Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:50:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142438 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #480 -: юни 26, 2017, 09:49:32 »

А аз от четвъртък съм на обучение в София и не знам какво ще я правим  angry
Ако решите да я продавате, дайте ми я насам. Любовникът многоженец също е тръшнат от гнойна ангина и днес следобед отивам да застъпя смяна, че майка му има проверка от НОИ в службата си и трябва да отиде. Естествено е на антибиотик и естествено изобщо не иска да яде и пие, както и да го лъжеш. sad Останал е само очила и огромни сини очи... как ще коландри  две жени, изобщо не ми побира ума. Wink
Аз взех, че се секнах, за срамотиите като ставах от тоалетната. Цяла седмица се хлепам с мазила и вече съм значително по- добре, но не успях да свърша гъсеницата на Амели. Остана ми чантата. Дано се справя днес и ще ви покажа набора /сета/ подарък Wink
Тони, честит ви празник, да е жив и здрав рожденикът  good Той е първият човек, за когото чувам, че обича морковена торта. smile
Оф, бившата колежка католичка ми се обади, че носи една кофа вишни, да ги правя каквото искам. Бе аз не ги искам, щото си имам работа, ама кой ме пита... Сега трябва да чистя костилки и да се изхлепам, после да ги варя в най- голямата жега. Е...ти, отварям консервния цех и по Коледа ще подарявам сладко от вишни с канела и карамфил, без захар. Като хапнеш, леко да намигнеш с двете очи за разкош. blush Хихи, ще ги нося при брат ми, там да ги чистим с племенника, иначе няма да смогна до обяд.
хубав и ползотворен ден smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #481 -: юни 26, 2017, 10:21:46 »

Малее какво става с тея ангини, амън... в най-голямата жега и то...

Свекс пу за мен 1-2-3 буркана ! ако може и без захар няколко най-добре хахах
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: юни 26, 2017, 10:24:54 »

Оф, бившата колежка католичка ми се обади, че носи една кофа вишни, да ги правя каквото искам. Бе аз не ги искам, щото си имам работа, ама кой ме пита...

Това ми звучи като разговор между мен и майка:

М - Да ми кажеш сливи колко искаш да ти донеса
А - Мама, нали знаеш, че аз сливи не ям и не искам. Сливи яде Жоро
М - Е да де, на него да донеса. Да ми кажеш колко.
А - Ми ОК де, защо не го попиташ него. Още повече, той ако замине (командировка) - на мен за какво са ми тя сливи, като не ги ям???
М - Хахаха...
 pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: юни 26, 2017, 10:56:44 »

Тони, да ти е жив и здрав мъжа!
Булче, Маги  Friend Friend Friend бързо да ви се оправят дечицата и повече болест да не ги лови. Явно е много разпространена тая ангина, на кумовете дъщерята е в болница с ангина.
Свекърва, ако ти се падна на коледната размяна 1бурканче вишни без захар ми е достатъчно  blush обожавам вишни!
Бубе, а тия ягодки направо ме подшудяват- така ги искам, че чак ги подушвам от снимката!

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #484 -: юни 26, 2017, 15:16:12 »

Тези дни си търсех дзена, че много ниско ми беше слязло нивото на търпимост.
Майка уж взе отпуск за бебето, а се отвори на часпром. То няма лошо, ама да знам кога да разчитам на нея. nea Мъжо я довърши, че донесе N кила череши от вилата - единственото плодно нещо в двора. Майка направи сладко за нас, а после реши, че ще купи още череши за сладко с фруктоза за татко. Мъжо ме ядоса, че вечно опявам за басейн, а той не обича жега и слънце. Познайте - брат му свирна и хукнаха двамата с децата, барабар с бабата на ММ. Прибраха ми детето в 16:30, когато тя вече е станала от сън. Поспа, ама беше киселяк цяла вечер и аз трябваше да търпя. Начи... чудех се кого по -напред да насмотам!
Днес ми е хубаво, че цял ден сме камерна компания. С майка мръднахме до H&M,че имах стари дрехи за връщане. Взех ваучери, ама малкият мъж се нас*а баш в магазина и огласи всичко. pardon И с чисто ново дупе мрънкаше, та нищо не купихме. Поне разгледайх отгоре - отгоре.
Сега ще спретна едни спагети трикольоре и после да ми е рахат с бебето и детето пред блока на сладки приказки. Измислих и как да оползотворя седмицата и съм на ти със себе си.
Тони, честит празник! Да ти е здрав, щастлив мъжа и да стане горд татко!
Фани, Маги, честит празник и на вашите семейства!
Бързо да се оправят всички болни деца. Лятото е за игри, а не за неприятни изненади.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: юни 26, 2017, 16:53:55 »

Здравейте дами...

Тони да ти е жив и здрав мъжа.. Все така да те слуша  girl_wink

Булче, Маги бързо да оздравяват малките.. Тази година е някаква вирусна ангина и е ужасна.. Аз тъкмо с едно се оправих, то ме хвана ангината.. Смених 2 антибиотика докато се оправя..  

Тук е някакъв ненормален мор, няма такава жега + влажността, която е много висока не се диша.. Няма кои да ме свали на морето, направо е престъпление да живееш на 15км от морето и да не можеш да идеш  pardon

Момичета следващия месец майка ми има юбилей, 50 години.. По всяка вероятност тържеството ще е в двора ни, нещо тип барбекю..  Дайте идеи за украса и т.н.

Да ви покажа едната ни маймуна (тоест кучето на брат ми ) какви ги върши като не го пускам на леглото да се качи..

Хайде спокоен следобяд..


* 19488631_1551738698190653_9206079080204051544_o.jpg (21.67 KB, 336x448 - видяно 239 пъти.)
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #486 -: юни 27, 2017, 07:35:48 »

Тони, да ти е жив и здрав рожденика, да сбъдвате мечтите си заедно girl_wink

Честит празник на всички мюсюлмани. По случай празника пуснахме цялата фабрика в отпуск няколко дни, а през най-тежката част от поста даже им сменихме работното време.

Любимата ми торта е морковена с маскарпоне на Старбъкс, ако не я пробвал вземи му, един път е. Точно заради тази на Старбъкс сватбената ни бе фюжън морковена lol (Свекърва, по едно време си мислих, че си полу-божество на информационния поток blum)

Маги, Булче, като ви слушам през какво минават дечицата ви, а и вие, ми става мъчно, представям си на живо какво е sad Дано оздравяват бързо.

Бубе, снимите ти стават все по-добри Bravo Обработваш ли ги на Ps?

Свекърва, ако остане едно бурканче, знаеш как да ме намериш blush

Скай, вече сериозно подозирам, че майките ни са далечни братовчедки lol

Джоси, много хитър кучо  heart

Къде е Руми, зачезна?

При нас се открива позиция за Мениджър продажби БГ пазар, който отговаря за магазините и корпоративните клиенти. Днес/утре ще пусна обява в Джобс, ако се сещате за някой отговорен младеж, подскажете му blush

А на есен ще си търся и колежка с опция да ме наследи lol

« Последна редакция: юни 27, 2017, 07:51:24 от marry_me » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: юни 27, 2017, 08:28:25 »

Добро утро smile

Благодаря ви за хубавите пожелания smile

Ние преди правехме страхотна морковена торта, която всички, на които съм носила, обожаваха.. Не бях вземала от много отдавна, понеже нали не ядем сладко, вчера реших да направя 3д-тортата му с такъв пълнеж.. Беше много различна и гадна за мен, на него си му хареса..  Аз знам, че шефа смени рецептата, но не вярвах, че ще има такава разлика.  nea  bad

Ще опитам от Старбъкс, макар да избягвам да ям там и в Коста сладкиши.. Хич не ми се струват пресни предвид на това, че ги правят някъде, после им ги разпределят по обектите.. Не всеки си взема сладко от там и малко съм скептична, но бих опитала по препоръката ти, Мери ми  good

Изкарахме си страхотно, сутринта станах в 6:30ч, отидох до работа взех тортата и се върнах и събудих рожденика с песен и торта + подаръците.. Беше много сладичък, чак се разплака като ги разгледа  heart heart heart Отидохме дадох кръв и урина за изследвания и после се оправихме, към 11 отидохме на пикник, прекарахме цял следобед.. Беше разкошно.. Лежахме си, хапнахме, пийнахме, прочетох дневника, който водя на бебето на Илиян по негово настояване.. После писахме вътре двамата.. Към 4 се прибрахме и мислехме да се оправим, да отидем на вечеря и да гледаме лятното кино в Борисовата градина, но мен ме схвана главата пак от този скапан синузит.. Навръщане ми беше много топло и пуснахме климатика в колата..  angry GROAN Останахме си в нас и гледахме филми, след като ме облекчи малко и направих няколко ми процедури за успокоение.. Хвана ме яд, но поне го виждах, че е доволен и не исках да го ядосвам като показвам раздразнението си от проваления ми план  pardon

Пропуснах да честитя Рамазан Байрям на празнуващите!  heart

Болните дечица бързо да се оправят sad  heart

Хубав вторник, днес съм на маникюр, от сега се чудя, как ще стигна.. Около нас заради метрото, което ще строят до 2019г. са затворили основни пътища и е някакъв АД.. Аз живея на 7-8 минути от Щерев с кола, вчера ни отне 45мин., за да се приберем беше към 8:30ч.  angry angry

« Последна редакция: юни 27, 2017, 08:52:48 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #488 -: юни 27, 2017, 09:40:51 »

Привет!
Миленка - младоженка, права си за пропуските в информационния поток Wink Реално грешката е в употребата на човек, вместо мъж blum, защото и Машка си пада по морковена торта, даже картинката и е такава. Пак го ударих на сексизъм pardon
Бурканчета без захар с канела и карамфил има 4, бая са киселки и много се намига. Другите са с малко захар, те са къде по- вкусни. Имам от лани сини сливи, ягоди и кайсии без захар. Виж, те стават за ядене, без да се притеснява някой, че може да бъде грешно жестомимично разбран Wink
Ти защо ще освобождаваш място септември? Да няма отметка в "онази тема"? blush
Тонич, само два пъти сте се оправили вчера Wink Но пък за сметка на това много рев, много чудо cray Ама пък добре, сега си го изревете, че после ще трябва да пеете, докато бебето реве Wink
Ето и гъсеницата. Май трябва и пеперуда сега да мисля, защото в края на книжката от пашкулчето излиза приказна красавица.


Хехе, нарочно съм я изтипосала на орхидеята, вижда се прояденото от миналата година листо, нагледно Wink
Разбрах защо ме дразни книжката. Освен дребният шрифт и преводът е ужасен.  diablo Ама как може бе, текстът е 7- 8 изречения, това е художествена литература, нали целта е да учим на хубав език децата beating Особено неприятно е, че не се познава българската граматика - ние имаме изречения без подлог. Преводачът обаче е карал дословно, както го изисква примерно немският и английският език. Цитирам: Първия ден гъсеничката прогризала една ябълка. Втория ден тя прогризала две круши. Третия ден тя прогризала три сливи. Защо е това повторение на тя, няма нужда, подразбира се и само се утежнява речта! sad
Гледам и едно филмче за деца аутисти... Хубаво, нужно, имах желание да го разпространя, обаче, пак по английски тертип /преводът е от жена с чужда фамилия/ всяка дума от заглавието е прасната с голяма буква. nea Еми... beating diablo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: юни 27, 2017, 10:08:40 »

Илиян е много сантиментален, той редовно си се просълзява от такива неща, а сега е особено втечнен, както обичам да казвам smile Мен ме разплакват чуждите истории, лоши или хубави, ама за себе си рядко се разтапям така.. Това ни е хубавото, че сме различни  pardon

Много е яка гЪсеницата  Bravo Bravo Bravo Bravo Егати идейния подарък.. Никога не бих била толкова сръчна, за да направя подобно нещо.. Бих оценила много повече такова купено-направено, отколкото само купено.. Защо съм с две леви  diablo
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: юни 27, 2017, 11:05:33 »

Севкс,страОтна сиииииииииии.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #491 -: юни 27, 2017, 11:24:11 »

Свекърва, уникална е!!!  Bravo Платовете си ги нацелила повече от добре! Специално ли ги купува или е съвпадение?
Аз подобни тежки преводи ги побългарявам. Проблемът е, че трябва да помня как съм чела първия път. После ме поправят. Най-смешното е, ако друг хване и зачете. Такъв спор пада мама как е чела...
По този повод побеснявам, ако телефонът ми поправя месеците да са с главни букви. Толкова ли са неграмотни програмистите, та не оправят тия неща?
Тони, повярвай, тепърва ще се втечнява вашето семейство! Girl_hide
Направихме хубава разходка с колата. Всичко набелязано купихме, само кукички за пердета не си намерих, каквито исках. Вече се скрихме на хладно вкъщи.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #492 -: юни 27, 2017, 11:29:31 »

Свекърваааа, разкошен ти е подаръка!!!! Уникално си се справила. Гъсеницата ти е топ. Думи нямам. Като се вдъхновиш, стигане нямаш.
Какво филмче за аутисти?

Тони, неплануваните неща понякога са по-хубави. А и до колкото мога да си представя Илиян и неговия характер, според мен е прекарал по-добре така, отколкото по първоначалния ти план, предвид това, че обича уюта и топлотата на дома, индивидуалните преживявания, не в група и сред хора - там, където може да се просълзи от емоция, без да се налага да бъде мъжкар или да се усмихва там, където е задължително и трябва.

Аз снощи готвих един боламач, който изненадващо много ми хареса - Кайма+яйце+рендосан картоф, разтелани в тава, върху които домат+лук+майонеза+кашкавал.

Аз на 2,3,4 юли съм на обучение с колегите. Темата е "Приобщаващо образование". Чух коментари, че темата не била за тях (учителите), а за нас (специалистите). Като се ядосааааааххх... ама как така за НАС, учителя първо трябва да си свърши работата, да забележи кое дете има трудности в обучението, да оцени силните му страни, да опита с различни педагогически подходи да му помогне, да изготви план за да го подкрепи, според възможностите му.....НИЕ сме тези, които подкрепят учителя и след това детето, когато си е свършил работата, а не сме там, за да го отменим от нея.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: юни 27, 2017, 12:28:56 »

Свекс, гъсеницата е супер, но я виждам като с муцунка на котка, явно на мен само ми прилича на това.

А за книжката те предупредих че не е стока biggrin biggrin biggrin

Marry me, де ще ходиш септември  tease tease  ?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: юни 27, 2017, 12:46:02 »

Много готина гъсеница smile супер си се справила!!!

Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines