Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:16:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112560 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #330 -: март 20, 2017, 14:15:03 »

Да, има много информация и сдружения за подкрепа, но той е съвсем пресен и полека- лека ще започне да се връща към живота. Самият факт, че има право на ТЕЛК, тоест, счита се че е инвалид и е с намалена трудоспособност, за млад човек е доста стресиращ  sad. Случайно, от дума на дума в началото на миналата седмица стана въпрос, че и моите проблеми с артрита изискват специална диета без глутен и млечни, че през лятото имах гостенин и покрай него намерих доста продукти и на нашия пазар, та по този повод ги и поканих вкъщи. Едно е да четеш рецепта и да гледаш снимки, друго, да опиташ, че не е толкова гадно и трудно, колкото звучи.
 Али, до дете си е, винаги е имало и ревливи, и кротки и спящи. Ей я наша Амели Първа, пак започна да се чува от ъгъла на съседната улица. Кърмена, гледана по новите изисквания, ама реве, та реве nea
Докато НИ2 се дереше, под нас в блока имаше бебенца колкото него, дето и гласът им не се чуваше. То и майките им затова ме и питаха какво го правя, та не млъква. Ама всички пораснаха smile
Хаха, Маги, малко хора могат да се похвалят наистина good funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #331 -: март 20, 2017, 14:40:32 »

Хахаха, бизон имаше и в Пловдив, но до акото му не съм се докопвала. В София като дете (4-5 годишна съм била) бях най-впечатлена от слона. Беряхме трева с други деца от близката градинка и я подавахме, а слонът я вземеше с хобот през рова отсреща. Друго е да видиш животните в реален мащаб. През 2012-та бях за втори път в софийския зоопарк и бях в шок, че симпатичните сурикати са толкова дребни.
Свекърва, то кога е до проклетия, спасение няма Wink Да се чуди човек как му се случва харАктерно дете! Моето беше кротко агне като бебе. Затова на година и четири месеца се усъмних, че са ми го подменили. Друго логично обяснение нямах.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 20, 2017, 15:23:38 »

Здравейте момичета в този слънчев ден на пролетта, много позитивно и весело да ни е.
Свеки, фермерският пазар се провежда всяка събота в Тотал спорт . Знаеш ли го? Това е спортен център на ул. Екзарх Йосиф, пресечка на Иван Вазов. Всяка събота от 10 до 14ч. Се провежда.  От време на време и на други места го правят.
Наде, успех ви пожелавам.
Все се каня да видя Ники в София в зоопарка и в Музейко , че няма изгледи да отворят скоро пловдивския, макар че е почти готов.
Ние вчера успяхме да седнем на сладкарница с двете деца и даже да пием и ядем, тоест и двете деца да стоят на столовете. После даже и се разходихмр по главната. Което си е огромно постижение. Защото обикновено стигаме до детските площадки и от там не може да  мръднем. Мъжът ми много учуден защо не го слушали и всеки правел каквото си иска.  crazy  . Обикновено аз балансирам между желанията на всички и нищо не се получава и много се изнервям.
Свекърва ми бяха на санаториум една седмица и днес си идват, много съм щастлива, че ще може да излезем.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #333 -: март 20, 2017, 16:24:01 »

Добър ден!
Ние от скитосване, чак сега се добирам до лаптопа. Днес беше супер времето, направихме една дълга разходка из квартала и после се припичахме на слънце на двора...вълшебно  heart Още малко да се стопли и ще се пускаме до Южен, може и до центъра Wink
В зоопарка и аз винаги съм се впечатлявала най-много на слона, като по-малка де, не знам как ми се е виждал тогава тати, но мама още помни един абсурден въпрос - "Мамо, слонът по-голям ли е от тати? " lol
Не обичам като си заговорите за болести  nea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #334 -: март 20, 2017, 17:00:56 »

И ние скитосвахме, чудесно време наистина smile

Софийският зоопарк в момента е в ремонт, течеше  обновване на клетките на котките, нови пейки и така нататък. Ние го посетихме с двамата преди около месец. Слона го бяха изкарали да се порадва на слънцето, а тя горката ( женска е Артайда) се беше лепнала за вратата с надежда да я пуснат вътре сигурно. Много ми стана мъчно, горкичките животни. Едно е да си в Софийския, друго във Виенския зоопарк, но ММ има щастливи детски спомени от зоопарка, та ходим по негова инициатива.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 20, 2017, 17:15:25 »

Моите спомени за зоопарка как като бях на 12-13 с една приятелка бягахме от училище да носим близалки на маймуните в зоопарка. Помня и как на 1.юни правеха хубава организация зад децата и някой заведем малкия.
Времвто беше толкова хубавоб а ния бързо се прибрахме  sad ама шефа нещо хич не е на ке ф след като го боцнаха. Дано само с мрънкане и рев да минем.
Забраниха ни да ходим на рождени дни /дори и само аз/, а за капак днеска ни дадоха още една покана. Тя и в парка ми каза да стоя далече от другите деца даже, ама тва е трудно при положение, че хората сами идват до нас.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 20, 2017, 17:37:36 »

Моят син откакто стана на 2г, започна да му харесва в ZOO. Градината е в квартала и е удобна за разходки, защото е затворено пространство и тича на воля. Но и към момента, скоро ще стане на 3г, най-много му харесват птиците. На всичко др не обръща внимание. Всички животни са навън, с изкл на папагалите. Иначе ремонта на клетките на тигъра и себеподобните му, тече от миналото лято и едва ли скоро ще привърши. За мен лично до края Май е приятно и после чак Септември. Няма дървета и е много топло и неприятно през лятото. На 1/06 не препоръчвам, защото е пълно с роми.

roumyana, в Музейко е много интересно. Но трябва да се посети през седмицата, когато няма хора. Двете са близо едно до друго Wink ZOO и Музейко



Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #337 -: март 20, 2017, 17:51:46 »

Факт, лятото доста понамирисва, а и наистина в дни когато е безплатен входът е ужасно  angry Сетих се за друг "приятен" спомен в зоопарка...имах една висулка много любима от баба и се бях навела над клетката с маймуните да им давам солети и едната се пресегна, открадна и го и го изяде lol Как ли не се опитвахме да я накараме да го изплюе, но не  pardon Ще трябва да проверим какво се случва след ремонта Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 21, 2017, 09:05:39 »

по темата



ето че може да се осигури и разнообразие за затворените животни ана се иска пари, сърце и акъл. pardon pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 21, 2017, 09:23:25 »

Добро утро.Аз съм ужасена просто от пространствата отделени за животни от класа на лъва и мечката.И в Плевенския и в Ловешкия зоопарк това са едни малки клетки.Просто е депресиращо.Водя Моника веднъж годишно, за да се радва на козите.Толкоз!А майка и си тръгва като бита от там.
Сега обмислям да я заведа до едно място дето развъждат коне.Да я запозная с кончетата, да им дадем моркови smile

Как сте иначе?Времето е страхотно вече, само за разходки и на човек не му се седи в къщи, ама никак.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 21, 2017, 09:59:20 »

Здравейте smile

Аз се връщам от зъболекар, но уви това не е края на Одисеята.

Маги, трябва да заведете Моника в Зоопарка в Стара Загора



 или в този във Франция (тук съм с овце, но имаше и много кози) (и пандииии)



щом и тя като мен обича козички smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 21, 2017, 10:03:25 »

Значи Франция най-много ми хареса  blum Скромна съм нали хахахаха
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 21, 2017, 10:06:23 »

Наистина е огромен smile https://www.zoobeauval.com/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 21, 2017, 10:24:03 »

Здравейте smile

Не се мяркам често, че си поработвам здраво, но влизам и чета, просто докато стигна до писане...  angry

Размотавам се по доктори, че изникна някакъв проблем с надбъбречната жлеза, ще видим какво ще излезе.. smile Дано всичко е наред smile

Днес влязох, за да ви кажа за пореден път, колко обичам това място и нямам думи да опиша хората, с които ме срещна, макар и виртуално.. Редовно забравям, че повечето от вас дори не съм срещала, пък ви чувствам като приятели..  heart heart heart 

Днес Киви ме изненада повече от приятно с прекрасен жест.. БЛАГОДАРЯ!!! Разплака ме и ме разчувства.. Приятно е да знаеш, че хората ти желаят хубави и положителни неща  heart heart heart
Огромно благодаря!!!!  give_rose give_rose give_rose

ВЕЛИКДЕН дойде по-рано за мен и подаръците започнаха  heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 21, 2017, 10:25:43 »

Здравейте!

Аз чакам Алекс да се събуди и да излизаме, защото напича много хубаво.  yahoo

Имам да си взимам една пратка и после ще се разхождаме. Да видим дали ще срещнем някой познат или ще сме си двамата. Майка ми не мога да я накарам да излезе. Като се е захванала да майстори нейните си работи, няма мърдане.  nea

А на мен ми се ходи някъде - на природа, на въздух, на почивка. Не знам къде обаче.

Тони, стискам палци всичко да е наред при теб.
Много хубава изненада и пожелание. Дано скоро се сбъдне.  heart

Слънчев ден от мен!  Sunshine
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines