Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:08:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126170 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #420 -: февруари 21, 2018, 11:38:29 »

Аз имам фотоепилатор, ММ ме обзаведе за Коледа, лидълски е, доста по-евтин от филипските, но според мен не по-лош. Правила съм си вече 3-4 процедури и се вижда ефект...е, далеч съм от мисълта, че мистериозно ще изчезнат всички косми по тялото ми, но поне ще са по-малко и се появяват по-рядко. Единственото кофти за мен е, че трябва да ги бръсна преди епилация, но не забелязвам да избиват по-бързо или да са станали по-твърди.
Кростренажори и тн сме замислили да сложим в мазето, но кой знае кога ще е  pardon Иначе е яко да си имаш фитес уред вкъщи, аз взех преди време на нашуте вело и мама редовно си го върти, та не е само закачалка Wink
Хаха и аз като се прибера от работа съм дроб, ма вчера се разфучах и оправих всичко, включително и наготвих, та днес ще се отдам на някой сериал или книга сигурно и аз  blum
Мис не отразява прословутата Панда много, много  nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #421 -: февруари 21, 2018, 11:45:30 »

Аз хич не съм търсила кростренажор, той сам ме намери lol
Една вечер ММ така с домашни дрехи се излегна да гледа Батман и уж на рекламата да се измие, съблече и прочие. Към 4 се събудих от мигащия телевизор beating, сръчках ММ и той стана, за да си легне. pardon
За фотоепилаторите нищо не съм чела. Знам, че този е на Ремингтън и е със сменяема лампа. ММ ги предлагат в тяхната фирма. Кумицата прави процедури за подмишници в салон и след време и аз съм с такива мераци. Не знам дали като ефект ще е същото вкъщи и затова някак съм скептична за този тип домашни уреди или съм по-скоро скептична в моите познания кое как да се направи, за да е както трябва.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 21, 2018, 12:32:07 »

Здравейте smile


Nijolovateddy, на колко години си? Знам, че дама не се пита за години, но се чудя защо успяха да те притеснят с предаването за възрастта за раждане.

Със сигурност е хубаво до към 30-35 год. да се случи поне първото раждане, но не е задължително и при всеки яйчниковия резерв е индивидуален. При моя близка приятелка е почти изчерпан на 38 год. (неуспешно ин витро), а колежката роди на 45 год. при втори опит за забременяване.

А относно кога си готов е друга работа smile Аз сигурно съвсем естествено се подготвих, защото бяхме една голяма компания и първо всички се скъсаха да се женят, а после да раждат и като се говори само за това около теб, имаш може би точния човек, добра работа, финанси, какво да се чудиш smile
За второто също винаги съм знаела, че искам, но трябваше да се оттърся от първото майчинство, да поработя и тогава (на 35 год.).
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 21, 2018, 12:53:15 »

Ей ме и мен,

Мая Бъни, радвам се, че пишеш. И благорадя, че се включи и в другата тема.

Ние в събота сме на цирк  tease Не, че малко е цирк унас, но решихме професионалистите да видим.  blum
От утре пък се връщам на работа, ама да видим за колко време. Нещо не планирам да е повече от седмица.
Ще видя какво ще ми предложат като работа, какви почивки са ми определили и тн.
Моя приятелка (по-точно майка на моя приятелка) плете шапки и днес ще се занимаваме да и направя страница и да ги пусна в ebay.

Свекърва, май се сещам за коя статия говориш - в Майко мила я четох и аз, за възрастта и раждането.

Разминахме се с кумуването ние. Че бебе и сватба в един месец, трудно ще ги съчетая. От господин Т по-доволен няма.  danceg

Бисер то мойта свеки: В деня на трансфера получавам съобщение : “Сигурно им е много емоционален момент на другите две ембриончета, които няма да ти ги върнат“  Oh my ...  funnytooth funnytooth
Теодор и отговаря: “Спокойно майко, ще им дадат валериан.“  girl_haha
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 21, 2018, 13:23:15 »

аз нещо не й схванах шегата  shok pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #425 -: февруари 21, 2018, 13:29:57 »

Привет!

 На мен мама ми е на гости и очаквах караници по тоя фронт, но ММ изяде дървото вчера на 3 пъти. beating Естествено гранде финалето беше най и то може би за последните месеци. Та това с готовността аз нямам идея дали въобще някога я има. Аз съжалявам за някои неща как се случиха и в същото време не искам да натоварвам детето си с моите си чувства и се надявам горчилката да избледнее с времето. ММ пък с годините още по-егоистичен си става, та мисля, че го хванах на предела, в който ще мога да му изтърпя кризите и се убеждавам в това почти ежеседмично. Та не сме готови емоционално, колкото и да искаме деца, ама и по-готови с времето няма да станем. Wink
 
 За протокола майка ми ме е родила на 35, първо и единствено дете, родило се от първия месец опити, родена съм за 2 часа и тя не е имала никакви шевове и разкъсвания. Аз на 26 започнах да правя опити да забременея, случи се след близо 4 месеца опити и вече бях на 27, ще успея да родя преди да съм почнала 28-мата. Не смятам, че ми е рано, нито че ми е късно. Има си и плюсовете и минусите по-късното раждане -с майка ми невинаги сме на една вълна, тя си е съвсем друго поколение, но някак аз съм й свикнала. През детството съм усещала, че другите майки са по-либерални към децата си, макар пък моята да не се е втелясвала от най-малкото нещо. Страшното беше когато аз бях на 15, майка на 50 и по-скоро тяхното треперене за работата им, защото на тая възраст, ако останеш без и все още имаш финансов ангажимент към дете си е доста трудно от една страна да намериш нова работа, от друга предстоят балове, студентства, но слава Богу всичко се разви нормално. Сега плюсът ми е, че си имам родители пенсионери, които ще ми помагат за детето. Нещо, което ако бяхме с по-малка възрастова разлика нямаше да се случи, та всичко е добре, когато завършва добре. Wink

 Чери, свекърва ти не знам дали бих могла да я понеса и без да ми е свекърва. Прекалено странна ми идва за зряла жена. blum

 Ех, тоя февруари с тия подлъгвания направо ми се видя по-дълъг и от Януари. И естествено, ако не е за финал да стане кучи студ, няма да мине. Дано Баба Марта е благосклонна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #426 -: февруари 21, 2018, 13:42:13 »

Ау, вярно, че те бяха. Аз нали напоследък само кусури им търся, хич и не им прегледах публикациите. Ето я статията:
http://www.maikomila.bg/%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%BD%D0%B0-20-30-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-40-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8/
Ще ми е интересно дали и други споделят истинността й през периодите, в които са blush
Хаха, видях и закачка с рекламата на шоколада, дето само го миришем funnytooth, нали те са рекламни лица на Хепи Wink
Али, голяма боза стана Дървото на живота sad Отказвам да го гледам.
Не бях гледала "Съдията" от номинираните за Оскар и след всички преповтори на сериали, снощи го откарах до 2ч. под негово въздействие. Загубената котка ме вдигна в 6ч., да яде diablo Ей това да си отгледаш децата, да се пенсионираш и пак да не можеш да се наспиш...
Мамка му, личи ми на колко години съм Wink Съседът от Димитровград над нас /по местоживеене/, дето говори три езика в едно изречение по телефона, преди малко ми предложи безплатен билет за концерта довечера на Лили Иванова. Майка му нямала с кого да отиде, та искала ли съм да я придружа. Ама му го върнах де, викам му:"Само ако ти гледаш моята през това време!" LAUGHTER Лилито и Веско мога само да ги слушам. Хаха, това пък ми напомня за един пост на Мама Нинджа, който ще цитирам по памет:
- Мамо, имаш ли от оня, влажния Веселин?
- Кой Веселин, Веселин Маринов ли?
- Да, не знаех, че така се казва...
- Нямам, при баба ти му са албумите.
- Глупости, нали вчера ми даде да си намажа устните!
Детето вазелин имало предвид funnytooth funnytooth funnytooth
Въпросът с ембрионите е много жесток, ако човек се замисли...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 21, 2018, 13:50:24 »

аз нещо не й схванах шегата  shok pardon

Ма то няма шега. Факсове, бе...факсове. Като ти го говорят звездите, не моЖ ги спря crazy

Като беше тука единия ден и аз си правя нещо в кухнята и цъфва на вратата и от нищото : “Какви са ти чувствата към другите ембриончета?“  crazy crazy crazy crazy
Накрая на престоя не я издържах и се развиках, щото тя не ме оставяше на мира за една секунда.

Иначе за готовността - ние като двойка никога не сме били по-готови от сега. Аз като отделна единица - никога не съм била по-не готова. Ама реших, че ми е крайно време да направя компромис и да покажа на тоя мъж, че все пак значи нещо за мен. Щото като цяло не се справям добре с показването.

Аз трябва да потърся мартеници. Едната година мама ми прати и имам за поне още 2-3 години. Та трябва да ги приготвя.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 21, 2018, 14:09:47 »

Добър ден!
Пак нищим стари теми. Аз не виждам как може да бъде готов човек за неизвестното /защото колкото и деца да си виждал от страни, дори да си гледал, те са чужди и са различни както всеки човек/. Мен ме е яд, че не родих 1-2год по-рано, а уж съм млада, обаче как можеше да предвидя спонтанен аборт, предвид и че бях взела мерки и се бях консултирала с лекари и имх терапия, ами събда. Живота е това, което се случва докато си правим планове  pardon . Второ искаме /щеше ми се да е преди 30/, ама и това няма да стане. Като цяло съм точно на мнението на Булката, не бива да се отлага, защото не знаеш колко време и дали и какво проблеми може да има, а ако има колкото по-рано се откриятб толкова по-добре. 
Не знам дали съм ви разказвала за една кукувица, която срещнах в един друг форум, та тя беше изкукуригала из начално според мен, та жена на 40-41 се сетила, че вече е готова за бебе. На 23-4 забременяла, ама й се живеело и направила аборт. После към 30 решили пак да пробват, забременяла и пак решила, че май не й се иска и пак аборт. На 40 вече убедена, че много иска дете забременя, ама спонтанен, после пак забременя, пак спонтанен, при кюретажа й пробиха матката и след това не знам какво става.
Али, честито за уреда! Със здраве да го ползвате!
Чериб съсипва ме свекърва ти! Давай още бисери!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #429 -: февруари 21, 2018, 14:16:01 »

ух спомням си я тази, в Щерев ходеше по едно време

Чери, твоята свека е просто уникална! И все пак да те похваля колко добре се справяш с лудоста и.

Ей ядосах се, обиколих де що магазин имаше наоколо за ботуши, едно че всичките цифра хем вече намалени, ама и не мога да ги закопчая, ще кажеш че съм с егаси прасците  cray
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #430 -: февруари 21, 2018, 14:24:02 »

Аз трябва да потърся мартеници. Едната година мама ми прати и имам за поне още 2-3 години. Та трябва да ги приготвя.
Ау, това е страхотно Bravo Само на българи ли връзваш или и на други близки?
За свекърва ти мога да кажа, че съм срещала две такива жени. Едната - семейна приятелка ни е. Честно, чудя се как е успяла да роди и отгледа две деца. girl_haha Не е лош човек, напротив - много усмихнат, позитивен, но отнесена в нейния си свят, който изключва по презумция наличието на други хора. Втората е бивша моя шефка. От скука ли, от вътрешни пориви ли сама се ръчкаше за прави нещо - бизнес, ремонт, смяна на кола Х с кола У и подобни. Така го правеше, че след нея беше потоп. Едни такива гениални творения имаше, умът й скачаше от тема в тема и от действие на друго през трето за по-напряко. crazy
За трансферите умишлено гледам да не се информирам, за да не се товаря психически. Едва ли може на 100% да се каже кое ембрионче би било здрав човек за в бъдеще. И без това дези дни нещо много се натоварих с новината за близначетата sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 21, 2018, 14:34:07 »

ух спомням си я тази, в Щерев ходеше по едно време
Същата!
Булче, ти ако не можеш да ги закопчаеш, значи съвсем пестят от материал и са за накви клечки.
Аз чакам да ходим до Турция, уж на шопинг, ако се престраша да вляза в магазин  badgirl insane
Али, как са твоите близки, които загубиха едното близначе? Другото как е?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 21, 2018, 14:35:10 »

включвам се и аз, няма да пиша предисловия, мога сега да пиша, та се възползвам.
Свеки в Търново много обичам да ходя. то ние не сме типичните туристи, гледаме повече да си почиваме и угаждаме. не е много удобен град за разходки Търново, че главната е с тесни тротоари, хората там са дребни и все бързат на някъде, като великан се чувствам там. smile
има малко стар град , Царевец и повече нищо. Хубаво е в Боженци, Арбанаси няма къде да се разходиш даже. Но вие сте май без кола? Ресторант Щастливеца.
След определена възраст 30г.-32г. наистина се забравя женския организъм и става по-трудно забременяването. Да, има и на 50 забременели, но все пак е добре да се гледа и по-трезво на нещата.На повечето хора около мен им отне по 2-3 г. забременяване без проблеми, а няколко имам с години се мъчат с инвитро. За мен поне никога не е стоял въпроса искам или не дете, за мен това е нещо, което човек трябва да направи.
все повече хора ми се труват странни, полудели или просто странни. Едно време не беше така или пък аз не съм възприемала така нещата.
ние сме на вълна болести или те по-скоро са на наша вълна , от нова година до сега все нещо някой боледува.  тъй искам да идем уикенда някъде и все не става.
нишо друго интересно не се сещам да кажа
 сега не разбрах аз на колко години е Булчето?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 21, 2018, 14:41:51 »

Наречете ме коравосърдечна, ама аз наистина не гледам на тях като на нещо... За мен са си там някакво био-химично съединение е нямам чувства.  nea Спряха да се развиват, директно им казах да ги мятат в коша и въпроса приключи. Дали защото ми е за първи път, дали защото съм такава натура... не ме трогнаха особено.
Още по начало си бяхме казали, че ще връщаме едно (освен това тука закона го налага, ако е с добро качество), не си струва за мен риска от многоплодна бременност, отделно аз съм сам-сама тука и не виждам как щях да гледам две.

Как да е, стигнахме до теста и мислех да и кажа, като си замине, ама сърце не ми даде, защото тя от всички най-много се вълнуваше. (А тя може да се е луда, но към нас/към мен е със сууупер добри чувства)
Та тръгна тя да извежда кучето и аз я спрях и и казах, тя като ревна, прегръща ме, подскача пищя...
Връща се от разходката с Марс и Теодор се беше прибрал от работа и аз му викам на него, пред нея: “Да знаеш, казала съм на майка ти, ама при условие, че не ни побърква и да не се побърква.“
И тя: “Ама аз защо да ви побъркам, аз си вървя по улицата и си говоря сама?! Ей сега минахме покрай един люляков храст и аз и викам: Ей тука баба ще те снима, само да порастнеш. После видях едно много хубаво колело, едно дете в парка караше - и пак казвам - баба ще ти купи ей такова колело да си караш."
И аз първо  Oh my ..., после  funnytooth funnytooth
А Теодор вика: “Още ли се чудиш, защо ти викаме, че се побъркваш?!“ lol

Ай спирам, че завзех темата с наште филми. Ама от утре съм на работа, ще си починете

Ооо имам на баба Вампирия реакцията да ви разказвам, ама тя е за отдушника. Друг път.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 21, 2018, 14:49:17 »

Чериии, неспирай бре! Аз искрено се забавлявам да те чета.
Аз явно съм много проста, щото никога не ми беше хрумвало ембриони да имат чувства  crazy .
Руми, Булчето няма възраст  blum тя си е просто Булче
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines