Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:17:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126140 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: февруари 22, 2018, 18:01:25 »

Ей ме и мен, отидох до лекарката да занеса едно писмо - тя така любезно ме попита дали ми се връща на работа, че не можах да и откажа  blush Още 3 седмици съм си вкъщи, на пролет ще работя, ако ще работя.
Ама така и така бях излязла, отидох до работа да си занеса болничния и да се разходя по центъра. Да напазарувам. Доста намаления имаше, ама нищо не си харесах. Пък и като не знам в какъв размер ще вляза, или кога ще изляза от моя, реших, че не си струва.
Видях се с колегите. Получих си поканата за годишната вечеря с награждавания - пролетното ни парти.
Потвърдих присъствие и сега съм в търсене на тоалет. И за мен и за Христов. Че тая година е с упоменат дрес код. Официален костюм или дълга или коктейлна рокля.
Пускам ви линк да видите хотела.
https://www.marriott.co.uk/hotels/travel/cvtgs-forest-of-arden-marriott-hotel-and-country-club/
Миналата година май не съм ви писала, ама беше много яко.

Наде, много яко звучиш, гледах снимките от откриването и от усмивките ви личи, колко се кефите.

Инче, аз до ден днешен толкова смешни ситуации имам тука. Разни думи, които аз си мисля, че са английски и ги ползвам като такива, без превод и те ме гледат като треснати  badgirl

Маги
, айде вече оздравявайте

А ние в неделя имахме земетресение. Седяхме си с моя мъж на леглото и раздруса осезаемо. Аз първо помислих, че той тропа с крак нещо. Той пък реши, че минава тежък камион. Поспорихме малко, той твърдеше, че не е възможно да е това и по-късно BBC пуснаха новината, че е било 4.4 по Рихтер някъде в Уейлс.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: февруари 23, 2018, 02:49:32 »

Минавам да ви прочета по диагонал Wink
Надеееее,супер свежо ми звучиш,толкова се радвам.Много мило ми става,като минавам през улицата на Центъра  heart мисля те,нищо че нямам време да пиша  give_rose
Свекърва,тоз момък хубав бе Wink Ма как ги дърпа жените,леле  shok на нокти бях да не се разпльока някоя на стълбите,ма те пъргавелки Wink Трябва да ми кажеш, от кога мога да давам ядково мляко на малката ,ти знам ,че си спец в тази област.
Машка четох нещо за Луксио беше писала,уникални са,аз работя с тях от половин година,но не си заслужава инвестицията за домашна употреба,аз и на Фери казах,ако имате нужда ще ви изпращам на вашия адрес с отстъпката за салони,която имам Wink
Аз съм супер затрупана с работа и домашни задължения,уж Февруари е по-слаб месец,но при мен явно не е.Тичам и при баба,че пак имахме криза,но сега я позакрепихме smile
Чакаме и второ бебе при брат ми ( не помня дали го казах),пак момче Wink Към двете ми бременни приятелки с близнаци ( и двете) ,се присъединиха още две ,с по едно бебче,та годината се очертава да е много плодородна.
 

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: февруари 23, 2018, 06:20:31 »

Здравейте,

Свекърва, аз във Велико Търново съм ходила само на Царевец, не знам какво друго има. Мисля, че Народното събрание може да се посещава. Иначе на Царевец много добре му познавах планът и етапите на строеж едно време. Много ми беше странно, че входът на цитаделата и входът на двореца са в противоположни посоки.

Снощи не съм усетила земетресения. Но доста съм усещала. С Пернишкото имах голям късмет. По принцип живея на 8 етаж, но тогава спях на работа и то на приземен етаж.
Спомням си и това през 90та, което говори свекърва.  Мама тъкмо ни беше сложила да спим на обед и ни изкара по пижами пред блока.

Наде, поздравления за положителния старт!

На мен Меркари не ми изглежда боклучиво, не знаех че хората имат такова мнение. ММ има доста обувки от там, за мен съм намирала, но не са ми били необходими. Има попадения при детските обувки, тях най-често гледаме там.

Хубав ден smile аз се бях разбудила, но ще си продължа да спя
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: февруари 23, 2018, 08:38:26 »

Лоли, радвам се че писа, оняден точно те мислех.. heart

Ина, за такива случаи предваре си зареждам у нас бутилка две вино, малко шише ракия за спешности ( ако стане зле на някой по глътка-две помага). И нещо сладко скрито нейде и от мен самата, ако се наложи.

Аз си поръчах сребриста раница от пайети, с птица отпред, да ми е свежо пролетта. Все едно нямам чанти.. crazy

п.с Черешковке, хотелът изглежда мега добре, точно в такъв тип ми се ходи, ама на СПА, щото съм скапана на куче от детето. nea
« Последна редакция: февруари 23, 2018, 08:40:14 от emmmmmy » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #469 -: февруари 23, 2018, 09:25:34 »

Добро утро  give_rose
Аз имам дълбоки резерви вино за такива критични ситуации  girl_impossible Е, снощи Мис пак върша до не помня колко часа, накрая просто се предаде на дивана, ама как пък веднъж не реши ей така за разнообразие да си легне в леглото  pardon
Маги, оправяй се  give_rose
Чери, много яко за пролетното парти, ние си чакаме другият месец, надяваме тийм билдинг някъде  smile
Е, верно са малко нахвърляни нещата и изглежда като секънд хенд, ма не виждам нищо гнусно, даже са много по-качествени и обувки и дрехи от там smile Скоро бях мернала лидълска шапка, детска в един немски магазин на 1/2 цена, с много по-хубава на допир и всякак прежда...примерно Wink
Наде, успех  heart Не си ни послушала значи да заложиш на сигурното...щом така ти подсказва сърцето  good
Лоли, много мило да, сори за всичкия спам за тия лакове, засега реших да заложа на по-евтини да пробвам, щото за домашно ползване верно ми идват скъпи, а 100% няма да ги измажа преди да изветреят...Каза за бебето да Wink Щото на снахата не ѝ се учи lol Супер и за другите  Bravo
При нас тази година само годежи, не се знае обаче още нищо за сватби   pardon
Айде цункен и чус!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #470 -: февруари 23, 2018, 09:34:42 »

Привет!
Моите пеперуди снесоха яйца и се гътнаха, сега си чакам ларвите и да сложа точка. Wink Хубаво, че едно време нямаше интернет и жълти вестници, само това клипче въртяха по телевизията, даже и филмите му не съм сигурна дали са идвали тук. Хаха, дано ако съм го срещала в предишен живот не е бил като в сегашния си, защото от подобни бягам като дявол от тамян. Който иска може да си упражни руския, към края има и едно видео интервю:
http://stuki-druki.com/authors/Sklyar.php
Лоли, те мацките я паднат, я - не, ама пишат, че самият Игор едва се е държал на краката си по време на записа, толкова пиян е бил. Заседнали с приятели в арменски ресторант и там си загубил и обувките, затова е с бели blush. Не са били предвидени и танците с девойки, направо е побъркал операторите, то се и вижда, как сменят камерите Wink.  И до последно не си е седнал на д-то, все още се мота с киноартистки, има жена, син, три кучета и кон. Хайде, другото ще го преглътна, но никога не съм си падала по кучета blum, малко и аз като лисицата и киселото грозде.
Панди, точно за Царевец исках да чуя. Трапезица е затворена по това време. Не виждам обаче дали има екскурзоводи, щеше ми се да разбера и дали трудно се ходи из терена, очаква се лошо време и разни такива. За там ли се нищеше, че много грозно са завършени строежите от разкопките?
Хубав ден на всички и дано не са толкова големи студовете, дето очакваме smile
От Меркари имам обувки Ара, няколко пуловери на НИ2 съм купувала. За Пловдив остават доста нестандартни неща като размери - за слаби и високи, ниски и дебели или напълно изчанчени.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: февруари 23, 2018, 10:32:50 »

Лоли, много благодаря за предложението  heart Сега съм поръчала цялата система на Коди, много са хвалени в нета, но ако имам драма с тях, ще се възползвам от твоето предложение за Luxio. Това е единствената марка, с която свалям гела защото е израснал/омръзнал, а не защото е тръгнал да се бели. Зная, че затова има принос и работата на маникюриста, ама и 10 дни да ми дръжи след домашна употреба, пак е нещо. Чакам и лампата да пристигне и да почвам мацането  MANICURE
Верно плодовита година те чака! Поне снахата ще отметне ражданията сега и после няма да има оправдания да не учи  Wink

Свекърва, завидях ви за Търново и региона. Ние последно като ходихме само се мотахме по улиците и обикаляхме заведенията.  Дано да има някоя болярска сватба и да има Звук и светлина. На мен ми харесва  blush

Наде, много свежо и позитивно звучиш! Радвам се, че нещата вървят добре  Girl_hide

Днес нещо не мога да си подредя нещата, хващам едно, после друго и само се мотам и накрая нищо свършено, а времетооооо минава   badgirl
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #472 -: февруари 23, 2018, 11:13:47 »

На мен ми пристигнали лампата и базата и топа, ма няма цветни лакчетаааааа, та ще почакам преди да видя какви ще ги свърша  pardon Надявам се и аз на около две седмици безоплачен маникюр поне!
Хехе много интересно за тоя "разбойник", а изглежда толкова невинно  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #473 -: февруари 23, 2018, 12:02:30 »

Спрях да купувам вино, заради цените. Най-евтината бутилка е 6е, от които 4е50 са даньк, т.е стойността на виното е 1е50

Тази дьржава... няма пак да повтарям.

Ракия имам, ама не ме кефи нещо, пьк и бях навьнка, но нали имах сеанса психотерапия следобеда, мина и това.

Днес нов ден, готвим се за ските и не работя.
Евентуално да ида да взема ключовете за кабинета и така. Той искаше дома да ми ги носи, но една от терапевтките дето работят там ме предупреди да пробвам дали отварят наистина, че те са имали такива поблеми с нейната колежка и сигурно ще трябва да мрьдна до центьра на селото града.

Ферс, браво за лака. Ще чакаме да чуем.

Свекс, кфи инетресниг и разправя, да е кеф да я чете човек ...  good

Моето седнало до мен и ми повтаря "люпинтин, люпинтин" ходи разбери какво е...

Айде да играя гимнастика, че мекици ме чакат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: февруари 23, 2018, 12:05:27 »

Свекс, пак си по-широко скроена, аз няма да го взема с нищо друго, освен с коне. pardon
Дигнали са ми се критериите, откакто не случих няколко пъти на мъжко в живота. pardon
Моят поне няма жена, деца  ( чужди ) и кучета. Може би с котка бих го взела, ако се върна назад, а може би - не.  biggrin
Фанич зачезна, а имам да я питам сто клюки, че съм подхванала Ямата и не мога да спя от вълнение докато гледам. pardon

пс Това на Ина, с гимнастика и мекиците е в мой стил. Само че звучи като- айде малко йога и после да хапна две парчета шоколадова торта. biggrin
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: февруари 23, 2018, 12:06:01 »

Тази седмица ми е супер крива! Не знам дали може от времето толкова да ми се влияе настроението, при вас случва ли се?

Колата ни е на ремонт за 10 дни, та сега ще трябва с автобуси да се прибираме към Самоков, а не може да го отложим, че имаме празник в събота.

Коляното ми пука, може и това да е от времето, знам ли, чувствам се на 100 години.

Ох, изнервена съм от всичко и всички, постоянно сънувам кошмари.

Оплаках се!

Свекърва, за Търново и аз препоръчвам, освен туристическата програма, да намерите време да хапнете в Щастливеца, заслужава си!

Чери, честито за предстоящата черешка  smile

Лоли, много бебета около вас! Аз имам чувството, че от нашите познати и приятели абсолютно никой не е на тази вълна.

Еми, много обичам раници, я дай да оплакнем око с твоята  blum

Наде, дано всичко върви добре и занапред в новото начинание!

Сега загрях, че първи март е другата седмица, трябва значи да купувам мартеници сега, днес! Уф, толкова обичам по принцип, а сега ме е яд, че нямам настроение!
« Последна редакция: февруари 23, 2018, 12:09:37 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: февруари 23, 2018, 12:13:26 »

Бубке, хубаво ме подсети за мартениците. И това тр да свърша. Ако спра да гледам сериала хахах.
Ми спестих ви раницата, понеже ше ослеепете хахахаха- много е ярка, в мой стил де. smile
И аз съм така от времето , ма не само. И умората си казва думата, еднообразието също. Но и това ще отмине.
ето я:
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #477 -: февруари 23, 2018, 12:45:36 »

Здравейте!
От вчера домашните се надпреварват да ми лазят по нервите beating Днес ММ успя отново да ме ядоса, ама на обяд беше много мил и благ smile
Вчера успях да се видя с моята приятелка. yahoo Не ни стигна времето, а някой вече беше гладен. Прибрах се със закъснение за храненето, а после нямах и много време да си почина преди да вземем кокона от градина. Поредна вечер с късно лягане girl_impossible
Историята за младежа ме разсмя. Дамите са малко стреснати в първия момент, че явно и те са омъжени, ама с мераци. А камерите на оператора ми напомниха за онази рускоговоряща, за която ви казвах как се беше заключила в стаята в болницата, защото акушерките много влизали и не можела да си почине от тях. После родата до 9-то коляно беше на изписването и се снимаха баш с такъв кютук.
Този магазин за обувки специално търсих да видя кой е. Много ми е напът. Ама много! Влизала съм точно един единствен път, разгледах и видях, че масово обувките им са 40-ти номер. Едни ми привлякоха вниманието, бяха моя номер. Имах съмнение, че ще са ми широки, но пусто любопитство да ги огледам. Е, бяха 70 лв, а толкова не давам за обувки. Кракът ми е толкова слаб, че всичко, което ми става, за нормалните хора е невъзможно и съответно цената им е бутната. Така съм намирала ботуши за 40 лв от Сара Пен. Последно дадох 55 лв за чизмите до средата на бедрото. Дрехите в магазина не успях да видя изобщо, защото щендерите са толкова близо един до друг, че трябваше да оставя количката с бебето в единия край, а аз да съм в другия край на магазина nea
Фери, Еми, честити ви придобивки! Аз скоро лак за нокти обмислям по какъв повод да видя. До тогава - само заздравител и малко почивка.
Наде, много е интересно всичко smile
Днес имам мисия - да си купя ръкавици funnytooth Нямам! Нямам такива с пръсти, иначе имам два-три чифта половинки, ама все пак има и по-кофти дни, в които не е лошо да ми топли нещо на ръцете.
Отивам да сменям 7-ми или 8-ми памперс за деня crazy Такива на час по лъжичка най- ме съсипват! star smell dodger
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: февруари 23, 2018, 12:49:59 »

Еми, коя е твоята? Черната и на мен мк харесва, но си представям как дребното нищо мъниста с кеф и после ми ги сочи по земята с надежда да до еса прахосмука и да чисти  angry
Бубе, тия дни те мислих, че се изгуби. Абе иима нещо с тия кошмари и аз само кървища и убийства сънувам, направо отвратително. А са все едни измишльотини, не знам как ми ги ражда главата  crazy
Много ми е интересно да видя маникюрите на Фери и Маш, и да споделят мнение дали са доволни.
Ина, много тъпо за виното  sad . Аз бих си правила домашно в този случай  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: февруари 23, 2018, 13:10:38 »

Привет и от мен.Аз днес направо съм друг човек.Тоя грип бил ужасен!Даже излизахме с мОника в квартала на разходка, че тя е непоносима, ама я разбирам от понеделник е домашен карцер и всичко и е омръзнало на макс.

Бубе, дишай и давай напред!Вие сте здрави, това е важното!

Интересно ми е това с лака, аз нали съм с две леви, все чакам някой да ме наклепа.

Ина
, исках да те поздравя за практиката и за това, че имаш клиенти.Надявам се да намериш себе си, да имаш собствени средства и да си по-щастлива и удовлетворена!

Свекърва във лошото време надали ще става Царевец за разходки, хълм е и ще духа.Може би винения туризъм в този момент от годината е по-добра идея Wink

Айде оставям ви за сега, че зад гърба ми не спира една канонада от хитове, а трябва да спи  blum
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines