Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:43:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 151315 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #495 -: април 23, 2018, 14:35:58 »

Аз имах приятен уикенд, ето я черешката
Еее, много яко danceg
Добре, че каза. Другите скрити - лимонки. Хайде сега раздуйте клюките кой какво tease
Фери, успех на новото място!

Аз закарах и върнах един наш съсед до бялата част на циганския квартал да си свърши работа. Човекът е много възрастен, много ни е помагал в годините. Жал ми е, че е сам. Синът му далеч и няма кой за елементарни неща да му помага. Видях как тече интеграцията - държавата добре хрантути. ...и всичко е точно, както се пее в булевардна песен...

Минах и през Лидл... УжасТ! Пак ще ходя. Взеха, че ми харесаха много неща, а уж предвидливо тръгнах с малко пари...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: април 23, 2018, 14:50:04 »

Аууу, Али е последното не трябваше да го чета! Аз съм си набелязала много неща, обаче се разбрахме мм да иде за книжки. За другото ме отряза, че нямало къде да ги държи / с мотора е/. Сега превъртам в главата си схеми кой да пратя.
Я кажи видя ли тия шишета, които са пуснали с цитропресата и цедката за чай, хубави ли са?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: април 23, 2018, 14:51:28 »

Новина от последните минути - нашата любима Кейт е станала майка за трети път. Да и е живо и здраво кралското бебе.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: април 23, 2018, 14:53:20 »

Ихааааааааааааааа толкова хубави жени на едно място.
Фери,да си удовлетворена  от новото място.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #499 -: април 23, 2018, 14:54:01 »

Здравейте, минавам набързо докато Разтурко спи върху мен.
Фери, от сърце ти желая много успехи на новото място  heart.

Али, ние за съжаление живеем близо до една от махалите и Марти вчера каза:
 Мамо, аз видях циганска принцеса!   angry
Демек циганска сватба.

Отскоро научи думата циганин и сега се чудя къде ли ще бера срам  blush

Аз съм в разни драми с училищата, по район сме в "по-елитно " но в друг квартал или по обикновенно, но по-близо и така.

Пожелавам ви слънчева и успешна седмица
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #500 -: април 23, 2018, 15:01:26 »

Симпатични бяха, но не знам доколко практични. Сториха ми се с тесни гърла за тази цел. Ама и гледах много да не гледам, чееее... blush Имаше интересни книжки за най-малките. Аз и дрехи взех. От много време не бяха избухвали с толкова много и все хубави неща.
Ау, днес е ден Х - и Цветето, и Марта са тук give_rose И двете ми липсвахте.
Марта, вече нали са по нови критерии. Не е много ясно от този випуск нататък кое ще е елитно и кое - не. Базата е важна. Тя често е въпрос на пробивност, връзки и чак нахалство от страна на ръководството. Обаче повече от важно е госпожата. Тук в квартала всички сме минали през едно от двете училища. Години наред си знаехме коя госпожа набляга на математиката, коя на българския, коя държи на краснопис, а друга на правописа. Разпитай и скачай смело.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: април 23, 2018, 15:34:01 »

Ето ме и мен smile

Точно се радвах на кралското бебе и аз. Сега чакам да видя името. Тук е St.George day днес, ама ясно, че няма да е Джордж.

И ние имахме много хубав уикенд.
В петък ходихме до Рединг - навигацията ни прекара през някакви селца и се нагледах на ферми и котидж, пролет, цветя, дървета нацъфтели, слънце пече, овце блеят...идилия.  heart Разкошен ми се стори пътят. А самото градче е прекрасно, за 3 часа се чувствах, все едно съм на почивка в някоя по-южна страна. Навсякъде хора по рокли, джапанки, сламени шапки.... Топло, и въздухът беше топъл. Пъбове гърмят, изнесени заведения по тротоарите, покрай реката беше пълно с млади хора, които пият вино и се радват на времето. Беше супер зареждащо.  yahoo

В събота сутринта направихме видеото, дето казваме какво е бебето. Веднага го разпратих и започнах да получавам реакции и много яко се заредих.
Моя мъж пък беше на барбекю с колегите си до обяд, после се прибра и ходихме на моя банкет.
Там малко се разочаровах, но самото парти беше хубаво. Разочарованието ми дойде от това как изглеждах, косата нещо не можах да я задържа в никаква форма, а и не съм я боядисвала скоро, оставих я пусната и ми беше няква...тъпа. Роклята ми, уж я мерих, уж голямото избиране, накрая ми беше къса. Краката ми бели и дебели - ужасно стоеше. Христов пък реши да не слага сако, само по риза, че беше топло. Отиваме и какво да видя....  angry за разлика от миналата година всички строго официални, почти всички бяха с бални рокли, перли и прически, а мъжете с папионки. Направо ми идваше кръгом да направя и обратно. Умрях от срам. То пък на уелкъм дринка бяхме застанали точно до таблото с разпределение по масите - кой както влезеше, първо с мен/нас дойде да говори. Да ни поздравяват за бебето и да питат как съм, задари болничния. Само чаках да се отвори тая земя и да потъна.  GROAN GROAN
Иначе беше добре, просторно, приятно време, хубава храна. Беше се издънила тази дето е правила плана за сядане, защото хората бяха разпръснати, а не по департамени и имаше такива, които не се познават, вместо такива, които работят заедно. Та от това не бяха доволни повечето, и ние също, на нашата маса само поляци бяха и си говореха само полски (те продължават да ме мислят за полякиня и ме слагат упорито при тях).

Фери, успех на новото място.

Аз имах приятен уикенд, ето я черешката
...цЪ, нама ви я черешката  lol Иначе много готино, че сте се събрали де, искам и аз като съм там да се организираме някой път.

Лоли, моя приятелка скоро я държаха за същото в болница с детето (на същата възраст) - за “по-сигурно“
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: април 23, 2018, 15:44:20 »

По-рано забравих да ви почерпя, защото нашето момче е именник днес.  heart Да ни е здрав и все така да ни пълни сърцата с любов!  heart heart heart



Маги, абе аз през нощта много я мислих мусаката, която беше в хладилника, но така и не станах. Преди малко обядвах, а преди това и закусвах, де. Няма да умра съвсем, ама. много часове на гладуване се събраха.tease

За ларингита - и Алекс изкара, но явно е била по-лека форма, защото не се стигна до Урбазон и оставане в болницата. Брат ми обаче като малък често получаваше такива пристъпи и не веднъж сме викали линейка през нощта. С годините го израстна, още му е дрезгав гласа, когато се разболее, но чак до пристъпи не се е стигало, да чукна на дърво.

Али, ако искаш вярвай, ама тъкмо мислех да те питам дали има нещо интересно в Лидл,защото знам, че ходиш там ииии ти си писала.  Girl_hide Ще погледна брошурата, но я кажи ти с какво се обзаведе? Отдавна не сме влизали там.

И за новия наследник на Уилям и Кейт щях да пиша, но Панди ме изпреварила.  blum

Фери, успех и честит имен ден на Александрина!  give_rose

Чери, много зареждащо звучи. Искам и аз с рокля и сламена шапка.  danceg Я пък ти, супер сте си. Да са определили предварително дрескод за събитието и да си облякла балната рокля.  Wink

Прали ли сте обувките на децата в пералнята? Чета, че много хора го правят, а не събирам смелост, за да не ги съсипя.  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #503 -: април 23, 2018, 15:50:44 »

ехаа честито кралско бебе, ама май бая е подранило за разлика от брат си, че днес слушах по новините че Пипа е бременна и че на Кейт и остава 1 месец до раждането.

Череш, то по принцип на такива събирания нарочно се разместват хората за да не са си само дружки по масите. Нас миналата година 3 дни ни слагаха с различни хора по масите за да не се засичаме едни и същи хора.

И ние тази година ще имаме банкет, ама няма да се изтупваме, понеже ще сме директно от обучение на банкет и нямаме време за премяна, а не смеем да се обличаме по рокли и по-леко че вождовете държат 16 градуса в залите  angry

пс. одобриха ми отпуската, от 30,04 до 07,05  yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: април 23, 2018, 15:54:36 от bulche91 » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: април 23, 2018, 16:07:55 »

Не е подранило бе, баш си е. Районът около болницата беше затворен за паркиране от 09,04 до 30,04, буквално всеки момент го чакаха. Тя Кролицата беше рожденичка онзи ден та големи залагания имаше дали няма да е тогава.

Миме
, то имаше дрес код. Ама то и миналата година имаше и бяха доста по-небрежни.
Да ти е живо и здраво момчето, много ви радва и да си носи името с кеф
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #505 -: април 24, 2018, 07:40:18 »

Мили мои, благодаря ви, че сте сеси включили всички  heart Много телеграфно, но ще. кажа, чече засегаи всичко е точно  Wink Има едно нещо дето мене смущава., но като помислих, не е съч а биг дийл  blum Пиша от телефна, иначе пак имахме уауи уикенд...Видях Булчето вчера  good
Чуууус дано сене добера до лаптоп да се включа по адекватно give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: април 24, 2018, 07:55:57 »

Хелоууу, аз днес пак поемам по пътищата български.Писна ми!Поне да беше за почивка ми то не!

Фери, успех!

Миме, да ви е много здрав!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: април 24, 2018, 08:02:05 »

Добро утро!Усмихнат и успешен ден!
Черешке,ти в момента си красива каквото и да облечеш. girl_wink
Да са ви здрави и будни децата именици от вчера. give_rose
Али,пусна ми мухите и другия път като си отида на Плевен ще гледам мина през LIDL.
Да ви кажа понякога много се дразня на този малък град дето всеки знае всичко за всички,но тази сутрин се почувствах щастлива.Затрварям вратите на гаража и виждам свеки да бърбори със съседката през улицата ,присъединих се към тях разменихме си по някоя дума.Тъкмо се разделяме и другата комшийка наднича през оградата:"Ей комшии добро утро!Как сте?".И си викам това на друго място почти няма как да ми се случи,създаде ми усещане за човечност.На някой може да му се стори прекалено дребно или пък глупаво,но за мен е онова малко,кото дава вкус.
Аз снощи все пак приключих сагата с гладиолите да растат там и да ме зарадват с красиви цветове.
Митко е "стеснен" как ще се научи да чете и пише .Снощи това беше темата.Обясних му ,че няма нищо страшно и ще се справи бързичко щом сега в градинката пишат бастуни ,чертички и т.н.Доста често вече училището присъства в разговорите ни.Разказваме му как се случват нещата там,че е по-различно от градината.Според мен това е начина да му е малко по-спокойно когато на есен тръгне в първи клас.
Чао Sunshine
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #508 -: април 24, 2018, 08:31:13 »

Добро утро!
Тази нощ дребният скърцаше на моменти и съм малко star Денят ми стартира по светло. Въпреки всичко тази седмица ми е някак зареждаща. Намислила съм много хубави неща - дребни, но приятни.
Миме, честит да е Алекс! Пожелавам му здраве и хубаво лято. Прочетох вчера, но през телефона ми е неприятно да пиша.
Вчера накупих дрешки - от тези с градинарските мотиви. Пижамките са доста плътно трико - тъкмо като за прохладни вечери или вечери на климатик. Блузки, бодита и панталонки взех големи размери като за есента. Други неща не купувах, че два месеца подред имаме огромни разходи.
Сега с къщните дребни ремонти запалихме нашите. Най-после се наканиха да си довършат терасата, че беше правена-недоправена. Дала съм зор на майка да си стегнат от-до апартамента преди да стане време да се пенсионират. За да не им се струпва накуп, явно планират и те нещата за няколко лета напред.
Хехе, Булче, и аз четох за Пипа. Тя ми е по-хубавата сестра pardon

На нашите съседи детенцето е с варицела. Те по братовчедска линия си я предават от няколко седмици. В случая обаче това момченце е с висока температура и един вял LOVING Жал да му стане на човек! Дано днес е по-добре. Много чакано бебче беше и като знам майка му - къса й се сърцето. Направо се радвам, че мина това при нас в студено време и не ни провали планове, каквито и да са те.
Цвете, и ние тук сме като в малък град. В квартала едно време са били къщи и потомствено много хора се знаят. Покрай тях и останалите се присъединяват. Но ние имаме нещо като разграден вътрешен двор между няколко блока и сме едни и същи редовни посетители. Усещането е много хубаво, наистина good Много улеснява ежедневието да има на кого да оставя багаж, за да отскоча до магазина, да оставя количката, за да преобуя детето горе или нещо ей такова... И за сериозни неща са ни помагали съседи. Когато тръгвахме за погребението на дядо, комшийката дойде и ни изръси целия оборот от магазинчето си. Каза, че ще ни трябват пари и да имаме в брой. Нито сме искали, нито пък ни е питала кога ще ги връщаме... Във входа на нашите пък има клиника на третия етаж - 3-ма лекари и зъболекар lol По спешност първо се ходи при тях.

Отивам да си правя гимнастиката. Облякох вече летните дрехи и имам чувството, че съм се замазнила crazy Вчера направих сефтето на сандалите и късите ръкави и гащи за дребния. Днес пък кокона беше изненадана, че ще й се виждат крачетата с 3/4 клин.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #509 -: април 24, 2018, 09:16:04 »

Здравейте.
Защо не пишете за такива събития, Панде? И аз бях софиянка този уикенд. Като минавам покрай мола все за вас си мисля.  heart

Лоли, всичко да е леко от тук нататък. А новите думички са придали колоритност на изживяването.

Фери, успех на работното място! Ти си умна, способна и 100% ще ги шашнеш.

Черешке, отличила си се, бе. Вие винаги сте си хубави!

Мимее, да ти е живо и здраво голямото момче!!! Празнувахте ли?


Аз имам пратени от леля ми и кака ми пъзели и игри за кабинета. Много мило ми стана! И "пратени", защото бях в Сф, докато те тук, а не там хаха разминаване на плановете за среща лично.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines