Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:30:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 170154 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #240 -: януари 09, 2018, 16:13:40 »

Също ми беше странно имахме едно момиче във випуска тя Анелия, сестра й Ани.
Аз пък имах позната Иванка със сестра Ивана pardon Както майка се изрази - свършили имената, та избор не останал. Виж за децата на Мария току виж е приумица на таткото. Учителят ни по български обясняваше как ако има дъщеря би си я кръстил на жена си, защото ще е като умалено нейно копие. На мен ми е нещо супер обсебващо подобно мислене, ама какво ли разбирам  Wink

Рат, точно до нагласа е good И аз го приемам, че всеки си е по плана за деня и ако се засечем - добре дошло. Много хора обаче не мислят така и се получава някакво съобразяване, изчакване/ бързане, та вместо да починеш мислиш на кого по-напред да му е добре. pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: януари 09, 2018, 17:08:29 »

ДСК съществуват, защото в малките градове има само техни клонове. Та мм по неволя има сметка там.
Ние от ЦКБ сме доволни.

Аз ще готвя мусака, че нали пак почнах да я ям.

Свекс, успех с полетите
Фани, на теб успех с дилемата, дано може да останете там

Машка, с мм два месеца сме си замечтали за уикенд само двамата най-после, ама още е само проект

Мимето не е писала, дано Алекс е оздравял.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #242 -: януари 09, 2018, 18:16:00 »

Това с имената на майката и бащата ми напомня за едни от моя град, казвали се Ванко и Вера и кръстили сина им Ванковер, градска подигравка си беше това, а сина им стана и известен та доста майтап отнесе за името. То и звяр в кръстен на баща си, но много малко хора го разбират че всъщност е на него.

Моето готвене беше днес Доминос...

Забила съм яко на английски сериали, след като изгледах двата сезона на Victoria се прехвърлих на The Crown. Ей много ми е запленително, изчетох света за връзките и наследниците  god
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: януари 09, 2018, 19:11:15 »

Моите кацнаха и вече са на работа, благодаря за съпричастността  give_rose
Имахме в компанията майки една Вилянка, пето момиче от пети брак на баща с майка Виолета. Ама си беше имотен и ебателен и да не му строшат хатъра, все на майка му кръщавали децата. Вече не си спомням всичките, но имаше Виолета, Вайлет и Вилия. още при актуална пета жена, той взе, че забремени извънбрачно моя колежка, естествено пак с дъщеря, но баба Виолета тропнала с крак и забранила да е всякакво име с В, щото според нея, това било гавра и трябвало да се сложи край на лошата прокоба. Кръстиха последното /за което зная/ Лета и след това им загубих дирите, че смених и махалата, и работата smile
Хехе, бях го забравила това smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #244 -: януари 09, 2018, 19:35:33 »

Супер че са стигнали, пускай хайде прахосмукачка вече!  blum

Аз похвалих ли се че ще ходим на Велинград? 3 двойки ще сме, без децата ще Одим! Пак на бабите ще командироваме децата  bounce dodger
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 10, 2018, 01:47:47 »

Булче, къде ще ходите?
Голяма драма с нашия романтичен уикенд - на ММ нищо не му харесва. Защото нито сме по зимните спортове, нито от спа ще се възползваме и съответно се скръндзави. И се очертава романтичен уикенд стил дева - Бамбук при нашите, а ние да си подреждаме вкъщи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #246 -: януари 10, 2018, 08:15:42 »

Защото нито сме по зимните спортове, нито от спа ще се възползваме и съответно се скръндзави. И се очертава романтичен уикенд стил дева - Бамбук при нашите, а ние да си подреждаме вкъщи.
Тук вече Девите си приличат - първо уикендите, после отпуските pardon
Булче, няма си работа с твоите слугини diablo Вчера си поднових HBO GO и изгледах 4 серии наведнъж. Малко ми идва като налудничаво селектиране на арийската раса по времето на Хитлер. Безсилна съм да не го догледам... а не искам да се чувствам така обвързана с нещо, за което съм сигурна, че няма да ме обогати духовно, а само ще ми създаде чувство за безнадеждност. Пред себе си се оправдавам, че ми е интересно да зная къде са отишли наградите crazy. Ако стане любим като Готиняците /GOT/  на женското население, май внуци през крив макарон ще дочакам  beating 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 10, 2018, 08:32:52 »

Добро утро, не знам за какво говорите.Сериали не гледам, няма нищо че имаме HBO.

Аз днес съм на линия, работна и в добра кондиция.То било хубаво един ден да си в къщи, да почиваш и да е тихо и спокойно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #248 -: януари 10, 2018, 08:51:05 »

Добро утро!
Някои вече си изпихме кафето, изпратихме едното дете на градина, оправихме другото и сега е ред за разкрасяване. tease Днес няма да успея да си направя упражненията, за съжаление. Следобед пък ще се отворя на готвене, че някак спонтанно снощи ММ покани гости. Нещо ми идва късно лягането последните дни pardon Да не говоря как снощи ММ стресна бебешокът и малкият ревна на сън beating Успокояването този път го оставих на виновника. beating
И аз идея си нямам за кои сериали говорите. Трябва да се разровя. good Дори Подлите камериерки ги докарах до кривата круша - само първи сезон плюс някоя и друга серия от втори. Интересни ми бяха, разтоварващи някак. И без това тия дни е мъгливо, мокро и гадно, та излизането е сведено до 3-4 часа само.
Имаме си подарък от братовчеда. Майка му се е захванала да прави пана от зебло, макраме, сухи клони и всичко дребно, което може да допълва една такава декорация - перлички, мъниста... Тя преди години пак се е занимавала с такива неща. Утива й Wink Сега го прави за разтоварване, че остана без работа, а и трябва да се грижи за болната си майка. Нашето пано е в кафяво и тъмно лилаво. Не съм видяла това на майка и татко, а ми е любопитно.
Булче, явно и ти го знаеш с това за чистенето след хора, които ще пътуват. Аз го научих много късно като суеверие smile
Маги, добре звучиш good

Лек ден на всички. Мен ме зоват за ядене.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #249 -: януари 10, 2018, 09:31:16 »

Морген!
Мис започна да става всеки ден преди 8 и да ми спъва приготвянето за работа...Ма ѝ намерих цаката, слагам я да седне на тоалетната, аз докато се гримирам ѝ обяснявам какво правя, давам ѝ четката да си мие зъбите и всичко е точно Wink Поне като тръгне на ясла няма да ѝ е драматично ранното ставане, щото тя така и така си става рано  pardon
И аз не го знам това за чистенето, ма не мисля и да го спазвам...само това ми трябва да се чудя как да го вмъкна в графика  pardon
Булче, предполагам си гледала, ма на мен ултра любим ми е Тюдорите  heart heart heart Джонатан Рийс Майерс много ме кефи, сега му се радвам и във Викингите Wink
Панде lol Аз пък имам друг проблем с моя рак, под романтичен уикенд разбира уикенд и с Мис, не иска по ниаккъв повод да се отделяме от нея  crazy
Ей много са интересни всички тия истории за имена. Мойта Вилияна вчера беше категорично отхвърлена, каза че по никакъв повод не би кръстил с нещо близко до Виолета (лошата баба)  pardon
Нямах си работа да се забутам в една баничарница на път за работа, която е всеизвестна в цяла София и ще нагъвам баничка, ма съм я прибрала в чантата да н ме изкушава известно време  blush
Айде дуи дуи и целувкен   give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #250 -: януари 10, 2018, 09:33:12 »

По- точно е поверие, че да се върнат пак хората на същото място, не трябва да чистиш дирите им, докато не стигнат на новото. Зная го от бабите, те - от техните и го спазвам. Разбирам народната мъдрост така: мисли за тези, които са на път с вярата и надеждата, че пак ще сте заедно, вместо да лееш сълзи от раздялата.
Ама в случая нямаше как да не пусна прахосмукачка, че се изнесоха още на 28-ми. Спалното им бельо си чака реда.
Изпуснах обаче майка ми при сбогуването и тя изтърси, че се надява да е умряла за следващото им идване. Реално тя мре ежедневно, драматично и упорито и аз не и обръщам внимание, но НИ1 се разстрои. Ходи и разправяй, че като я питам "какво правиш", отговаря с "чакам си смъртта" beating Да ти е кеф да отвърнеш "ами действай, кво се моташ" Wink, та да стане ясно, че си чешем езиците. НИ2 е по- често тук и явно сроковете и се виждат къси, та него не го стряска така. Май всички обръщат процеса на стареене и без да казват по 40 пъти 3пъти дневно "здраве, младост, красота", но се престарават и спират до възраст 6-7 годишно. Много истина има в онази приказка за живата вода, дето бабата я пила и от ненаситност, взела, че станала пеленаче funnytooth
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 10, 2018, 10:00:36 »

Направо ви завидях за самотните уикенди без деца  Girl_hide

Панди, може да отидете в Старосел - разходки и вино.

От тази седмица се опитвам да подновя тренировките, но така ме мързи. Нямам никакви задачи и нищо не ми се подхваща  badgirl Приготвила съм си 3 книги за чете и дори тях не съм подхванала. Днес трябва пак да ходя до някой мол за един детски подарък.

Каня се да сваля втори сезон на Big Little Lies, всъщност даже не съм сигурна дали е тръгнал вече. И аз бих гледала Викингите са заради Джонатан Рийс Майерс Wink

Отивам да си направя второ кафе smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 10, 2018, 10:28:32 »

Свекс, доста подло го играе майкЯта  beating
Аз пък не обичам исторически сериали, ама грам. Но то и като предмет в училище не ми беше любим.
Не искам да се хващам с прислужницата, предполагам че ще ми стане тегаво като на Свекс, няма да мога да прекъсна, а реално наистина ще усетя предимно негативна вълна в себе си.
Обожавам Младият папа, наскоро пак вървеше по тв. Сега са ми пуснали Синемакс 1 и 2, та вчера с удоволствие изгледах любимия ми Manchester by the sea. Отново препоръчвам, който не го е гледал

Булче, завид за екскурзия без деца, нашият още не го щат нощем, трябва да се опитваме по-упорито да го пробутваме, цитирам кума ни. pleasantry pardon

Панди, в тази връзка и нас не ни се отдават романтичните уикенди- макар че той кара зимни спортове, а аз навсякъде мога да легна да спя хаха, поради причината която споделих в горния абзац. diablo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 10, 2018, 10:40:55 »

Свекс, и моята баба така изпраща сестра ми.Няма нищо, че се виждат всеки месец.Само че, аз вече не издържам и и казвам - айде де, докога ще те чакаме!и тя нещо взе да променя изпращането   pardon

Ох романтичен уикенд двамата няма да ни се получи, по описаните от Фери причини.Мерал не се отделя от дребната и за ден.До сега дали е спала 3 пъти в майка ми, толкова!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #254 -: януари 10, 2018, 10:50:02 »

Ох романтичен уикенд двамата няма да ни се получи, по описаните от Фери причини.Мерал не се отделя от дребната и за ден.До сега дали е спала 3 пъти в майка ми, толкова!

Oфффф тия бащи, роди им дъщеря и гледай как се размазват  pardon

Ние пък сега с ММ сме се зазяпали в Залезът на тамплиерите, също препоръчвам  good

Едит ма забравих да ви кажа за поръчката дето вчера ви питах. Много съм доволна! Дойдоха когато бях отбелязала, внесе ми торбите вкъщи, всичко беше опаковано в отделни пликчета, прах за пране примерно, подредено в различни торби, точно както аз бих си подредила пазара  pardon Силно впечатлена съм  good Малко ме подрзниха многото найлонови пликчета от екологична гледна точка, ма ще си ги ползвам за кошчето  blum
« Последна редакция: януари 10, 2018, 10:51:55 от Feribotka » Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines