Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:52:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149533 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #45 -: април 02, 2018, 15:58:16 »

Милата женица, постарала се е доста, аз наскоро получих също чорапи  pardon Не виждам наистина за какво би могла да ги носиш lol
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 02, 2018, 16:22:29 »

Много хубава новинааа  danceg danceg danceg danceg danceg yahoo yahoo

Да расте много здрава малката Жана!

Булче, и на теб всичко най-най. Страхотен подарък, много як е букетът.   give_rose

Подаръци нямам аз, никой нищо не ми купува - само пари ми дават. ММ напоследък се сеща малко.  Wink
Ама като на Али гащите ако получа, не знам как ще реагирам.  funnytooth

До преди малко мих прозорци, пусках перални, чаршафи сменях и сега мисля да си взема вана за първи път от доста време. Имам соли, маска и масажни ръкавици - мисля да си правя домашно спа.  Curtsey

В събота ходихме в един бар да гледаме боксовия мач - яко беше, само мачът тъп.
Играхме и билярд. Накрая завършихме в гръцки ресторант в 3 през нощта да ядем гироси  girl_haha

Умуваме коя стая да правим на детска и дали, и как... Аз ту харесам една идея, ту я сменя.... и сме на никъде. ММ и той с вижданията си...




Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 02, 2018, 16:36:58 »

Нещо ми се върти в главата, че за бременни не се препоръчва да вземат вани  huhhuh.gif
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 02, 2018, 16:41:33 »

Дам, аз за това не взимах в началото, но то е проблем докато бебето е много малко, т.е. до 12г.с. След това може но, ако е топла водата, а не гореща. Има препоръчителна темп. с термометър става.
Понеже знам, че не е препоръчително, мислех за вчера да го направя, но се хвърлих в четене по темата и докато се наканя то денят свърши. Та днес.. Иначе мерси за предупреждението.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #49 -: април 02, 2018, 16:50:12 »

Да, и аз помня нещо такова, но то важи и повече за басейни, джакузита и тн. Въпреки, че аз в началото на бременността, имах един тийм билдинг дето се размазахме от СПА, ма кой да знае  blush Ето я днес Мис, налице Wink
Черешке, не си давай толкова зор с домакински задачки  give_rose
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #50 -: април 02, 2018, 18:11:32 »

Булче, Честит Рожден Ден  give_rose Да ти се сбъднат милион и едно желания, да те слушат много мъжете вкъщи, а на работа минимум вожд  give_rose Разкошни подаръци, браво на твоите хора Bravo

Киви, ти си оправно киви girl_wink Още едни ходещи крачета няма да променят твоя дзен  girl_wink

Еми, когато се прибера по-късно вкъщи, ще ти пиша какво имам girl_wink

Фери, честита Рая и честита работа  Bravo И двете да ти носят приятни емоции girl_wink В началото с навиците ще е малко зор. Сестра ми така и не положи достатъчно усилия за нейното кане корсо и сега живее при нашите в къщата, защото в апартамента не стават работите.

Щях да пиша още... Но в главата ми се въртят разни идеи blush Моето пиле си има подарък, надявам се утре да го опаковам и да заминава по предназначение smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 02, 2018, 19:16:54 »

Али и мен ми е подарявала такива моята баба! shok
Черешке, аз бях малко как да кажа... с особена бременност и включително за масажи ми бяха казали че може само от специалист и то специфични. Ама то ние ако тук не ти се набъркаме да те тормозим, то кой ?biggrin
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 02, 2018, 19:54:28 »


Черешке, аз бях малко как да кажа... с особена бременност и включително за масажи ми бяха казали че може само от специалист и то специфични. Ама то ние ако тук не ти се набъркаме да те тормозим, то кой ?biggrin

Ама бъркайте се... кой ви спира smile Проблеми с бъркането нямам, практикувам го редовно.  blush

Фери
, сега ходих да ти прочета новините на теб, че сутринта съм ги проспала. Честитооо кученце, точно тази кръстоска не я харесвам, нито двете породи по отделно, ама важното е, че е куче  heart
А за работата - супер, честито  Bravo

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #53 -: април 02, 2018, 20:59:58 »

Ох, подаръци smile Булче, ще взема и аз да се пренеса към ваШто офис като сте такива подаряващи smile Пу пу ... да си здрава и да са ти все такива добри колегите.
Али, твоите кюлотки за зимата си ги остави Wink Хем ми стана смешно, хем е мило да ти подари бабчето нещо, моята баба скоро съвсем няма да знае кой кое ... да не говорим за подаръци.
За да не е твърде минорно, ще ви насоча вниманието към 32 отново. Първо за сауната... 32 е печен яко на сауна, даже ММ ( нарочно го ползвам тоА лаф) идва да ме провери жива ли съм. Правех си тогава 2 по 15 минути от раз... и това е последната ми яка сауна в живота, хотелът работеше за нас буквално... и не само, нещо съм се бъгнала сега, едвам изтрайвам по 10 минути. В моя защита мога да кажа, че въобще не се и замислих, че има шанс да сме 2в1 тогава.
Та 32 младежът си ходи от повече от месец, прощъпулникът просто му беше само в неделя. И аз така кодирано се изказах, че не стана ясно, че все на височко гледа да се покатери. Иначе днес успешно разместих из къщи... само телевизора не знам как ще го опазвам. И последно какво хвана - толкова неща награби, че май средно аритметично излиза да го правим диетолог smile
Фери, как да си взема заек като ти дезертира с куче. Честита да ти е мишката, на мен не ми прилича на теб ни в очите, ни в ушите, ти си по хубава smile
Айде гуте нахт.... целувкен, бонбони, шампанско... е празник еее smile
« Последна редакция: април 02, 2018, 21:06:44 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: април 03, 2018, 07:54:23 »

Ха добрютро!
Кучката ми прилича на сърничка в очите, Фери- също, та затова намирам общи неща Wink. С тънък глас ли лае? Братовчедите имаха пинчер, не се траеше на звук, ужасно фалшиво скрибуцаше, а имаше голям мерак, ако в периметър 100 метра мине циганин, кон или друго куче.
Димитровградчаните под нас и над нас си изнесоха кучетата от блока, просто не се траеха. Така и не се научиха, че стълбището не се маркира diablo
Ако някой си спомня, единият съсед говореше на 3 езика по телефона и го чувахме всички. Хаха,  сега мина на руски, ама руски да ви види ухото. funnytooth Български думи, с руски окончания, пак товари и разтоварва, сега обаче кораби, вместо тирове.
Уф, какво да ви кажа за подаръците... Значи, скритата идея е, че ако дадат пари, изглежда малко, пък като са вещи, хем минават тънко, хем хваща поглед на обем. Когато пенсията на майка ми съвсем изчезна като възможност за нещо, тя обяви личен фалит и сега се включва към подаръци само за рождени дни на внуци.  Ние ги купуваме от нейно име и съответно добавяме суми, иначе не стигат за нещо свястно.
Хехе, свекърва ми имаше останал набор от подаръци от сватби и кръщенета и винаги беше готова да "пробута" нещо от наличните комбинезони, мъжки ризи, чорапи и хавлиени кърпи. Същият кюп беше и за умряло, ама кой ти гледа Wink. На село така се подарява, да е в опаковка, с етикет, пък било и произведено 77г. Нищо чудно, ако си сложиш белег, след време пак да го получиш като дар дарен. smile Аз в началото купувах подходящи, според моите разбирания, подаръци, но така и никой не ги  разопаковаше, отиваха директно в оборотните и се отказах. Кви са тия градски моди, пари да се харчат само, я тук ризка №36 с яка "волски език", на каренца, какво като е за голям мъж с положение blum
В тази връзка /подаръци/, приятелка ходи в Турция да купува за внучка си дрехи и ги препраща в Германия. Те наистина са хубаво качество и са от по- скъпите там, ама и емигрантите получават от точно същите и снахата беснее и хич и не ги слага на детето, директно заминават за дарение. Опитах се да кажа на приятелката да не се хаби, ама не и увира главата. Ако дадяла пари, не се виждало къде отиват /щото пък сега ясно се вижда кой ги носи/. Хаха,  за Великден изпратиха механизиран заек, дето подскача и се премята и пак снахата е в потрес и е неблагодарна blum. Навици...
Нито искам да ми подаряват, нито подарявам. Само ако нещо лично аз съм направила, да не могат да го преподарят Wink. Щото и младите имат оборотен набор, ама не си правят труда да помнят кое от кого и кога е подарявано, пък аз помня лошо. yahoo
Редно е да кажа, че имам и много ценни неща - няколко копринени шала, брошки и дребни бижута, дори домакински прибори, към които щом погледна и си спомням за човека, от когото са. heart heart heart В последно време се издокарвам с един шал, подарък от покойната ми приятелка, безразсъдно скъп /като цена/ и някак си мисля, че тя ме вижда и се радва, та и на мен ми става хубаво. 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 03, 2018, 08:10:38 »

Добро утро и от мен!

То е ясно това за обема. Много отдавна съм го разбрала. Когато бях малка, на братовчедка ми подарявахме много големи и хубави подаръци. Много си я обичаме и е много добра. И сега големи подаръци и подарявам (водя в тя да си ги избере), защото много си помагаме. Обаче, нейната майка само боклуци ни подаряваше. До към 6 клас се радвах на подаръците, но мисля че в 7 клас поисках да ми дадат пари най-нахално. Та тогава ми дадоха и после пак боклуци, докато не порасна братовчедка ми и тя започна да избира подаръци.
Та от малка се радвам на пари, колкото и лошо да звучи.
Сега като ми дадат пари за Бамбук бързам да се обадя и да кажа какво съм му купила, да не се обърка нещо схемата.

Хубав ден на всички! Дано днес времето да е хубаво smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #56 -: април 03, 2018, 08:21:18 »

Морген smile
Ама Кив, то и заекът си е на дневен ред  Wink Хаха мерси, добре е, че съм по-хубава от кучето lol Кефиш ме със З1и З2 колко си лежерна, май съм ти го казвала  blum give_rose Бтв още ми е заинтригувано и любопитно за новото ти начинание, за което беше споменала преди известно време  blush Иначе заповядай към офиса на Булчето, ще станем три тамАн  Girl_hide
Чери, ми както казах и аз така никога не съм си представяла и не съм харесвала тези кучета, но да, поне е куче и ти се кефи максимално като се прибереш от работа, не те гледа от високо като котката Wink
За одаръците...И аз повече се радвам на пари, освен ако не съм казала изрично какво искам за мен или за детето. Но повечето хора около мен, дори и да им кажа какво точно искам, трудно ще си направят усилие да го търсят/избират  pardon За детето пращам линкове директно, да няма обърквации или купувам аз и после ми се дава кеш  pardon
Свекс, лае с едно смешно гласче, ма си джавка, не скимти и не дразни. Само котката издава постоянно един дряазнещ звук като включен двигател  angry
Още удряме на камък и ние с хигиенните навици, ма сме по-инати от нея надявам се  Wink
Мис вече трета нощ спи непробудно, направо съм в шах  shok
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #57 -: април 03, 2018, 08:24:13 »

ха, здравейте!
Леле, колко сте предвидливи за гащите funnytooth В интерес на истината при нея подаръците са точно като руска рулетка - или ще удари, или категорично не. Няма средно положение. Подарявала е супер неща - едно бебешко одеяло на кокона, тя още си завива краката, когато седне на икейския стол по пижама и гледа детско, както и много хубави пижами за нея. Имам много красиво кристално плато, имах същото, та вече са ми комплект.
Бабчето също има един кюп, който се ползва за всичко - може да е произведено 87-ма година, но в подходящ момент винаги е готова с нещо лично от нея. От този кюп най-често печели ин-лоул, защото тя е най-голямата снаха, съответно най-големите съкровища са за нея, на нас се купуват нови, а не старателно пазени 30 години неща. Wink
Иначе за празник има една много хубава традиция - носи по една голяма торба тип потник с плодове, плюс подарък. Тя не подарява шоколади. Bravo
Иначе в годините научихме баба ми да дава пари. Баба ми обича леко кичозни неща. Може само защото има нещо лъскаво, да ни снабди с нещо ужасно на модел, цвят, материя... Имахме огромен брой чаши със зодии и подобни. Харесала чиния - купила, ама една, а не сервиз. Ами мерси! Сега дава - по 10, по 20 лв и аз й казвам за какво съм ги вложила. Ето сега ми даде пари и си допълних от мен за обувки. За кокона съм купувала така луксозни книги с приказки heart, дрехи и какво ли не. При на ММ бабата обаче намеци очевидно не вършат работа. За рождения ден на кокона ще се събират пари за ролери с атрибутите им, за дребния - може да искам стол за хранене, че нашия е ента употреба и съвсем се разчанчи angry
Много се смях на яката "волски език" lol
Фери, чорапите са тънки тип чорапогащник. Нося ги с цветни дрехи good Например имам лилави. Съчетавам ги с лилава блуза, черен панталон и черни обувки. Много свежо стоят.
Представих си котката с тройна опашка blum
Киви, браво за новата професия Wink Така, така - от мода е важно пари да се печелят good
Чери, ти си се разглобила, бе жена shok Я по-кротко! То е ясно, че още си подвижна и вриш и кипиш, ама намали малко темпото.
Отлитам по задачи. Днес ще ходя до Диги - направо като дете в сладкарница! Дано имат нещо пролетно, че трябва да сложа по някое koko6ka в пакетчетата на семействата с деца.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #58 -: април 03, 2018, 08:44:05 »

Морген smile.... Кефиш ме със З1и З2 колко си лежерна, май съм ти го казвала  blum give_rose Бтв още ми е заинтригувано и любопитно за новото ти начинание, за което беше споменала преди известно време  blush Иначе заповядай към офиса на Булчето, ще станем три тамАн  Girl_hide

Не съм измислила сега малкият змей кога ще го пускам "в обществото" да се социализира с ясленските бацили, иначе що да не станем три. Малко съм "в грях" към 31, него го пуснах мъничък на ясла, за да тръгна на нова позиция. Моето начинание не се получи, поради факта, че много сладки, ама много скръндзави... то кивита, ако имаше под път и над път добре, ма не мерси - просто тяхната оферта не съвпадна с моите очаквания smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #59 -: април 03, 2018, 09:08:05 »

Киви, ехххх тия скръндзавите и аз няколко отказах, щото и Ферита няма под път и над път lol Ами дано поне го приемат З2 да се социализира с бацилите, иначе З1 според мен не го е отразил това мн мн, само ти може би още го мислиш smile
Али, много яко това с плодовете  Bravo Значи ти май си облагодете;ствана като по-младата снаха откъм ненужни подаръци lol Сори, ма не мога да си ги представя тия чорапи цветни, че не изглеждат като на тийнейджърка...малко съм закостеняла откъм облекло в тия офиси  blush Макар че едната ТЛ дето ходих на интервю беше  Улала, цветна, пъстра, със смъкнати панталони и шапка с козирка  pardon
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines