Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 20:23:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 114382 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #225 -: юли 13, 2018, 11:25:16 »

Нали това е форум, в който всеки може да напише какво мисли, как гледа на нещата и какви изводи си е правил/прави, било то от преживявания, наблюдение или прочетено.
Не съм искала да обидя никой. И по-горе го написах. Но няма да се извиня, за това, че съм написала нещо, било то и неприемливо за някои. Етапът, от живота ми, в който съм сега, ме е научил на това. Утре ще ме научи на друго, което отново няма да бъде всеобщо мнение.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 13, 2018, 11:31:25 »

Хора, всеки балансира според магаретата  pleasantry в дома си. Винаги е трудно когато се съобразяваш и с работа, и с хора у дома. Но пък е развиващо и интересно.
Виви, така както звучиш, хич не ти е било лесно. heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #227 -: юли 13, 2018, 11:34:35 »

Еми, така е, 1 седмица криха от мен, че още първата вечер са били в спешното с малката. Никой не ми даваше да говоря с нея, за да не разбера, но аз разбрах, как не си грабнах самолета не знам ... бях на 10 часов самолет полет от вкъщи и 8 часа разлика ... Не че се оплаквам, както казах, всеки си взима решенията в крайна сметка.

Неделина, никой не те е карал да се извиняваш, по-кротко с емоциите. Не съм казала, че е неприемливо, просто не е моята реалност, както казах, радвам се, че е твоята, чудесно е че имаш по цели 8 часа свое време.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 13, 2018, 11:39:48 »

Привет!

Гледам страстите се нажежават при вас  Wink

Аз съм съгласна, че всеки има право на мнение за каквато и да е позиция, но пък признавам, че не съм от най-толерантните хора. Когато мнението/позицията/гледището рязко се различават от моето, не мога да остана безпристрастна и това е довеждало до охладняване и прекъсване на отношенията с тези хора. Хубавото е, че форумът е друга бира. Тук сме много по-свободни да изразяваме себе си, може би защото не се познаваме толкова лично и не би следвало никой да го приема навътре  blum

Ще видим, ако някога стана майка, интересно ми е към коя група бих спаднала. Но ако остана в сферата, в която съм сега, кариерата се приема и развива по друг начин, та може би ще ми е по-лесно да намеря златната среда.

Та така с философстването, да разкажа и нещо сватбено малко  Girl_hide В неделя бяхме кумове на сватба. Беше дневна и бях на крак от ранни зори. Честно казано, на моменти ми беше по-притеснено, отколкото за моята собствена сватба. Отидох на фризьор (прическата се разпадна половин час след това!), гримираха ме, вървяхме горе-долу по план, когато разбрах, че ще ни вземат по-рано и настана една суматоха... В крайна сметка се вписахме в графика по план. Взехме и булката, подписаха се, повисяхме цяла вечност в черквата и отидохме после да се снимаме (аз също носех фотоапарат, но с новото ми хоби, нямаше как да пропусна, нищо, че съм в ролята и на кума). Времето беше с нас горе-долу, успяхме да изпреварим на няколко пъти дъжда. Сватбата си продължи типично, в ресторанта имаше малко гафове със забавяне на ритуалите, но и това мина. Искам да кажа, че когато дойде време любимият да казва речта си, може би това беше най-вълнуващият момент за мен. Говори за семейството и наистина бях изненадана и поласкана, когато го чух  heart Аз знам, че той одобрява брака и се радва, че сме женени, но нещата, които каза бяха така романтични и красиви  heart

Сватбата продължи до вечерта и аз се постарах да дам всичко от себе си, не свалих и токчетата, което допринесе за това да почувствам пак пръстите си, едва вчера  tease

Малко снимки:











« Последна редакция: юли 13, 2018, 11:48:47 от Bube » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 13, 2018, 12:23:11 »

Ау, Бубе супер е било!

Виви, как така все се получава, отиваш някъде и с детето става нещо.Като бях в Малта, Моника хвана някаква инфекция.Поддържа температура 3 дни, тя дето не вдига Т и при гнойна ангина.Направо откачих!Та късмет, какво да се прави.

Аз я разбрах Киви, просто и аз понякога пиша така, а искам да звуча по друг начин.И Булката я разбирам идеално.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #230 -: юли 13, 2018, 12:26:22 »

.... на мен лично просто ми стана такова една ... тъжно Wink не ми е кипнало, ама за момент и аз даже се почуствах лоша майка ... и на мен ми се е налагало да оставам до късно на работа и 3 седмици бях в командировка, само аз знам как съм оцеляла, обаче понякога и такива жертви се изискват за всеобщото добро.

Е точно за това говоря, Виви, за жертвите. Има позиции, които просто не позволяват да балансираш така както Булче описа. Или правиш жертвите на мускули или сменяш попрището или подхода. С първото дете не знаех какво ме очаква, сега знам какво трябва да постигна с него като етапи на развитие, за да съм по-спокойна после работейки. Всички си задаваме въпроса дали сме достатъчно добри майки, нищо ти няма Wink ... даже според проучвания децата на работещите майки са по-успешни.

Бубе, прекрасна си. Може да е нескромно, но си по-хубава от булката даже smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юли 13, 2018, 12:33:20 »

Дами, не се поддавайте на ретроградния Марс /май беше/.
Киви, менструалната чашка издържа 12 часа, а ако все пак трябва да се почисти в обществена тоалетна 1 шишенце вода и готово. Има си и специални мокри кърпички. По-удобно е от тампон / не се усеща изобщо\, издържа повече, не крие рискове.

Бубе, важното е че сте оженили младите Wink. Гафовете после саповод за смях.

За донорството наскоро го говорихме.

Булче, то хубаво 4 часа, ама те нали бягат все пак, всичко се случва. Мойра бяга поне1 ден мисля. Ох, мниго взех да го мисля това бебе кво ще яде, я там 2 майки си има, те да му мислят  blum

Аз съм леко раздразнена, говорехме с кума да ходим до Смолян, ама първо ит 4седмици все не чижем да се видим да се уточним. Онзи ден мм отиде до работата му и пак "не мога тогава, не става еди си лога...", той може 2 дни в месеца, а аз имах друг план. Писна ми все ние да се въртим и сучем да угодим на мякой.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #232 -: юли 13, 2018, 12:34:40 »

Междудругото, около мен има доста жени, които си оставят децата при бабите с месеци и пак не ги виждат

Ххахах тук пак се припознавам smile В момента съм изпратила дребния при баба си и дядо си в Бургас за цяло лято (2 месеца). И да мъчно ми е за него и ми липсва, обаче в същото време ми е толкова яко, че мога да изляза с приятели да пия 1-2 бирички в парка с тях и да не трябва да се прибера в 8:30, защото гоня режим на педя човека... Но и на него не му липсвам особено, при все че ми затваря телефона, за да слезе долу да си играе с децата smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #233 -: юли 13, 2018, 12:38:06 »

Виви, ако беше казала "неприемливо", щеше да е по-мекия и уважителен вариант на "криви са ти сметките". Карай. Няма да вляза в капана на провокациите ти.

 Бубе, много си хубава! Роклята дълга ли е?

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 13, 2018, 13:10:40 »

Здравейте smile

Според мен нещо, не я разбрахте Надето. Тя може да не е майка, но е била дете. Може този опит да използва. Аз пък не работя, но съм дете на работеща майка в малък град. 8 часа отвсякъде си имахме с мама smile

За донорството не искам да имам позиция. На близък човек ми се вижда по-трудно.

Аз си предпочитам дамски превръзки пред разни неща за пъхане.

Булчето е машина, малко могат като нея. Тя не гони кариера, тя има кариера.

Аз пък се върнах на работа на четвъртия месец. Мойто е друго, ама кой както се уреди smile

Бубе много си хубава smile весело е на сватба smile това ли е онази рокля дето обсъждахне тук?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #235 -: юли 13, 2018, 13:12:27 »

Подминавам някои коментари.

Туити, масово си пращат децата лятото, при който има баби. Аз и брат ми се леко луди и не ги пращаме децата, но то зависи и бабите с какви възможности са, нашите са възрастни и няма да се справят. Ето сега съм си вкъщи и виждам, че сами няма да се оправят за повече от няколко дни, хем съм вкъщи и пак усещам, че се измарят и леко броят дните да ни изпратят. Wink Иначе за мен си е супер за детето - аз съм имала най-хубавите спомени при баба ми (която живееше срещу нас, не съм ходила по села далеч от нашите, де) ама ме пускаше да играя колкото искам, да ям каквото искам рахат беше. А и предвид, че детето ти е на море и малко по-чист въздух от в София, както по-хубаво от това.

Рат, ходете си сами и няма с никого да се съобразявате. smile Ние все решаваме в последния момент и винаги ми е неудобно пред някой, все ни преследват, ама кажи, та кажи, ама как да кажа, като ще реша 12 часа преди да тръгнем. :Д

Маги, така е, закони на Мърфи.  pardon heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #236 -: юли 13, 2018, 13:15:02 »

Аз си предпочитам дамски превръзки пред разни неща за пъхане.

Падам! :Д

Булчето е машина, малко могат като нея. Тя не гони кариера, тя има кариера.


Факт. Аз й се възхищавам на успехите.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юли 13, 2018, 13:33:42 »

Благодаря ви, момичета, за комплиментите  give_rose Да, това е роклята, която обсъждахме преди, дълга е до земята, има много готина цепка до бедрото  blum
Аз я купих преди доста месеци и не можех да се нарадвам, че съм намерила такава, пък и маркова, само за 60 лв. (нали ви разказах за аутлета). Обаче нали отслабнах, та беше под въпрос дали ще намеря някой да ми я стесни, че има набрано на гърба и корема. Но намерих де, с малко мрънкане от шивачката, но се беше справила добре.

Ако се позова на опита ми от дете, майка ми и баща ми са учители, та доста време в ежедневието си съм прекарвала с тях. Тя Надето това има предвид, има професии с доста по-свободен график. Това е и една от причините и аз да съм се насочила към науката (не, учителстването, това не е за мен, но в университета е друго), гъвкавото работно време.

Имам и друго да ви се похваля, одобриха ме за стаж в Германия, живи и здрави ще заминавам другата пролет. Приемам го със смесени чувства, най-вече защото ще ми липсва семейството, но и защото се притеснявам как ще се справя сама.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #238 -: юли 13, 2018, 13:35:18 »

Защо трябва да ни кипи и да се зачекваме / чувстваме зачекнати? Съжалявам, ако така съм си задала въпросите "зачекващо", другият път ще питам на лични.

Булка, благодаря за отговора. Явно си успяла да постигнеш баланса работа / семейство, защото не винаги и не всяка позиция го позволява. Аз зададох въпросите на базата на моя опит, защото ми се струва, че напоследък си малко под пара заради количеството работа и баланса ти бяга. Радвам се, че съм в грешка. Страхотно е, че имаш подкрепящо семейство и разбрано дете, а ти знаеш как да се разпределиш ресурсите и да завладяваш и други хоризонти.


Истината е че сега наистина ми е доста напечено, това не е нормално ежедневие в работата, но е много вълнуващо защото за 4 месеца научих толкова много неща които през последните 10 г не съм, но никога не съм поставила работата пред детето. Ако се организираш правилно няма да загубиш баланса

Цитат
Булчето е машина, малко могат като нея. Тя не гони кариера, тя има кариера.
 blush имаа още какво да се желае, ама благодаря  heart

Цитат
Аз си предпочитам дамски превръзки пред разни неща за пъхане.
също! тампоните са ми някакви ужасни мъченически измислици!

За Надето, да, права е, в нейния град (защото моя град е 100% копие на нейния) това е валидно, там даже и в 15:00 свършват работа и са си доста по-айлак, всичко е на 5 мин пешеходно разстояние и няма 40 мин прибиране от работа. Аз имам 3,5 часа след работа


Бубе, тъкмо се чудех и аз дали това е роклята, ама на теб седи супер добре! много си хубава! Браво за стажа!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 13, 2018, 13:39:51 »

Аз си предпочитам дамски превръзки пред разни неща за пъхане.

И аз така.И тампоните мразя smile

Моята майка е от Русе, там ходехме лятото, за нас беше страхотен кеф.Ние живеехме с едната ми баба, за мен това е наказание за родители.Особено ако бабата е властна.

Бубе, браво за стажа, ще се справиш!

Всичко е много зависи.Зависи какво работиш, къде работиш, как работиш.За нея си Надето е права, но ни го каза все едно и при нас е така, а не е.Аз като имам проект бачкам събота и неделя, имам пътувания и не знам кога ще се прибера, обекти на майната си.От друга страна съм в малък град и детето е на 10 минути пеша от офиса ми.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines