Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:30:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149536 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 02, 2018, 10:15:37 »

Ми аз го доомесвам на ръка и по заръка на баба, удрям 100 пъти в масата, за да стане на конци  girl_impossible
Щом казваш, че става на конци, ще го пусна още 2 пъти да се меси  good Баба ако разбере, че машината прави изцяло козунака ... няма да съм й любимата внучка вече  pleasantry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #31 -: април 02, 2018, 10:15:50 »

Добро утро!
Много благодаря на всички за пожеланията give_rose
Тези дни съм на гребена на вълната - толкова хубави емоции имах. Петък бях на женско парти. В събота бяхме на веломаратон с децата. После пък се видях с наша семейна приятелка. Бях ви казвала, че момченцето й почина есента. Сега е бременна yahoo Въпреки че имат още едно голямо дете, са се решили. Уникално лъчезарна и усмихната е! Така ме зареди с хубаво настроение! Не знам що за сила трябва да има човек, но шапка й свалям, че е намерила начин не да замени едното си дете, а даде нов живот LOVING Вчера пък се събрахме с наши приятели, понеже едната двойка имаха памучна сватба - 3 поколения сбирка. Имаше 1 кокона, 3 бебета набори, 6 родители, 3 баби и 2 дядовци. А и едно куче, което се ошашави, та познавахме, че има същество по купичките на пода pardon За първи път видяхме бебчето на нашите приятели, което се роди много преждевременно (едното близначе). Вече прилича на човече heart Понеже то спа почти през цялото време, нагушках другото бебе. Събирането беше по обяд, а вечерта приключи в нас - спонтанно! От превъзбуда АЗ не спах нормално girl_haha Краката ми са отекли и днес ще съм с моряшка туника, клин и кецове, че няма да вляза в нито един от трите чифта нови токчета Girl_hide
Булче, честит празник! Бъди все така прекрасна give_rose
Фери, честито ви животно приличащо на куче Wink Много ми харесва и името й. Успех за новата работа! Дано ти носи нови знания, стремежи и удовлетворение smile
Хехе, Маги, добре, че ММ не чете тук да види за казанчето. Аз съм убедена, че не едно, ами две такива висящи тоалетни ще има - една в тоалетната, друга в банята. Много ми харесват, визуално спестяват място, а и хигиената е по-лесна. Нашето разпределение тоалетна, перално и баня е любимо на свекър ми. То си е често срещано де. Вече го прави за норматив, но да видим кога и как ще дойде и това Wink

Ох, не помня, имаше още за писане... Girl_hide Ще ви дочитам и в старата тема, но толкова засега от мен blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #32 -: април 02, 2018, 10:56:55 »

Честити да сте всички именички с малко закъснение, красиви като имената ви и усмихнати. Честита да е и булчето!  heart

Аз станах в 10:30, още пия кафе и съм по пижама. Мислех да работя, но очевидно по време на ваканция дори и в частния сектор...се почива.

Успешен ден! Призовавам за завъртяване на добра дислусия, докато цял ден мисля да лежа с телефона тук.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #33 -: април 02, 2018, 11:06:16 »

Влизам за малко, имаме новина в темата на Рони и Жана  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 02, 2018, 12:34:51 »

Честит рожден ден на Буката и на малката Жана!
Фери, много сладка тази Рая! Дано бързо се научи за тоалетната. А на теб честита нова работа, много професионални успехи ти желая и шефката да не те ядосва  girl_wink blum
Маги, кофти за казанчето, ама поне сте хо оправили бързо. При нашите наематели има някакъв теч, бяха ни набедили че е от нас, майстори ходиха и казаха, че не мче ние /банята е чисто нова/ и спряха да ни занимават, ама май не се намери от къде е.
Ние събота открихме мото сезона, голям кеф беше. Добре че съм дърта коза иначе бих се юрнала и аз да карам. Много добре се бяха подготвили, бяха от отцепили движението /сигурно шофьорите яко псуваха/ч Естествено не мина без инциденти, ама дано сезона минава без сериозни такива! Ники обаче видя мотира и сега на всяко излизане иска да се качва и да щрака каквото може.
Козунаци и аз замислям да правя, за да дам и на малкия. Имам една рецепта със заквасена сметана, уж ставали страхотни, та чакам да се прибера и да пусна хлебопекарната.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 02, 2018, 12:58:42 »

Рататуи, да, специално един шофьор и един пешеходец много ви псуваха tease tease tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #36 -: април 02, 2018, 13:07:36 »

Ох че хубав ден да се роди още едно твърдоглаво овененце!  heart Да ни е жива и здрава Жана! Писах си с Рони, добре са, сама е проплакала и диша самостоятелно   heart

Благодаря ви на всички за пожеланията, в момента съм на кол, ама иначе офиса ми е цветен и вкусен, ще ви покажа само любимия ми подарък до тук, така е когато приятелите те познават добре и твоята нарцисовидна душа    lol







Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 02, 2018, 13:13:55 »

Много готин подарък! Много ми е любим този цитат!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #38 -: април 02, 2018, 13:28:41 »

Ейййй много як подарък, и аз харесвам много Йовков  heart Браво  good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #39 -: април 02, 2018, 13:41:10 »

Много якккк подарък!!!! Колко е хубаво като те нацелят в сърцето.  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 02, 2018, 13:43:09 »

Булче, страхотен подарък! Със здраве да си го ползваш!
Панди, вие на кое кръстовище сте били блокирани? Че някъде по-бързо се изтегляха, ама около СУ докато всички тръгнат беше АД! Ние на 2 гуми едва минахме между колите, даже накрая се качи на тротоара.
А аз забравих да си похваля детето, от вчера най-накрая прокара ride on колата си. Толкова месеци се опитвахме да го научим, най-накрая зацепи! Днес даже я изнесе на двора и понеже е с наклон,г олям кеф падна да се засилва.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 02, 2018, 13:49:21 »

Рат, баш на СУ  angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #42 -: април 02, 2018, 15:20:49 »

Булче, уникално shok Bravo
Аз ходих малко да напазарувам поетапно преди Великден. Ще ми се пръсне главата що неща трябва да се навземат... Кумове, кумци, приятели, рода... За всеки го по пакетче с яйца, курабии, козунаци, нам си какво. Трябва тези дни да набавя всичко и да опаковам нещата до края на седмицата.
Сега да ви разкажа нещо да се хилите. Бабата на ММ ми беше подготвила подарък. Вчера нали бяхме напред-назад нямаше как да дойде в нас. Днес след всички хипермаркети минах през тях. Доволно бях натоварила колата, та я помолих тя да слезе, а не за пореден път да разджурквам дребния на столчето. Обяснявам, че съм на пешеходния светофар до тях. Тя слиза, идва до светофара, аз й махам отсреща. Светва зелено и понеже нямаше коли, тя минава по диагонал и отваря една крачка. Подмина ни като малка гара shok lol Викам, ама от вятъра тя не чува, а и не можех да заключа бебето в колата и да хукна след нея. Звъня, звъня, разгеле чу си телефона - разбрала буквално през две кръстовища на третото, че я чакам lol
Подаръкът се оплака, че е скромен, защото е преди пенсия. Това няма значение. smile Купила ми 2 чифта цветни тънки чорапи. И друг път ми е подарявала такива - 6 точки са good Купила ми хубав дезодорант - чат-пат ползвам. Шампоан - за пореден път е за изтощена коса иначе хубава марка, та ще го подаря след известно време на моята баба, че тя се радва. И... 10 от 10 точки - гледам нещо сгънато. Помислих, че е боди. Беше в телесен цвят - на мен ми е бабешко някак подобно бельо, ама викам за боди става. Разгръщам и olele Огромни гащи! Ама дълбоки и широки 2 педи. lol Вкъщи сама се хилих, защото ММ ме бъзика, когато съм с едни широки шорти долнище на пижама, че съм спяла с кюльоти. Бивало да си завия бъбреците с тези гащи и ще ме съсипе от подигравки. И хем ми е смешно, хем ме е яд, че жената е дала поне 10 лв за всичко, а ще се чудя половината неща къде да ги пробутам.
Та така - цирк на колела tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 02, 2018, 15:54:35 »

Али, със здравето да си ги носиш! lol lol lol Аз все казвам, че е по-добре да ми дадат 5 лв, вместо да дават повече, за нещо, което няма да е необходимо. Така наскоро изхвърлих един дезодорант, който баба ми ми подари като се роди Бамбук. Не че миришеше лошо, но аз не ползвам. А и аз не бих подарила дезодорант. Та изтече му срокът на годност и замина.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 02, 2018, 15:56:34 »

Булче, много хубави подаръци  heart На мен букетът много ми допада  Torte

Али, по средата на описанието на подаръка, се зачудих защо няма гащи  pleasantry То направо си е задължителен елемент в подаръците от бабите  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines