Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:41:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150894 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: юли 31, 2017, 12:00:47 »

Рат, аз предпочитам децата да се занимават другаде, когато върша работа, но не винаги имаме на кого да го оставим. Дъртите се правят на интересни чат пат... angry

Свекс, би било тъжно жените наистина да са това, което описваш. За снахата имам едно наум, като цяло ми се види инфантилна и самовлюбена. Мен кат не ми е некръвен роднина, поне спокойно мога да я изкоментирам . biggrin
А Око за око, зъб за зъб, също не е  въздигаща философия, което също автоматично ме отблъсна от филма. nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #631 -: юли 31, 2017, 12:45:40 »

Здравейте от още една пълна къща. Събота се помотахме с мъжо, имах и време за маникюр - спокойствие и тишина за два часа. Ходя пеша до там и добре се проветрявам в главата. Wink После обаче ММ се качи към вилата, а аз останах тук с двете деца. По скалата до 10 времето мина на 8. Очаквах, че ще е по-страшно.
Днес имахме хубаво прекарано време навън. Странно как понеделник не ми е свръх натоварен откъм домакински задължения. Майка е в отпуск и помага било то и с дребни неща. Каним се за един ДМ, Н&М и Хеликон, ама в различни дни, че иначе времето не стига от хранене до хранене.
И аз имах период, в който предпочитах сама да пазарувам. Нямах проблеми, докато детето беше в количката. В Метро, Лидл и ДМ каката се скъсваше да пищи. Нали знаете онзи период, в който бебетата си пробват гласовите възможности? Установих, че липсата на музика я кара да врещи и да се вслушва в ехото. После с ходещо и пипащо всичко дете пазаруването стана невъзможно. Сега с двамата се е случвало да ходим по магазините. Справям се с повече въртене на главата и непрекъснато дърдорене от моя страна какво и как (не) се прави.
Днес пак сме на кожен, дано за последно. Нещо каката се е разкашляла, ама само на заспиване и на събуждане. Шантаво! crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: юли 31, 2017, 12:49:27 »

А дойдохте!И аз на вашата възраст на децата така правех.Просто нямах нерви.Сега е една идея по-послушна и даже днес ще отидем до Н§М с нея.

Боже, какви са тия цени на тия тротинетки ще кажеш, че са златни.Ужасни са!Как да дадеш толкоз пари за нещо дето не знаеш дали ще се ползва?!

Свекърва
, точно така се чувствах и аз като започнах книгата.насилих се до някъде, но като видях колко кървища предстоят се отказах.Мерси съм!Тая пръвобитщина не е за мен.Моя мозък мечтае не за първични неща, а за нещо по-спокойно и интелектуално.Никой не обиждам, но тоя филм просто ми е прекалено брутален и първичен.Не мисля, че сме се борили толкоз години, за да се върнем пак тук.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: юли 31, 2017, 13:04:09 »

Здравейте smile

Аз вече съм при баба ми, днес и майка ми ще дойде в Казанлък smile Паркът Розариум е на 5 Мин и там бебешка сенчеста площадка, голям кеф. Братовчед ми, който е на 9 само тича след Бамбук, много му се радва за мое учудване.

Съгласна съм много с Маги за Троновете, затова не ми се четат, още по-малко гледат.  А защо е толкова хвален - сценарий, актьорска игра, ефекти, какво му е специалното?

Преди да проходи Бамбук много често си пазарувах с него, сега по набързо, но за едни пюрета в ДМ не е проблем да вляза. И да мрънка, не го отразявам, чак толкова. Аз пък онлайн почти не пазарувам, друго си е око да види, ръка да пипне Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: юли 31, 2017, 13:16:56 »

Панда, не говоря за мрънкане, а за кряскане и рев. Всеки има различно ниво на нервна издръжливост.
Аз не мога да се похваля  с търпение или вродени тапи за уши, дразни ме и искам да си гледам на спокойствие. при положение че мрънка 15 часа на ден, не мога да се изкарам герой и да кажа че не го отразявам. angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: юли 31, 2017, 13:21:27 »

Ох, разсмяхте ме с тия мъници.Мъжете са си мъже мрънкат нон стоп.Аз последния път гоних девойката между редовете на магазина с един клин, исках просто да видя колко е дълъг.Тя пък беше решила да играе на криеница.А в Дайхман си тръгна боса, защото и омръзна да и меря обувки, айде избяга боса, че тя рядко ходи нормално.

Аз излизах по центъра, тук е мор.Отидох да си прибера сандалите от обущар, да мина през един козметичен магазин и си забравих рецептата за аптеката.Сега ще трябва да повтарям и направо се чувствам ужасно!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #636 -: юли 31, 2017, 13:31:48 »

аз го качвам на пазарската количка и няма гонене по магазини, дрехи не ми е проблем да му купувам, нал работа в молчи.

маги къде гледаш тротинетки? Ние имаме Декатлонска тротинетка и е на супер цена, много здрава и удобна за децата, това е основата купуваш си и панел за 5.30лв, има и за по-големи, разгледай smile

http://www.decathlon.bg/p/8338477_trotinetka-b1-structure-bez-tsvetni-paneli.html#/17-254-_

свекс интересно как си издържала 2 сезона да изгледаш, очаквам след време и ти да пишеш снахоподобни статуси  DANCE lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: юли 31, 2017, 13:37:01 »

Свекърва, това, за което говориш,  "късане на връзки ", отказ от деца,  в името на собственото спокойствие, тук е основно верую....
Но аз си мисля,  че това е по-малкото зло,  отколкото човек с такива разбирания да се насилва да има деца,  защото така трябва и от това да страдат всички..
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: юли 31, 2017, 13:38:58 »

Свекърва, това, за което говориш,  "късане на връзки ", отказ от деца,  в името на собственото спокойствие, тук е основно верую....
Но аз си мисля,  че това е по-малкото зло,  отколкото човек с такива разбирания да се насилва да има деца,  защото така трябва и от това да страдат всички..
да, по -д0бре въобще да не тръгва. щото познавам една к.... която си продаде дома на детето, за да издържа един пияница. сега момчето е на улицата.  nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: юли 31, 2017, 13:40:44 »

Булче, покупката зависи от хората на който ще я подариш.Ако е за МОника ще взема точно декатлонска, обаче е за една джиджана госпоица и ще взимаме от тия със седалките и с кошничка калинка в отровно розово.Тук някъде аз си покрих главата с пепел smile Не детето е голям сладур, аз просто живея в Плевен!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #640 -: юли 31, 2017, 13:44:26 »

Булче, покупката зависи от хората на който ще я подариш.Ако е за МОника ще взема точно декатлонска, обаче е за една джиджана госпоица и ще взимаме от тия със седалките и с кошничка калинка в отровно розово.Тук някъде аз си покрих главата с пепел smile Не детето е голям сладур, аз просто живея в Плевен!

малеее ша омра.... хич не харесвам онези тротинетки със седалка... безсмислени са ми... не бях разбрала че са за подарък, даже се очудих че не търсиш в Декатлон, ама сега ясно ми стана  Girl_hide Wink

ох това като историята вчера по новините за изоставеното бебе...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: юли 31, 2017, 13:49:47 »

Виж как ме познаваш.Аз съм практична, обичам всичко да е здраво и да има смисъл от него.Само че това съм аз smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #642 -: юли 31, 2017, 14:25:18 »

Оляляяя... изчетох ви. Завидях на Пандата за парка, но още малко остана и ние потегляме с целия катун. Обърнала съм къщата на панаир, куфари из цялата къща и събирам ли събирам.

Идеално се вписвам в концепцията за лудница с деца дето я дъвчете, днес вече няма градина и сутринта само докато излезем бяха изтрещяли, а аз каталясала... но им го върнах де,  големия още спи. В крайна сметка стигнахме от нас пеш до Джъмбо, за да напазарим всякакви дреболии за пътуването.

GoT е абсолютно отблъскващо зрелище за мен. Изгледах honest трейлърите и видях достатъчно. Хората гледат гърди, жените какво намират в този сериал не знам?

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: юли 31, 2017, 15:54:17 »

здравейте от Тасос. ехехе почивка с 1 дете си е почти почивка.За първи път ми харесва в Гърция.Добър избор съм направила тази година. Прозрачно и плитко море, безплатни шезлонги и много хубав хотел. Успях дори да преглътна и хладилна чанта, която си купихме, защото едни приятели обясняваха колко било хубаво. Е аз обичам да си поръчвам, както и мъжът ми, но го оставих сам да убеди. Но тъй де, заредени сме с бири, сокове и вода.
Аз ДМ марките не ги харесвам, боклучави ми се струват, познати, които са ползвали в Германия твърдят, че всичко е с много по-лошо качество. Тези пюрета в пакетчета защо мислите , че са здравословни. Аь мисля, че масово бутат боклуци вътре.
Както и да е .пияна съм . До скоро.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #644 -: юли 31, 2017, 16:28:37 »

въообще не съм съгласна с твърдението за дм, чела съм им етикетите, сравнявала съм ги с други марки, даже и ХИП, супер изчистени съм и детските храни и козметиката,особено козметиката за чувствителна кожа е много хубава, ползвам ги повече от година, даже и АМ тяхно ползвахме.
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines