Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:42:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126155 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #450 -: февруари 22, 2018, 09:03:36 »

Добро утро!
Аз пък нищо не усетих. Под нищо - имам предвид самото земетресение. ММ скочи и ме разтресе цялата. Изкара ми акъла tease В шока станах и олюлявайки се се закрепих сънена на касата на вратата. Трета вечер лягахме късно и ми се натрупа умора. Бебешокът се беше събудил, ама кака му бомбандировките от Нова година не могат да я вдигнат, камо ли земетресение. Ние нямаме в спалнята щори, а сме със завеси, нямаме и полилей, та да се клати и съвсем човек губи представа силно ли е било, слабо ли е било. pardon Като цяло си е малко гадничко нощно време да се случват такива неща.
Днес имам обиколки напред-назад. А дано да спре да вали!
Усмихнат ден Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #451 -: февруари 22, 2018, 09:54:56 »

Добро утро.  give_rose
Нищо не съм усетила, най-много да съм решила, че ММ просто се е прибрал и си е легнал до мен  pardon
Булче, аз последните ботуши си ги взех от Аквариума и съм много доволна, но тогава имах обратния проблем - всичките ми бяха широки, може сега верно да са почнали да ги правят по-тесни   huhhuh.gif
Tърново ни е любимо и на нас smile Музеят с фигурите верно е доста сполучлив  good Боженци и аз препоръчвам, както и едни скални манастири много интересни, ма не им помня името  huhhuh.gif Ако имате време - Етъра също си заслужава  good А да отидеш В Търново и да не ядеш в Щастливеца си е пропуск съществен, тъй че за хапване там Wink Не мисля, че ще се разочаровате smile
Айде дуи дуи и чус  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #452 -: февруари 22, 2018, 10:04:32 »

Бая силно разтресе, ама аз хич и не станах. Котката от краката на Родния /зиме е при него, лятос - при мен/само се измести на моите и продължи да спи. Пък уж животните предусещали и предупреждавали, трънки Wink
Много интересно е след това - тихо и чуваш през етажите как притеснено си говорят хората. Съседните прозорци светнаха, показаха се рошави глави, ама така и никой не изскочи навън. Гледам, една позната от ФБ писала още веднага, че е в колата, натоварена с внуците. pardon
Моят ужас беше през 90- та, сама с двете деца, по обяд, на 7-мия етаж. Живеехме почти в края на греда и виждах как се огъват високите блокове, но трябваше да запазя самообладание, да не изплаша другите.
Хехе, това ми напомня да си прегледам застраховките на имуществото blum или по- точно да съобщя, че имаме такива, та ако се гътна, наследниците да си търсят обезщетенията smile
https://www.youtube.com/watch?v=mZ4_lXYL3k4
Една стара песничка в изпълнение на страхотен сладур разбуди по странен начин пеперуди в стомаха ми heart Радко ми се случва, но го чувствам като изстрадана и несподелена първа любов и времето изобщо не е променило това усещане. През 85-та, когато стана известен, се мислех за улегнала жена с дете и не допусках, че нечий глас и невинен поглед биха ми въздействали така силно сексуално и емоционално, че да съжалявам, че съм глава по- висока и 4 години по- възрастна от него, че не съм актриса и не мога да пея и че не съм имала шанс да го срещна. blush Сега си мисля, че сигурно е бил част от някой предишен мой живот, просто нямам обяснение - нито съм имала гадже със сходна визия и държание, нито съм се движила в такива среди. Разгледах и сегашните му снимки - същата работа. Като нищо да изгледам и известните му филми. Леле, как ми се разтупа сърцето smile, не съм в ред butterfly. На дърти години, платонична любов...
Щеше ми се да чуя Панди за историческите забележителности в Търново. Ще отидем в Щастливеца за един обяд, дано времето е хубаво. Арбанаси, Боженци, Етъра и други подобни и нашумели ги знаем и ще ги прескочим, ще потърся и за манастира какво има.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #453 -: февруари 22, 2018, 10:15:17 »

Добро утро.
Нямах намерение да пиша, но свекърва ми разбуди любопитството с тази любов и отворих да видя. Симпатично момче. Време свободно имаш и певица да станеш сега хах  heart

Земетресение не съм усетила. Тук при нас дали се е усетило?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 22, 2018, 10:29:16 »

Аз нищо не съм усетила у Софето.  pardon
Свекс, има нещо в него- наистина. Явно ти е спътник от минал живот, по друг начин не мога да си го обясня. Ама и стрелците са си чаровници, я виж Пит как омая главите на сума ти жени. Прекрасна е подобна платоника, аз имам такъв случай, даже два, все още не познавам единия човек на живо.  pardon
Но ми е супер приятно да знам че съществува и толкоз. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #455 -: февруари 22, 2018, 10:33:31 »

свекс не само като младеж, ама и като поостарял е симпатичен, много чаровна усмивка heart

аз продължавам да съм зомби. Ден 4ти, звяр пищя... на свекървата детето и то, че вече 2 седмици има криза на крака от подаграта, та днес най-накрая отиде на лекар. Та иска ми се спешно да е петък, да поспим малко повечко, че ми дойде нагорно да съм аз майка, аз баща, аз всичко...

Фери ще чекна и в аквариума, вече ще взема каквото намеря,само и само да е ботуш на леко токче

Руми, доста е боклуджаво в Мерцарий, ама се намират интересни неща.

Аз великото Пернишко не усетих, не пък снощното земетресение хахах
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #456 -: февруари 22, 2018, 10:42:17 »

А, аз също чеквам немските магазини, включително и Меркари, наистина има доста попадения, например една много любима червна рокля ми е от там за без пари  smile
Малко ми е блудкав тоз младеж на Свекърва, аз нямам такива платонични любов-и, не си падам да въздишам по невъзможни такива...виж хора дето не ме кефят а съм ги виждала само в телевизора, бол  pardon
Хаха нашата котка вече не спи при нас, щото изпитва ужас от Мис, дори да си е в нейната кошара  girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #457 -: февруари 22, 2018, 10:53:01 »

Хаха нашата котка вече не спи при нас, щото изпитва ужас от Мис, дори да си е в нейната кошара  girl_impossible
Ами котките сами са си виновни, че имат опашки като дръжка - толкова удобни са за хващане от малко дете pardon
Младежът не го бях чувала. Иначе ми е много интересно да общувам с хора, които сякаш ги познавам от предишен живот. Усещам ги с кожата си само от излъчването около тях heart
Наде, и по вашия край се е усетило, ама май от другото земетресение - от гръцко. Хубаво е да има по-чести и по-леки освобождавания на напрежение.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 22, 2018, 11:12:46 »

Привет, привет,

От любовното описанието на Свекърва направо ми запърхаха пеперуди  girl_wink Много харесван трябва да е бил този изпълнител, само като видя погледите на жените от първите редове на концерта ... направо искри прехвърчат smile

Ние също нищо не сме усетили от земетресението. Сега се опитвам Иван да си спи в кошарата и вечер ставам по 3-4 пъти да го успокоявам за нещо и съм като пребита. Дано следващите да са затихващи трусове.  Пернишкото доста се усети при нас и най-интересно беше как на следващия ден всички бяха притихнали, добри и любезни.

В Меркари и аз нищо не уцелвам. Нося 38 номер и все не ми харесва какво е останало. Имам приятелка, която носи 40 номер и много често намира находки там, ама късмет  Girl_hide

Наде, какво стана с твоите неща? Много ми е интересно да разкажеш за центъра smile

Още неща щях да пиша, ама забравих  pardon
Отивам малко да поработя, че и ММ ме товари със задачи и се чудя кое по-напред.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: февруари 22, 2018, 11:30:01 »

Меркари ми е боклучаво като втора ръка и ми мирише зле.  nea
Сигурно има находки но ме е гнус да влеза. pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: февруари 22, 2018, 13:22:44 »

Добър ден!
Симпатяга е младежа на Свекърва. Има защо да й е тръпка  Wink
Изобщо не съм разбрала за земетресение, ама аз и Пернишкото проспах  pardon
Присъединявам се към интереса на Машка, относно кариерното развитие на Надето. Много ми е интересно какво решение взе, как се чувстваш в центъра?
Меркарий и на мен ми е като втора употреба /даже си мислех, че си е такова/, докато кумата не ме замъкна в тая дупка и повече не съм повтаряла.
Булчеб стискай зъби, още ден и половина и идва уикенд!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: февруари 22, 2018, 14:46:41 »

Добър ден. Аз останах да си гледам детето и накрая то мен гледаше. В понеделник излизах по работа и хванах ужасния грип. Два дни не мога да стана от леглото, толкова зле не помня да съм била. Въобще ужас. Днес съм една идея по-добре и съм сама с Моника в къщи, че вчера карах мъжът да си остане да ни гледа. Ужас!
Свекърва, Велико Търново е станал много красив град, хапнете в някой щастливец Wink Арбанаси е близо но там е зяпане от колата. Не знам колко на далече ви се ходи,но Дряново, Габрово, Етъра, Трявна все хубави места, но са на час път. Около Търново има много манастири- Къпоновски например. Вижте на картата, много красиви, самобитни аз ги предпочитам пред комерсиализирани те тип Троянски и Рилски манастир. От последния дори останах отвратена и скоро няма да стъпя пак там. И да си записваш всичко за хотела, че чакам отзиви. Не предлагам нищо на юг, защото там предполагам сте ходили smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #462 -: февруари 22, 2018, 15:25:04 »

Щастливо ми е. Кабинета стана много уютен и приятен. Всеки ден ставам рано, за да тръгна натам. Готино ми е да си чистя, подреждам, да си чета литература, извън досегашния ми комфорт на работа, да снимам, да поствам у фейсО. И от 12:30 ми започват часовете. До тук имам две деца всеки ден. От понеделник започвам с още едно. Питат, звънят, пишат майки...даже една на улицата ме позна и ме спря, та съм обнадеждена много от старта.
Имаме визитни картички, чувствам се като голям професионалист, че имам хаха.
Откриването беше много яко. Имахме голяма дъга от балони на входа. Мнооого хора дойдоха. Ние към 14:00 вече капнахме, цял ден прави и обслужващи гостите. Затворихме към 17:00....и после ми звъняха и други, че идват, та отварях още веднъж да видят. Имаме подаръци много цветя и материали за работа, които внесоха уют в помещението.
Нещо забавно от откриването, което май писах хахаг дано не се повторя. Залепваха банери на прозорците...и аз виждам, че името ми е сгрешено - кактооо винаги. Повторих го 16 пъти, че е сгрешено и монтиращия го..счупи прозореца!!!! Урочасах го хахах. Но набързо реагираха и го смениха преди да дойдат гостите. Уикенда веднага беше оправено името ми.
Май доста написах, спирам. Имаме група отворена, който желае може да се запознае нагледно.  heart

П.п. не приех работата...а и си ме е страх с тая ръка.

П.п.п. решихме с първите заплати да си купим нещо еднакво за спомен!
« Последна редакция: февруари 22, 2018, 15:27:12 от nadelina88 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: февруари 22, 2018, 15:56:05 »

Маги, бързо оздравяване!
Наде, много хубаво звучиш! Браво и все така добре да ви върви!
Докато сме на темата психолози, да ми препоръчате някой в София? Тате се е навил да ходи / щото само до психолог и гинеколог още не се е допитал кво му е/
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #464 -: февруари 22, 2018, 17:32:24 »

Браво ! Завиждам ти за кабинета и за увереността в себе си. При мен няма избор - какьвто, такьв - нищо не мога да пипна вьтре. А увереност в себе си не сьм имала никога. Сега ми пречи повече от всякога.

Кьде групата? Дай да видим.

Аз имах отвратителен ден.

Сега сьм в Старбькс да се самоуспокоя. То алкохол ми трябваше, ама карай. Като влезнах (нали супер рядко влизам на такова място) и питам момичето дали имат айриш кофи. Тя ме гелда странно и вика, бе Старбькс кофи, не го знам ирландско ли е, не е ли...
Ей, жено ! Казвам, айриш бря, с виски вьтре, ама вие алкохол нямате сигурно...

Ааааааа.... айриш ! Да бе, хахаххаа... нямаме.

Тьй. Кьдето вляза, всявам смут.

И захар ми трябва, ама нямам пари за нещо сладко.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines