Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:44:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 156547 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: април 01, 2017, 07:30:34 »

Добро утро и приятен уикенд ви желая!
Дано Април да бъде слънчев и усмихнат, да донесе на всички ни много положителни емоции!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: април 01, 2017, 08:07:36 »

Честито ни лирпа!  smile
Пожелавам много смях и прекрасно настроение в началото и края на месеца, както и дълбоки размисли през Страстната седмица! Да цъфнат дървета и цветя и лазарките да съберат много яйца, да се родим Булчето, аз и всички останали априлци, да сме доволни и изненадани /хихи, независимо как/ от разменените подаръци... и докато видиш, отскочили сме в май smile
Кифличката си е точно първоаприлска funnytooth Независимо от бръчките по неподходящата покривка и дословно преписаната история, дано е вкусна и да се продава много good
П.П. Все си мисля, че щеше да е много по- вълнуващо, ако бяхте разказали как сте търсили рецептата и името за кифличката, как ви е натиснал шефът и изобщо нещо от този сорт.  smile


* 17626380_1016887148411584_1259460232841409100_n.jpg (59.76 KB, 376x316 - видяно 3496 пъти.)
« Последна редакция: април 01, 2017, 08:26:59 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 01, 2017, 08:22:18 »

Добро утро на първи април.Как е настроението?С мен май се измайтапиха успешно днес.Трябваше да тръгнем в 9 за София, оказа се, че в 10 ще пътуваме, сега вися и чакам.

Аз съм два дни софиянка, имам много работа там и никакво време на едни събрания съм.Та ще е "веселба".
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #3 -: април 01, 2017, 17:54:15 »

Къдя таз кифла? Вьртях, суках форума, така и не я видях... blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 01, 2017, 18:52:39 »

Къдя таз кифла? Вьртях, суках форума, така и не я видях... blush

Две мнения по-нагоре, прикачената от Свекърва снимка. good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #5 -: април 01, 2017, 19:11:15 »

Честит Великден.... упс първи април smile Маратонките ми направиха мазоли от ходене... смятайте какво съм спретнала днес. Млечния бар вече май вЕрно само пред президентството не е отварял smile
Нека да е хубав месеца, слънчев и щастлив! Агънцата и теленцата да почерпят:)
Маги, щом си Софиянка виж в Ориндж за книгата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: април 01, 2017, 19:25:03 »

Хихи, маскирала се е кифличката на наденичка! Wink
Цялата работа тръгна от това:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37631.msg716186/topicseen.html#msg716186 , после срещна отзвук в края на мартенската тема, та затова всички се вълнуваме Wink
Киви, само двамата ли кръстосвахте из улиците?
« Последна редакция: април 01, 2017, 19:30:17 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #7 -: април 01, 2017, 20:58:09 »

 shok
Тази снимка я видях, но не можех да повярвам, че за нея става вьрпос. Мислех, че се говори за друга, а това е шега на Свекьрва  girl_impossible
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 01, 2017, 23:47:17 »

Запис
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 02, 2017, 00:49:57 »

Честит първи Април ( вече втори  blum)
И мен ме развесели кифлата на Тони във фейса funnytooth
Аз започнах Великденското почистване,стартира при баба ми и ще завърши в нас...Междувременно правим градината,дори не съм и предполагала колко е трудно да се засади един прост райграс shok Даже още не сме стигнали до засаждането,още изравняваме терена...голям зор,голямо чудо.Но му се вижда края Wink После ще приемам гости на кафе и сладки Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #10 -: април 02, 2017, 09:28:09 »

Здравейте в това хубаво време!
Ние вчера имахме емоционален ден. От сутринта започна сериозната работа - мъжете махнаха двата прозореца на детската и сложиха рамките на новите, изкъртиха вътрешната изолация, свалиха климатика и пробиха дупка на новото място. Майтап беше, че комшийката станала в 6 и от чудене взела, че си измила прозорците. Тя хем знаеше за галимацията при нас, ама толкова се е и сетила. Много се смяхме с нея. То друго не остава в такава ситуация.
Между другото бяхме на подписване на граждански брак. Та около прахоляка успяхме да се докараме спретнато. Беше празник на наши семейни приятели. Болно ми е това, че няма на този етап да правят сватба. Чакат бебе, а и финансово не могат да се позволят, доколкото разбрах. Беше много болезнено и че родителите на момичето не успяха да дойдат. Тя е българка, но от Украйна. Само майката на момчето беше и милата не спря да плаче! Дано сега имат ред хубави моменти! Желая им го от все сърце!
Снощи се събрахме в други приятели, за да отпразнуваме подписването. Легнахме в 2. Бях в кондиция на прибиране, докато карах, а от входната врата не помня почти нищо. Моментално съм заспала!
Лоли, райграсът е труден в началото. Виж, детелината е повече от лесна. Тя е троскот и после няма отърване от нея.
Снимката на кифлата е сюрреалистична. На мен цветово ми е конфликтна. Тони, нали няма да ми се разсърдиш?
Хайде, приятни разходки на всички!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 02, 2017, 10:42:35 »

Добро утро! Приятно приятно, ама как да ни е приятно бе, Али. Тук е 0 градуса и вали сняг на парцали. А уж беше дошла пролетта. Май ще се окаже вярно, че зимата тук е 9 месеца, а през останалите три можеш да караш ски, хаххха. Ей не ми остава време да ви чета. Детето на една колежка се разболя та я замествах миналата седмица. Пък сега шефката няма да я има 2 седмици та и нея ще заместя. Притеснявах се как ще ме приемат курсистите. Имах една група с двама мъже. Единия нещо ме гледаше все едно ще ме изяде. И накрая ми вика: Надявам се да се видим отново,  а аз вътрешно си викам: дано не!..
Мисля да ходим на балет - Ромео и Жулиета.  Звучи обещаващо...
Аз неделно готвя - тъкмо ми станаха готови шоко мъфините и чакам да ми донесат мляко, че да врътна и палачинки.
А мъжо ми купи чанта по случай 1-ви април вчера. Ние ходим до един МОЛ където събота и неделя има програма - песни и бели денс. Ама танцьорките не са като тези в Турция, хич не им се отдава на горките. Направо ми иде да скоча на сцената и да им покажа за какво иде реч.
А моят Кико много обича заквасена сметана, яде я с лъжица. Според вас може ли да му стане нещо? shok
Я раздуйте, как върви положението НИ2 на Свекс няма ли да го женим за Мария 2? Или те се взеха аз докато се наканя да питам?
Тони, как си със здравето? Надявам се да си по-добре... И изследванията да са в норма.

Хубав неделен ден на всички!
« Последна редакция: април 02, 2017, 10:57:19 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: април 02, 2017, 15:38:02 »

О, Фани! heart heart
Не сме го оженили още НИ2, малък бил Wink. Пък и Мария Другата е много прясна, от август са гаджета, нека поне година да изкарат. Иначе си консумират връзката, та не се знае какво непланирано може да се случи. Планирано трябва да решат къде ще живеят, къде ще търсят жилище и разни други битови въпроси.  Самата Мария е млада, няма още 25, та и тя не бърза сигурно, иначе да го е натиснала досега. smile
Али, дано имат късмет младоженците good Голяма работа като няма да правят сватба, да се роди детенцето живо и здраво, тогава ще дойде украинската рода. Представям си какво и е било на свекървата...
Вчера ми протече пералнята Бошка. cray Чисто нова, дето се вика, още в гаранция. Не можах да се свържа с хората от сервиза в почивните дни, ще видим какво ще стане в понеделник. Тъкмо се канех да пера дебелите завивки и най- зимните дрехи за прибиране.
Писано ми било да го удрям на любов Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 02, 2017, 18:02:20 »

Честит април smile Април и Ноември са ми най-безличните месеци в годината, дано поне настоящия да е слънчев и усмихнат.

Фани, пушка съм  DANCE funnytooth Вчера даже пуснах контрола на един от завишените преди хормони на надбъбречната в друга лаборатория по настояване на док и идеален според нея.. Ще се видим утре с нея да мъдрим защо така се е получило...

Ще падна с тази снимка.. Илиян я е видял вчера и вика, вие си правите първоаприлска шега нали.. Викам стига бе, пуснахме я на 30 или 31 хахаха smile

Свекс, копнах по-интересното от една статия в интернет, толкова тескт няма да набирам сама smile Иначе не знам дали на вкус сме го докарали, ама го написах.. Ще се доверявам на шефските рецептори, не я правят при мен, а и толкова тесто не бих опитала smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #14 -: април 02, 2017, 19:53:35 »



Откраднала съм си малко време да се разпиша, че докато се наканя в предната тема и дойде време за новата blush

Ще го карам по спомени Girl_hide

Джоси, ако не е късно и приемаш поздрави, Честит Рожден Ден  give_rose Сумати благинки да ти се изсипят на главата give_rose

Булче, да ви е жива и здрава София, да порасне прекрасна дама и да споделя сватбените си емоции във форума  Girl_hide Аз станах леля на 23, нямам мое детенце, за да правя разлика, но племениците са много милички  heart Дано и детенце свикне бързо с градината. Аз много съм ревала, че си го и спомням crazy

Тони, сладоледа е много як, прилича на лолипоп колекцията на Долче и Габана. Изненадата от Киви обаче много ми харесва. Братовчедка ми много носи състарено сребро и искам да я изненадам с нещо хубаво за РД. Може ли да споделите от къде е  blush

Руми, мидите ги взимам от същата ферма, която идва и в Пловдив. Ще пиша в темата за рецепти как ги правя. На Созополската ферма мидите са много чисти, без пясък и мустаци. Взимай, нищо сложно няма  girl_wink

Ревност не съм изпитвала, защото имам доста хипи разбиране за изневярата. За мен е изневяра, когато изневеряваш на себе си. Още по-гадно, ако го правиш заради любов... Каква любов е това nea

Тази седмица ми се очертава последната тежка и след това се надявам да ми е по-спокойно на работа  pardon

ЕДИТ: Тони, явно съм изпуснала историята за кифлата, но не разбрах колегата ти прави първи стъпки в Paint ли? Учи се huhhuh.gif Ще трябва доста да се упражнява lol Този колаж не личи да е правен на Корел или Илюстратор, за Фотошоп няма и да споменавам girl_impossible В смисъл тази снимка са я гледали и други хора ли? Явно доста разбиране и търпение ще трябва да проявите към него, но от видяното съм  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
« Последна редакция: април 02, 2017, 20:06:49 от marry_me » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines