Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:45:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 114203 пъти)
 
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #90 -: юли 06, 2018, 09:09:55 »

Али, колко е голям племеника? Има едни много готини книжки на издатество "Фют", където може да се сглоби 3Д макет на нещо: на роботи, на динозавър, на ракета...
Ето пример: https://www.fiut.bg/roboti-procheti-i-sglobi.html
Тези са за малко по-големи деца. Може би около 6 годишни, но има и за по-малки:
https://www.fiut.bg/pozharna-stancija-sglobi-igraj-nauchi.html
https://www.fiut.bg/letatelni-aparati.html
https://www.fiut.bg/letische-sglobi-igraj-nauchi.html
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #91 -: юли 06, 2018, 09:13:22 »

На 6 става. Ще ги разгледам обезателно good С дядо си преди време бяха сглобявали самолети, та може да му е интересно, да.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 06, 2018, 12:11:50 »

Наминавам да кажа : Чувствайте се почерпени, днес съм се появила  Torte Sunshine

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 06, 2018, 12:36:44 »

Чери, да си жива и здрава! Много късмет и сбъднати мечти ти желая!
Свекърва, аз още не съм го гледала епизода, но в общи линии видях какво става. В дружия сезон може да включат и одиране или кзточване на кръвта за цвят Wink
Али, лего за племенника? Или ваучер? Или питай майката най-добре.
Маги, а ти що я изследваш Моника за Хашимото от сега? Аз като питах ендокриноложката ми каза, че преди 10-12 год е безсмислено и ако набода детето за това ще ме бие. Знам, че при някой и по-рано се отключва, но тя ми каза че е ого рядко и когато майката не си е следила хормоните през бременността.
Панди, значи това да очаквам с неговорещо дете, мерси! За сега сме само на " айде време ти е да говориш!!!", "кажи... Ба-ба, б-а-б-а, айде де кажи баба..."
Вчера бях на вечер по женски, много весело беше, ама вече май няма да ям навън нищо. Корема ме смазва от болка и само се мести.
Днес почват четвърфиналите, другата седмица е финала, ех ссърши си световното sad сега чаааак след 4 години  cray
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 06, 2018, 12:45:03 »

Ай поръчах мебелите, ама забравих да уточня едни детайли, сега пак ще звъня.Просто така ме напече, че избуших!Всичко забравих.

Рат, понеже е момиче и беше дебела като бебе, ме посъветваха да правя.Аз миналата не я бодох, тази още се чудя.

Чери, да си много здрава и щастлива.

Жега, хора ЖЕГА!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 06, 2018, 13:11:28 »

Честит рожден ден, Чери! Жива и здрава да си и много щастлива!

Р, 4 години до световно, ама само две до европейско Wink ся Крис като отиде в Ювентус, ще го разлюбиш ли?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 06, 2018, 13:36:40 »

ся Крис като отиде в Ювентус, ще го разлюбиш ли?
Ами, не. Ама както стана с Икер няма да ги следя изкъсо. За Касияс още ми е много мъчно, той ми е най-най големия любимец, ама като отиде в Порто и сорях да го следя почти. Та и с Крис така ще стане, ще го следя на мачовете в ШЛ и това е. Аз още не съм сигурна, че не е поредната спекулация обаче. В ифициалната им страница, сутринта не видях да го пише, ама збам ли...
Яд ме, че придарат него, а Бензема дето от 100години е в пъти по-лоша форма седи. Побе Бейл се разкара. Яд ме, че Ковачич иска да смени отбора и сигурно и той ще си замине. За Зидан няма смисъл да казвам. Лопетеги не ми се вижда правилният избор, но след Зидан трудно ще намерят достиен заместбик така или иначе. Абе стига съм спамила за глупости!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #97 -: юли 06, 2018, 13:50:16 »

О, освен Европейско ще има Олимпиада Wink Тъкмо да се затъжи човек за нещо и хоп, то дошло времето неусетно.
Трябваше да взема кухнята и да мина през Лили дрогерии. Бях с майка, която тръгва рязко, тича като кон и спира още по-рязко angry Всичко ми отне 2,5 часа! crazy А имам неща вкъщи, които мен чакат, напече и дребният трябваше да ляга вече. Обиколихме квартала, количката преживя доста бордюри и имаше опити за пресичане на безумни места. При все че имаме аптека до нас, за две неща минахме през три други, че и скъпи... Абе, каталясах! Да не бяхме тръгнали заедно nea

Сега прочетох за нашата черешка give_rose Cerry Да си здрава, щастлива и винаги да се чувстваш красива!
« Последна редакция: юли 06, 2018, 14:00:22 от Alichka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 06, 2018, 14:28:36 »

Здравейте!

Черешке, честит рожден ден и тук! Желая ти всичко най-хубаво! Днес е международен ден на целувката, затова ти изпращам много целувки!  girl_in_love

Маги, какъв цвят избрахте? Айде скоро и ти да отдъхнеш. smile

Стига бее, верно ли Кристияно ще ходи в ювентус?Блякс..

Али, май нещо напоследък майка ти те ядосва.  blum

Аз не мога да си отдъхна. Обиколих набързо няколко магазина и днес, и поне знам, че Алекс е облечен изцяло. Беше му останала само една риза за първата част и си казах, че няма да поръчвам, а искам да пробва. Сега остава и при нас да има успех и ще съм доволна.
Оставих да ми извадят и едни снимки. А колко още имам за вадене.  girl_impossible

Хубав ден от мен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #99 -: юли 06, 2018, 14:31:24 »

Миме, каква рокля си търсиш?

Майка е отвеяна по начало, ама има моменти, в които го забелязвам повече от нужното ми girl_haha
Днес всеки втори пост е мой blush Трябва да ви дам почивка tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 06, 2018, 14:38:54 »

Бели са всички мебели с леко сивеещ оттенък.Целта е след време като порасне девойката и поиска цветна стая мебелите да отиват, а не да стане манджа с грозде.
Поръчах и скъп матрак, мисля че е по-важно от плавно прибиращи се чекмеджета.Защото едното отиде за сметка на другото.

Ох аз обичам такива спортни събития.С кеф ще гледам сега четвърт финалите.

Миме да покажеш снимки после, че ми е любопитно всичко!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #101 -: юли 06, 2018, 14:43:06 »

Черешкее, честит рожден ден, жива и здрава и много плодородна година да имаш!   pqz stork-gurl

Маги какво поръча? покажи да разгледаме smile

Аличка нема да те жалим, сама си отваряш работа с обикаляне  lol

Ей днес ми стана супер весело. Колегата ми дето беше в моя екип предложил на гаджето  Bravo. Там ми е много мило на душата, защото аз ги така да се каже насочих един към друг. Беше на едно фирмено парти, чудеше се дали да духне с една нейна колежка, пък тя му се виждаше недостижна и заета. Аз веднага разпитах и разбрах че била свободна и си търсила сериозно гадже хехех вече искала да се жени. Таа веднага предадох, влюбиха се, заживяха си заедно и сега годеж. Тааа сега съм първата на която каза че и е предложил  heart

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 06, 2018, 14:50:43 »

Поръчах легло сандвич за Моника и Гардероб четирикрилен за нас.Като разпределим мебелите ще снимам.Сега не ми се снимат проекти, то и няма много да се види.Индивидуален проект са, но Мерал не хареса леглата в Икеа.Щеше да ми е много по-лесно така, ама какво да се прави  pardon

Булче, много готини неща се случват покрай теб.Браво!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 06, 2018, 14:53:23 »

Булче, голяма си сватовница lol да се обичат младите smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 06, 2018, 14:59:56 »

Булче, сега за кума и кръстница да те поканят  girl_wink
Аз днес цял ден слушам за  моминско и ергенско. Една ятелка отива и то голямо чудо, 2 дена целия квартал й предлага рокли, че имат дрес код и за моминското.
Али, аз понякога ти се чудя, не си ли усложняваш сама живота?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines