Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:23:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113730 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #30 -: юли 02, 2018, 15:04:13 »

Виви, не гледам сериали и не го знам този младеж кой е  blush Но го гугълнах, мммм не, не е такова  Wink За моето трябва да си се родил в правилното семейство lol lol Louboutin не ме привлича, от известните харесвам Jimmy Choo, btw в Бистър имат магазин girl_wink girl_wink girl_wink

На Лозенец ходихме 5 години подред 2011-2015, но след като един ден затвориха плажа с камери и ни снимаха lol кракът ми не е стъпвал там  bad Никога не съм повръщала или да имам разстройство, но всяка година някой от компанията пострадваше lol lol Ние си отскачаме до БГ морето за един ден лятото като ходим на гости на свеки, но само толкова. За мен тези хора са минали всички граници на разумност отдавна.

Маги, ние на Градина ходим, там не ми харесва водата. Мястото ми е много приятно, но като знам, че от хотелите всички хубости през дирето и бам във водата bad не, мерси. Честно казано водата в Бургас е по-чиста от много от известните плажове.

Това с възрастта не го разбирам особено  blush Аз карам 34 и с изключение на гърдите и дупето ми, които не са на 23, не виждам кой знае каква друга разлика оттогава насам  blush Не чувствам нещо да ми тежи, да се чувствам уморена или кой знае колко помъдряла. Да, не съм същия човек и утре няма да съм днешния, но цифрата не ми носи никаква добавена стойност сама по себе си, цифра. Психологически започваш да си задаваш разни въпроси за времето и преходността, защото е сигурно, че ще умрем lol Обаче... възрастта, като такава не ми пречи. Не се чувствам изостанала, че в определена възраст не ми се е случило нещо, просто си живея със собствен ход, с моето си темпо и се чувствам добре. Остава да измисля начин да съм по-продуктивна, за да влагам по-малко часове в работа и повече в собствените си интереси, ама ако достигна и това ниво, не знам какво ще е следващото lol lol lol

Внимание - 4 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 02, 2018, 15:22:15 »

Маги, със сутиените се уцелвам с теб smile същата ситуация. Постоянно си мисля, че ще ми е хлабава по-голяма обиколка. А всъщност по-малка ми стяга много вече.

Мери ми, аз преди да имам дете се чувствах на 17г за всичко, но сега определено съм промена. И външно и вътрешно. Постоянните тревоги си казват думата.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #32 -: юли 02, 2018, 15:32:45 »

Мери ми ... за Бургас мисля, че си права. Поне ние имаме пречиствателна станция. Единственото е, че има пристанище, от това е по-мръсно. Всички курорти са еднакви, всички боклуци се изливат директно във водата.

Аз не се чувствам на 20. И преди да родя не се чувствах на 20, имам бръчки и косата ми капе ахахахха. А и човек се сблъсква с разни ситуации, натрупва опит, на 20 съм била невероятно наивна. Тялото ми след като родих също не е същото естествено, имам корем, и бюста ми изчезна тотално, иначе не съм много по-различна.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #33 -: юли 02, 2018, 15:35:28 »

аз за това почнах да нося спортни сутиени с дантела, че и на мен гърба ми порасна



Цитат
Мери ми, аз преди да имам дете се чувствах на 17г за всичко, но сега определено съм промена. И външно и вътрешно. Постоянните тревоги си казват думата.

мда, напълно съгласна, цифрата си натежава със задълженията и особено с децата  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 02, 2018, 15:39:25 »

Цифрата натежава, да.И сега като се замисля какъв зор ми беше чисто физически с Моника на 34, а с второто живот и здраве на над 37г, дано да е спящо бебе, че ще се гътна.

И да променяш се като родиш.Главата ти мисли по различен начин вече.

Булче, много ги гледам тия сутиени, ама тая дантела разтяга ли се лесно.Аз съм с тежък бюст, малко по-голям от стандартното за моята височина и не всеки сутиен ми е удачен.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 02, 2018, 15:40:32 »

Булче, много ме кефи такъв гръб на сутиен, ама такива съм срещала да са само до B чашка. Иначе и аз нося спортни. По-малък изглежда бюста с тях lol lol lol
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #36 -: юли 02, 2018, 15:53:38 »

Булче, да си ни връщаш Фери lol Липсва ми дуй дуй beating beating beating Не може ли да уредиш нещо, 10 мин. физиологична почивка във форума beating beating beating
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #37 -: юли 02, 2018, 15:55:37 »

Булче, да си ни връщаш Фери lol Липсва ми дуй дуй beating beating beating Не може ли да уредиш нещо, 10 мин. физиологична почивка във форума beating beating beating

aaa дуй дуй всеки ден го виждам язе, не си я давам пък!

Маги разтяга се, ама аз съм с малко гърди хахах но гърба и на мен ми порасна, но са ми супер удобни и много хубаво седят на по-прозрачни дрешки
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 02, 2018, 15:59:11 »

Всички сме пораснали след това раждане пусто  blum Няма да стане с голям бюст ще увисне просто, ей начин.
Ще ходя аз на един МОЛ все пак, ама да видим кога.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #39 -: юли 02, 2018, 16:42:31 »

Междудругото, аз си взех преди време от тези сутиени, но нещо не са ми удобни, не знам защо. Може би марката не уцелвам нещо.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #40 -: юли 02, 2018, 16:50:13 »

Междудругото, аз си взех преди време от тези сутиени, но нещо не са ми удобни, не знам защо. Може би марката не уцелвам нещо.

само китайски си взимам, има едно малко китайско магазинче до нас, имам всички цветове smile най-якото е прането, в пералнята, махаш подплънките и си переш на воля smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #41 -: юли 02, 2018, 17:02:09 »

че аз и сутиените си пера в пералнята, никога съм нямала проблем.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: юли 02, 2018, 18:35:15 »

Единия го изпратих. Хем се радвам, хем ми е тъжно, нещо като Стокхолмски синдром изживявам Wink. Значи, от София пристигна на 2 пъти с чеиз, все едно там е живял 20 години - хавлиени кърпи, одеала, завивки, спално бельо, възглавници, тигани, посуда, кафемашина и един бял декоративен фенер за разкош smile Всичко наблъскано в големи найлонови торби, кой ще си играе да разпределя на зимно и лятно, пък какво остава на чисто и мръсно. Бъркаш, дърпаш и вадиш и се надяваш ако са обувки да са чифт, че да не ги загубиш отново. По едно време набарах нещо плъзгаво и гадно - хавайски венец от изкуствени цветя. След малко, още един, насукан около джапанка... Нямаше поличка, хавайката гола е била diablo diablo
Та два дни сортирах и прах, после пак сортирах по предназначение, цвят и плътност. През това време момъкът се изпращаше с приятели софийски и пловдивски, със самия себе си и накрая отиде да посреща Джулай зиморнинг на морето, та пак донесе мръсни дрехи с кал и дъжд за обработка в последния момент. Не стига това, ами и с Мария Другата дойдоха гладни и изморени, та хем изядоха непредвидено работите за посрещането на НИ2, хем два ката спално бельо изцапаха, хем и времето ми загубиха. blum Иначе багажът си го стегна за 15 минути, ама как... От различните купчинки дрехи разпределяше на три - това взимам, това ми го изпратете, това го изхвърлете, няма да го нося.
Двете Марии се срещнали в София, та поне гостуване по женски ми се размина. Дъщерята по закон отново има проблеми със зъбите и си ги лекува, не и е до идване в Пловдив. Честно, този път хич не ми беше мъчно, че си стои три седмици при техните, без да се обади. На две- три години по един път, за ден да се виждаме, тъкмо да не се дразним една на друга.
Малиии, кво хубаво било само с едно дете blum. Мир и спокойствие, НИ1 нито мърмори, нито яде толкова funnytooth Завалата, като е с нормални габарити от 188 и крака 45, само с едно куфарче е тук. Wink Викам му хич да не свиква, щото едно няма за кога, второ, като ще лети за Токио, какво да си настройва часовото време? От 7 часа назад, сега отива на 7 напред, ако пък има оправия, та на. smile
Котката от ужас се свря в гардероба и три дни само за ядене се явява. Майка ми остана без вестници и най- важното без програма за ТВ и сега пише ли пише кое кога да гледа.
Та така при мен, безсъбитийно, но с гъста програма, дето другите ми я правят. Още малко и почвам да подсмърчам от мъка и скука. smile
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #43 -: юли 02, 2018, 18:39:07 »

Туити, да не би да си в отпуска, нещо не те виждам онлайн? smile

Не, в болничен съм, че дребния пак направи ларингитен пристъп.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #44 -: юли 02, 2018, 21:12:15 »

Свекьрва, обичам те  give_rose

Шь ма прощавате, че сьм в ни в клин, ни в рькав.

Минавайки през София от летището до автогаратм видях реклама на Етам. Аз нося само това от 15 год. Пера в пералня, понякога и на 40 с бялото и няма разваляне с по 5 години.

В един период на живота си, се бях замогнала и си купувах Принцес Там-Там - еми по-ефирна е дантелата, но за една година стават на нищо и ц....та висва до коляно. Та в крайна сметка, пак се вьрнах на Етам. Препорьчвам  good

Не разбрах какво е станало с Фер. Ей така, за клюката, но не мога да чета назад по разни причини.

Дуй-дуй от мен, да не ви е мьчно
 blum
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines