Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:32:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 150496 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: април 20, 2018, 12:34:25 »

Фери, честит последен работен ден!
Чери, много готино и много сладко за танца.
Аз като се замисля, повече приятели имаме мъже. Поне на тях чувствам, че мога да разчитам повече, както се казва ако имам труп в хола са 2-3 тия на които ще се обадя.
Напоследък обаче гледам да си създадем приятелства със семейства с деца, че нашите приятели се помотват с тази част.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: април 20, 2018, 14:35:20 »

Най близките ми приятели са мъже- двама бисексуални и един хетеро. Явно не е случайно- в квартала ми като дете, имаше само момчета. pleasantry
Не се лъжа вече кой ми е познат и кой приятел- повечето са познати, след като през годините, хора от форума направиха повече за мен, отколкото реални приятели pleasantry.
От училище ми остана една приятелка, бяха три, но не ми харесват новите им компании. от унито - никой.
От местоработите ми- стана като при Чери. Аз скъсах отношения, но с причина.
Много от хората съм ги изтрила и от Фб. Преди страдах на тази поговорка, но сега знам че е истина-Няма вечни приятели, има вечни интереси.
А, забравих, един от най близките ми хора е братовчедка ми. Но нз като е роднина дали се брои за приятел.
При мъж ми има само познати- той горкият ги нарича приятели и често е готов на много заради тях. Според мен е тъп по темата, но това си е негов проблем. лека полека взе да загрява че са му нож в гърба.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #482 -: април 20, 2018, 15:16:00 »

Преди страдах на тази поговорка, но сега знам че е истина-Няма вечни приятели, има вечни интереси.

На времето една "приятелка" съвсем съзнателно и трезво-мислещо каза, че според нея "приятелите са, да се използват". Малко след това мина в графа позната smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #483 -: април 20, 2018, 19:59:17 »

Черешке, много си ми сладка!  heart heart heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: април 23, 2018, 00:33:29 »

Добра вечер smile
Прибрахме се с малката,цялата история беше малко пресилена ,според мен.От една температура 39,5 без никаква кашлица и каквито и да е други симптоми ни спряха в болница.После ми обясниха,че гласа и бил много пресипнал,гърлото червено (без да се провери,само от силния рев се видяло,незнайно как),,,,,Започнаха се ударни дози антибиотик  и урбазон и от тук започнаха скандалите ни с лекарите.След писмен отказ,за урбазона,се изреди целият медицински персонал да ме навиква колко съм некомпетентна и как това било много хубаво и т.н. Пълна пародия....Инхалации с кортикостероиди,последва отказ да оставаме  вечерта,понеже малката не спираше да плаче от стреса.След третия ден настаниха в стаята ни дете с остър бронхит,и на петия ден и двете вече бяхме с остър бронхит.Та, след ларингита (уж),започнаха антибиотици за бронхит.......Но пък плюса е ,че се научих да псувам на цигански,разбрах че да пушиш цигара в лицето на болното си дете е за да свиква.Установих,че ако едно дете не иска да яде,най-добрият начин е да му стискаш устата и да пъхаш вътре храна,докато не повърне.Другото ,което научих е,че децата се плашат с чичо доктор,инжекции,мечката,жабата,бубата,лелята с метлата и все такива "мили" лирически герои...но пък децата се тренират добре и седят мирно,докато майките разпускат на терасата със Самърсби Wink живот като на кино...
  Да продължа в това минорно настроение.Моята приятелка с близнаците роди.Две ангелчета ,в осми месец....На кислород са и двамата и не знам дали да се радвам или да се притеснявам.Пред нея съм най-щастливата на света,но вътрешно ми е много тегаво...Знам,че медицината е много напред,но са толкова мънички милите.Още не ги е гушнала дори sad сърцето ми се къса.
  На целия този тъмен кашарок от емоции си имам неочакван подарък от Цветето- cvete_78 Wink тотално  ме изненада..Първо си помислих,че е грешка и,че съм получила чужда пратка ,даже момчето в Еконт каза,абе Тини,имаш пратка без наложен платеж,станало е объркване сигурно хахахаха.
 Та,,, имам си туника Wink сребърна висулка,парфюм,много шоколадииииии,а Кари има рокля,диадема,моливи и блок за рисуване (и шоколадови яйца,които тате изяде  funnytooth),как да не се усмихне човек,след цялото това внимание give_rose  Толкова мило ми стана,някой от другия край на България да се сети за теб и да направи такъв жест.Ми,много ми е готино heart  в тази връзка за темата с приятелите,добрите приятели могат да не се виждат с години,но да знаят,че се имат.Няма нужда да си досаждаме с въпроси през ден: Как си?   Важното е да ти е драго за човека отсреща.
  И една смешка за финал,Кари научи нова дума в болницата ( любимата на голяма част от посетителите),,,,и я повтаря постоянно,след забележка от моя страна ,че не е хубава тази думичка.желанието и се утрои.Та,сега я игнорирам,все едно не я чувам,с надеждата да я забрави.Думата е пи*ка  blush  и по цял ден беше пи*ка   пи*ка  пи*ка

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #485 -: април 23, 2018, 08:43:28 »

Ние, най-вече ММ го ударихме на тийнейджърски живот тези почивни дни lol
В петък ММ забра двама колеги и шефа им, за да играят карти. Аз изгледах камара предавания и филми през това време. Легнах си, а по едно време ММ ме сръчка, че щели да ходят да ядат шкембе pardon Прибра се той към 5. В събота се разходихме из квартала, наобиколихме няколко магазина и се грабвахме да ходим до Джъмбо. Бяхме със списък от 5 неща. Излязохме с 55 lol И понеже бяхме със списък оставихме само скромните 50 и няколко лева lol
Отметнах една досада - попълних си данъчната декларация и взе, че стана бързо този път. Само днес ще ги тормозя с един въпрос, ама да видим дали ще има кой да вдигне телефоните. pardon
Вчера изядохме по 2 сладоледа и за обяд пържени картофи - типично за тийн живота - джънк фууд на корем. В Баумакс отстреляхме една прилична сума. Добре, че тръгнах с нови обувки, които взеха да се обаждат, и нямах сили да обиколя всички магазини от другата страна на паркинга. Капарирахме плочки за декорацията, накупихме разни джунджурии за в кухнята. Вече имам плот! Всичко е вдигнато да виси на стената, включително кошчето за боклук. С ММ се смяхме, че природата празно място не търпи, та сигурно скоро ще се появи все нещо по плота pardon
През това време дребният беше разнасян навсякъде. Вече има тен по бузите и е повече от смешен Girl_hide

Днес имам задачки. Чакам господинът да заспи, да си правя упражненията и да действам по план.

Лоли, в потрес съм!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: април 23, 2018, 09:17:56 »

Добро утро!

Не съм яла от вчера на обяд и умирам от глад, но леглото ме държи здраво и не ме пуска.  pardon ММ снощи ходи да рита и с Алекс сме се заплеснали, следователно пропуснах вечерята, а направо откъртихме. Той спа ужасно, въртя се, иска да го гушкам, да яде и затова сега не ми се става. ММ само ми прошепна преди да тръгне за работа, че ми е купил закуски, защото предполага, че съм гладна. Разсмя ме в просъница.   heart
Бяхме главно навън тези дни, защото времето беше много хубаво, лятно. Щом бях без боди вчера и по тениска, значи е било топло.  pardon Видяхме се с бъдещите кръстници на Алекс, поклюкарствахме, децата станаха на прасенца.  heart
В събота имахме визита от американската ми леля, която беше дошла със сестра си. Получих като подарък червен бански , който ми се вижда с един, два размера по-голям, но не съм го пробвала. Тя винаги кърти с подаръците си.  angry Не е лош иначе, но мисля, че ще ми е големичък.

Лоли, важното е Кари вече да е добре. Много висока температура е имала, само че лекарите са били неадекватни явно. Мислех да ти пиша по един вАпрос, но видях, че не е подходящ моментът и отложих. Прегръдки!

Али, ама вие верно на живот сте го ударили тия дни. Я се стягайте.  blum И на Алекс бузите са изгорели, барабар с врата.  blush
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: април 23, 2018, 09:55:09 »

Миме,не ме жали Wink  тъкмо да се разсейвам  give_rose
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: април 23, 2018, 11:07:42 »

Добър да е денят ви!
Тези почивни дни не ги усещам кога минават.Докато се обърна и хоп понеделник.И хич не ми стига това време.Ако някой знае как да направя денят 2365 часа, ще му бъда благодарна.И пак не успях да си сложа гладиолите в земята.Дано тази вечер успея.
Моите деца са доволни ,че се стопли вече.Голямото много четене и после по разходки.Малкото има нова лятна къща(един стар хамбар) и там почти се е принесъл да живее.Храни се там има си играчки,пейка ,масичка и е голям кеф ,току ни кани на кафе ,на чаено парти.
Коментирахте по-назад кафе машини.Мисля,че с добро кафе и по евтина машина ще прави хубави напитки.Моята е Нео(Дядо Коледа ми я донесе)няма много екстри като капучино,лате и т.н.,кафето ми е Кимбо.Заедно с машината получихме и кутия и пакет Лаваца,кутията беше супер ,пакета ме разочарова.След това опитахме още няколко марки ,но тази много ми хареса пък и набарах тук една прИмоция,та засега с това ще бъде.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: април 23, 2018, 11:29:20 »

Привет и от мен.Днес имам много задачи и все трака се очертава да е!

Лоли, още като писа, че за ларингит са ви вкарали в болница ме усъмниха лекарите.Моника правеше ларингити, пристъпи и какво ли още не.Да ако отида на спешен ще ме вкарат и ще и бият урбазон, но аз имам отработен вече начин за справяне с тези ситуации и знам как да и овладявам пристъпите.Набави си нужните медикаменти и говори с личната ви, какво е най-добро за детето в този момент, защото с яслата ще зачестят пристъпите.След това идва период на свикване и израстване.

Миме
, и аз така можех да не ям с дни като бях с Моника, сега ела ме виж, само за ядене мисля  nea То си и личи.

Цвете, добре завърнала се!

Али
, бая сте хайманосвали.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #490 -: април 23, 2018, 11:50:51 »

привет

Реших да се разпиша докато не ме е преглътнала напълно работата.

Уикенда го изкарахме горе-долу. Петък работихме до 2 часа през нощта, слава богу от вкъщи, но беше много инфарктно, предадохме си проекта 2 мин преди крайния срок... и все още има драми по него. Неделя явно от притесненията ме удари в корема, та обикалях легло=тоалетна... Тази седмица да я избутам и ще се живее. Вчера си засадих цветя, малко да порелаксирам. smile

Стискам палци на Фери за първия и работен ден, не знам дали ще я засека, от утре трябва да е на моя етаж  heart

Лоли аз още ония ден ти казах че това се овладява вкъщи, а ако не може урбазона е задължителен. Звяр ми направи ларингит петък, до края на деня нямаше и помен от лаещата кашлица, ама дето се казва питай патило... аз бях писала тук преди как се оправя в домашния условия. Важно е че сте се махнали от там и да не влизате повече!


Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #491 -: април 23, 2018, 12:00:09 »

Добър ден и от мен smile

Али добре сте си се поразходили smile и ние вчера бяхме малко ергенски живот, времето беше хубаво и свекърва ми заведе децата на пикник, а ние с ММ ходихме на кафе и кино  heart и вечерта по някакво невероятно стечение на енергии и подредба на звездите и ДВЕТЕ деца позволиха да ги подстрижа и стояха без да се въртят, което е просто невероятно. Обикновено след фризирането им имам нужда от едно голямо lol

Приятели имаме не много,  но според мен достатъчно. Аз имам няколко много близки приятелки, той също. Тук имаме познати/приятели, като цяло почти винаги се намина с кого да излезем и на кого да разчитаме при проблем. Според мен обаче е важно човек и да дава, не само да иска Wink Покрай децата ни се увеличи кръга, още повече, че около сегашното ни жилище има много познати и малко се притеснявам как ще бъде като се преместим след време,  но ще го мислим тогава...

Фери, успех на новата работа!

Пожелавам ви хубава седмица!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: април 23, 2018, 13:53:27 »

Здравейте smile


Лоли, съжалявам за неприятното преживяване. Надявам се, че Кари вече е добре


Аз имах приятен уикенд, ето я черешката

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: април 23, 2018, 13:57:10 »

Добър ден!
Фери, честит първи работен ден! Желая ти много професионални успехи! А и шефа да е добър Wink
Лоли, много гадно преживяване, дано не се повтарят повече такива сценарии!
И на мен уикенда ми беше мниго хубав. Радвам се, че успях макар и за малко да видя част от съфорумките.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #494 -: април 23, 2018, 14:29:55 »

Привет  Sunshine

Ей сега успях да отделя време да си дочета миналата седмица blush

Аз имам някакъв обрив, които уж е хранителна алергия, ама да видим, намалява, не е както беше в неделя. Ама бая се уплаших, защото като малка (от бебе до към 5/6-ти клас) имах белтъчна непоносимост и не ми се беше появявала от години, а баш сега не ми е до алергии angry

Моите приятелства са минали през много метаморфози. Към момента най-близките ми хора не са в България, а не знам дали ще допусна някой толкова навътре повече. С годините приятелствата добиват други форми и не са (поне при мен), както преди години да се знаете кой как би реагирал. Сега по-скоро е въпрос на рамо за облягане, а познатите за приказки и разнообразие в ежедневието. Но определено истински приятели, да ги погледна в очите и да знам, че са на 100% зад мен са малко. А тези, които са, вече не са тук sad Но затова животът е динамичен, за да ни събира и разделя с нови хора Wink

Фери, успех на новата работа, нека ти донесе позитивът, за който си я избрала пред старата good
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines