Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:53:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142203 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юни 23, 2017, 13:23:24 »

Фани, ще чакаме да покажеш и снимки. Wink

Е, и аз много пъти повдигах въпроса за предложение, но 9 години ми се струваха вече доста,за да сме просто гаджета. И винаги получавах отговор " почакай още малко, ще е изненада". Е, определено беше! Чаках за рождения ден, за Коледа, за всички празници, които се изредиха. И накрая беше просто в един обикновен ден, който се превърна в необикновен в последствие. Няма как да не кажа, че си заслужаваше чакането, но доста се измъчих.  pardon
На мъжете им трябва някой да ги побутне, за да се събудят.

Вероника, аз на сватбата бях в такова положение. Колкото и да ме беше яд, нищо не успях да направя. После на почивката първата седмица  всичко беше ок, но не ме.подмина. Кофти, колкото и да е тъпо, че си планирал почивката, тези неща така те изненадват.
За другото мога само да ти пожелая чудото да стане и при вас. Не се отчайвайте, всичко ще стане, когато му дойде времето!

И аз типично в мой стил си представях как ще съобщя новината на Влади, че съм бременна, но нищо такова не се получи. И пак беше незабравимо!  heart

Наде, ще имаш този ден.   heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #466 -: юни 23, 2017, 14:00:45 »

 Наде, ти зодия лъв ли си, хаха? Че от изказването натам ми биеш (не че аз не съм лъв). Точно за това, че възприемах сватбата като купон, държах да не съм бременна или пък да избързаме с детето пък после брака. На две сватби с бременни съм била и двете са се чувствали зле на сватбата и изобщо нищо не видяха от нея. Е, ами толкова пари пък аз да съм в тоалетната и да не мога да си тропна хорце и да си видя щастливи заради мен всички любими близки хора, нямаше как да стане. Пък с дете вече е друга емоцията и малко ми се обезсмисля цялото нещо, на друга вълна мисля, че е човек. Пък ти щом не държиш на подписа още по-лесно едно парти с булчинска рокля и си готова, може някакви клетви и толкоз.  tease ( ако не държах на подписа бих го направила) Wink Звучи ми много лудо и яко smile

 Честно казано аз винаги съм се плашела, ако имам такава дълга връзка как ще завърши. На ММ повечето приятели са с такива връзки и за две от тях ММ е споделял, че се е страхувал, защото са му изглеждали пред разпадане. Точно в тези моменти пък са им се появили децата, сега са щастливи и аз не мога да си представя да не бяха заедно. Другият пример е за едно много хубаво момче, хора казвам ви това е най-красивият мъж, когото познавам лично (само защото е приятел на ММ иначе не бих си позволила да дишам около него) ... та той имаше приятелка, много е див иначе. Момичето го опитоми, той благодарение на нея и това, че тя се целеше високо, постигна много неща и точно когато вече всичко крещеше сватба се разделиха. Даже бяха поканени на сватбата, дадохме им поканата на двамата и той дойде сам . Просто се разминаха, докато стигнат до там до където искат. Е, аз съм си бъзла и бих се възстановявала дълго време от такава раздяла и затова си дадох срок 3 години повече-не- или се развива връзката, или поотделно. Както и да е, де...

Наде, стискам палци, всичко да е такова каквото го искаш, че и по-хубаво без значение брак ли е, подпис или рокля. Сигурна съм, че и отсрещната страна те цени и ще ти го поднесе когато не очакваш  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #467 -: юни 23, 2017, 14:08:02 »

Здравейте!
Толкова много ми си приказваше по всички теми, дето сте разпънали ...  smile
Вчера най-после се наканих и ходих до работа. Оказа се, че фирмата е с ново счетоводство и това е още една причина за моите главоболия. Почерпих колегите, врътнах се за 5 минути и си тръгнах. Шефът го нямаше и не се натоварих с празни приказки.
На връщане взех баба, та половин ден бяхме 4 поколения накуп. Имаше големи изпълнения и приказки, обаче се бях настроила и изтраях майка и баба. Като се съберат, понякога ми присядат. pardon
Ей, ви причина да не мога да изприказвам всички приказки по темите!
Днес бяхме до болницата на контролен преглед на бебо. Разходихме се доволно. Обаче ми е супер изморено, защото тази нощ кака, бебе и ръчкащ в ребрата татко ми бяха в повече. Направо бях готова да сляза долу и да спя в пасата, ама да не слушам мрънкане от една от трите страни.
Фани, да е здрав, щастлив и с много късмет Кико! Прекрасен е! Много е артистичен с вратовръзката.
Рони, ще си имате още един специален ден, когато му дойде времето!
За брак и бебета ние сме шантав пример. В очите на хората сме бързали едва ли не. Бременна булка или бременна подписваща категорично отказах да бъда! Въпрос е обаче на лично усещане как планираш живота си - това сме искали, така сме постъпвали. Съгласна съм, че "компромис" тип "Тя много искаше брак" не е работещ модел във времето. Остава горчив привкус.
Аз съм казвала, че след 4 години връзка, която безкрайно защитавах, аз бях тази, която я разруши с един замах. Бяхме стигнали до етап или по-нагоре, или трябваше да се срине всичко. Той не беше готов за по-нагорето. При него важеше и с пълна сила - Кажи ми какви са приятелите ти, за да ти кажа какъв си.
Важно е и това да се стремиш да надскочиш себе си. Ако само единият е човек с цели и мечти, няма шанс тази връзка. Ако пък и двамата са прекалено самонавити на всяка цена да постигнат нещо си, пак има огромен риск да се разминат пътищата.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юни 23, 2017, 17:09:11 »

Вероника, крив период е това, но явно всяка жена(защото те треперят повече, поне в първите месеци опити, а и неудобството е двойно, както се казва, хем няма добри вести, хем пък те спохожда месечно неразположение..) си го изживява, малцина са тези, на които им се получава от първият, вторият месец.
Аз също съм го изживяла, макар при нас да отне само 4 месеца, 4 пъти се разочаровах...., следващите пъти ми беше по-скоро любопитно кога ще се получи.
Опитай се да си намериш своя философия, поне за близките месеци.... good

Колкото по другия въпрос с брака, двойките, разделите... да напълно нормално, връзките искат развитие, първи трепети, някои общи реализирани планове, общо съжителство и така и така, докато се изчерпят тези точки и се стига до брак и/или деца и когато двамата не са на една вълна... няма много варианти.
Но раздялата не е най-страшното нещо на такъв етап, много по-добре е раздяла без предприети крачки, за които някой не е бил готов, отколкото да е направена стъпката  и после да се правят опити за връщане назад.

За жените годините са голям враг и повод да бъдат по-нетърпеливи, докато мъжете си я нямат тази грижа, блазе им pardon

А след децата... развитието във връзката някак по инерция върви, защото новостите стават част от семейният живот, отделно, че това е един много сериозен фронт, който поглъща и много енергия, където се казва не ти остава време да се вглеждаш в/ да си търсиш други проблеми pardon
« Последна редакция: юни 23, 2017, 17:12:29 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юни 24, 2017, 00:39:04 »

Адиктед, горе главата smile на мен преди две години ми дойде на морето, и си спомням, че казах малко унило, че няма бебе, а ММ ми каза, споко се, другия месец ще има. И взе че позна. Ние сме от късметлиите, бързо стана, за 3-4 месеца. А и все ми постановление, та не ми оставаше време да се замислям. Пък мен както набързо ме почна повръщане и нон стоп гадене, добре, че изчака да се върнем, защото ферибота щеше да е особено екстремен lol lol
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юни 25, 2017, 11:34:38 »

Добър ден от мен!
Черпя по повод празника Рамазан Байрям!!! Честито и на мъжа на Маги и на семейството му!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #471 -: юни 25, 2017, 12:03:30 »

Честит празник, Фани! Да се събирате дълги години родата, да сте живи и здрави и дано някой път наистина ти опитам баклавата heart heart heart
Нашата съседка вчера ни донесе малеби smile. Ама истинско, с розова вода, пък как се тресе..... blum heart heart heart heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #472 -: юни 25, 2017, 12:05:37 »

Честит празник Фануш !!!

И Киката да ти е жив и здрав, този хубавец !!! Колко е пораснал и как се е променил  heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 25, 2017, 12:34:45 »

Честит празник, Фани!

Мм и тате сглобяват новия гардероб и дано скоро приключат, че имам чувството че живея в катун- толкова е разхвърляно и мръсно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юни 26, 2017, 07:44:45 »

Благодаря Фани, за поздрава, да ви е честит празника и на вас!

Добро утро на всички.Ние сме пак с болна девойка и как ще се гледаме не знам!Хубава седмица от мен!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: юни 26, 2017, 08:09:31 »

Добро утро smile

Минавам само да ви почерпя по случай рождения ден на прекрасния ми съпруг  heart heart heart

Предстои ни дълъг и горещ ден, но се надявам да се забавляваме и да си изкараме страхотно  tease

Понеже той обожава Морковена торта, почерпете се!



Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 26, 2017, 08:54:02 »

Здравейте!

Тони,да ти е жив и здрав ТМ и много да ти помага!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #477 -: юни 26, 2017, 08:54:16 »

Честит празник Фани и Маги!

Тони да ти е жив и здрав бъдещия татиии !

Маги, как е девойката? Нашия отново е ангинчо... вкъщи е с леличката, спираме яслата до септември и ще се мъкнем по доктори да го лекуваме...

Дано преживеем тези жеги...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: юни 26, 2017, 09:07:51 »

Тони, да ти е жив и здрав мъжът, много да те радва и винаги да е да теб!

Булче
, гнойна ангина се оказа, не херп.Сега мятам всичко дето ти казах на теб, луднах!Вирусна е, цялата група се е натръшкала в тяхната ясла, май са останали 3-4 здрави деца от 17.Сега съм на работа, баща и я гледа, по обяд се сменяме, че и двамата не можем да отсъстваме и се гънем като червеи.А аз от четвъртък съм на обучение в София и не знам какво ще я правим  angry
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юни 26, 2017, 09:31:26 »

Маги, Булче, бързо оздравяване на вашите мъници!

Тони, честит рожден ден на твоя другар в живота! Да е жив и здрав, винаги и във всичко да сте си упора, да се уважавате и да си помагате. Да отгледате заедно прекрасно поколение, на което и двамата да се радвате чак до най-най дълбока старост  smile

Имах много дейни почивни дни - на Еньовден обикаляхме за билки, брахме горкси ягодки, вчера бяхме на чушка-пръжка и изгорях здравата. Всичко е много хубаво, само да не ми липсваше толкова моето момче. Всъщност, радвам се, че ми липсва, така съвсем осъзнато мога да оценя присъствието му, но вече наистина ми се иска да се връща. Поне останаха само 5 дни. После сме за малко на море, ще посрещаме изгрева  heart

Качвам ви една снимка, така и не успях да напълня целия буркан, че много се възхищавах на природата и все ми се снимаше  Girl_hide

Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines