Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:12:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 114158 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 13, 2018, 13:42:41 »

Бубе, честито за стажа! Ще се справиш, а за семейстови все ще си идваш от време на време предполагам. То няма как да не ти липсват де.
Виви, то и аз вече се чудя защо се разбираме изобщо с някой си, ама айде! Утре мисля последен шанс да се видим и да се уточним, защото аз сряда исках да заминем. Ако не, отпада плана и това е!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 13, 2018, 13:44:03 »

Ра я отидете с малкия на спокойствие в Смолян а който иска ще дойде при вас!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #242 -: юли 13, 2018, 13:48:36 »

Бубе, супер за стажа yahoo Bravo yahoo Не се притеснявай, ще се справите  girl_wink Къде с повече, къде с по-малко усилия, една година не е много време girl_wink Наистина изглеждаш много добре, една идея си по-женствена от предишни снимки blush Лека, полека и при теб изчезва момичешкия образ  Girl_hide Разкошни сте  heart

Знаете ли преди време се чудих защо всяка дискусия с разнопосочни мнения във форума води до нажежаване на обстановката. И после осъзнах, че няма как да е иначе. Защото нали оценяваме света от собствената си призма и всяка една информация се обмисля през личния ни свят. Та напълно разбираемо е да се приемат лично нещата, особено на темата за децата. Аз пък там си мълча и без това от сега не съм сигурна в себе си, че ще бъда добър родител blush Пък и къде е написано кой е? Дайте списък, общи критерии за разпознаваемост, та да съм подготвена lol Майтапа на страна, родител и дете са симбиоза и всяка ситуация е различна, най-малкото обстоятелствата при всички са различни.

Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
 girl_impossible Само аз ли пиша мега бавно  girl_impossible lol lol lol

ЕДИТ: Дами, не забелязвате ли, че свекърва я няма, тръгнала е по лИбоФ blush blush
« Последна редакция: юли 13, 2018, 13:51:34 от marry_me » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 13, 2018, 13:52:32 »

Ооо Маги, как искам 1 седмица да ни остави мм сами, ама той е като малко дете- не иска да се отделяме и почва да гледа тъжно, все едно няма да се видим никога вече. Много ме дразни това, че е свийнал винаги да има още някой през ноща и сам не иска да седи. Суоер шантаво ми е, ама кво да го правя- добитък  pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #244 -: юли 13, 2018, 13:56:01 »

добитък  pardon

 funnytooth

Нажежава се обстановката, на мен не ми пречи, който има време да ми анализира всяка дума, да го прави. Поне този път го направи открито, което аз приветствам, защото обикновено ме зариват с лични съобщения с нападки, което за мен е гадно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 13, 2018, 13:56:48 »

Викам да ги съберем с моя и той е така.За един ден не ще да се отдели от мен и детето, най-вече от нея  crazy

Свекс, вярно я няма, а чаках да се включи с някоя мъдрост smile

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 13, 2018, 14:01:28 »

Бубе, браво за стажа. В Хайделберг ли? Това ще ти усмисли докторантурата в голяма степен. Но може да те откаже от науката тук. Аз изкарах само две седмици в Американската школа в Атина и то като доста свободен агент, но ми беше достатъчно да се откажа да се занимавам тук.

Аз мисля, че си седя в къщи най-вече от мързел и стискам палци поне за детето да е в плюс lol lol lol

Моят мъж от две седмици си е сам в София и ни пита сигурни ли сме, че искаме да се прибираме.

Свекърва, стига ходила по любов. Видях, че коментира във фб снимки на хора дето ни забравиха напоследък. Чакам я да си сверя часовника с нея по темите днес.
Едит: нещо съм се объркала за фб

« Последна редакция: юли 13, 2018, 14:18:34 от pandapanda » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #247 -: юли 13, 2018, 14:12:22 »

... защото обикновено ме зариват с лични съобщения с нападки, което за мен е гадно.

Хора, сериозно ли? Едно е да се опиташ да се разясниш с някой и поне виртуално да е очи в очи, за да няма страничен шум. Ама да се напада някой с лични съобщения е минаване на граница на личното пространство на съответния човек girl_impossible girl_impossible girl_impossible Виви, нападай и ти lol lol Завоювай територии lol lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 13, 2018, 14:15:37 »

Ни в клин, ни в ръкав 5 цитата от "Ана Каренина".

1. "Жените са главната спънка в дейността на човека. Трудно е да обичаш една жена и да се занимаваш с нещо."

2. "И тогава той осъзна, че тя не просто му е близка, а че сега той вече не знае къде завършва тя и къде започва той..."

3. "Ако ти можеш да преживееш и един ден без да разбереш как съм и какво правя, значи можеш и всички останали дни!"

4. "Всички щастливи семейства си приличат, всяко нещастно семейство е нещастно посвоему."

5. "И най-ужасното е, че вината за всичко е в мене - вината е в мене, а аз не съм виновен."
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #249 -: юли 13, 2018, 14:25:37 »

свекърва така ще ни запердаши всички че бързо ще ни разпрати ти у лево ти у дясно  lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #250 -: юли 13, 2018, 14:28:26 »

Киви, много от нещата, които си писала, все едно от моята глава са излезли. good Но... Професии много, виждания още по-. Аз съм била дете на много работещи родители и това неминуемо ме тласка в противоположна посока. И двамата са работели само държавна работа със срамен брой дни отпуска и събота и неделя почивни задължително. Татко беше на смени почти докато станах студентка, та през вечер беше до 8, а през ден до към 14 ч. Майка гонеше кариера, трябваше да се докаже и това е коствало часове труд дори когато не е на работа. Фактът, че говори по телефон,пише мейл, прави превод или нещо друго я дърпа към работата, не означава, че е пълноценно времето макар физически да сме били заедно. pardon
Аз винаги съм работела далеч. Прибирах се към 18:30 и се чувствах ограбена откъм време с детето ми, защото то към 21 ч си ляга.
Не го разбирам това да си зарежеш детето с месеци някъде. Изобщо не говоря за случаи да го гледа бабата за месец-два през ваканцията. Около нас има не малко майки, които родиха дете, защото"така трябва", а "първите 7" бяха поети от бабите. Аз ходех при едната баба в Русе, с другата ходехме към нейното село, правилата са били различни в сравнение с вкъщи, но основната част от отглеждане и възпитание е било на моите родители.
Та така... Ако имам възможност, професионално хич няма да си късам нервите с тъпанари, неграмотници, озлобени лели, хора, които не знаят какво искат и кога го искат. Ако чувствам спокойствие и хармония между парцала и тенджерата, това ще търся. Нали аз ще съм дзен? Изобщо няма да се съобразявам дали в очите на другите е авторитетно, квалифицирано или перспективно.

Бубе, вярвам, че ще се справиш! Имаш достатъчно време за подготовка.  good
Роклята стои някак много различно от показаното. Говоря по спомени.

Виви, на мен ми харесва, когато поставяш открито позиция. Не е задължително на всички да ни харесва или не. Аз например не коментирам дума по дума,, но за себе си казвам с  кое съм съгласна, с кое- не и кое
не разбирам точно поради недостатъка на писмената реч като цяло. Предпочитам такова писане в сравнение с онова явление тип "фурнаджийска лопата".

С тия чашки ме сразихте! Май за първи път чух тук от Фани. Странна работа ми е! Предпочитам си тампоните, че са еднократни.

Хехе, от хумористична гледна точка на първия цитат Шекспир е казал, че съберат ли се две жени и развалят времето smile

А, Булка, аз очаквах ти да ни строиш, Свекърва само да провери дали е добре свършена работата blum
« Последна редакция: юли 13, 2018, 14:29:59 от Alichka » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #251 -: юли 13, 2018, 14:37:02 »

Али, благодаря smile Радвам, че поне някой оценява откритостта ми ахаххаа
Свекс, я чакаме, ако не я достраши да се включи на това бойно поле от сълзи, сополи, менструални чашки и 8 часа сън.  shok
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #252 -: юли 13, 2018, 14:47:56 »

Свекс, я чакаме, ако не я достраши да се включи на това бойно поле от сълзи, сополи, менструални чашки и 8 часа сън.  shok
laugh funnytooth funnytooth Менструалните чашки са ми хит lol lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 13, 2018, 14:56:31 »

Някой май си търси поле за изява.  lol

Вече няколко пъти въпросната пише, каквото й е изгодно. Поне напиши кой ти е изпратил ЛС, нали си много открита. И защо не написа, че във "нападките" едва ли не съм ти се извинила, ако съм те обидила с нещо, макар че ти беше тази, която ме нападна "открито"?

Какво му е да се изясниш на ЛС? Поне после може да се правиш на жертва, нали така! Не един път се намекна.
Пък и защо е необходимо да се натоварват всички с глупости? Както аз сега!

Ако пусна кореспонденцията, която се проведе, не знам кой ще е крив и кой прав. Ама то едва ли не да се извиняваш на някой без причина, а той да ти се сопа насреща.. И после да се жалваш, че получавал гневни лични съобщения. Повече от смешно е. Поне да имаше нещо вярно! Нищо, има го черно на бяло!

Така че, Мери ми, в друга ситуация може и да си права.

Много ми е хубаво тук, но като се яви някой, който не позволява на останалите да имат собствено мнение, ми идва в повече. Явно провокациите са много добри, щом аз не замълчах, а изобщо не ми се занимаваше.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #254 -: юли 13, 2018, 15:05:53 »

А, Миме, не пали от четвърт girl_wink Всеки си е написал позицията, както я мисли. Другите са в правото си да я приемат или не, разбирането е субективен процес girl_wink Всеки разбира според собствените си възгледи. Така написан постът ти, за хората, които те познават, ще те разберат, но за някой страничен си е живо нападение над друг girl_wink Няма смисъл от толкова директна конфронтация и споделяне на лична кореспонденция. Тя затова е лична girl_wink Защото си е между двама без да е необходими друг да изявява позиция по нея girl_wink Не приемай нещата лично girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines