Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 12:25:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 168455 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: май 26, 2017, 15:16:17 »

Аз прислугата не мога да я освободя, нямам рожден ден, не ми се полага blush
Есмералда вече приключи, ама ей там от ъгъла ме поглежда прахосмукачката, а в кухнята ме чакат чиниите(там нямам прислуга), но се правя, че не ги виждам и съм седнала пред компютъра с кафенце и торта с моркови blush, дано ми дойдат силите.
Значи тези дни такава умора(да не казвам мързел) ме е налегнал, че не мога да се позная, пък още повече с това, че изобщо не ми пука girl_impossible

Ей сега, като си нямах работа, поразрових да видя снимки на Кейт, ами личи си като е с тоалети на Зара....
А аз от едно известно време се престраших да разглеждам отблизо тоалети и марки, които до момента по никакъв начин не бих могла да си позволя(и все още е така), просто разликата в материя, качество на изработката, прецизност във всеки детайл е повече от очевидна.....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: май 26, 2017, 15:25:28 »

аз съм в непрекъсната вътрешна и външна борба с битовизмите-  надвиват ме всяка сутрин... angry

Мари, права си за материите. Поне на модели го докарват- Зара особено.
Аз имам няколко по -скъпи тоалета, другото ми е масовка от мола. Е, личи им, особено след като ги изпера... smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: май 26, 2017, 15:28:02 »

Значи, дайте да пишем отворено писмо до президентшата.Жената е с широки рамене, тия дрехи не и отиват.Да намерят друг стилист.

Аз също имам малко качествени дрехи.Работата ако щете не ми налага да ходя с хубави тоалети.Но все за някое празненство гледам да се обзаведа. Иначе дънки, маратонки и тениска, така съм сега.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: май 26, 2017, 15:45:18 »

Тя по принцип е с много широки рамене, а с тая линия дваж..  angry

Зара го докарват на модели, да, ама качество...  angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #574 -: май 26, 2017, 18:35:14 »

Хърбавият вид на Кейт идва от леко изгърбване. Когато позира за снимки, е перфектна! Обаче на снимки в крачка има едно леко привеждане напред, много типично за високи хора. Личен опит  blush

Аз да ви обърна внимание що страници изписахме днес макар да не сме ден през ден с бални рокли  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: май 26, 2017, 18:44:04 »



Аз да ви обърна внимание що страници изписахме днес макар да не сме ден през ден с бални рокли  blum

Е, това не пречи да си имаме мнение по въпроса... blum
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #576 -: май 26, 2017, 20:53:41 »

Абе, да ви кажа не можем да се оплачем откъм бюджет за тоалета на президентшата:
https://www.viewsofia.com/article/36452/Gospoja-Radeva-dade-12-hiliadi-za-da-e-na-nivo-
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: май 26, 2017, 22:37:37 »

Абе, да ви кажа не можем да се оплачем откъм бюджет за тоалета на президентшата:
https://www.viewsofia.com/article/36452/Gospoja-Radeva-dade-12-hiliadi-za-da-e-na-nivo-

Да си призная, звучи ми невероятно  pardon
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #578 -: май 27, 2017, 00:32:48 »

Ха, Добър ви ден, нощ, денонощие  crazy

Аз пак го раздавам 24/7, не мога да се добера до вас (емотикон, който си избърсва потта от челото).

Честит Рожден Ден, Киви give_rose Бъди си все такова свежо киви, нищо не променяй Girl_hide Много млечни шейкове  girl_haha и благинки  girl_wink

Руми, да е честита и твоята рожденичка  Torte Безброй невероятни емоции да ти сътвори Momy Momy

Рони, тъкмо щях да споделям същия линк  Girl_hide Girl_hide Не мисля, че е дала толкова, ще е имало отстъпка, а й имат бюджет за облекло. Честно казано белгийската кралица Матилда (дамата в средата) и словенската първа дама (на втория ред в средата с розов тоалет) са ми най-симпатични на събитието като излъчване. Г-жа Макрон на мен пък ми е симпатична като излъчване, но стайлингът й  prepare-fish prepare-fish Семейство Тръмп не знам как да ги опиша, те са неописуеми lol lol



И аз си имам няколко дизайнерски лейбъла на закачалки, но само там си стоят, ха дано почна и да ги нося. Като материи и изработка мога да препоръчам един пловдивски бранд Галинел - https://www.galinell.com/. Работят с качествени вносни материи, изработката е отлична, правят ти картотека/досие с размери и какво си поръчвал, винаги получаваш дрехи по поръчка. Качеството им, ако трябва да го купуваш в чужбина, ще е на цени в пъти отгоре.

Наистина днес голямо обсъждане на бални рокли, чак цял ден се спъвам във въображаемата си, а вечерта ръкавите ми влизаха в пастата  crazy crazy Бела Хадид я харесвам като антропология на лицето, на такова тяло всичко стой разкошно, но това рокле ми е туу мъч за Кан. Най-смелата ми представа за разголено е това Валентино от тазгодишните награди Златен Глобус, капка повече голота и ми е туу мъч  Girl_hide


Катрин ми е доста сноб, моля ви пуснете си да я чуете как говори shok shok Иначе е красива, стилна и роклята на сватбата на сестра й на мен ми харесва Girl_hide

Като си говорим за рокли, знам, че Анджито е противоречива личност, но тази рокля е нереална girl_impossible girl_impossible  heart heart heart


Хайде лека ви нощ, че ще сменям рокли до зори lol lol

ЕДИТ: Забравих да допълня, най-либимата ми рокля, в която се чувствам изпълнена със съдържание, е булчинската ми blush blush
« Последна редакция: май 27, 2017, 00:47:26 от marry_me » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #579 -: май 27, 2017, 02:19:14 »

Така, така... След като обсъдихме дамите и тоалетите, ред е на МЪЖЕТЕ  Girl_hide

Ей, влюбена съм в този мъж от поне десетина година, но с годините той става все по-хубав, пусто му вино blush

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: май 27, 2017, 02:33:16 »

Ей,не съм само аз сова Wink Имало и други будни.Този път се старах да ви чета,не през пръсти;)
 Честит рожден ден на патерички ( Киви,Фани и Стефи ) на рожденничките give_rose
Тони,много е хубава снахата Wink стилна и изискана и в цвят точно за годините и.Аз тази година много си харесах момичетата,въпреки,че ме скъсаха от работа,не се уморих психически.Бях си ги подбрала само веселки и ненатоварващи и ми минаха леко баловете Wink Сега събирам сили за осмокласничките,че там вече е страшно.....Не знам времената ли се менят много бързо,аз ли съм много изостанала,,,но не мога да приема тежък грим за момиче осми клас,ма да не говоря много,че не се знае след няколко годинки какво ще ми дойде до главата.
  За семейство Тръмп,думите са излишни..Нито единия харесвам ,нито другия.И за 500 000 хиляди сако да облече,същата продажна физиономия ще си е.Много ми е евтина.За Макроновата невеста -същата работа.Даже тази ми е по-противна,,,Голям контраст са ми двамата.Да си лягам,че стана много хейт поста.А,да си кажа,че Джолито я обожавам,във всеки един аспект.Особено ме кефи как готви буболечки на децата и с кеф си ги похапват.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #581 -: май 27, 2017, 06:20:36 »

Лоли, ей това не го знаех... при толкова средства тя храни лапетата с буболечки. Първо ми се обърна всичко, но после си викам.... що да не и пратя Змей да го научи да яде всичко...  diablo

Ние днес сме на бал, а снощи ометохме тортите с родата и приятелки smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #582 -: май 27, 2017, 08:05:09 »

И аз се съмнявам роклята да струва толкова... Като нищо да е "реплика". Който е правил реконструкциите, направо си е оставил ръцете. Изглежда като съшита по- голям номер горна част към по- малка пола и пропорциите са загубени. Не съм виждала оригинала, сега ми е ясно защо има харбалички на ръкавите - отговарят на набраната пола. Да не я беше променяла, щеше да стои по- хубаво, макар и демоде с по- дългата подплата. Какво да се прави, човек или има вкус, или няма.  pardon Което не е толкова важно, стига да компенсира с друго Wink
Миленка, бях я забравила Галинел heart heart. Ходила съм на тяхно ревю, някъде преди 2000- та. Като представител на фирма спонсор, местата ни бяха на първия ред в Античния театър. Ей, с камили и истински пясък беше... И истински бедуини ги водеха. Ама хубави мъже, ум да ти зайде, само да не бяха миризмите около животните pullpigtails Наистина, много им е високо качеството на изработка. Лошото е, че всичко е ярко и запомнящо се и ако видиш дори две жени с техни дрехи, ти става еднакво. Първите години работеха със страхотни коприни, арабски, като от приказките. Магазинът им беше до бившата картинна галерия и аз си ближех раните като после ходех и гледах картини. Много гадни финансово години ни бяха тогава nea То и сега не бих дала толкова пари, но поне бях млада и хубава тогава smile.
Иначе съм шила копче на детска рокличка на Диор, даже и ви се бях похвалила.
Пак си мисля за Десислава. Не е лека царската корона Wink. И като казах царска, шапка свалям на царица Йоанна и Калина за дрехите им с българска бродерия. Няма как човек да сбърка, ако внесе в тоалета си леки етно мотиви и няма как да бъде съден за лош вкус.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #583 -: май 27, 2017, 08:27:15 »

Пишете, пишете - много ми е интересна всяка една гледна точка около модата Wink
На Джолито това е една от най-хубавите рокли heart Тук не изглежда болнобяла в лицето, подчертава й фигурата, но без да стърчат кокали, има и блясък без да е като китайска изкуствена елха.
Що се отнася до материи и на мен ми беше преди години малко странно защо някои блузки и потничета струват колкото официална рокля. Аз съм казвала - имам близка, която има собствена марка. Прави уж конфекция, но те са да кажем по една-две серии от модел. Трудно може да се случиш на едно място с човек, облечен в същия модел и размер като твоя. Дизайнерката е направо луда! Не знам откъде намира вдъхновение, но има безумен брой модели, особено рокли. На снимка даже се губи чарът им. Обаче на живо, като докосне човек плата, като види кройката... Дори подплатите й са много сложно конструирани. Имам нейни дрехи - не ме питайте как ги гладя tease
Ревюто на Галинел с камилите го помня. good Беше голямо събитие и го отразяваха къде ли не още в онези години.
В заключение - искам вече да пекне слънце и да нося рокли от ефирни материи Sunshine girl_in_love
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: май 27, 2017, 09:11:39 »

Привет от Бг, мацки! Ние се прибрахме бавно, но славно с 2-та дзвера. Всъщност Кари не ми е дзвер. тя много ми помага по време на пътуването. Може да носи ръчен багаж - неин 5кг и мой 4,5 кг. А аз нося Кико. Харесва ми темата дет сте я подхванали. Но да взема да пусна и моята любимка, та да коментираме и нея. Абе има една приказка: Красивия човек и чувал да облече му отива. Склонна съм да се съглася, но все пак има и Фрапантни случаи. Кейт някак все ми е ретро с тоалетите, които избира. Може би се опитва да подражава на Даяна. а пък новата ни президентша ми е като кобила. Някси дълга, с дълги крайници. То и аз съм висока, ама не изглеждам кат нея. Много съм скромна, нали?!  tease
Тая сутрин закуснах обилно с /бременните да не четат/ ягоди и череши. Обичам на селоооооо.
И така, за всички, които ме провокираха, една стара снимка:

+една прясно нова:

Чакам коментари
« Последна редакция: май 27, 2017, 09:14:01 от fanimira » Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines