Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:42:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113703 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 02, 2018, 11:37:51 »

Здравейте!

Честит юли и от мен smile

Миме, честит рожден ден на патерица, да си жива и здрава!

Много екстремно и скорострелно ми минаха последните няколко дни - празнувахме рождения ден на любимия, ходихме на гости, на събор, след това на концерт, после пак по пътищата, кафета, събиране с приятели, та чак до 1 часа през нощта днес. Щастлива съм обаче, обичам да са ми заети дните. Едно само ме притеснява - прогнозата за времето. Спешно имаме нужда от слънце!! След 15 дни трябва да ходим на море, но няма да успеем, ако преди това не спластим сеното... Само да се задържи десетина дни да не вали!

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #16 -: юли 02, 2018, 12:08:21 »

Моят мъж едва не се уби с едно Рено, оттогава караме само немски коли. На новата кола не знам какво и е предимството, честно казано. Нашите коли са 1-2 годишни, моята беше на 6000км, с около 40% по-евтина от чисто нова ... няма как да си взема нова де. smile

Аз днес откакто съм се събудила накриво ми върви, не знам дали изобщо ще потръгне тоя ден.

Сутринта малката се събуди супер рано, после в асансьора се засякох с една колежка, дето хич не искам да я виждам. После имах една среща дето всички не си бяха пили кафето, а аз презентирах ... изобщооооо
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 02, 2018, 12:11:03 »

Добър ден!
Миме, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много сбъднати мечти и любов!
Маги, честита кола- безаварийно и приятно шофиране, а и успех с вЕнетка. Знам, че ако ти се счупи стъклото ти я сменят, дано да успеете да я прехвърлите.
Виви, в Мароко се правят Дачия Wink Не, че има голямо значение де.
Новата кола си има доста предимства- знаеш, че не я е карал някой да й вземе душата и да я хвърли, всичко й е оригунално и не е влузала по неясни сервизи, колкото да я закъроят да има вид за продажба, не й е връщан километража и т.н и т н
Ми и аз избрах предната кола, предлагаха ми Ярис и Алфа, аз си харесах Алфата. Сегашната никой не я избра- беше 1 бройка и нямаше кой да чака следващата партида, та взехме както имаха налично ибнито цвят, нито двигател и екстри сме избирали  pardon
Наде, харесват ти дузпите щото не играят твоя отбор Wink , когато си луд фен НЕ искаш дузпи защото е игра на нерви и руска рулетка. Аз обичам да гледам, само ако ми е все тая кой ще бие. А в случая вчера и за двата мача не ми беше- яд ме е много за Испания, а Хърватуте до последно ги псувах, как можа Модрич да не вкара дузпата в продължението и да стигнат до дузпи /радвам се, че продължиха!/.
Нашите се прибраха и Ники не пуска никъде дядо си, само с него ходи, аха изчезне и рев.
« Последна редакция: юли 02, 2018, 12:32:23 от ratatui » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #18 -: юли 02, 2018, 12:35:45 »

В Мароко?! Още по-добре значи  pardon Това, което казваш за предимства е валидно за коли на повече от 3-5 години, за кола на 1-2 години, рядко това е от значение. smile

Аз много обичам дузпи. Вчера много се кефих, че и двамата мача стигнаха до там. smile Радвам се доста за резултатите, за сега все моите отбори печелят.  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 02, 2018, 12:38:15 »

Тая седмица ще я прехвърлим колата, кога не знам.Мъжът се оправя с това.

Ох аз тия дни съм ужасна.Не стига, че овършах сайта на Манго по време на намаленията, ами сега и Икеа съм загледала.Все си викам, нали ще правим ремонт, трябва да взема това онова ето намаления са, ама моя мъж ще ме убие  blum Направо думи нямам.Заредила съм в количката разни неща, ще говоря довечера с него и ще поръчвам май май.

А и нали дребната се научи да кара колело без помощни, та и утре в други ден очаквам колело по Еконт да ми доставят smile То поне е подарък от баба и дядо.Голям съм разсипник тия дни.Уж съм стисната ама като ми дойде апетита за пазаруване нямам спирачки  blush

За мачовете, гледаме ги.Аз съм доволна как се развиха нещата.Моя мъж беше във възторг, че Португалия отпаднаха.А вчера аз предрекох падането на Испания.Ми слабо играха на предните мачове, личеше че ще им е трудно.Въобще европейските отбори тази година са под всякаква критика!
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #20 -: юли 02, 2018, 12:43:56 »

Виви, кола на 1-2 години според мен пак си се брои за нова. Приблемът е, че в Бг рядко ще попаднеш на такава кола. Повечето са след изтекъл лизинг, т.е. над 5 години.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #21 -: юли 02, 2018, 12:51:58 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine (поради липса на джентълмени)

Честит Рожден Ден, Миме  give_rose Безкрайно щастлива и усмихната бъди  heart

Маги, честита ви придобивка, да ви служи вярно и безаварийно  good

И аз съм на мнение, че новите коли са за предпочитане, но въпрос на бюджет и възможности. Някой ден, ако имам многоооооооооооо пари, искам да карам ей тази красавица - Ferrari 250 GT 1963


Виви, минах да чекирам магазинът им, но нямаше нищо за целите, за които си търсих чанта. Имат хубави неща, харесвам ги  girl_wink

Ние ходихме за 1-ви юли на море, за пореден път не се потопих в нашето, не съм влизала от 2015 след злополучния Лозенец, на който влезнахме в новините lol lol

Ще ви хвърлям по едно око, колкото и да се уредели редиците Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #22 -: юли 02, 2018, 13:55:47 »

Виви, кола на 1-2 години според мен пак си се брои за нова. Приблемът е, че в Бг рядко ще попаднеш на такава кола. Повечето са след изтекъл лизинг, т.е. над 5 години.

Тук има програми, които дилърствата официално предлагат такива почти нови коли, т.е. си я купуваш директно от тях, дори си има 1 година сервиз и е доста на далавера. Не знам в Бг дали има такова, но колите само като ги купиш и автоматично им пада цената с едно 25% и за мен е излишно да си взема нова кола, просто примиума е доста висок. Но тук пазара е друг, нечестно е да ги сравнявам вероятно. smile

В Бг като купувахме кола навремето, се оказа, че е наводнявана и мъжа ми плати за ремонт толкова колкото самата кола, така че знам какво внасят. smile

Маги, и аз съм така с харченето, много съм стисната, ама като започна да харча нямам спирачки. :Д Уикенда взехме на малката нови очила и шапка, беше много доволна. smile  Естествено, не хареса шапката, която аз й харесах, има си мнение човека. :Д

Мери ми, и ние през 2013 имахме случка на Лозенц и оттогава не сме ходили там. smile

Това ферари не е ли същото като на Харви от Суитс?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #23 -: юли 02, 2018, 13:57:53 »

Туити, да не би да си в отпуска, нещо не те виждам онлайн? smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #24 -: юли 02, 2018, 14:06:59 »

Цитат
Ние ходихме за 1-ви юли на море, за пореден път не се потопих в нашето, не съм влизала от 2015 след злополучния Лозенец, на който влезнахме в новините lol lol

хахах 2012та беше моя злополучен Лозенец... душата си оставих в тоалетната там  blush shok не бях стъпвала до миналата година на бг морето, ходихме на Влас за един уикенд, майко влезнах във водата и една вълна ме заля и глътнах малко вода, после бях на тръни няколко дни да не ме сполети Лозенец-а пак...

Цитат
Тук има програми, които дилърствата официално предлагат такива почти нови коли, т.е. си я купуваш директно от тях, дори си има 1 година сервиз и е доста на далавера. Не знам в Бг дали има такова, но колите само като ги купиш и автоматично им пада цената с едно 25% и за мен е излишно да си взема нова кола, просто примиума е доста висок. Но тук пазара е друг, нечестно е да ги сравнявам вероятно. smile

има има, Оказион се казва smile моя форд е така взиман, на 3000км, сега е на 69000 хил и почти се разпада. Лошото на върнатите е че макар и на 2-3 г са карани повечето служебно и не са пазени изобщо, да не говорим че са на по 20000хил км. Кола над 60000 за мен вече си е за сервиз, виждам го и по моята. Ама как се разприказвахме разбирачки на коли тук хахах, аз по цвят ги избирам, задължително червени че ми отиват на едни токчета ( червени според мм защото са по-видими на пътя и не се сливат с асфалта  pleasantry)

И аз се охарчих вчера, ей уж много намаления много чудо, ама се задуших от синтетика, ръцете ми бяха черни като се прибрах от мола вчера, толкова ми беше всичко гнусно изпопадало по пода, изцапани с грим дрехи, прах в пробните... ужас някакъв

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #25 -: юли 02, 2018, 14:12:58 »

Аз за това си седя на брега. :Д

Булче, навремето много исках louboutin, точно защото подметките им са червени, ама с годините ми мина мерака. Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 02, 2018, 14:19:39 »

И аз обичам червените коли, но сме все или със зелена или тъмно синя.И тая е така тъмно синя.

Аз на този Лозенец не съм ходила никога и май няма да стъпя.Ние ходим на плаж на Градина, разкошно е за хора с деца там.Просто няма хора в близост smile

Булка, аз за това он лайн.Голям кеф ми е.Не че не трябва и до МОла да ходя, канени сме на пореден детски рожден ден, пак на момче.Трето момче я кани нашата девойка на РД  pardon И трябва да си купувам сутиени.Изведнъж се оказа, че моите са сдали багажа.А там меря, не мога да разчитам на сайта, че последните години гърдите ми преживяха трансформации разни.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #27 -: юли 02, 2018, 14:44:27 »

че последните години гърдите ми преживяха трансформации разни.

И моите ... безследно изчезнаха ...  funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 02, 2018, 14:52:44 »

И моите ... безследно изчезнаха ...  funnytooth

Аз пък искам да изчезнат малко моите. Трета година поред си купувам по-голям размер. Ужасно е.

Аз днес съм малко на въпреки на повечето се оказам Wink

Не харесвам червени коли.

Виви, тук сме малко клуб Дачия, нали знаеш Wink

А от френските коли няма по-красиви smile

Смисълът на новите коли сега е, че като им изтече  5те години гаранция много започват да се чупят. Преди не е било така, но сега се правят от рециклирани материали, даже и БМВ. Това го знам от шофьорите в училище на служебните деца. И служебното БМВ, купувано чисто ново, след петата година сдаде турбото и скоростната кутия, та се наложи, да го върнат в Хюндай, че нямаше кой да го купи.

И аз не съм била на Лозенец. А на нашето море от 2013г. Честно казано ми липсва, по преди не ме устройваха условията, може би са се променили нещата, ще си помисля за догодин


Маги, не отписвай европейските отбори. Франция, Англия, Белгия са в добра форма. Малко е на приливи и отливи играта на всички. Не бих казала, че южноамериканските са супер стабилни. Африканските отпаднаха, една Япония остана от Азия.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 02, 2018, 15:01:27 »

Моите бяха се смалили ама сега си върнаха размера и формата(последното почти).Не знам що така, но пак имам бюст и слава богу не е като онзи огромния като кърмех, че тогава си бях като дойна крава.Но малко ми се разшири гърба, а преди бях с много тесен гръб и от там ми е малко странно с  новите сутиени.

Панде, права си за европейските отбори, ама тия бяха гранодвете уж.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines