Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 10:54:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 114764 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: юли 02, 2018, 21:35:31 »

Ина, не се притеснявай, ще те въведем в събитията за отрицателно време.  Wink heart
Фери си смени работата и сега е във фирмата, където е и Булката. Само хубави неща се случват, беше на море, малката безпроблемно тръгна на градина, имат куче, коте и заек.
Сутиени само на Триумф нося и си ги коткам по 10-15 години с ръчно пране, внимателно сушене на сянка. Малко трудно намирам какво да слагам вътре в последните години след 60, ама дето има един виц, той и мъжът ми няма какво да слага в гащите си, но гол не ходи. pardon. Преди, дори и след раждания и операции, го докарвах на зърна и стегната структура, ама сега са си печени чушки, както и да ги гледам smile. Чудех се, защо на село след критическата люшват свободно отличителните си полови белези, но сега ми е ясно Wink Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 02, 2018, 22:06:08 »

хахахахаха ще ме уморите....

Аз се надявам на цици, па като се появят може и нов сутиен да им купя  tease

Да кажа на Мимето - честит рожден ден със закъснение. Още толкова любов да те залива и да прелива от теб и много късмет  give_rose give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 02, 2018, 23:40:03 »

Чери, ти и сега си си добре, като те гледам.  Пу пу

НИ2 нещо вдигнал гълъбите май.

След двете Погачи, на които бях тези дни, открих, че свекърва ми е много яка smile

Туити, съчувствам ти. И моето ги прави, много са стресиращи.
« Последна редакция: юли 02, 2018, 23:41:45 от pandapanda » Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #48 -: юли 02, 2018, 23:49:06 »

А, аз свикнах вече... имаше период до декември месец, където през месец ги правише пристъпите. Сега вече си знам и даже не ходя в спешното посред нощ, както беше в началото smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 03, 2018, 00:15:58 »

Аз не съм ходила даже, от форума бях подготвена как да действам от първия път smile ама си е кофти момент.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 03, 2018, 07:40:44 »

Добро утро, как сте днес?При нас през нощта се изля един дъжд, ужас.Но сега е свежо и приятно навън.

Ларингитни пристъпи, не ми говорете.Ужас са!И аз не съм я водила до Спешното, просто се научих как да реагирам, че да се оправи бързо.Поне си отяжда на сладолед в този период  blum

Ина, ще ги погледна!

Свекс, интересна и запълнена от други програма си имаш ти!

Аз днес съм по-свободна от към работа, но имам да обикалям банки, да закривам една сметка, да откривам друга.Най-омразната ми част след разправянето с държавната администрация е това!

Хубав ви ден!
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #51 -: юли 03, 2018, 07:57:24 »

Хах явно само аз не успявам да се престраша да го оставя без да дам нищо (хем знам, че ще помогне) и веднага правя инхалации с пулмикорт. Хем имам и едно хомеопатично, ама той кто се изплаши и не мога да го успокоя нито за вода, камо ли да му давам гранулки... Ама се надявам скоро вече да ги израсте и ларингити и ангини и всякаквите му болести, че до гуша ми дойдоха...
Това с банките верно е много досадно. Особено имам чувството, че на гишетата ги слагат едни едни дет хал хабер си нямат за какво иде реч. Затова съм супер доволна от услугата на мота банка с личния банкер. Само й се обаждам и всичко прави и сметки открива/закрива и карти преиздава, че и всичко на крак ми го носи в офиса. Маги, успех и дано мине безпроблемно всичко и без много разкарване.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 03, 2018, 08:16:45 »

Добро утро

И тук валя, може да изведа Бамбук с гумените ботуши.
Този път не носим кошара, спим на ъглови легла. Пред неговото сложих един стол и възглавница. Той явно много се кефи, защото въобще не ляга при мен, а си ляга на неговото, маха ми за лека нощ и се завива да спи.

Маги, успех. На мен ми е много трудно общуването с администрация и банки, заради мои комплекси. Направо си гълтам граматиката. Много смотан човек се чувствам. Всеки път се надъхвам да не се издавам.

Хубав ден
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 03, 2018, 08:35:50 »

Добро утро!

Благодаря ви за хубавите пожелания! Да ви се връща всичко хубаво! give_rose
Непланирано на рд, освен с майка ми и брат ми, поканих на вечеря свекървата и племенницата. През деня се смях и плаках. Звънна ми сестрата близначка на баба да ме поздрави и само като видях, че пише "Баба В." не можах да се сдържа.  cray Така исках да ми се обади моята баба. Винаги ми звънеше първа, в ранни зори.  cray
ММ се прибра късно вечерта и едва го дочаках. Снощи водих моите мъже да ги черпя.
ММ ми донесе една торба с дрехи и бонбони. Получавам и кратки разказчета за преживяното, че да не ми идват нанагорно,хаха. Всъщност господин дребният не ни дава възможност да се видим като хората.  tease Той получи тротинетка от баща си и е супер щастлив. А аз леко сърдита, защото уж трябваше да е за рождения му ден, а сега трябва да мислим наново подарък. Много ме затрудни. Не обичам така да ми се развалят плановете.

Тези дни си получих лятото, което чаках. През нощта обаче се изсипа доста дъжд. Имаше и стряскащи гръмотевици.
Дано днес е хубаво времето, защото ще обикалям магазините на почивката на ММ.

Дачия и аз ги знам като не много здрави коли. ММ кара такава служебна. Понякога я взимаме и ходим с нея до София, защото е голяма и удобна.

Ох, говорете ми за пазаруване. Не мога да се спра.  girl_impossible Почти всеки ден получавам по някоя пратка. Днес също чакам и вече не помня от къде трябва да са. Ориентирам се по сумата. На ММ вече му е лошо като го изненадан с някоя снимка на това, което съм решила да поръчвам. Ама сега и намаления като има, как да устои човек?

Панде, да се увеличават с един размер на година, пък нека да е гадно.  Wink По-добре е от обратното.
Тоя сутиен с дантеления гръб е жесток, но ми се иска и отпред да го видя.

Хайде хубава ден от мен!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 03, 2018, 12:25:09 »

Абе как ги носите тия спортни сутиени, аз имам 1 и се чувствам като Снежанка- задушавам се! Аз си взимам на Пенти и съм доволна, имат голяма чашка без да струват 100+ лв. Ех, като тийн как обичах китайските магазини- дантелки, джувки, цветове имах по 100 сутиена, след това като влезех и ме питаха направо " за Вас ли е? Нямаме номера"
Миме, не е готино да ти расте чашката всяка година. Толкова проблеми с гърба създава...
Това с цвета на колата винаги ми е било супер смешно, майка все за цвета пита, а за мен е пълна глупост. Ако под капака не става, ако ще да е хамелеон цвета, все тая.
Ааа Панди и Хърватчетата забравяш от Европа. На мен много ми харесва играта им. Сега те са ми фаворити.
Дбес мм има да сменя стотинки в банкноти. Събрали сме 750лв на стотинки, напъних 5 буркана снощи. Сега ще отидат за море  danceg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 03, 2018, 12:41:55 »

Хърватите ако станат световни шампиони ще ми напълнят душата. Но и към белгийците имам сантимент.
Как се задушаваш със спортни сутиени. Нали идеята им е да са удобни. Моите са Lonsdale ot Sportsdirect

Миме, много е гадно голям бюст, Маги ще се съгласи. Тежи, трудно се намират дрехи, прегърбваш се, хората зяпат (и мъже и жени), пречи на всякакъв спорт. Симона Халеп неслучайно си смали бюста. Даже и Преслава.
А защо да не е за рождения ден тротинетката, той е след седмица така или иначе.

Днес е много задух във Враца, заради дъжда и силното слънце. Със сандали бяхме, не с гумени ботуши.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #56 -: юли 03, 2018, 13:29:18 »

Здравейте и от мен през този месец! Започнах ударно, както свърших предния crazy Wink
Нещо освен мои си планове хората се чувстват длъжни да ме ангажират и с техни. Подготвяме списъци за морето, обмисляме кое как ще е, което е най-приятната част. Настана жега и след дъждовния сезон през месец рюни, отново се пръхти след 11 ч по улиците.
Маги, с теб сме абонирани за държавни институции Wink Вчера - чист ден, нова седмица, без валежи - реших да се емна и да си свърша това онова. В банката - стерилно официално отношение, свърших набързо нещата. доволна съм good После ходих до едни малоумници, които технически са още в 15-16 в.сл.Хр. Гледам - няма хора yahoo Влизам с наръч документи, всичко в оригинал и с копие, че никога не се знае за какво ще те върнат. Е, върнаха ме! pardon Трябвало да поправя един документ, който в оригинал е при тях. crazy Питам ги леко заядливо като как го измислиха това. Другата koko6ka се сети и директно ме прати по дългия път да си вадя нов документ. Направо ми идваше да се пресегна през гишето и да им заблъскам главите в тезгяха. Ето защо нямало хора - те връщаха вчера всички. diablo Прибрах се малко преди 2 ч. Дребният заспа, а аз припаднах на дивана в хола, лежах и сериозно мислех как ще е след година и половина, когато ще търся работа. Аз работя с администрациите. Не ми е проблем този тип работа, защото съм организирана, ама ще се налага да работя или с полуроботи, или с такива, които падат от Марс. От ден на ден се убеждавам, че трябва да намеря нещо по-артистично-зареждащо-отпускащо crazy Както една позната преди години ми каза - Поне ще остаряваш красиво, а не като мен (тя е счетоводител). pardon
За да се разтоваря, дадох газ на педала на машината и натраках една дантела. Тази седмица гледам да си завърша 1 рокля и костюм от пола и потник, че да имам нещо за фръц по морето.
За зъбите при мен сега е много смешно - оправих почти половината ограда от едната страна, но чувствам разлика с другата. Обаче сега трябва да дъвча само отдясно, където не е оправено още. Така хем не си хабя "новите" зъби, хем и някак получавам симетрия на ченето. pardon
Днес си запазих час за маникюр на ново място. То голям зор било в нашия квартал - всеки гараж е салон, ама всичко живо е или заето, или ходи на море и няма да работи. С нетърпение чакам да се отпусна без деца около мен blush Един час за нищо няма да мисля. Имам нужда от празна глава!
Вчера получих факс в главата и реших днес да пълня тиквички. Отдавна не съм имала вдъхновение да готвя.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 04, 2018, 09:15:54 »

Добро утро smile или по-скоро ден вече smile

Тук пак валя и чаках да изпече, преди да излезем.

Али и аз все се чудя на това - толкова много салони, аз ли все оцелвам такива с часове за след две седмици. В момента съм много за боядисване, ама въобще не мога да си правя планове и да ги съобразявам с фризьор.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #58 -: юли 04, 2018, 09:47:28 »

Панде, дава сама.

Един виц ми хареса:
Това световно първенство по футбол е като Game of Thrones - тъкмо си харесаш някого и той  ритне камбаната.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #59 -: юли 04, 2018, 10:17:58 »

Днес имам стройна програма Wink Ще ходя на консултация, да пазарувам, да се поразсея. Майка изяви желание да идва с мен.
Панде, аз сама се боядисвам. В началото ми беше малко особено, ама на втори-трети път вече човек има скорост. Преди зависех от майка: Оф, тази вечер ли... Ами аз сега не мога... Ами защо не утре... Ами айде събота или неделя... Та така - вчера успях поне това да свърша. Сега съм като медицинска сестра. (Нашият съсед лекар се смее, че ден понеделник всички сестри били червени до средата на челото. lol ) Иначе съм сигурна, че часове имат, но не им се занимава. Има ударноработещи, но не са много. Вчера в цял голям салон никой нямаше. shok Досегашната ми маникюристка ме издразни точно с това - ще ме викне в 2, ама тя преди това ходила да си оправя телефона, пък нам си какво, идва в 2:20, пуши цигара и тогава ме подхваща... На мен времето ми е ценно да се разпилявам излишно. Аз не закъснявам за часове по салони и не искам да ми закъсняват, ако съм първа.

За сутиените - аз си купувам някой. Ползвам го няколко пъти и като видя, че е удобен, отивам и ударно купувам от всички цветове. Последния път нямаше друг цвят, но пък сега имам два еднакви комплекта и мога да ги въртя. И аз доскоро само това перях на ръка. Иначе ми се развлачваха презрамките. Сега открих "топлата вода" с мрежите за пране и пералнята ме отменя. Така или иначе лятото ползвам по-малко обороти на центрофугата с по-леките материи на дрехите.

ММ много се гласеше за световното, че е в нормални часове. Истината е, че с тези продължения вечер не може да догледаме мачовете. Падат ни батериите и нищо не може да ни накара да стоим до 100 часа nea А за мачове като снощния даже не си заслужава да отделя човек голямо внимание. Такова ритане и в махленските мачове няма.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines