Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:44:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113692 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #105 -: юли 06, 2018, 15:46:29 »

Булка, като ги сватоса, сега е редно и за кума да те главят Wink
Маги, на кое му казваш легло- сандвич?
Нашата нова спалня кара втора седмица, обаче още не мога да и свикна sad. Не ми е удобно и това си е, хем е със средно твърд матрак. Котката се чувства много добре, разпъва се по дължина и няма мераци да ми се катери върху краката, само това му е хубавото.
Много жега и днес, май ще оставя търсенето на любовник за по- после, цялата ставам вир- вода за секунди Wink
Да, шегувам се за Слугинята smile Ситуацията е толкова необичайно шокираща и зловеща, че ако река да се вживея, може и да откача pardon По тази причина и не ми е интересно какво ще се случи, опитвам се да го гледам като седмо изкуство. Честно, ако снаха ми не му беше фенка, нито него, нито Готиняците щях да гледам. Единствената ми утеха е, че тези, които харесват сериалите, са най- готините съфорумки и съответно не мога да си вадя свекървенски изводи за дъщерята по закон blush blush blush
Ама да си кажа и доводите за последния епизод - нищо ново, втори път показват раздяла между майка и новородено, за втори път изтъкват, че майката трябва да е до детето си, не осиновителката. Любовта между жената на Ник и Пазителя изобщо не беше обоснована, как пламна, пък как стана причина чак за бягство и смърт, съвсем плоско и шаблонно го показаха. Сцената, в която Серина се опита да кърми - ами ни в клин, ни в ръкав, при положение, че сюжетът го има в един военен филм и в Гневът на мравките но при абсолютно критични ситуации, когато бебе трябва да се спаси от гладна смърт. Как така изведнъж пък после позволи на Джун да кърми, че даже се и усмихна в мелодраматична сцена... Ако целта на филмовите дейци е да покажат, че тези хора са психично болни, тогава съм съгласна, постигнали са ефекта. Аз обаче не обичам да ми въздействат на емоционално ниво и във всеки друг случай бих сложила точка на гледането. nea
Уф, нищо интересно не ми предстои...
П.П. С Рат едно и също мислим, тя ме изпревари ама.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #106 -: юли 06, 2018, 15:48:52 »

Там ми е много мило на душата, защото аз ги така да се каже насочих един към друг. Беше на едно фирмено парти, чудеше се дали да духне с една нейна колежка, пък тя му се виждаше недостижна и заета. Аз веднага разпитах и разбрах че била свободна и си търсила сериозно гадже хехех вече искала да се жени. Таа веднага предадох, влюбиха се, заживяха си заедно и сега годеж. Тааа сега съм първата на която каза че и е предложил  heart

Страшна си  Bravo heart

Череш, Честит Рожден Ден !!!  give_rose LOVING
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 06, 2018, 15:53:13 »

Дълга мента и нищо друго. Като видях колко е трудно, имах компромисен вариант де- бяла. Но все пак тайничко исках да я открия. Надявам се да се получи това, което търсех. В нашите магазини нищо нямаше, в сайтовете също. Колко страници и във фейсбук прегледах, не е истина.   Миленка бутна едно рамо с предложения, но късно ми отговориха, а нямах време за губене. Накрая бъдещата кръстница на виновника за това ми притеснение ми изпрати една страница във фейса.... И ураа имаме споразумение. Ще ми шият това, което обясних. Ама ми е притеснено, защото сама си взимах мерки и какво ще излезе накрая, един господ знае. И обувки нямам... Та с дължината как ще се оправим. Ама айде и да е по-дългичка, ще клъцна малко отдолу. Въпросът е да не е обратното. Абе притеснявах се, че няма от къде да си намеря рокля, а а сега, дали ще е това, което искам.  И тъй..ще чакам да я видя.

Маги, бели мебели, супер. С всичко ще си отиват.  good И ние държим на хубав матрак.  good

Свекърва, ти да не си сменила деня за захождане по любов?  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #108 -: юли 06, 2018, 16:51:29 »

Булка, като ги сватоса, сега е редно и за кума да те главят Wink

Да, шегувам се за Слугинята smile Ситуацията е толкова необичайно шокираща и зловеща, че ако река да се вживея, може и да откача pardon По тази причина и не ми е интересно какво ще се случи, опитвам се да го гледам като седмо изкуство. Честно, ако снаха ми не му беше фенка, нито него, нито Готиняците щях да гледам. Единствената ми утеха е, че тези, които харесват сериалите, са най- готините съфорумки и съответно не мога да си вадя свекървенски изводи за дъщерята по закон blush blush blush
Ама да си кажа и доводите за последния епизод - нищо ново, втори път показват раздяла между майка и новородено, за втори път изтъкват, че майката трябва да е до детето си, не осиновителката. Любовта между жената на Ник и Пазителя изобщо не беше обоснована, как пламна, пък как стана причина чак за бягство и смърт, съвсем плоско и шаблонно го показаха. Сцената, в която Серина се опита да кърми - ами ни в клин, ни в ръкав, при положение, че сюжетът го има в един военен филм и в Гневът на мравките но при абсолютно критични ситуации, когато бебе трябва да се спаси от гладна смърт. Как така изведнъж пък после позволи на Джун да кърми, че даже се и усмихна в мелодраматична сцена... Ако целта на филмовите дейци е да покажат, че тези хора са психично болни, тогава съм съгласна, постигнали са ефекта. Аз обаче не обичам да ми въздействат на емоционално ниво и във всеки друг случай бих сложила точка на гледането. nea
Уф, нищо интересно не ми предстои...
П.П. С Рат едно и също мислим, тя ме изпревари ама.

вече се самопоканих за кума ама не ми мина номера  lol много ми е на сърце това момче, че го поех като се върнах от майчинство и тъкмо го беше зарязала една сънародничка. Та дълго време му търсих нова любов, че е много свястно пък и красиво и образовано момче. А пък тази мома търсеше мъж за женене та стана работата, малко е крива ама пък е много красива, важно той да си я търпи хахах


Ей, знаех си че снахата ти сигурно го харесва този сериал хахах

Та под ред, Идън се влюби чисто по детински, 15г момиче хлътва от днес за утре и смята че това е любовта на живота ѝ. Серина се опита да кърми за да успокои детето, търсеше начин да сближи връзката за това се и извини, защото осъзна че не може да замести майката. Позволи и да кърми защото осъзна че не може да замести майката и постави детето пред себе си, показа grace както го наричат американците.Труден образ е Серина, един път я мразиш ужасно много, един път искаш да и съчувстваш, в следващия епизод ще е пречупващо и ще видиш че ще развием съвсем различни чувства към нея.А актрисата е толкова сладка извън образ, австралийка е и е бременна в момента.

Извинявам се на всички за отклонението, ама още един епизод ни остана  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #109 -: юли 06, 2018, 17:40:03 »

Виж сега, кака ти Серина много добре знае как стоят нещата от предходния случай с другото бебе, дето беше тръгнало да мре и само майчината прегръдка го спаси Wink.
Да, артистката е страхотна, много красива и с превъзходно чувство за хумор, гледах нейно интервю /тук също писах/.
За Идън, отгледана в тази среда, силно набожна и добре подкована, не можеш да ме убедиш, че ей така ще го удари на разврат Wink.
Снахата беше тук 3 седмици, ама не иска да вземе паролата и да гледа сериите, нито дума да чуе кой и какво прави. Хехе, на спокойствие щяла да си навакса. Досега само за Троновете и този ни се различават вкусовете, сигурно е въпрос на възраст.  pardon Не, че сме си говорили, индиректно, чрез НИ1 получавам информацията. Малко сме като развален телефон . аз на него, той на нея и той на мен после за нея. Ама пак де, признаваме един вид съществуването на другата, благодарение на филма smile
Миме, ти нали два повода имаш, не търсиш ли две рокли? 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 06, 2018, 21:35:13 »

Свекърва, легло сандвич е такова дето от долу се издърпва като чекмедже още едно легло.Не знам защо се казва сандвич, скоро му научих името.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 07, 2018, 08:24:07 »

Добро утро!

Днес мисля да си почина от обиколка по магазините и ще ходим да играем някъде. Ще изпращам ММ да се обзавежда на почивката.  pardon

Сега се чудя какво да готвя днес. И за Алекс трябва да измисля.  blush

Свекърва, два повода имаме, но за рд ще сме си само ние, най - вероятно и затова не си търся специален тоалет. А и в гардероба имам рокли, които още не съм обличала.  girl_wink  Въпросът е да решим къде да отидем.  huhhuh.gif
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #112 -: юли 07, 2018, 19:43:58 »

 danceg danceg danceg
Днес имаме годишнина с либето!
  heart heart heart
11 години, откакто за първи път ме хвана за ръка.
Влюбено и прекрасно ми е.
 gu6 drinkz наздраве от мен!


П.п. исках да пратя и снимка на чукващи се бири, но не се справих с телефона. Извинете! Чувствайте се почерпени!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 08, 2018, 13:31:07 »

Наде, честито! Желая ти скоро и годишнини от сватба да празнувате!

Днес моя татко има рожден ден, черпя ви виртуално!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 08, 2018, 20:05:34 »

Днес имаме годишнина с либето!  heart heart heart
11 години, откакто за първи път ме хвана за ръка.
Влюбено и прекрасно ми е.

Малииии, аз даже не помя когИ беше това Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #115 -: юли 09, 2018, 07:50:41 »

Скай, стъпи ли на ниската земя?
Наде, щом след 11 години ти е влюбено, значи сериозна е работата Bravo
Рат, да ти е жив и здрав таткото, да ти е опора още дълги години good
Маги, сега да питам като се изтегли второто легло, на същото ниво ли е, или по- ниско? Много, много отдавна в стария апартамент бях решила, че децата ще спят на такова, с едното по- ниско, но се оказа неудобно. Махнахме го почти веднага след монтажа, тогава НИ1 беше на 9 и спеше на по- горното, ама непрекъснато се страхувах да не се изсипе върху малкия pardon Единствената възможност беше да затиснем леглото в ъгъла, откъдето пък и достъпът до него беше само откъм краката му nea.  Сложихме ъглови, без ракла, че едва ги натъпкахме в стаята и тогава почнаха да се ритат и закачат, ама това пак беше за предпочитане. В последствие махнахме бюрото и леглата станаха успоредни, като в казарма. Хаха, така си и остана, никой не стои или учи в стаята, тя е само за спане.
В този апартамент има нещо като кабинет, което превърнахме в  трета спалня. Момчетата пак са със сандвич легла, но на едно ниво при разтегляне, та това спасява положението, ако се явят с гаджета.
Ние с брат ми до последно бяхме в една стая и не ми тежеше, но в днешно време трудно се държат пубери на едно място, всеки иска лично пространство. blush
Подгизнахме, но поне е хладничко Wink Вчера ходих до пазара и щях да пукна от жега и влага по слънчевите места от пътя. Хаха, на всичкото отгоре и ме излъгаха с един зелен фасул - проверих го и беше пресен, обаче явно е било само в горните слоеве. Купих 4 кг., но половината остана на бобчета, без шушулки и пак за едно готвене. Баба ми спазваше един много разумен принцип - купувай по малко от различни места. Колкото пъти пренебрегна от мързел или лакомия за добра цена това, винаги се минавам.  pardon
Хайде, хубав ден и да започваме седмицата...
А, отмениха пътуването до Япония на НИ1 заради наводненията там. Едно притеснение ми отпада good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 09, 2018, 08:10:29 »

Свекърва, ще е сандвич, за да може ако е болна или нещо има проблем да се спи при нея.Живот и здраве при второ, ще се прави още едно легло и ще са успоредни.Старото строителство е с големи стаи и позволява две легла, гардероб и бюро и да има въздух  Wink На две нива е леглото, долно и горно, долното е за родителите за сега smile

Рат, да е жив и здрав татко ти.

Наде, още много години заедно и влюбени!

ние събота и неделя почивка уж щяхме да сме ама нъцки.Аз събота първо на детски РД, после в къщи да пооправим.Моя мъж беше работен.Поне вечерта оставихме Моника при баба и дядо и излизахме с приятели.Върнахме се по нощите, спах до 9,30 с едно ставане само!Въобще голям кеф!Днес отидох до лабораторията да ми вземат кръв да видя щитовидната.Не съм я изследвала отдавна, а има вероятност да се е качил хормони и ми е много важно да е нисък точно сега!
Хубав и успешен ден ви желая!
« Последна редакция: юли 09, 2018, 08:20:47 от магито » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 09, 2018, 08:25:34 »

Добро утро!

Какво е това време вече? Сериозно започвам да се притеснявам какво ще е след седмица.

Преди две години на днешния ден бях в болницата и тръпнех в очакване до появата на момченцето ни.   heart Много е странно как си спомням всичко с подробности, а вече всичко е в миналото и сега очакваното чудо си спи до мен.  heart

Много ми е хубаво, но и притеснено. Докато не мине и тази седмица няма да се успокоя.

Наде, честито на вас. Още много да се обичате!  heart

Рат, да е честит и баща ти!  give_rose

Днес се очаква да е дъждовно, но дано позачака, защото имаме задачки за вършене.

Хубава седмица!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 09, 2018, 09:44:38 »

Скай, стъпи ли на ниската земя?

Стъпи, понеделник 00:30 сутринта. Една седмица нИ моЙ сЪ наспя още
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 09, 2018, 09:52:05 »

Скай, как сте ти и кучовците там?

Миме, и тук е същото времето.Аз си получих поръчката от Манго.Само я разгледах, в къщи ще меря всичко и ще гледам ОК ли са ми!Ох нямам търпение вече.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines