че е противоположност lol lol

А Гризман вкара даже два гола, нищо че бяха каръшки. Дано той вземе Златната топка. Стига Меси и Роналдо. Може и на Модрич да я дадат smile

А Конго толкова е изстрадало, заслужават си момчетата получената възможност.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 15, 2018, 21:19:05 »

Не се притеснявайте, винаги съм харесвала руси и синеоки мъже. Ама ММ ми открадна сърцето, нищо че е противоположност lol lol

И аз така   blum

Хубав мач беше, с очакван за мен финал. Хърватите си играха, спор няма.
А на мен Модрич пък да ми е толкова симпатичен  blush heart blush heart И на президента им се накефих. Много ми беше яка как ги прегръщаше наред и хич не и дремеше от дъжда.  Bravo give_rose

Иначе за Джокович също се зарадвах доста, ако бяха били и Хърватите съвсем щях да си избухна, ама ...нЕма.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 16, 2018, 07:35:33 »

Добро утро в понеделник!Световното свърши и идва въпросът, а какво ще гледаме сега?Хубав мач беше макар да гледах 30 минути от него, но няма как.Аз вчера си спретнах спортен полу ден с малката и днес съм пребита.Междувременно чистим мази и тавани, и изхвърляме боклуци, че като разколачим хола трябва част от нещата да складираме някъде.Веселба!

Хубав и успешен ден и седмица!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #277 -: юли 16, 2018, 08:52:25 »

Добро утро!



Мен много ме е яд за мача, много недомислено играха Хърватите, личеше им че искат много да спечелят и прибързваха с ходовете. Французите доста лежерно си спечелиха мача.

Искам силно стиснати палци, утре летя а вчера се събудих със силна болка в ухото, оказа се инфекция, изписаха ми антибиотик, лекарката разреши да летя тъй като е в много начален стадий, но все пак. Звяр продължава да е сополив, той е с бактерия и сигурно от него съм пипнала, утре и него ще заведем на УНГ дали да мине и той на орален антибиотик или да си продължи капките... Толкова се вълнувах за морето а сега съм на тръни, дано се стегнем до другата седмица...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #278 -: юли 16, 2018, 08:57:36 »

Здравейте!
Прибрахме се по живо по здраво от гръцко. Имам надълго и нашироко да разказвам в нашата тема. То аз си имам слабост към тази страна и имам нови впечатления pardon
Вкъщи е като след празник - има много неща все още не на местата си и не е с идеално чист под, но настроението е приповдигнато. ММ е вече на работа, а кокона на градина. С дребния се настройваме по обратен път към утвърден график.
Вчера не можах да гледам мача, но ми беше хубаво с децата навън и да общувам с комшийките. И вкъщи бяхме за Хърватска. Едно, че сме анти Франция след подарената им титла '98 година, друго, че обичаме изненадите на такива спортни събития, трето, че винаги подкрепяме pleasantry съседните ни страни.
Булче, стиснати палци от мен! ММ ми се тръшна болен 2 дни преди морето и с напрежение тръгнах.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #279 -: юли 16, 2018, 09:45:20 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine

Маги, въпросът не е какво ще гледаме, а какво ще обсъждаме  funnytooth funnytooth funnytooth

Черешке, не избухвай, задръж тапата до есен  blum blum blum

Много ме яд, че Франсетата спечелиха cray Техния отбор ми е пример в какво превръщат Европа  cray cray cray

Я аз да ви питам няколко неща, които много вълнуват моята глава тези дни. Първото е евтаназирането на животни в Странджа. Единственото, което ме човърка и не ми дава мира, е, че позволиха на популисти на яхнат вълната. И си позволиха огромния лукс да не обясняват на хората какво се случва и защо се предприемат такива действия. Начинът, по който направиха нещата, остава една вратичка да се вмъкнат съмнения за нещо незаконно, некадърно, конспиративно и т.н. И другото, което тези дни ми се върти в главата е, че окончателно мисля, че Тръпм има сериозни психични проблеми. Държанието му с кралицата, нещата, които е говорил на Тереза Мей, бисерите му за кой е лош и кой добър crazy crazy crazy

ЕДИТ: И малко "черен" хумор lol lol Цяла Африка ликува за победата на Световното funnytooth funnytooth funnytooth
« Последна редакция: юли 16, 2018, 09:55:53 от marry_me » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #280 -: юли 16, 2018, 10:24:49 »



ЕДИТ: И малко "черен" хумор lol lol Цяла Африка ликува за победата на Световното funnytooth funnytooth funnytooth

мен това ми е много грозно честно, даже вчера бях на ръба да напиша на една бивша съфорумка че прекалява с расизма, беше употребила и думи като "маймуни".

Тръмп... аз най-много се смях като го питаха за Brexit какво мисли. Мисли, мисли и на края каза че няма мнение... САЩ се превръщат все повече в Гилеад+Idiocracy...

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #281 -: юли 16, 2018, 10:32:28 »

Булче, маймуни е крайно, но че не са французи е 100% сигурно. Грозно, не грозно това е положението. Виж отборите на Белгия, Швеция, Германия и др. също. Истина е, че се променя облика на Европа и скоро тя няма да е това, което е била някога, било то за добро или не.

А Трипм напоследък вади само една реакция в мен facepalm. И си мисля имам познати американци, интелигентни хора, къде го допуснаха това чудо. Мисля си, че и те си имат като нашите проблеми с масите (ниско ниво на разсъждения и лесно манипулируеми). Та се чудя щом неговия народ го търпи, няма как да се учудя, че ние си търпим нашите хубавци.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юли 16, 2018, 10:34:00 »

Булка, стискам палци!

Аз нямам мнение по въпросите.Не съм гледала новини, във фейса ми се появяват умопомрачителни картини, но нито съм запозната нито съм чела, за да изкажа мнение.

И на мен ми е прекалено това с Африка и французите, имаше там едни руси французи, ох кеф ми беше да ги гледам как тичат smile  blush

Тръмп е без коментар.Трябва да има нещо в тая глава, за да направи такава империя нали?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #283 -: юли 16, 2018, 10:39:56 »

Булче, маймуни е крайно, но че не са французи е 100% сигурно. Грозно, не грозно това е положението. Виж отборите на Белгия, Швеция, Германия и др. също. Истина е, че се променя облика на Европа и скоро тя няма да е това, което е била някога, било то за добро или не.

А Трипм напоследък вади само една реакция в мен facepalm. И си мисля имам познати американци, интелигентни хора, къде го допуснаха това чудо. Мисля си, че и те си имат като нашите проблеми с масите (ниско ниво на разсъждения и лесно манипулируеми). Та се чудя щом неговия народ го търпи, няма как да се учудя, че ние си търпим нашите хубавци.

Французи са и още как, повечето са си родени там, нали ходя често, винаги е било така там и не е за очудване точно за Франция, половината Африка е била френски колонии, виж ако имаше повече с мюсюлмански имена тогава е промяна в Европа, но точно цветнокожите във Франция, никога не са били нещо фрапантно за да се преекспонира така.

За Тръмп, да, има си мноооого покрепящи, там републиканците са силни, особено на юга, демократите също са им бъзливи, макър че се опитват да правят дребни промени. Лошото е че Тръмп ще спечели отново 2020та и то е ясно като бял ден. Виж че в Лондон имаше повече протестиращи отколкото в САЩ.

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #284 -: юли 16, 2018, 11:01:09 »

Че са родени там е ясно, че се преекспонира донякъде - също. Ще ви разкажа една история. Преди години се возя в софийско такси, чисто, свети, водачът не пуши. Нали обичам да си събирам мнения и да се обогатявам от другите хора се заговорихме. Човекът беше инженер химик, но животът го завъртял и кара такси. Твърдеше, че знае два чужди езика - английски и руски. Та, този господин качва от летището французин. Въпросният влиза в таксито и започва да говори директно на френски. Таксиметровият шофьор се опитва да му обясни, че говори само английски и руски и не го разбира. При което франсето на английски заявило, че Франция била една от най-големите и силни държави в Европа, как може да не знаем френски? Човекът се зачудил какво да го прави този горд наследник на Наполеон и казал: "Извинете ама вие сте французин? Не знаех, че има и бели французи!?" При което господинът си млъкнал и си пътувал кротко до центъра. Всички сме учили в училище за колониалния период на държавите от Западна Европа. Та е от ясно, по-ясно, че са родени там. Това не означава, че са от този етнос обаче girl_wink Те и децата на нашите емигранти в Щатите са американци, примери и с други европейски държави може. Но това означава ли, че не се променя облика на Европа? Защото ако Българя населят примерно 50 000 мигранти, след 30-50 години нашия национален отбор как ще изглежда? Това означава ли, че трябва да приемем нещата толкова естествено и за нас? Затова казах, че Европа се променя, било то за добро или не.
На този етап не мога да знам дали тези глобални процеси ще са добре и за вбъдеще. За момента може би са добри, това е работна сила, ресурс, които да се ползва, за да засилиш собствената си икономика. Но след 100 години ще можем ли да кажем какво е нация? Светът се глобализира, повсеместно, във всичките му точки.
И да ние сме прекалено малки, за да влияем на тези процеси, но участваме в тях, така че не пречи да си формираме позиция.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines