Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 15:56:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 114349 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #285 -: март 17, 2017, 13:27:50 »

Честита розова радост  give_rose Много хубаво име  heart
Панде, чакаме ви с нетърпение  heart
Моето братче тепърва гаджета още върти, кой знае кога ше ме обзаведе с племенници  pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 17, 2017, 13:29:31 »

Привет!

Аз искам също да ви почерпя, днес стават 6 месеца откакто съм госпожа  smile Готов ни е сватбения тряйлър, та на който му е интересно, ще кача в сватбената тема smile



Булче, какви хубав новини, честито! Да е жива и здрава, да расте щастлива и много обичана  give_rose

Фери, кухнята ви е много светла, красота! Харесва ми, че всичко е бяло, харесват ми детайлите, харесва ми прозореца над мивката  Girl_hide

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #287 -: март 17, 2017, 14:16:18 »

мерсиии  give_rose

Свекърва ако знаеш каква драма беше това име... миналата седмица се стигна до скандали. Трябваше да е Ефросина, обаче така се казва на майка ми сестра и, и майка ми се разсърди... таа склониха да е София, хем с буквата, ама така пък на майка ми майка и се казваше... ама хайде поне няма да има сърдити.

Alichka на 27ми почва ясла smile днес пуснахме изследванията
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 17, 2017, 14:21:09 »

Хелоу! Нямам нищо да кажа освен Честита Мини годишнина! Да сте живи и здрави и да се обичате поне още 100 години! heart heart heart heart heart heart Петък следобяд е! Стига сте работили!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #289 -: март 17, 2017, 14:42:46 »

Специално прочетох какво означава Ефросина - веселие, радост, удоволствие. Много хубаво име, ама предимно в руската класическа литература съм го срещала, та добре, че е станала София.  good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #290 -: март 17, 2017, 14:45:17 »

Специално прочетох какво означава Ефросина - веселие, радост, удоволствие. Много хубаво име, ама предимно в руската класическа литература съм го срещала, та добре, че е станала София.  good

той и брат ми излезна с тези доводи, ама баща ми и майка ми отсекоха хахах нали знаеш  pleasantry имаш си същия вкъщи  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 17, 2017, 15:04:52 »

Добре, че при нас нямаше караница за имена. Който ражда кръщава!  tease имаме една София тук в гимнастиката и моля ви се,  наричат я Соня /направо й развалят хубавото име!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 17, 2017, 15:19:03 »

Булче, честита радост! Много хубаво име са избрали, щом и родатта е доволна, направо са ударили десятка Wink

И мен са ме уцелили в иписанията на зодиите ( Дева съм), само професията малко случна ми се вижда. Тези повече самодейност и малко творчество са ми по на сърце  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 17, 2017, 16:47:58 »

Мен пък ефросина ми е грубо и особняшко, браво за София!

Фери, веднага се поправям с следобедно вдъхновение за деня, нали сме на  вълна обзавеждане в темата

Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 17, 2017, 16:56:42 »

Бубе, аз малко пак ни в клин, ни в ръкав, дано не изглеждам като някакъв stalker, защото само си чета и мълча, но и аз съм чела сватбената ти тема и сте ми много сладки с твоя мъж  blush Пожелавам ви мнооого години щастие, любов и разбирателство!  give_rose Сега изгледах трейлъра и е прекрасен girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 17, 2017, 17:49:26 »

Честита племеница, Булче! Жива и здрава е smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 17, 2017, 17:52:56 »

Да се похваля тихичко. Минах интервюта на двете места и вече преподавам фейс ту фейс и онлайн. Ох дано и Кико не се разболява! Да ви е живо и здраво бебчето, Булче! heart give_rose
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 18, 2017, 03:29:50 »

Фани,браво smile Ей и на руснаците ще ги сложиш в малкия си джоб ....Чакам да се хвалиш с покупки от тайния женски фонд,след заплатата Wink
Булче,честито бебче,да е жива и здрава и голяма кОкоНа да стане .Добре,че не са избрали другото име,хич не ми допада.А София е класика,много нежно и ефирно с френски привкус.
Бубе,честита мини годишнина.Гледах клипа във фейса,големи сте мишлета.Много милички heart
 Значи Маги ,ние сме обратното на вас.Жена Дева и мъж Козирог.Страшна веселба,Аз само мрънкам ,да е чисто и подредено,той мрънка,че много харча.Днес ми каза,че детето ще ме запомни с прахосмукачката в ръка  funnytooth Признавам си прекалявам наистина.На моменти се усещам,но е много трудно да се контролирам.Особено след като родих,стана по-зле положението.Днес не ходих на фризьор,че банята беше за чистене,а Мм го извикаха спешно в работата.Представете си колко болен мозък съм....С ММ имаме отделни шкафчета в банята,отделни шкафчета за обувки,,,понеже е супер разхвърлян и немърлив и не ми издържа на темпото.Та ,за да няма скандали,всичко отделно.И когато отворя гардероба му,едва не получавам инфаркт.Забранила съм да бърка в гардероба на малката,понеже всичко прави надолу с главата.Ако я гледа оставям резервни дрешки на повивалника,да съм спокойна,че няма да ми развали реда.
  В тази връзка,много ми харесва кухнята на Фери,толкова уютна и светла,направо да ти се доготви.Моята е тъкмо обратното,,,,като я види човек ще си каже ,че тук не живее никой sad стерилна,няма нищо на плота,дори и гъбата и верото ги прибирам в шкаф,само стерилизатора на малката,но и него прибирам,като имам време funnytooth funnytooth funnytooth  Една приятелка ми каза,че това е ранен симптом на ОКР  blush  Дано е е права
  Днес е партито изненада на кумата,идват си за два дни от Белгия ,,нямам търпение да я изненадаме.Резервирала съм  места в пиано бара,с украса и една невероятно различна и красива торта,поканила съм и приятелките и от София да дойдат.. Дано да я зарадваме приятно Bravo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #298 -: март 18, 2017, 12:36:18 »

Хихих Фани браво, намери начин да ти минават по-смислено дните smile
Бубе, честити 6 месеца, няма какво да правиш равносметка, все така да сте  heart
Лоли, не ти ли е неудобно като си прибрала всичко по шкафовете  huhhuh.gif Аз даже мисля къде мога да наместя миксера, така че винаги да ми е по под ръка понеже напоследък често правя сладкиши. Майчинството ме превръща в нещо, което никога не съм била - домакиня lol
Нашето дете е по-вероятно да запомни баща си с прахосмукачката в ръка  blush
Сигурна съм, че партито за кумата ще мине супер  heart
Навън днес е разкош! Чакаме гости, но ще ги посрещаме на двора  Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #299 -: март 18, 2017, 13:16:35 »

Фани, браво! Дано се чувстваш пълноценна сега.
Фери, запомни този период, че с връщането на работа нещо бягат моментите с миксер в ръка. Аз също много вършеех в кухнята вечер между две кърмения. Сега е неясно бъдещето ми на домакиня.
Днес и ние чакаме гости. Детето е при свекърва ми. Дано не платим висока цена за спокойствието, че там е пълна къща в момента. Като нищо утре ще имаме тръшкане и рев без причина.
Времето е уникално! Наслаждавам му се от вкъщи на отворена врата. След малко ще се възползвам от столчета и маса на терасата.
Утре ще ходим на пазар за пролетни детски обувки  danceg Другата седмица може и на фризьор да се наканя да отидем, че дребното е с остра нужда от подстригване, аз също.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines