Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:22:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149541 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 03, 2018, 13:09:54 »

Мале много сте писали  shok
Ние с още 2 майки ходихме до един парк на разходка, много приятно беше. Само дето е пълно с болни и се махнахме от площадката.
Много актуални ми идвате с обсъждането кога детето да тръгне на детска. Вчера точно проучвах едини кооперативи и сега сме в голяма дилема. Както си мисля, че имам време то си тече.
Али, подаръка разбива! Като назах да си получиш обратно подаръка, ами на мен ми се случи, нарочно маркирах един подарък за свека и на следващия повод си го получих същия  pardon . За малкия помолих да не взимат пластмаси, а ако много искат да питат какво му трябва, ами или не получава нищо понеже " с твоите изисквания не знам какво" или получава боклук и " ако прецениш му го дай", понякога и пари. Ама нке парите му ги събираме и все да не му ги пипаме и си седят.
За Великден се надявам да пътуваме при баба, само козунаци мисля аз да си занеса, че да не ядем купени гадости.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #76 -: април 03, 2018, 13:31:39 »

Аз го разбирам така: Всичко що е цветно ме кара да изглеждам кокетно Wink
Я гледайте сега за цветни неща що за приумица- https://dariknews.bg/novini/tehnologii/taka-chorapite-vinagi-shte-sa-chift-videosnimki-2088439 Хубаво като идея, но си представям как развалям чорапи събути със замах във форма на рози. И кой, за Бога, ще си играе да нащипва старателно най-миризливите!
За Великден сигурно пак ще се пече агне, а за младата част ще има кебапчета, че нашето поколение от обкръжението не ядем агнешко. Яйца боядисваме в събота, че да са по-прясно сварени, а и четвъртък си е работен ден - майка я няма, кокона ще е на градина...
Рат, не е толкова писано. Просто съм на всяко гърне керевиз тези дни blush
Имам доволно багаж, а 2 пратки ме чакат в Еконт girl_impossible
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #77 -: април 03, 2018, 14:31:52 »

Добър ви ден! Мен ме хвана някакъв вирус миналия четвъртък и още не мога да се съвзема. Температура ли не беше, гърло ли не боля, сополи ли не беше. Разболяхме се цялата къща, та почивните дни дето имах за Великден ги прекарах в леглото, сега ми се иска да си пусна болничен, та поне да не ме е яд, че съм си изхабила полагаемите почивни дни, че съм и в отпуска днес, много ме е яд!  cray Не стига това, ами оня ден ме хвана и конюктивит, мисля че майка ми иска да ме праща да си ходя в Англия и не я виня де.  girl_impossible

Не съм чела всичко, но чесито на Фери за новата работа и кученцето - не разбирам от породи нищо, ама е сладичко на снимката, дано да са приятелчета с малката кукла. smile

Рат, правилно сте си тръгнали, тая болест дето сега върлува е много коварна, да се пазите!

Аз пък искам кожено яке, нещо се зарибих като обикалях с майка ми да си търси за нея.

За кухнята, не знам дали помните дето ви питах за онова зелено ... отказахте ме, разбира се, направихме я светло ментово зелено и много ме кефи - на снимки, не съм я виждала, коридора е двуцветен - сиво и розото а спалните лилаво. Като си говорим за шарено, елате ме бийте по шаранията дето създадох в тая къща, ахахха. :Д Сега ще трябва да слагам бели гардероби, та да туширам. :Д
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #78 -: април 03, 2018, 14:48:58 »

Хаха Виви, няма страшно и ние сме във всяка стая с различен цвят, но като са пастелни и некрещящи не се набиват толкова  Wink Навивам ММ да си боядисаме едната стена в хола червена, много искам, ма само ми се дърпа  blush То е съвсем малко, около прозореца, няма да дразни, ма нашият си е навил, че ще му пречи  huhhuh.gif
Много тъпо с боледуването sad Ми ако имаш възможност си вземи болничен да си починеш поне smile
Фен съм на кожените якета, пролетно време почти само такова нося smile
Рат, бе не са лиу много занимавка тия кооперативи  huhhuh.gif Тоя дето гледахме за Мис беше по-скъп от частната ясла и трябвапе да готвим, чистим, осигуряваме гледачи...някак си не ми се стори нормално  nea
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #79 -: април 03, 2018, 15:02:08 »

Фери, пастелни са всички и са бледи, не е нещо натрапчиво. Червено на мен няма да ми пречи, обаче не знам като решите да сменяте цвета ... нямам идея тия ярки цветове как се покриват след години.  nea това е единственото дето ме плаши на нещо ярко. Иначе помня бяхме гледали къща, където имаше една стена ярко лилаво и дивана беше в същия цвят, много яко се комбинираше! Та на тая червена стена, ако имате акцент някаква мебел или декорация в стаята, ще е супер.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #80 -: април 03, 2018, 15:24:07 »

Виви, целият хол ни е с червени елементи, отсрещната стена е и с тапет с червено, та ще е яко, супер ми е в главата, само да подаде ММ lol
Иначе за смяната на цвета, има вече много хубаво покриващи латекси, леля ми с една ръка си боядиса една стена черна  crazy Ма не изглежда толкова зле колкото си мислех  smile
Али, кво стана с мерудията/кервиза, само аз си пиша, или отиде за М  tease
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 03, 2018, 23:58:34 »

Сколасах и аз в 22:30 да се включа.

По ред да подкарам:
- пристигна роклята. Ей няма угодия. Не е моя модел, ще я връщам. Материята не е разтегателна или набрана само на корема, ами на задника е оширена тип “круша“ - нелепо изглежда, защото дори да имаш корем, той не ти е на нивото на Дто.... иначе на размер ми е точно, ама това отстрани ми седи като хриле.
Пак на изходна позиция.

- Подаръкът ми за перушинката е готов, тая задача отпадна.

- за Великден съм в издирване на яйца със светли черупки, щото тука са много кафяви. Миналата година нито един цвят не стана хубав. В полските магазини ще търся. Пробвах да избелвам при варенето, ама пък така боята не хвана...
За ядене не знам. Няма да готвя, няма да каним гости, няма да е в нас цирка. Ако някой се обади ще отидем, ако не ще си паса зелена салата в нас, че нещо ми писна липсата на качествени срещи с хора. Като цяло обкръжението ни в момента е “пълнеж“, не че ми е приятно с тия хора, просто не става да седим само вкъщи. Агнешко Mr. Х не яде, аз за себе си няма да тръгна да правя, не съм му толкова голям фен.

- за градини и ясли не ми се мисли, сериозно. Никъде не ми е вариант и само се изнервям. Дано докато му дойде времето да е изплувало решението от самосебе си.

- Нашата трапезария е с една червена стена и останалите наситено сиви. Цялата ми кухня и тя е червена.
Лесно се покрива, права е Фери.

- Ина и Мари и на мен ми липсват. На Ина темите в момента са ми настолно четиво, всяка вечер си прекарвам по час “в тяхното семейство“, на Христов чета, забавляваме се, учим се.
Надявам се да се появят и двете скоро.

- Като стана дума за Ина, захващам да правя мобилите на Монтесори, че докато ги догодя и то ще стане време. Докато намеря и поръчам материали...

Отчетох ви се, отивам да пускам Великото Британско меню и да  sleeping

п.с. Някой гледа ли го? Много му се зарибих.  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #82 -: април 04, 2018, 07:30:17 »

Да, аз гледах две - три състезания, но като не познавам в дълбочина британските нрави и кулинария, не ми е много забавно. Освен това ми е и жал за тези, които отпадат, много се стараят. За разлика от показваните тук крясъци, ругатни и изхвърляници на наши "шефове", атмосферата е много приятна и може да се научат разни неща.
Днес е Велика сряда, денят на Тайната вечеря. При такива големи религиозни празници, винаги се връщам мислено в пътуването до Израел. Била съм в къщата, където се е състояла - цялата е от камък и е много добре запазена. Няма мебели, само гол камък. По някакъв начин се явява ценна за евреи, християни и мюсюлмани /екскурзоводката обясняваше защо, но съм забравила/ и в три от стените има ниши със символите на трите религии. Нашият наподобява риба, ако не знаете, не е кръст. Винаги е пълна с хора, отдаващи почит, често и на трите места от уважение. Какво нещо е човек, за 30 сребърника да продаде учителя си...
Не съм религиозна, но чувството е много особено, точно затова. Хем здравият разум казва, че няма как да е истина частта от чудесата в Библията, хем и виждаш нещата и можеш да ги пипнеш с ръка. То си е и казано за вярата, Тома Неверни съм сигурно smile
Хайде, рано ви е още за дълбокомислени размисли Wink Хубав и успешен ден на всички! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 04, 2018, 07:49:00 »

Добро утро.Да както свекърва казва, трите религии са тясно свързани и за това най-религиозните им места са общи.От там и все се бият за тях  nea

Аз вчера пътувах до София отново, направо вече Панталей пътника ставам, само че тия Бг пътища ме разбиват после.

Аз имам тъмно лилава стена в спалнята.С подходящи мебели може да се тушира силен цвят.Сега за хола мислех една тъмна стена, но се отказах, ще е много светло сиво навсякъде, искам да е светла и просторна стая, че ще е 2в1.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #84 -: април 04, 2018, 08:40:37 »

Морген  give_rose
Тия дни спонтанно заформихме виждания всяка вечер, щото ММ като си е вкъщи, гледаме да се видим с хората, че иначе само уикендите...Та така, вчера гости, днес гости, утре гости, кога ще чистя и оправям багаж идея си нямам  girl_impossible А дано се случи чудо да ни пуснат по-рано от работа утре  pardon
Ех Чери, кофти за роклята, няма ли да ти е по-бързо да обиколиш и да си я пробваш да си вземеш друга smile Добре си решила да си спестиш лудницата  good
Казвам аз, че трябва да я боядисаме тая стена червена, навила съм си я на пръста, няма да ѝ се размине  diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 04, 2018, 09:12:05 »

Здравейте smile

Чери, успех с роклята!

Фери, направо ти се чудя на енергията - дете, мъж, котка, куче, заек и гости всяка вечер. Аз повече от веднъж месечно май не каня гости. Имам си режим, не обичам да го развалям, сигурно излъчвам някаква такава енергия lol . Миналата зима по едно време имах желание да каня гости, но освен моята приятелка и гаджето и, друг така и не дойде от тези, които канихме. (Не са били много, 2-3 двойки още). Девер ми идва почти всяка седмица, но него не го броя за гости.

За Кулинарни предавания - Мастър шеф много повече ми харесва без шеф Ангелов. Не мислех, че ме дразни, но явно е така.
А преди гледах един Мастър шеф от Южна Африка, където готвеха на открито. Толкова любезно се държаха и участници и жури, че наистина да ти е жал, че някой си тръгва.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #86 -: април 04, 2018, 09:25:34 »

Али, кво стана с мерудията/кервиза, само аз си пиша, или отиде за М  tease
Цъ! По това време съм си разгащвала подаръците. Имам форумен и нефорумен подарък. Първият е от Бубето, а другият от едно великденско зайче danceg
И аз съм готова с подаръка, но да видим кога ще го пусна. Днес трябва да пращам и пратки за братовчеда, но и двама души няма да успеем да замъкнем всичко до Еконт crazy Та ще е поетапно занимание.
Аз много харесвам някакъв акцент на стените. В хола едната ни стена е с тапет на големи стилизирани листа в светлозелено, тъмно и светлосиво. Останалите стени са същото зелено, а диванът ни е в тъмно и светлосиво. При нас това е заварено, но много ми харесва. В спалнята ще го правим пак нещо с акцент, защото мебелите са светли и неутрални. Детската е пак лудница - 2 цвята с неутрални светли мебели. Кухнята е по-обрана - бледожълти стени, защото акцент пък са самите шкафове. Коридорът - това пренебрегвано място, много си го харесвам, защото имаме едни фигури от самия гранитогрес. Остава да му направим една хубава декоративна мазилка. Бяхме харесали една за 80 лв квадрата girl_haha Няма да е скоро.
В интерес на истината наши познати си направиха жилището с много светли цветове. Стените нещо много бледо, интериорни врати, ламинат, гранитогрес - всичко светло неутрално (тип мръсно бяло). Мебелите са им неутрални - сиво и бежово. На снимка в списание би стояло добре, обаче на живо е супер безлично. Няма грам уют, а стои студено като в индустриална сграда pardon
На консултация сме, а аз се мотая още. Трябва да ми спре интернетът tease Спешно!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #87 -: април 04, 2018, 09:45:14 »

Днес е 4 април - професионалния празник на психолозите.
Тук имаме поне 3-4 дами, облечени в тая професия - желая проницателност, спокойствие и удовлетвореност.

По повод цветовете на стени - аз обичам много яркото и хола е наполовина лилав; кухнята исках една стена червена, но ми се възпротивиха, че ще стане прекалено с червената маса и столове. Та така яркото не ми изважда очите, зарежда ме.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #88 -: април 04, 2018, 09:49:06 »

Момичета вечер спа по 4-5 часа и после почва едно кашляне - по 1 час няма спиране. Какъв сироп да взема, майка ми ще ме изгони от вкъщи иначе!  Offtopic
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #89 -: април 04, 2018, 09:55:55 »

Момичета вечер спа по 4-5 часа и после почва едно кашляне - по 1 час няма спиране. Какъв сироп да взема, майка ми ще ме изгони от вкъщи иначе!  Offtopic
ацц акут ако е за теб, разтворими таблетки ( и иди на лекар за една слушалка, че на бронхит ми мяза това)

Али в нас е всичко светли тонове, стените са цвят Лате, мебелите са бели, дивана е единствено кафяв, но е много уютно и изчистено и най-важното "ПРАХ НЕ ЛИЧИ НИКЪДЕ"  angry yahoo

Свекърва странно, мислех те набожна, именно защото си аджи-Свекърва. Дано тази седмица наистина ни донесе смирение.

Ох аз съм малко НЕсмирена, Звяр ми се събуди сополясал, хем здрав го оставих вкъщи за да не ми се разболее по празниците... ама карай, каквото такова, като ми се е паднало кехаво дете...

За мен се оказва че ще поработвам и петък и понеделник , ама от вкъщи
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines