Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:58:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 168084 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 05, 2017, 09:11:02 »

Аз няма да стана някакъв невеоятен шофьор, ясно ми е.Просто съм от сутрин до вечер сама, мъжът ми работи извън града, и на моменти много ми трябва превоз.И Плевен, колкото и да е малък град, си има разстояния, а още не са измислили телепортацията.

Много благодаря за споделения опит, много добре ми подейства.

Тони, аз обожавам да се разхождам из София, с метро или с рейс, сега транспорта е много добър.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 05, 2017, 09:16:25 »

Марта, с мИсо или без мИсо? Тешки винен кебап, телешко варено, пиле с ориз/картофи, супичка. Днес ще правя зелен фасул или червена леща, стига да ми дойде музата за готвене. Я колко неща сега ми идват на ум, а като седна да мисля какво да сготвя и бяло петно  pardon
Еми, абе трудни сте си вегетарианците, може и една салата да ви стига, ама как да поднесеш само това, очаква се повече. А братовчедка ми добре че тая година не пости, че иначе съвсем ми идва да я оставя глдана на вода само /щото нали и хляб не яде тогава/.
Успех с шофирането! Аз иамх голем.мерак да се науча, записах се преди да направя 18 даже и юосле чаках да ги навърша. Бях потресаващо зле в началото и ме беше страх да карам, мм 1 година ставаше с мен в 6 сутринта, за да ми помага да се закарам до университета. Е научих се и сега като му кажа да ме закара някъде и не иска, повечето мъже не искат да ги возят, моя предпочиташе / до преди да се роди шефа/.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #92 -: април 05, 2017, 09:21:14 »

Ох и аз ще трябва да карам курсовете в Дьблин, по сьщата причина като теб, Маги  sad
Хич не се чувствам уверена и нямам особено желание да го правя, но нямам избор вече. 

Там пьк е даже обратно движение. Единственият плюс е, че ще остана на мястото, на което сьм свикнала в колата  girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #93 -: април 05, 2017, 09:35:25 »

Единственият плюс е, че ще остана на мястото, на което сьм свикнала в колата  girl_impossible
Това много ме развесели! Наистина ако аз седна, ще има да блъскам по вратата, докато търся скоростния лост. Майтапът настрана - странно е дори това, че коланът те стяга по различен начин.
Нашият комшия наскоро си взе автоматик. Питах го дали е блъскал с крак в пода, докато свикне. Е, не беше. Ама се чудел какво да прави един крак и една ръка в повече. Намерил решение - да се чеше tease Голям шемет е!
Месоядните лиги на Еми дълго ще ги помня. Пак влязохте в серия tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 05, 2017, 09:37:55 »

Али, не се блъска. Аз бях карала само кола с ръчни скорости и като се качих на сегашната ми беше малко странно.. С лесното, обаче бързо се свиква и сега като се кача да карам някоя от колите на нашите направо  shok Особено паленето ми е най-трудно  crazy  

И аз се посмях на последното от поста на Ина  Girl_hide girl_haha
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #95 -: април 05, 2017, 09:46:42 »

 Да, много благодаря май и ние ще сме на леща.  give_rose

Еми, кажи твоята рецепта с питките, освен ако не е тайна рецепта blum

Али, правих картофи с копър и чесън уж много и харесаха на Ива( тя не яде много картофи).После яде всичко друго, но не и картофи.Сутринта става питам я какво ще закусва и тя : "Картофи "
Еми няма свършиха  diablo, все така става, а ако и оставя нещо , не го иска. beating

Аз също ползвам градски транспорт и дребните обичат, но сега с тримата ще ми е по лесно с кола, на някой места.

Ина,  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 05, 2017, 09:52:45 »

Инче,  funnytooth funnytooth важното е от всяка ситуяция да намериш плюсовете. Това с обърнатото движение много плашешто би ми действало, но сигурно се свиква бързо.
Автоматик никога не съм карала и не искам и да карам, на мен ми харесват ръчните скорости, някак ме карат да имам повече усещане за контрол  crazy
А някой рецепта за пърленки да иска да сподели? Обърнахме го на топ гиър с привкъс на бон-апети тука хаха
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 05, 2017, 09:55:22 »

Рат, това изречение и аз го казвах редовно за ръчните скорости + че е по-ангажиращо и те кара да си нащрек. Повярвай не е така  girl_haha
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 05, 2017, 10:05:31 »

Аз имам книжка от 13 години, ама съм карала два пъти - един път ръчка, един път автоматик. Ако някога имам кола, ще е автоматик със сигурност.
Иначе метрото е супер, в автобус само с раницата съм била с Бамбук. Ама най-яко е да си имаш шофьор. Но ми се вижда трудно да си намериш наистина да е професионалист. Този на служебните деца много пъти ме е впечатлявал с умения, просто е роден да кара кола човека.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #99 -: април 05, 2017, 10:35:16 »

Здравейте smile

И аз съм на тема шофиране от няколко дни. Имам си книжка от 18 годишна, но ми беше много натоварващо, баща ми смени ладата с рено чак 3 години след като бях взела книжката и бях станала вече много несигурна. Сега реших да си карам опреснителни при инструктора на ММ, че той взе преди 2-3 години и аз смятах, че нищо няма да може като купихме колата, ама добре се оправя. Направо съм впечатлена от инструктора, защото предишния, при който бях на нищо не ме научи и не ми обясняваше, а този човек има подход - сигурно 15 мин си говорихме, за да ми спадне напрежението и да го опозная и накрая на часа бях супер спокойна и чак ми беше кеф да карам.  good
 Рататуи, пърленки правя по тази рецепта : 1 бр яйце, 400 мл кисело мляко, ½ кубче мая, 500 г брашно, 1 с.л сол, 1 ч.л захар, 4 с.л олио, 100 мл вода, щипка сода за хляб. Продуктите гледам да не са извадени непосредствено  от хладилника и процедирам както обикновено при месене,втасване, после на тиган, може и на тостер, доколкото знам,ама не съм пробвала.
 И ние днес ще сме на мусака, открихме невероятен магазин за месо и вече ходим редовно, каймата е страхотна, взехме и един бекон, който като запържих за английска закуска се върнах в детството, когато колеха прасе на село и миришеше на прясно пържено месо,да ме извинят вегетарианците smile А пък какви бургери правяят, Бумбургер пасти да ядат...
 Айде хубав ден на всички от мен, че ми потекоха лигите докато пиша smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 05, 2017, 10:55:42 »

Рони, я сподели магазина. Домашната ни кайма свърши  и сме на магазинерска.. А при нас каймата и надениците са на особена почит  angry Мусака не съм яла повече от година,а много обичам. Само гръцка, но ми е тежка и бавно се прави.. Не става за моето правило, да не отнема повече от 30-40мин  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 05, 2017, 11:36:13 »

Каква е тая гръцка мусака?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #102 -: април 05, 2017, 11:47:52 »

Каква е тая гръцка мусака?

с патладжани. Тони що не си правиш с тиквички?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 05, 2017, 11:49:08 »

УУУУУуу мразя я.Моя мъж много я обича, ама става ужасно мазна и гледам веднъж годишно да се прежаля за нея.Абе не ме кефи.И аз с тиквички правя лятото, наместо картофи.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #104 -: април 05, 2017, 11:55:23 »

Тони,
 Магазинът е Котлет, обслужването е супер, правят и сушени меса и всичко им е много прясно. Ние вече сме редовни клиенти, имат и хубави наденици, бе въобще всичко е супер smile Намира се на Нишава, близо до Фантастикото по път за Южния парк.Сега погледнах адреса Нишава 153.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines