Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:59:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 168179 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: май 27, 2017, 09:12:46 »

Добро утро! Coffe

Ето нещо за изплакване на окото:
https://www.eric-bompard.com/fr/639-pull-v-mimosa.html

Далеч ми е от финансовите възможности, но си ги разглеждам с най-голямо удоволствие. smile

Ауу, Миленка, въобще не харесвам такъв тип мъже blush

Отивам да разглеждам какво предлагат Галинел smile


П.П Разгледах ги.... не е моята марка Girl_hide, но пък цветност да видиш good
« Последна редакция: май 27, 2017, 09:29:01 от Marri » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: май 27, 2017, 09:30:10 »

Не се стърпях и пускам втори пост. Гледайте клипчето, че скоро мисля да го изтрия, не съм взела разрешение за публикуване от родителите. Значи това е от празника за Последния Звонок на Кари. Дано да я познаете, че е висока и все я слагат отзад, по някое време отива зад микрофона. Мойто дете е най-хубавото и талантливо....  heart pardon
https://youtu.be/HN9_NRmFWoM
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #587 -: май 27, 2017, 09:58:48 »

Е, как няма да я познаем heart heart. Откъде я намерихте тази красива рокля? Харесва ми, че дечицата и учителите са с униформи или с бяло /с едно-две изключения/, няма шарения и фукане с тоалети, много е стилно good
Хехе, госпойцата какви големи крачки прави, тук танцуваше по- секси на едно тържество Wink
Мари, много са хубавиииии cray

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: май 27, 2017, 11:04:52 »

Фани, това ми е една от най-любимите актриси и жени евър. Последно я гледах във един турски филм за глуха, сляпа жена и нейното обучение. настръхвам.... smile smile smile

Анджи не я понасям- зодиакално, физически, всякак. А преди я харесвах. pleasantry
Роклята й е супер на конкретната снимка.

Галинел ще ги погледна а Бардем и аз го харесвам много, но само като актьор. Вкусът ми за мъже търпи нонстоп промяна последните години, а сега повече се интересувам от други работи. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: май 27, 2017, 12:00:26 »

Роклята на Десито е шита от Невена, българската дизайнерка, която облече и няколко жени на сватбата на Пипа Мидълтън. Харесвам нещата й по принцип, но тази рокля не е моята изобщо.  nea

Бардем го харесвам като актьор, но като визия ми е компромисен  blush

Еми, за пореден път казваш нещо, което мисля.. Анджелина преди я харесвах, сега ме дразни и не искам да я гледам  tease

Фани, добре дошла на българска земя! Не мога да гледам клипа, че нещо интернета не е много добър и не ми зарежда..  pardon

Балът мина супер, бяха се подготвили супер, много добро впечатление ми направиха родителите й. Мили, любезни и макар това заведение да е тяхно и всички сервитьори да тичаха и питаха непрекъснато, имаме ли всичко, наред ли сме и т..н Те също се грижеха за нас, не обърнах внимание дали и към другите гости имаше такова внимание, но сигурно те са си им по-близки и не се притесняваха, че ще се срамуват  lol Имаше много красива декорация, но не тежка като за сватба, а точно за момичешки бал, сладникава и сантиментална  good До 3 часа песни и танци.. Преди 1 час станах  blush

Хубави почивни дни на всички, тук вали зверски, цял ден ще помагам на мама с разни отчети за фирмата.  pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #590 -: май 27, 2017, 13:47:13 »

Хавиер Бардем ми харесва като присъствие, по принцип не е мой тип мъж, но има нещо в него, което ми въздейства на подсъзнателно ниво  blush Структурата на лицето му, очите, поглед, присъствие, абе мъжествен мъж, който успява да събуди всичко женско в мен  crazy crazy

Галинел са Бохо стил, така че е нормално да са цветни, аз харесвам бохо. А ей тази ризка си я нося с кеф и по-приятна коприна на допир не съм срещала  heart



Фани, весело изкарване на родна земя  smile

Ние утре сме на рожден ден на момиченцето, на което съм кръстница. Тя е детенце на кумовете ни, много мило и лъчезарно дете като всички малки ангелчета  heart heart heart

Тази вечер имаме резервация за Карибски пирати, вчера беше световната премиера, а този дъжд ми лази по настроението и ме задържа в леглото. Girl_hide И като заговорих за Карибски пирати и Джони Деп е един симпатяга  heart heart heart Пролет е и ми е едно влюбчиво, така искам да се влюбя, но мъжът ми не дава  funnytooth funnytooth funnytooth
« Последна редакция: май 27, 2017, 14:22:34 от marry_me » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: май 27, 2017, 16:12:14 »

Рокли, рокли.... а моята принцеса вчера изпадна в истерия като исках да и облека новата рокля за рождения ден.тръшкане,викове, крясъци, накрая нищо не искаше да облече и тъй като закъснявахме за партито я взехме гола и така пътува до детския център. От колата се поуспокои и успях да и сложа чорапи дънки и тениска. Та тъй, рожден ден без рокля, но всичко мина добре, поуспокои се веднага и рождения ден мина добре. И Ники си беше добре и тъй всички доволни.
Кейт я харесвам всякак, много е стилна и хубава. На мен и роклята за сватбата ми хареса.но таз зелената е ужас, но аз не обичам хич зелено.
Хавиер го харесвам като актьор, като мъж не особено. И това май се дължи на един филм, в който беше инвалид и може би това ми повлия.
Джоли наистина не я харесвам физически, ужасно кльощава, чак грозно.
Ема Стоун е новата ми любимка. Страхотна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: май 27, 2017, 16:29:48 »

Филмът  в който е инвалид е приковаващ- преносно и буквално. Силен много. smile

Сега гледах нещо толкова реалистично, макар и американско, за моето усещане за бременност и деца. Филмът се казва :
http://www.beliefnet.com/columnists/moviemom/2012/05/what-to-expect-when-youre-expecting.html

И да, блазе им на всички прекарали деветте месеца по друг начин, но не всеки път е така. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: май 27, 2017, 16:51:43 »

Филмът и аз съм го гледала, не бях подготвена, напоследък трудно попада човек на такъв силен и различен като въздействие филм good
Като актьор спор няма, много е добър, просто като мъж никак не е мой тип blush

Аз си харесах ей това рокле, обаче трябва да променя някои мерки преди това, но си го запазвам за другото лято blum:

Руми, ама и вашата принцеса е с характер... smile

« Последна редакция: май 27, 2017, 16:53:17 от Marri » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #594 -: май 27, 2017, 17:50:22 »

Мари, и на мен това рокле ми взе погледа good В много мой стил е и в мои цветове.
Руми, това с новите дрехи съм го изживявала. Установих, че трябва предварително да въвеждам новото. За поводи от предната вечер подготвям нещата и от време на време споменавам какво предстои, как ще сме облечени, какво се очаква да правим... За сватбата на кумците свекърва й беше подготвила рокля на дребното. Кумицата беше нещо скептична. Обясних й, че може малката да откаже да я облече и в никакъв случай няма да я мъчим. Подготвих и резервен план. Не се наложи да се стига до там. pardon
Сега при нас борбата е сутрин да се тръгва с най-официалните обувки. И понеже нямахме асансьор доста време, представете си след градина да трябва да катеря стълби само за едно преобуване с маратонки, за да се играе на воля пред блока. Друга борба е кога най-после ще й облека роклята на пеперуди, която й купих от H&M за горещи дни.
Вие пък?!? Дженифър Лопез в сериозен и въздействащ филм?!?! crazy Това ми е оксиморон, но може някой ден да се настроя и да го гледам.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: май 27, 2017, 18:17:05 »


Вие пък?!? Дженифър Лопез в сериозен и въздействащ филм?!?! crazy Това ми е оксиморон, но може някой ден да се настроя и да го гледам.

Тука се разминахме, филмът, за който говорим няма нищо общо с нея. smile

П. П Сега проверих, грешката е моя. Аз съм си мислила за съвсем различен филм, който въобще не е с Бартем blush
« Последна редакция: май 27, 2017, 18:49:37 от Marri » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #596 -: май 27, 2017, 21:49:15 »

Привет, Честит Рожден Ден на Стефи (на Руми), на Фаницата и на Кивенцето !!!
 heart heart heart

Интересно, че и на мен единствената рокля, която ми хареса от Галинел е точно тази  girl_haha
Не я бях чула такава марка и супер много се различава от това, което е прието да се носи тук в BCBG обществото.

А Мари, не мисля, че на някой ще му хареса тази тениска, която си показала. Такива дрехи за Бг изглеждат странно. Виж тук по френско е вьрхЪ на шикЪ  good

Днес за пореден пьт се дрьжаха супер високомерно с мен в магазина, едва ли не бях влезла да ги окрада. Отдавна не ми се беше случвало да искат така да ме унизят. Обаче пьк им запомних марките и намерих он-лайн магазини (коио ги имат де). Нянкой ден като стана богата...

Аз следя една Жустин (Джьстин по американцкому) Леконт в Ютюб и сьм сьгласна с един от нейните принципи: като купуваш да се питаш "Това ще мога ли да го нося още 10 години?", ако модельт не става - забрави. Тия Галинел, които буквално ме сринаха, добре че бях седнала, хич не се вписват в тоя принцип. Хубаво е да си Бохо, ама на снимка в списание. Наживо на улицата или в метрото ще е доста странно да видя някой облечен така... Макар че може и вьобще да не сьм права, че тук градьт е много-личен.

Типът ме кефи  good Моят е.

Както и е тоя индиец, дето показвах на Мари, че ми е вьзбудителен:



Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: май 27, 2017, 22:17:40 »

Яко ви е треснал хормонът тези дни,  поне не се заглеждате вече в деколтето ми,  а в брадати и черноочки мъже lol lol
Има напредък!  good

Иначе сайта го показвах целият,  да се разгледа, не конкретният модел,  както с ролята. Просто класическата им линия много ми допада и съм си я запазила,  така,  за настроение да си я гледам.
Все още не съм измислила какви доходи,  конкретно,  трябва да имам,  за да си ги купувам тези дрехи,  както сега купувам конфекция.... , но имам напредък,  вече ми свикна окото с числата и не са ми толкова шокиращи. Където се казва една блузка е един билет за концерт  pardon

Бохо бих носила аз,  но на някоя специална ваканция,  в ежедневието -не.
« Последна редакция: май 27, 2017, 22:35:22 от Marri » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #598 -: май 27, 2017, 22:30:03 »

Все още не съм измислила какви доходи,  конкретно,  трябва да имам,  за да си ги купувам тези дрехи,  както сега купувам конференция.... , но имам напредък,  вече ми свикна окото с числата и не са ми толкова шокиращи.

Знанията са нещо много важно   good
 lol lol lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: май 27, 2017, 22:37:12 »

Е,  хубава работа,  четох си поста (уж) преди да го пусна.
Явно съм се размечтала по дрехите  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines