Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:04:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113688 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: юли 01, 2018, 08:12:28 »

 Имам удоволствието да открия любимия ми месец юли.  heart  heart heart
За мен е много емоционален, изпълнен само с хубави събития.  heart

Като начало днес остарявам с още една годинка. Пиша от телефона и не мога да почерпя с вкусна торта.  smile
Много са ми странни тези години. Когато бях малка 20+ ми се виждаха далечни и чужди. Но неусетно дойдоха и отминават. А колкото повече се доближавам до 30, толкова по-странно ги усещам.  blush


Дано и лятото реши да дойде вече. Да ни зарадва с топли, слънчеви дни и приятни, прохладни вечери.

Пожелавам ви много хубав месец! Дано сбъдне очакванията ни!  heart heart heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1 -: юли 01, 2018, 09:05:37 »

Джулай морнинг!
И честит рожден ден, Миме! Бъди здрава и успешна. Гледай позитивно и мечтай! Желая ти скоро и успех в професионално поприще...и удовлетвореност!

И за моята двойка юли е специален. На
7 юли ще отпразнуваме 11 год. заедно!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #2 -: юли 01, 2018, 11:00:31 »

Честит юли smile и честит рожден ден, Миме smile


Ние вече цяла седмица сме на морето и едва днес се поназа слънце. Ама и децата болни, дано последните оставащит две седмици да са здрави, че да изкараме спокойна ваканция.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2018, 12:45:43 »

Здрасти!
Честит рожден ден, мила Миме!!!
Бъди жива и здрава!!! Много любов, късмет и щастие!!!  give_rose heart heart
Не се притеснявай за годинките - млада си още!!! А аз като съм на 35+ не съм се запритеснила... Важно е как се чувстваш!
Холандията много ми се ареса - искам пак...
При мен завръщането към работата минава ударно. По случай завършването на учебната година правихме комедийно BBC News. Получи се по-добре отколкото го бяхме планирали. Шефа много се впечатли, подари на класа 100 лв, с които купили пица, торта и кола и след раздаването на бележниците се почерпихме.
Снощи празнувахме РД на Кико с бабите на село. Също беше хубаво.
Другата събота заминавам в командировка за Лондон.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 01, 2018, 13:34:29 »

Гледам, че нямаме нова тема...
Надявам се есента да е истанала в юни и юли да се насладим на хубаво време, разходки до късно, вкусни плодове, коктейли, нвкой и на плаж и море.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #5 -: юли 01, 2018, 13:51:36 »

Ратче, има. Виж предните постове.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #6 -: юли 01, 2018, 13:56:32 »

Честит рожден ден, Миме!
Фани, личи си, че си жена на директор, оправна по-всички направления. Честит да ти е и Кико! Къде бяхте в Холандия?

Да ви е хубав юли, за мен ще бъде динамичен, с два змея вкъщи. Ще е интересно преживяване smile

Пък аз нали съм чела, недочела да кажа, че Скайчето пътува, но на къде и за колко не знам. Вие знаете ли?

Слънце, здраве и усмивки да ви носи новият месец!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 01, 2018, 18:00:20 »

За там, откъдето се връща Фани Wink И аз утре ще  изпращам натам.
В момента го играя Гара Разпределителна- посрещам, пера, храня и пазя тишина за спане, после пак в обратен ред smile За разнообразие имаме нова спалня, с нов матрак и не мога да ставам по стария начин, а трябва да се засилвам. Като следствие, непрекъснато съм под напрежение и не мога да спя. Едни сенки ми са се заформили, не мога да се снимам Wink
Миме, честит рожден ден! Да имаш вдъхновение и енергия да свършиш всички запланувани неща до края на месеца, да си много здрава и да ти се отворят разни възможности heart heart heart
Киви, ти къде се загуби?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 02, 2018, 06:43:04 »

Добро утро!
Скай, пускам си адреса на лично. Али, на теб също. Днес или утре пускам Мадлен към теб.
Лека му пръст на проф. Божидар Димитров! Смърт мечта - падаш и умираш. Без да тежиш на младите, без да имаш време да се уплашиш... Ако ще се умира нека да е като него! Поклон!
Кивенце, ходихме в Айндховен, Алмере и Амстердам.
Свекс, кой заминава?
Отивам на работа....
Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 02, 2018, 07:26:37 »

Добро утро и от мен!

Миме, честита да си, много здрава и щастлива и много обичана!

Добре дошъл юли, пожелавам си да е по-малко изненадващ, по-спокоен и да успеем да се насладим на лятото, най-накрая!

Ние неделя гледахме кола.Мерал си хареса пак Опел Вектра, но по-нов модел.Аз исках Дачия, както Фери направиха, но мъжът в къщата каза НЕ!Ще изтърпя и този кораб, какво да се прави!

Хубава седмица на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 02, 2018, 09:00:30 »

Миме, и аз ти честитих рождения ден, но на сън. Сънувах, че се срещаме на Била и се разбираме да се видим към сряда- четвъртък, че да съм сигурна , че Бамбук е здрав и ти честитих рождения ден smile
Да си здрава и щастлива, усмихната и обичана smile
И дано се видим тази седмица smile

Честит юли на всички!

Моят уикенд мина неусетно в две Погачи на братовчедите на Бамбук. Сега той ми изглежда огромен smile
В събота беше на сестра ми Погачата и аз и майка ми бяхме там цял ден. На ММ му се наложи да пътува протеините. Та, Бамбук изкара цял ден само с дядо си и си бяха изкарали страхотно, което много ме зарадва smile

Гледате ли мачове? Снощи голяма драма на Хърватия - Дания. Радвам се, че все пак Хърватия продължиха, повече им харесвам играта.


Хубав ден



Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #11 -: юли 02, 2018, 09:49:28 »

Маги, и аз като мъжът ти бих казала не на Дачия. Wink Ако те изкушава, че може да е по-нова, понеже е по-евтина, то има причина да е евтина, френска кола, произведена в Румъния. :д

Юли месец дано ви донесе малко слънце, че тия дни гледам сватбени снимки, всички са на мокро. smile

При нас продължава да е жега, за първи път в България вали, тук е лято вече 2 седмици. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 02, 2018, 10:19:41 »

Те карат служебни Дачии и той за това не ще.Вика знам им всичките плюсове и минуси.Ще видим, дано да е за добро.Трябва тая седмица да я регистрира ама да видим, ще има ли възможност.И сега идва другата драма.Винетката!
Трябва да звъня в пътното да видя какво ще направим.Защото реално не може да се прехвърля от кола на кола, обаче ние онази я сваляме от употреба, бракуваме я!И какво изгаряме с едни пари ей така?!Да бе да!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #13 -: юли 02, 2018, 10:25:20 »

Добро утро. Аз стартирам отново работния процес. А тъкмо се появи слънце. Дано юли ни донесе повече от него. А в края му заминаваме за море. От години не сме били на нашето море да си починем. Освен миналата, като бяхме на експресно организирана сватба и съчетахме с още 3 дни.
И аз за Дачия нехубави отзиви съм чувала, а след шофьорските ми курсове на такава, много исках да купим същата. Не стана.
Не само Хърватия драма, а и Русия. Осъзнах, че най-яката емоция са тия дузпи хахахаха
Шмайхел истински син на баща си, въпреки последващото.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #14 -: юли 02, 2018, 11:29:20 »

Честит ни юли, остават 20 дни до морето  danceg а до тогава дупе ми яко! Стягаме се и за Париж, направихме и клипчето, малко го забавиха и сега едни забележки имам дано успеят да го натъкмят днес че фирмата дето го засне били на моренце ...

Маги честита ви кола  Bravo. Един колега питал мм защо е избрал точно тази френска кола, той казал защото жена ми си я хареса. Те типично по мъжки му избухнали ама каак, как жена си ще слушаш, той пък им лепнал че той не плаща тая кола сам и жена му има също дума в избора. Тааа да, аз избрах колата и цвета, той мотора и екстрите  lol факт е че колата е супер впечатляваща за парите които струва и си кара добре. Преди да изплатим лизинга ще вземем друга и ще върнем тази. Факт е че нова кола си е нова, каквато и марка да е, никой вече не може да ме убеди в противното. Вече за втора употреба си се гледа марката.

Миме ЧРД, да си жива и здрава и много щастлива

Свекс идваха ли Мариите?



Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines