Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:46:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126165 пъти)
 
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #405 -: февруари 20, 2018, 19:37:38 »

Извинявай Ина май съм пропуснала да спомена в Щатите живея.

Аз мисля че промеждутъка 31-35 е хубаво да си имаш детенце ако искаш семейство, супер ти се е получило точно когато си искала предполагам и сте били готови  smile   heart
Принципно не мисля че сме готови, макарче ако питаш В (мъж ми) отдавна трябвало да имаме, даже имаше момент в който толкова много искаше бебе че чак ме беше стреснал до побъркване  beating
Незнам какво ме е прихванало последните два месеца, може и да съм развила бебешка треска, може и от друго да е, пък си мисля че все пак имам малко време още  pardon


Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #406 -: февруари 20, 2018, 20:00:54 »

Аз като човек на плановете, за деца смятам че не трябва да се чака. Ако имаш работа, покрив на главата и най-важното човек до теб в който виждаш бъдещето, време за загуба няма. Аз родих на 29г и 11 месеца, много исках преди 30г да родя и успях хеххе. Е сега можеше и по-рано, ама имахме си други проблеми по този повод. Понякога става по-трудно и трябва да си готова и на това за да не съжаляваш че сте чакали. Знам че с вашето майчинството не е лесно там, ама you can make it work
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 20, 2018, 20:31:05 »

Бе особено вятърничавите особи като мен, не трябва да чакат много, ако имат условията, цитирани от Булчето. Защото все по трудно се дават  pleasantry . Истината е че егоизмът ми взимаше все по-голям връх, с всяка изминала година, все по -малко ми се жертваше. Все повече ми се живееше и ми се правеха простотии. Тъпа работа... pleasantry pardon . С две думи- никога нямаше да съм готова, ако не беше се случило.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #408 -: февруари 20, 2018, 22:46:53 »

Ооо да майчинството тука е яко съкс  blush но тогава ше го мисля. Иначе и аз като Еми съм прекалено голяма егоистка и отгоре на това  адски много ме е шубе  badgirl и знам че сигурно ще съжелявам след време че съм можела и по рано сигурно. Явно е нормално да ме хваща бейби треската  Girl_hide

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 20, 2018, 23:13:14 »

Шубето не минава, само се видоизменя. Wink

Булче, аз си мислех, че си набор 91 biggrin Въпреки, че по постовете не ми звучиш така, твърдо си го бях решила заради ника

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #410 -: февруари 21, 2018, 07:26:52 »

Шубето не минава, само се видоизменя. Wink

Булче, аз си мислех, че си набор 91 biggrin Въпреки, че по постовете не ми звучиш така, твърдо си го бях решила заради ника



Хеххе 91 съм   blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 21, 2018, 09:13:53 »

Хеххе 91 съм   blum
брех, никога не съм се замисляла, ама ти си по - малка дори от брат ми бре shok
баси младото гадже.  koko6ka
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #412 -: февруари 21, 2018, 09:16:26 »

Добро утро smile
Теди, (нали може така да ти викаме за по-кратко) и аз съм на мнение, че не трябва да се отлагат децата само заради чувството, че не си готова...дори като забременееш това чувство няма да те напусне и все ще има нещо за което ще се чудиш  pardon Скоро я дъвкахме пак темата, май стигнахме до извода, че по-рано, по-добре Wink
Е да бе, Булчето ни е почти набор, не знаете ли Wink
Айде целувкен, потапям се в холандските сайтове, дано не са ХХХ   blush give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #413 -: февруари 21, 2018, 09:27:12 »

Привет!
Няма и месец и бяхме на същата тема, Мери-ми задаваше същите въпроси blum. Най- подходяща е онази крилата мисъл на Божинката, че "когато човек си знае какво му е, най- добре си знае какво му е".  smile По- добре един свястен хороскоп си направи, прочети статистики, и най- вече се консултирай със специалисти.
Съвсем скоро намерих хубава статия за предимствата и недостатъците в няколко възрастови групи, която разглеждаше раждания и отраженията им при деца, родители и общество. Много смислено и според моите виждания беше систематизирано кога и какви проблеми биха възникнали за вероятността от зачеване, здравето, кариерата, финансовото състояние, обществените и семейни ангажименти и др. Хехе, ама пуста старост, сега я търся и ще ми отнеме време crazy Като замяна, ето едно американско проучване:
http://9m-bg.com/bremennost/zabremenyavane/kusnoto-maichinstvo-prouchvaniq-i-fakti/
Мъдрехме и подходящо време за раждане на второ дете, което пък е още по- сложно да бъде уточнено Wink Добре си беше едно време, насърчаваха раждаемостта, като хем нямаше надеждни противозачатъчни, хем и абортите на омъжени жени с едно дете бяха забранени. angry Направо да ти секне меракът за любов в по- твърд вид. Wink Вторите деца в общи линии се случваха непланирано, с малка разлика, ако нямаш връзки из болници или не предприемеш криминални, рисковани действия. То и за първи беше така - трябваше да се обикалят ред инстанции, да те посъветват "мъдри" глави какво да правиш и да ти съсипят живота изобщо. diablo Това, мъкненето на деца по детски градини и адските мъки за собствено жилище, ме отказват да искам да бъда по- млада от 40 години, ако ще е при същите условия и трябва да го преживея с този акъл отново Wink blum
За протокола, аз съм сравнително късно раждала /на 27 и 34/, съвсем планирано забременях с първото на втория месец, а с второто - за два дни общо прекарани с източника на човешка ДНК много преди стандартното време, дето се вика, по въздушна връзка почти pardon. Даже в картона ми пишеше "стара първескиня", а втория път в стаята имаше родилка, чиято майка беше на моя възраст pardon.
Сега, след ходенето по мъките от 10 години за раждане на племенника, може да се каже, че зная /на чужд гръб/ и за другата страна на монетата и че май всичко е Божа работа blush и се случва или не се случва, ако на човек така му е писано.
Я да питам аз за нещо по- интересно: Ходили ли сте скоро в Търново и какво препоръчвате да видим там?
 По принцип се дразня на нескопосано "разработени" по европейски проекти исторически ценности, но подобно на слушането за обща култура на фолк музика, склонна съм да направя компромис и за това. smile
Хубав и ползотворен ден на всички! Правете любов, а не война! Ох, покрай последния епизод на "Момчетата от Медисън авеню" направо съм изхипяла /от хипи идва определението/ Good luck butterfly Aviator
Да де, знаем си я Булчето, че е добре с математиката. Толкова добре, че и в минус по координата време ражда Звяр funnytooth LAUGHTER
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 21, 2018, 09:34:20 »

я да питам Фанито, когато се яви, знае ли някоя клюка за Арас Ийнемли, че нищо не намирам. Гадже ако няма, да тичам да го успокоявам . pardon heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #415 -: февруари 21, 2018, 10:28:32 »

Добро утро!
От снощи имаме нова покупка crazy Спонтанна, но някак дълго време обмисляна. Шефът на ММ се мести в нов апартамент и се освобождава от вещи, които няма да ползва. Купихме си кростренажора му DANCE Преди време имах велергометър, но стоеше в бившия ми приятел, за да го ползваме уж и двамата. Аз си го ползвах, но той беше приел всичко по енерция - от външен вид, до връзката ни. Та като се изпокарахме накрая остана в тях и дълго време ме беше яд. Халал да му е, както се казва, защото приех, че ще поработя и пак ще мога да дам тези пари pardon Вещи се възстановяват.
И снощи, ей така, докато вечеряхме ММ ме попита и аз казах "Да!". Шефът му евтино не взима, та е хубава марка и малко ползван. Самият той е човек, дето животът го иска още Wink Днес се очаква да ни го достави. Друго си е шефът да мъкне фитнес уреди до вас lol ММ е с дискова херния и не може да спортува какво да е. В същото време вижда брат си (бивш спортист) как се занемари и това моментално се отрази на здравето му. ММ много тичаше миналата година, но като е на бетон/асвалт и много натоварва ставите. Другият ощастливен вкъщи ще е кокона - тя си умира на откритите фитнеси да се клечи на кростренажорите pardon
Шегувахме се, че шефът на ММ трябва да направи гаражна разпродажба. В момента от офиса им всеки подпитва какво се продавало. Понеже нямам остра необходимост от фотоепилатор, спестих на ММ едни 220 лв. Иначе уредът е уникален good Ако някой се интересува, ще пиша допълнително.
Еми, много розАво и любовно го раздаваш с тази снимка Wink
Това с децата си е вечният въпрос без универсален отговор. Кумицата наскоро беше избесняла за коментар на свекърва си защо не си "откраднела" бебе. diablo Точно кумицата е човекът, който все още не се чувства готова за тази крачка, защото има други приоритетни виждания. Иначе за второ дете - пълна каша е като разбирания и мнения. Някои ми се чудеха как толкова бързо съм се "навила" crazy, а други едва ли не даваха зор година след раждането на кокона да се мисли и действа за друго дете все едно, че те ще бременеят, раждат, кърмят, гледат това друго дете diablo
Нещо сайтът се бъгна и ми излязоха 414 нови отговора. Пускам преди да се е затрило всичко tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 21, 2018, 10:44:50 »

Али, отдавна искам фотоепилатор, ама ся зимата не ми е бюджетно да купувам - изкуши ме.
напоследък съм на розова вълна- розови гривни, мечета и прочие. нямам идея защо- явно ме дразни лошото време и компенсирам тонус.ахахаха blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #417 -: февруари 21, 2018, 10:47:23 »

Аз установих, че съм като на соларни батерии. Фактът, че вън пече слънце и може да излезем, ме мотивира да свърша всичко за раз време вкъщи. Като е мрачно (вече трети ден), вкъщи е погром. Аз съм от диван на диван и нищо не може да ме накара да оправя леглото дори tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #418 -: февруари 21, 2018, 10:57:04 »

пфууу що не каза че търсиш кростренажор, аз се опитвам от години да се оттърва от нашия хахах , ползван е максимум 10 пъти, стои при брат ми  angry

За фотоепилатор и аз отдавна се замислям, ама нещо не се навивам, има много доволни

Снощи съм заспала по къщни дрехи, с грим с всичко, с набичено парно.... отделно Звяр Зверосан се буди 4 пъти да си търси пандичката ( има 2) ама понеже му е голямо новото легло и спи в пълен мрак не успяваше да си ги намери, та днес съм дроП, а имам и посещение от клиент, франсе, който не мъка английски... забавно ми е ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 21, 2018, 11:21:24 »

Али, имам абсолютно същия проблем, който финализирах с факта че съм на трети сериал с Арас от горната снимка.. crazy . Соларът е крашнал при мен яко хахаха.
Булче, купи му още три панди, по същата причина в леглото на моя чакал, има 2 шишета с кисело мляко и едно с бананова каша, ако от три не се ориентира кво трябва да търси- не знам. pardon pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines