Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 05:17:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 172692 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #555 -: май 26, 2017, 12:56:04 »

За сватбата съм съгласна, но за втората рокля ми харесва много. Много харесвам нейната изчистена линия, носи я с лекота
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: май 26, 2017, 13:01:10 »

И аз втората рокля, я намирам за точно нейна.. Такава хубава структура на тялото има.. Така й отиват такива рокли..  good

Иначе на Пипа роклята, много ми харесва   heart Но съпружеското й тяло  huhhuh.gif Грозноват, ама и с ужасен костюм, т.е комбинацията цветово никак не ми допада  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: май 26, 2017, 13:08:10 »

Мен втората ми е с бабешки десен и дължината не ме кефи. Ама то всеки си харесва различни неща.

Сватбената рокля на Пипа е класна, но очаквах нещо различно от дантела, съдейки по показания от нея темперамент от разни събития. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: май 26, 2017, 13:10:38 »

Роклята на Кейт за сватбата на сестра и мисля е избрана нарочно такава, за да не засенчва булката.Колкото до втората и на мен ми харесва, макар аз да изглеждам ужасно с тази дължина. А Пипа, мисля се е съобразила с наличието на кралски особи на сватбата си и за това е по-семпла, ако мога така да се изразя.Иначе роклята е класически красива.

Ама и ние сме едни стилистки, човек ще каже, че всеки ден сме с бална рокля smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: май 26, 2017, 13:13:23 »

Е, не сме, ама по принуда.  blum
Инак съм убедена че носим по една прекрасна бална рокля в съзнанието си. хаха tease

Права си за съобразяването да не засенчи булката, така и трябва да е.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #560 -: май 26, 2017, 13:15:13 »

 Хаха, Еми, тъкмо щях да кажа, че баба ми има подобен десен рокля от едно време. Много ми харесва това зелено. Ще взема като си ида в Пловдив да й я потърся може пък и кройката да е модерна и в момента и да й я взема.
 Така де, една внучка има. Тя си е шила по журналите за всички важни събития, а и не само. И сега като я питаш да разкаже нещо почва да обяснява каква й е била роклята, от кого или от къде е видяла модела, пък
от къде е намерила плата и чак тогава другите детайли. Като ми говори и си представям нещата точно както в 50-ски филм.
 Младоженецът вярно хич го няма милия, ама сигурно компенсира с други качества. smile Иначе и аз очаквах по-екстравагантна рокля от Пипа, може моделът да е различен, но на мен ми носи усещането за на сестра й сватбата.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #561 -: май 26, 2017, 13:20:36 »


Права си за съобразяването да не засенчи булката, така и трябва да е.

Ти спомняш ли си Пипа с нейното дупе как стана най-обсъждана на сватбата на Кейт, сигурно са искали това поне да спестят


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: май 26, 2017, 13:24:27 »

аз дупето го помня ахаха, може би сте прави, да.

И все пак, дори тази рокля ми допада повече от тази, която е сложила на сватбата на Пипа. ахаха не мога да се примиря.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: май 26, 2017, 13:47:49 »

На Кейт моделът на роклята не ми допада,  но пък цветът..... обожавам го,  направо ми носи душевен мир (въпреки,  че въобще не е нейният цвят )
А сватба ме впечатли с цветовете и декорацията,  просто класа с главно "к", а шаферчетата..... като от рисунките....


Колкото до бюджетите...,  все ми се струва (може и да греша ), но президентшата едва ли може да си позволи и евтиният гардероб на Кейт   pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #564 -: май 26, 2017, 13:49:01 »

Колкото до бюджетите...,  все ми се струва (може и да греша ), но президентшата едва ли може да си позволи и евтиният гардероб на Кейт   pardon

e то ако не може Топшоп, Зара и Бершка да си позволи не знам каква президентша е  lol lol lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #565 -: май 26, 2017, 14:26:00 »

Ще взема като си ида в Пловдив да й я потърся може пък и кройката да е модерна и в момента и да й я взема.
 Така де, една внучка има. Тя си е шила по журналите за всички важни събития, а и не само. И сега като я питаш да разкаже нещо почва да обяснява каква й е била роклята, от кого или от къде е видяла модела, пък
от къде е намерила плата и чак тогава другите детайли. Като ми говори и си представям нещата точно както в 50-ски филм.

Аз така бях луднала по една бяла рокля на ситни ярки цветя, която е била на майка. Още тогава, когато си е шила, е била с идеята за ретро модел. Сърцевидното деколте, широките презрамки, перфектната линия на талията... heart Само дължината не беше моята, че беше под коляното, но на това му се намира колая. Е, умрях си на мъка! Роклята се оказа с петна от времето, през което беше стояла. Не успях да ги отстраня с нищо.
На Пипа булчинската рокля много повече ми харесва от тази на Кейт. Тя ми е и по-симпатичната сестра, но аз съм от изключенията, които не са очаровани от Кейт по начало pardon 100% за сватбата от Бъкингам са дали тон. При все, че световни медии ще отразяват събитието, няма как да не е съобразено всичко с кралските изисквания.
Отивам да дам жега на ютията! Вън, противно на очакванията ми, взе, че се пооправя времето. Есмералда (пералнята) пак е с възложени важни задачи.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: май 26, 2017, 14:38:15 »

Честит рожден ден на Киви и Стефи! Едната да я слушат, другата да е послушна и двете да са здрави smile

От президенши не се вълнувам особено, но Кейт и Летисия много ги харесвам. Особено Летисия, цялото и семейство ми е прекрасно. Като малка някъде бях видяла Фелипе и си го бях харесала  blush blush blush

Мишел Обама изглеждаше много симпатична жена.
Ама французите и те  - от Карла Бруни, сега таз странна женица
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #567 -: май 26, 2017, 14:39:28 »

Начи, Алииии.... нямаше си работа да ми кажешза Есмералда... сега ми стан едно гузно, ама празнично ми е повече smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #568 -: май 26, 2017, 14:53:47 »

Киви, днес поне освободи прислугата Wink
Видях Десислава на самостоятелна снимка. Има харбалички на ръкавите и почнах да я отхаресвам sad
Кейт със сребърната рокля е толкова слаба, че чак има нездрав вид nea. Горната част на розовата и рокля пък е точно от времето на моя абитуриентски бал. Стои добре на по- голям бюст, на нея и прави чупки. Иначе цветът тази година го имаха 60% от завършващите.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: май 26, 2017, 15:15:06 »

За по-голям бюст е, да.
Със сребристата рокля се чудя дали не е от дължината й и типа обувки, този хърбав вид.

Сега видях Деската при папата. Отдалеч роклята е ок, отблизо е... защо по дяволите тази черта на раменете??? shok shok

https://www.viewsofia.com/article/36450/Po-zabradka-I-Desislava-Radeva-spazi-protokola-
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines