Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 20:14:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 171790 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: май 26, 2017, 08:30:56 »

Аз от сестрите Хадид, не очаквам друга рокля.И от онази Емили Ратайковска ли беше.Те ако не покажат всичко което имат не са те.Предник, задник, всичко е на показ там!Иначе с какво ще блеснат?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: май 26, 2017, 08:42:38 »

Добро утро smile

Днес предстои последен тежък работен ден, имаме събрание с шефките.. Ще предложа за уволнение една колежка, а подозирам, че шефът ще го одобри, но ще иска и една нейна дружка да си тръгне.. Вчера ме изкара извън равновесие просто за пореден път.. И й дойде времето.. Гадно ми е, ама не заслужава, защото след като й казах да преосмисли поведението си, тя още повече взе да прави циркове и побеснях на макс  diablo

Довечера сме на бала, трябва да измисля пожелание за картичката, където ще са ни парите..  huhhuh.gif

Маги, аз също им четох точно тази статия за ин витрото.. Издразних се и аз, но сигурно, защото не съм преминала през нито една процедура, казах си.. нямам право да се дразня, не зная болката на хората.. Все ми се струва обаче, че тук лекарите са много по-човечни в тези клиники, като гледам моя приятелка в Англия и леля ми в Гърция.. 2-но и 3-но по-скъпо, а резултат и при двете за жалост няма. Стискам палци на моята приятелка, че още има шанс.. Дано я убедя да дойде тук на 1 процедура.. Те са с неизяснен стерилитет и финансираха 1 опит, а сега ще се подлагат и на втори, сами в Англия sad Тук изследват далеч повече неща, дори без да се подлагаш на такава процедура.. Тя няма представа от половината си хормони какви са, що са.. Странна работа.  angry

Марион и аз я харесвам. Обожавам ролята й с Брат Пит.. Има няколко сцени, особено там, където се самоубива.. И тя, и той са безпогрешни. Спуках се от рев..  cray Харесва ми, че играе различни роли, в различно по естество филми, не се придържа към 1 образ.  good

Хубав петък  give_rose

Има нови отговори, но го пиша вече близо час  angry Ще чета после  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: май 26, 2017, 08:44:16 »

Аз Бела Хадид, я обожавам.. Така ми харесва, дръзка, смела, млада, красива  good good good good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: май 26, 2017, 08:50:55 »

Добро утро.
Маги, аз пък хич не харесвам деси Радева, но пък на за първи път ми хареса как изглежда и е облечена .след Мелания беше най-хубава. Виж как се разминаваме в мненията.
Днес Стефи има рожден ден и става на 2 години. Вълнуващо. Още по-вълнуващо е че Ники е болен и се чудя дали да го взимам на рождения ден. Той го чака и се вълнува повече от нея и негови приятели ще има и той избра детския център. Просто ми е неудобно от другите майки, защото кашля доста. Та съм затънала в притеснения ,защото имаме платена почивка за Турция след една седмица и съм в очакване и Стефи да се разболее. Въобще... имам застраховка отмяна на пътуване , но не знам за такива болести дали действа. По-скоро не. Наоплаках ви се. Вместо да се радвам съм ошашкана и притеснена.
За баловете. Какво да кажа. Минаха 20 години от моето завършване и се асоциирам повече с майките на абитуриентите. Мисля за мига, в който моите деца ще са абитуриенти. Няма как да ви покажа снимка от бала, защото нямам. Бяхме взели ленти на промоция и се оказаха скапани и всички снимки са сивочерни и не се различават силуети дори. Годината е 97 д кажа , най-голямата инфлация и криза. Даже имахме само 2-степенно меню да е по-евтино, иначе нямаше да дойдат повечето деца.обувките ми бяха колкото мебелите за спалнята, купени няколко месеца по-рано.лудост беше с тези цени и инфлация. Бях облечена с костюм в черно и бяло.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #529 -: май 26, 2017, 09:09:11 »

Руми, честита да ти е Стефи! Съдейки по една друга рожденичка със сигурност е забележително дете Wink

Да знаете каква антидепресия ме гони от снощи, приспах мъжете и отидох да пека торти. Тва мойто вече минава всякакви граници!

Хубав ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: май 26, 2017, 09:15:30 »

Kiwi, коя ли е ще е тази забележителна рожденичка kiss2 kiss2 kiss2

ЕДИТ: Много съм тъпа.. Забравих да честитя рождения ден на Стефи.. Руми, да ти е жива и здрава! Да ви радва много и да изкарате страхотен рожден ден, въпреки трудностите! Нека да е наред всичко и почивката да мине по мед и масло  @}->--
« Последна редакция: май 26, 2017, 09:38:15 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #531 -: май 26, 2017, 09:33:51 »

Руми, честита радост give_rose Да е здрава, усмихната и с прекрасно детство! Дано нещата да се пооправят с кашлицата на Ники. Много е неприятен този симптом.
Имахме семейни приятели с абитуриенти през 97-ма. На едното момиче татко й я снимаше пред ресторанта и междувременно му предлагаха сума си пари родители на съвсем непознати абитуриенти само и само да запечатат единия миг на детето си. Много се промениха нещата в годините. Дори на моя бал цифровите апарати бяха кът. Евала на родителите на един съученик. good Направиха камара снимки на всички ни без значение доколко сме били близки със сина им.
Подсетихте ме да питам - Панде, коя е бъдещата абитуриентка 2025 г, която си видяла? Само изсипа новината и си замълча Wink
Еми, проблемът в главите им е прекалената употреба на стилизанти, мен, ако питаш. nea На Марион прическата я докарвам отма с немиене на косата една седмица плюс пяна, за да залижа положението в корена. А на Бела Хадид е перфектна прическа за смяна на памперс - дерзай Wink Иначе съм влюбена в обувките й. heart Напомнят ми на тези на Виктория Бекъм на приема след сватбата им.
Хахаха, Киви, на мен времето между кърменето в 21 и 00 часа ми беше перфектно, за да пека кексове, мъфини. По този повод се сещам за лелята на ММ, която се събужда много рано и страда от това. Синът й се шегува, че в тях кафемашината е важно да се пуска на нощна тарифа - към 5 сутринта.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: май 26, 2017, 09:40:12 »

Али, ти ме уби. Мен що ми се видя че й липсват стилизанти на тази с лилавата рокля, не знам. Но за пяната си права хахаах

Руми, честит ти празник !

Бела Хадид отчаяно се разголва все повече, откак я заряза онзи хубостник заради Селена Гомес. Ко да се прави, компенсаторен механизъм. АМа пък всичко й отива. Повече я харесвам от сестра й. А Емили Ратайковски е уникално красива жена, поне според мен. Но наистина често се облича твърде разголено, дори по моите критерии.

Новата ми сутрешна склонност е кисело мляко с бисквити и лъжица кокосова мазнина вътре. Girl_hide
като сте се разговорили за мъфини .... pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #533 -: май 26, 2017, 09:42:17 »

Да знаете каква антидепресия ме гони от снощи, приспах мъжете и отидох да пека торти. Тва мойто вече минава всякакви граници!
А, не ти е за първа година да пичеш Wink Да си жива и здрава още 100 години и все по- хубави и по- хубави да ти стават тортите, преживяванията и мечтите! heart heart  heart
Руми, честито и на твоята госпожица! heart heart heart Не върви да оставиш Ники, щом и негови приятелчета ще има. Знам ли, слагай му маска и я сменяй на половин час, да си по- спокойна.
Хехе, съвсем скоро ядосах без да искам /ама не съвсем/ иначе симпатична моя приятелка, бивша колежка. Има 2 момченца, с 2 и половина години разлика, ходят в една детска градина. На РД на малкото поканили в групата и баткото. Аз видях снимките, правени от фотограф и се заядох, че не е редно рожденикът да не е сам /без баткото/, поне на една снимка. Тя така искала, да са си винаги рамо до рамо. Бе, лошо няма, ама всяко си е личност и след време може и да се дразнят по- малките, че вечно някой им е залепен Wink. Личен опит, макар да съм първо дете smile
Обаче наша Деси каква военна стойка е опнала - събрани крака, изправен гръб, ръце до тялото и равнис по Мелани Wink На визия го докарва или ще я докарат, дано и на акъл да е така blum
Али, Маги, стискам палци heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: май 26, 2017, 10:02:39 »

Само аз май не съм видяла снимка на президентшите?  huhhuh.gif Видях Тръмп как избута горкия черногорец, за да е най-отпред.. Голям палячо ми е..   pardon

Али, Маги успех!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: май 26, 2017, 10:09:47 »

Само аз май не съм видяла снимка на президентшите?  huhhuh.gif Видях Тръмп как избута горкия черногорец, за да е най-отпред.. Голям палячо ми е..   pardon

Али, Маги успех!



Нашата ми харесва този път. Мелания е противна както винаги, но е добре облечена. Френската кога ли ще се научи на протокол, се чудя? angry shok shok shok
И чантата й не е ок....
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #536 -: май 26, 2017, 10:19:52 »

Привет!
 Прочетох ви и ходих да гледам и аз президентшите.  Ами, поне дължината на полата е прилична като за повода, не може да се каже същото за французойката. Верно млад мъж има, ама ни на повода, ни на възрастта й отива тази поличка тип сервитьорка по морето.  Oh my ...
 Честит рожден ден на Кивито! Да е все така дзен smile Честита да е и дъщеричката на Руми. Жива и здрава и много щастлива.  butterfly
 Аз на бала си не си харесвах косата, а от позицията на времето още повече. Фризьорката е от тия дето сядаш и ти казва какво ще ти направи, харесва ти, не ти харесва тя се вихри. Тогава бях малка и неопитна, ама пък за сметка на това за сватбата не позволих никой да си прави експерименти с мен. Вера, която ми ши и роклята за бала и за сватбата, направо падна като отидох след близо 5 години и започнах да й казвам това категорично не го искам, това точно така ми харесва. Не е типично поведение за мен,но просто с опита разбрах, че трябва човек да знае какво иска и да не се притеснява да не обиди някого. Мен и тогава, и сега ме дразнят тежките материи, сатени и тафти, а най-лошото, че и тази година масово виждам модели, които са от моето време. За млад човек според мен трябва да е нещо леко и ефирно, ама и предлагането не е много на ниво. Много ми хареса миналата година дъщерята на Гала и ако бях абитуриентка в сегашно време сигурно и аз щях да ида с гащеризон.
 Толкова засега от мен! Хубав петък, дано вземе да се оправи това време, че започва да ми прилича на дъждовното лято преди 2 години и никак не ми харесва тази мисъл  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: май 26, 2017, 10:23:56 »

забравих да вметна, отзад на снимката има мъж- той е жената на Люксембургския премиер.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: май 26, 2017, 10:24:06 »

Ай мерси за палците.Взех вътрешните листовки, другата седмица ДАИ!

Руми, да ти е жива и здрава Стефи и много да ви радва!За празника те разбирам и не знам какво да те посъветвам.Действай според моментното състояние на детето.

Киви, да си ни много здрава, щастлива и обичана!

Бриджит Макрон, е обратно на това дето се вика елегантност и протокол.Не че аз много разбирам, ама все пак! На нашата тоалета не е толкова лош ако не беше толкова висока яката, го нямаше сивкавото и може би ако беше от 2 части щеше да е супер.Мелания е ужасна по принцип, но се облича много добре, като изключа онова нещо на главата и при Папата като беше.

Бала ми беше на Златните, в далечната '99-та година.Роклята я взех посред зима ей така защото ми харесва.Права рокля, над коляното с лъскави елементи и сако.Всичко бяхме горе-долу така.Не е светкала като сегашните, просто имаше нишки в златисто и сребристо.Прически, грим, всичко сами си правехме.Но имаме незабравими спомени и няколко дни само курса на почивка.Беше много весело!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #539 -: май 26, 2017, 10:27:56 »

Вчера четох /май в Капитал/, че ни чака ужасно горещо лято, с много наводнения, порои и бурни природни явления. sad Да си кротува още малко така.
Забравих одеве. Панди, дано си видяла Александрина, че Фери съвсем зачезна. Пък случи ли и се такова затишие, хич не и трябва да си стриже косата Wink
Еми, партньор му се вика на мъжа.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines