Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:10:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любимият юли  (Прочетена 113611 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юли 31, 2018, 17:04:36 »

Али, какъв е този серум за мигли на дм?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #436 -: юли 31, 2018, 22:16:43 »

Миме, не е на ДМ, а просто в тяхната брошура го видях. Ей този е http://evelinecosmetics-bg.com/index.php?route=product/product&path=44_46&product_id=743
Аз много им харесвам нещата за нокти - заздравители и топ лакове, и с мерак си взех серума. Даже имат няколко вида. Може да се ползва и като основа за спирала, но аз го нанасям само вечер. Не знам отзиви. Ще го пробвам, ще видя Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: август 01, 2018, 02:59:35 »

  Али,аз преди време си слагах рициново масло вечер Wink не знам дали имаше особен ефект,но много успокояващо ми действаше.Може да се маже и на ноктите ,в основата на матрицата, за по-здрав нокът,без люспи.Сега вечер,преди лягане,вместо нощен крем ме осени идеята да се мажа с кокосово масло.Прочетох някъде,че било полезно,а имам огромни запаси от малката,та да не отидат зян Wink
  Маги,говори ми за гардероби и подреденост,,,оххххх наслада за ушите (и очите).Аз се радвам и си изживявам всяка нова придобивка,независимо каква е.Стискам палци всичко да стане,както си го представяте .
 Цветето , Миленка  и Надето ,виждам добре сте си починали,да не ви мисля Wink Булче и тя.Фани пък сигурно иска да ме покани на гости в новия апартамент,така ги усещам нещата  Swiming
 Отлитам,че съм дежурна с малката тази вечер Baby pill
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines