Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:51:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149566 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #450 -: април 19, 2018, 14:33:26 »

Рат, аз съм завършила в Уорик душата. smile Какво учи там? Прекрасно място е! smile

Това с пердетата ще ви покажа като стане, ще видите, че ще няма да е зле. Благодарности пак на всички вас за идеите, много ми изкристализира покрай разговорите тук. smile

А, тук, е нормално да пътуваш около час до работа ... в БГ е друго, разстоянията са други. Аз, ако имам късмет, за около 45 минути мога да стигна ... ако има закъснения не ми мърда 90 минути.

череш, къде си живяла на юг? Ние живяхме до Кристал Палас, сега сме до Бромли. smile
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #451 -: април 19, 2018, 15:11:48 »

Така и така днес съм се разписала smile


А, тук, е нормално да пътуваш около час до работа ... в БГ е друго, разстоянията са други. Аз, ако имам късмет, за около 45 минути мога да стигна ... ако има закъснения не ми мърда 90 минути.

Почти същото е вече и в БГ особено ако живееш в единия край на София, а работиш в другия. В моя случай, работя на 15 мин. пеша от работа, но покрай строежите за метрото, с кола в пиковете часове може да ми отнеме и 45 smile А имам колеги, които жевеят в близки до София малки селца и стигат за същото време.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #452 -: април 19, 2018, 15:36:25 »

Аз за това си мечтая да си живея в Бургас, всичко е на 15 мин макс.  :smoke:Дори летището е близко, тук до летището ходим за 2 часа. Баси, сега проверих къде ти е офиса, това не го очаквах, не знам що все си мислех, че е из Младост.   crazy
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #453 -: април 19, 2018, 15:53:28 »

Аз за това си мечтая да си живея в Бургас, всичко е на 15 мин макс.  :smoke:Дори летището е близко, тук до летището ходим за 2 часа. Баси, сега проверих къде ти е офиса, това не го очаквах, не знам що все си мислех, че е из Младост.   crazy

Има 2 офиса - единия на 4-ти км в Тех парка, но на "жребия" моята организация остана в старата. От което аз съм повече от доволна де, че моя офис, яслата на дребния и офиса на мъжа ми са на 15 мин едно от друго smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #454 -: април 19, 2018, 16:01:28 »

Хелоу!

Тъй като съм в затишие преди буря ( или пък можеби си свърших моята работа и сега се чудя какво да правя) да се разпиша.

Забравих за какво писахте днес.

Фани какви висулки си избра? И аз трябва да ида до Пандората, че налЕ ми подариха и нямам нито една висулка. Трябва ми и стопер за висулките до колко разбрах.

tweety_pks
това на DXC? тъкмо се чудех от дей изникна този офис зад технопарка техен, ония ден го забелязах

За Софията, точно април месец е най-красива, но много мразя че пропускам всяка година този сезон, много обичам когато се събужда природата

Аз пътувам 20мин до работа, живея в краен квартал и работя в центъра. За Англия съм чувала ужаси за пътувания до работа, не се сравянват с тук.

Те тъй, утре е денят Д,до 23:30 трябва да съм на нисък старт. Тъкмо си мислех че следващата седмица ще ми е по-леко, но ми се изсипват няколко немчета на посещение... ще се оживее ама как? а и Звяр зверосан е сополив и кашля... амЪн вече
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #455 -: април 19, 2018, 16:06:07 »

Аз живея доста далече от почти всяка възможна точка на София и пътувам около час също, но свикнах  smile
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #456 -: април 19, 2018, 16:09:51 »


tweety_pks
това на DXC? тъкмо се чудех от дей изникна този офис зад технопарка техен, ония ден го забелязах


Тцъ. Аз съм в САП. Те наеха част от сградата на Уолтопия. Но да си призная все още не съм ходила до този офис. Просто нямам път натам...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #457 -: април 19, 2018, 16:40:28 »

ооо той е отдавна там в Уолтопия. Ама като гледам как са в средата на нищото, вие на Руски паметник ли сте?
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #458 -: април 19, 2018, 16:50:17 »

Не, другата сграда е до община Овча купел, в локалното на Цар Борис.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: април 19, 2018, 19:04:29 »

Ооо, Вивиж много готино! Ти какво си учила? Тя е интернешънал бизнес или няква подобна щуротия беше, ама все забравям.
Фери, ще те черпя като се видим за жокера Wink отивам да пробвам даже
Булче, сигурна съм че си се справила супер! Успех с немците, дано са по-леки за работа от френсетата.
Ние минахме групово на зъболекар и Ники има малко кариесче в начален стадий, много ми е , а не му давам нито сладко, нито прекалено тесто...

Пп. Фери, ти като съобщение ли ги пращаш или в профила? Много съм зле, съжалявам!
« Последна редакция: април 19, 2018, 19:38:41 от ratatui » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #460 -: април 19, 2018, 21:13:10 »

Аз съм учила още по-големи щуротии, пак с бизнес свързани, но магистратура. Само 1 година съм била там. smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: април 19, 2018, 23:48:10 »

Рат, аз съм завършила в Уорик душата. smile Какво учи там? Прекрасно място е! smile

череш, къде си живяла на юг? Ние живяхме до Кристал Палас, сега сме до Бромли. smile
В Уорик ни беше служебното парти миналата година - кънтри сайда беше божествен  shok

Иначе съм живяла на Тутинг Бек, после на Тутинг стейшън и завърших на Уимбълдън.
А в Кристъл Палас бяхме миналата година с нашите на уикенд и мнооого ми хареса, поне частта, в която бяхме де.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: април 20, 2018, 00:01:09 »

Здравейте smile

Аз много си харесвам София. В първи клас за първи път я посетих и от тогава си исках да живея тук.
И много се дразня на хора, които мрънкат срещу живота тук, ама не отиват другаде.
За мен най-големите и плюсове пред по-малките градове са здравеопазване и образование, които са ми много важни.
Може да в спокойствие на село, но на мен не ми е спокойно да няма лекари. Например в Тополовград е много зле положението. Във Враца май също не са добре нещата.
Казанлък е доста по-добре. Някак по-жив е градът. И му е голям плюс, че е на 20 мин от Стара Загора. Това е един по-малък град, който сега ми е доста симпатичен. Като бях малка ми беше като село в сравнение с Враца, но много се промени всичко.

За това, че споменавате и приятелите като фактор. За мислих се колко самодиви сме станали с мм. Днес ни поздравиха само най-близките роднини и моите приятели, които съм срещнала из интернет и само две приятелки от университета. То ясно, че мъжете не се занимават да честитят рожден ден на нечие дете и че никой не помни вече дати, защото има "римайндъри". Не се сърдя на никой, разбира се. Всеки си е зает в ежедневието. Но сигурно не при всички е така.

Вие имате ли много приятели от университета, училище, детските години като цяло? Често ли си общувате?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: април 20, 2018, 07:07:01 »

Привет от мен! Днес съм ранобудна, не ми се случва често  blum но съм се захванала с едно пролетно почистване/разместване и това ме енергизира  Wink

Панде, за образованието не съм съгласна, ама май вече сме го обсъждали и да не отварям кутията на Пандора.

Иначе не мога да кажа, че имаме страшно много приятели, а по-скоро малко, но качествени. Най-добрата ми приятелка е от детството/училище, а сега ще сме кумове на сестра ѝ, с която се сближихме доста последните 5 години. С тях дори да не се виждам известно време, когато се съберем, нещата са си пак същите. С класа си бяхме особено близки, сега малко сме се отчуждили, но го отдавам на това, че те се контактуват почти всеки ден, а аз съм далече. Но въпреки всичко, най-дълбоките ми приятелства са именно от гимназията. От университета сме близки с 4-5 човека, най-вече с кумовете ни, с тях излизаме и най-често.

Както съм казвала, аз съм домашар и излизанията не са ми в кръвта (няма да имам против да прекарвам цялото си време само със семейството), но въпреки това се старая да нямаме дълги затишия, точно защото започвам да се чувствам саможива и гузна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: април 20, 2018, 07:39:52 »

Добро утро, как сте днес.Тук духа и иска да ни отвее буквално, а аз тръгнах по къс ръкав.

Приятели, хм аз имам изключително малко, но качествени както се казва.Имах страхотна среда в София.Близки от университета с които да излезем и да се забавляваме(и такова нещо трябва), те не са най-сериозните приятелства, но за парти сме на един акъл.Тук намерих такава среда след 10 години(големи са консерви/клюкарки) в тоя град.Най-добрата ми приятелка е от техникума, от тези години имам още 2-3 сериозни, оцелели и до ден днешен приятелства.Кумовете са ни от университета.Виждаме се изключително рядко, но като се видим все едно ей сега става от маса заедно smile От форума имам няколко изключително ценни приятелства, а Зачатие ми е като второ семейство.Караме се обичаме се, но като имам нужда са до мен и зад мен!
Имам приятели да, и съм благодарна, че ги има до мен!
Панде, благодаря, че ме замисли!
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines