Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:03:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142413 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: юни 28, 2017, 14:42:19 »

Здравейте smile

Много ме мързи в тази жега, къщата мръсна, детето на готови пюрета, ММ на бъркани яйца, аз на шоколад, че така ми пада кръвното, вчера щях да падна с Бамбук. Диванът не ме пуска, но печката ме зове smile

Я кажете - лоша идея ли е да ида да ме боядисат в ден, в който сме на сватба?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: юни 28, 2017, 14:47:55 »

Според мен е лоша идея, цвета винаги е силен, може да имаш остатъци от боя в корените, по челото.. Колкото и да те трият винаги има някакви остатъци.. Според мен 2-3 дни по-рано е по-добре.. Зависи и от прическата де, ама аз не бих рискувала.  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #512 -: юни 28, 2017, 15:20:21 »

аз за всяка сватба се боядисвам на самия ден, че моята на втория ден вече си личат белите коси. Винаги са успявали да ми махнат боядисаното smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #513 -: юни 28, 2017, 16:04:05 »

Привет, момичета  Sunshine

Никъде няма да ходя Септември, тук съм си Girl_hide Нали ще си търсим колежка да ми помага, а опцията за наследяване е перспектива. Определено не мисля да съм от тези героини, които работят до край blush Нали трябва да навлезе, да се докаже, да можеш да имаш доверие. Не се поверяват така лесно пари и бюджети на нов човек Girl_hide Girl_hide

Не бързайте да ме орисвате. Аз си заплювам да правя компания на addicted, нали сме от една реколта, солидарност трябва да има. Дано повлече крак girl_wink А Bubeto да не се прави на малка, че много бързо ще я орисам  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

ЕДИТ: Руми, зло да ви забрави, заради теб влезнах да пиша и забравих sad Да ви минават бързо всички вируси и да се радвате на лятото kiss2
« Последна редакция: юни 28, 2017, 16:11:01 от marry_me » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: юни 28, 2017, 17:12:36 »

А Bubeto да не се прави на малка, че много бързо ще я орисам  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Всяко нещо с времето си  Wink Още малко да поуча, още малко да си се нарадваме на времето само двамата и после, като го почувствам, дано да се случи без проблем smile А на всички желаещи бебоци сега, пожелавам ви скоро да се сбъдне!

Миленка, беше ме питала дали обработвам снимките - ами, не, само малко яркост да пипна по някоя, много съм боса с фотошоп още, та ако нещо искам да поправям, ползвам една лесна онлайн платформа - fotor.

Киви, аз така ти се възхищавам на здравомислието, сигурна съм, че и външно това си личи  Bravo Ако за някого е плашещо, то е само защото е трудно да с представиш как се справя човек с цели две малки деца.

На боледуващите и аз ще пожелая скорошно оздравяване!

Аз пък днес цял ден бях по ливадите, пластим вече и хванах един селски тен... поне свалих две килца от сутринта, представете си колко пот се е ляла  tease
« Последна редакция: юни 28, 2017, 17:17:10 от Bube » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: юни 28, 2017, 17:29:00 »

Руми, стискам палци всичко да е наред. Ще чакам да пишеш!

Момичета четох ви, но нмам сили да пиша за всяка. Моника ме зарази с херп ангината и сега съм аз на ред. Значи всички минахме през тая гадост. А утре пътувам за София на обучение и ОС на Националната пациентска организация! Ще се гътна! И ужаса на вън е над 35, а аз съм с две блузи и съм се завила. И багажа не съм направила още  cray
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: юни 28, 2017, 17:54:32 »

Маги, съчувствам ти! sad
Дано скоро намериш сили..... give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #517 -: юни 28, 2017, 23:25:23 »

Бубе, благодря ти, но аз се забавлявам честно smile В крайна сметка тия двете деца са си лично мой избор, а ако не се влагат усилия, няма резултати, та от работа не се плаша smile
Много ми е интересен твоят курс, някой ден ще се запиша аз на истински фотографски курс също, до тогава ще импровизирам както мога.
Маги, силна бъди... нали знаеш, че след гадостите идват хубави неща. Змей1 го приеха на националната лотария за детски градини, точно след като бях изкарала три нощи с 39 и налепи, болки в ушите, екстри... обаче наградата беше писмо "Вие сте приети..."... кои ние или аз пак ли ще ходя на градина не става ясно от първия ред на писмото, ама от Столична община толкова могат. И да се върна на темата, пожелавам ви хубави новини скоро.
Мари, радвам се, че се включваш. Малка бубка да я погалиш през коремчето smile
Али, аз ли не внимавам или ми се губиш? Да не си в някоя тежка антидепресия на някой плаж, че да не те мисля Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: юни 29, 2017, 00:19:46 »

Маги, нека силата бъде с теб! Бързо да оздравявате!

Бубе, звучиш  ми като мен преди три години. Хубаво е само двамата, ама трима е мноооого по-хубаво. Аз малко съжалявам за изгубеното време в учене, ама здраве да е.

По моя въпрос - опцията 2-3 дни преди това я няма. Предната седмица би било добре, ама не съм в София три седмици преди това, та трябва да е или повече от месец преди това или в денят на сватбата. Делничен ден няма как. Ще го мисля още малко.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #519 -: юни 29, 2017, 06:40:18 »

Пандич, щом имаш цял месец би ли пробвала да се боядисаш сама и ако ти се получи да повториш ден два преди сватбаъа? Аз не се боядисвам и не ги разбирам тия работи, но нали уж безамонячните бои били по-щадящи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #520 -: юни 29, 2017, 07:33:56 »

Привет!
Интересна работа е това с боята... На мен никога не ми остават следи по скалпа, независимо дали се боядисвам аз или фризьор, а леля ми винаги влече първите дни едни дебели ивици crazy Обяснявах си го, че косата и е рядка, но при Тони това изобщо не е така.
Панди, ако имаш наблюдения върху главата си, действай по съобразност. За 3 седмици моята коса би пораснала около сантиметър и бялото ще личи, но пък си имам фъшкало. Повече ме притеснява времето, което ще ти се наложи да изгубиш в салона в и без това натоварен ден, но пък какво друго да правиш Wink
Вчера връчих подаръка на Амели. Най- доволен беше българският и дядо blum. Тя в момента е залепена за майка си и не иска никого, но като изхвърли всички части, дядо и сглобява гъсеницата и и я дава пак, та си намериха обща игра. Къса ги като типично немски дете - методично и последователно, не пропуска нищо funnytooth Хвърля всичко зад гърба си и се извива да види кое къде е и до там Wink Не се опита да залепва, сигурно и трябва време. Още я въртят с "бите" и "данке" при даване и взимане на нещо, но ако се заседи по- дълго тук, като нищо ще предпочете красноречивите и лесни заместители "на" и "дай".  Вероятно ще проговори рано, има доста думички в речника си и ги употребява съзнателно. Прохождането и обаче е далече, съответно ще се забави и тръгването на ясла.
Хехе, имам идея за следващата гъсеница - във всеки сегмент да се монтира пискун, та като се изхвърлят да издават звук за дистанционно броене кога трябва да се яви обслужващият персонал funnytooth
Хубав ден на всички, да издържим жегите!
Маги, не се напъвай да пътуваш, уважи си болестта! Тъкмо и няма да разнасяш заразата.  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: юни 29, 2017, 08:38:15 »

Останах си в къщи. Още съм с температура, а и ще изпозаразя сумата му и народ. Несериозно е това да тръгна сега.
Панде, ти си знаеш косата и дкалпа. На мен винаги ми остава боя по скалпа и седи грозно.
Киви, ти си ми пример! Надявам се като стигнем до второто да съм така спокойна и дзен.
Чакаме вече Мари да се похвали с бебе.
Свекърва, много е хубава гъсеницата. Щом тръгва да прогоеаря по- рано Амели, то е нормално по- бавно да е прохождането. Доколкото бях чела, а и сварения ми мозък помни, че децата имат бурно развитие в определена насока. Ако бързо прохождат, проговарят по- бавно. Абе рязвиват по едно умение.
Пиша от телефона та простете ми грешките.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: юни 29, 2017, 08:42:16 »

Здравейте!

Искам да ви почерпя, моето сродно борче днес има рожден ден! Пожелавам си (и на него де) да е все такъв, какъвто го обичам  heart и да го обичам какъвто и да е!



Свекс, много готина се е получила гъсеничката, ще ѝ хване цаката и Амелито  Wink

Панде, може би си права, ама нали знаеш, всеки достига до истината сам  smile

Маги, стискай зъби, за нула време ще си пак на крака  good

Днес отивам да вземе подаръка, поръчах все пак дрон и екшън камера, надявам се, че ще се харесат (аз с удоволствие бих поснимала  blum). После ще накупя продукти за торти и днес ще се отдам на готвене. Утре най-сетне любимият се прибира от командировка и заминаваме за уикенда на море, ще празнуваме там, с посрещането на юлското слънце.
« Последна редакция: юни 29, 2017, 08:47:47 от Bube » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: юни 29, 2017, 09:36:18 »

Добър ден!

Маги, бързо да ти минава не само ангината, но и този ужасен период, в който сте..  heart heart heart

Бубе
, да ти е жив и здрав рожденика, да те слуша, да те обича и да е упора в хубави и трудни моменти smile

Свекс, гъста ми е косата, аз не си виждам петна по скалпа, но при различни прически (затова, казах зависи, каква ще е) може да има оголено място (път) и да си личи именно там.. Зависи и цвета на боята. Да не говорим, че косата ми след боя е ужаснооооооо мека и не би излязло нищо от прическа тип кок и тн..  pardon

Искам да е петък и да отиваме към Враца вече  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #524 -: юни 29, 2017, 13:07:52 »

Змей1 го приеха на националната лотария за детски градини, точно след като бях изкарала три нощи с 39 и налепи, болки в ушите, екстри... обаче наградата беше писмо "Вие сте приети..."... кои ние или аз пак ли ще ходя на градина не става ясно от първия ред на писмото, ама от Столична община толкова могат.
lol lol lol Ей, хората детето не могат да си пробутат, а от общината взели, че на градина и двамата ви приели lol lol lol
Хич не съм по плажове - още ми се влачат малко следродилни екстри, напук на кърменето. Да се махат вече, че разбирам от първо лице какво е да си бебе с памперс в тая жега. Активно обикаляме с майка по улиците. Тази седмица последно имам постоянна компания, та се възползвам. Не мога да се добера до компютър. Направих план за следващата седмица, месец и година. Разбирайте, че си определих книги, харесах си нов гоблен да шия и разни такива  pleasantry важни неща.
Панде, зависи от боята, зависи и от цвета. Аз се боядисвам сама с амонячна боя. Когато бях руса, не съм имала остатъци. Майка се боядисва светлокестенява и няма също следи. Това червеното обаче е страхотия! Имам боя по кожата задължително. Няма с какво да се изчисти, дори и с пепел от цигара. Просто си иска едно миене след няколко дни. Тони е права и за прическите. На мен косата ми е много странна след боядисване - стои твърда и жилава - никакъв шанс за обработка.
Бубе, да ти е жив и здрав рожденика! На голям празник се е родил. Дано му носи много късмет в живота.
Аз не се сещам за някой от форума, който да празнува имен ден, но все пак честито.
Руми, Маги, бързо да се нареждат нещата при вас give_rose
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines