Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:45:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 153325 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 02, 2017, 12:09:15 »

Честит рожден ден, Алексия! Здраве, щастие и много късмет на всички фронтове smile

Аз на Dove използвам само серията с краставица.. Дезодорантът е невероятен. Зима/лете все него ползвам + сапун с краставица или класическия им в бяло-синя опаковка.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 02, 2017, 12:20:38 »

Честит рожден ден,  Алексия! Бъди жива и здрава и нека всички твои желания бъдат мои пожелания!  heart
Киви, честита 2-ра радост! Да ви е жив и здрав Змей номер 2 и много да ви радва.
Не съм ви чела, минавам да се похваля, че казах на Инж. тая сутрин,  че ми се ходи в Бг и не издържам вече, той пък попита: искаш ли да си ходиш в събота и сега ще пътувам с Кико живот и здраве в събота.  Чувствам се странно: уж се радвам,  но ми е криво,  че Кари ще остане с баща си, е само за 20 дни,/после ще дойдат с баща си през ваканцията й и ще се върнем заедно, но все пак, бих искала и тя да можеше дойде.

Не съм ви чела.
Пишете ми нещо успокоително...
« Последна редакция: февруари 02, 2017, 12:24:05 от fanimira » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #77 -: февруари 02, 2017, 12:40:47 »

Мерси за идеята good Нищо не съм си взимала. Кремът и ВВ кремът са ми подаръци. Бяха ги подарили на кумицата за рождения ден , обаче тя е с много капризна кожа и грам не са й паснали. Аз пък идеално (се) намазах lol
Дав ги уважавам за кремове и душ гелове. Обаче тия ми ти сапуни съм отвикнала да ползвам. Ако ми подарят, може, ама иначе няма да се сетя да си купя. Дезодорант не ползвам, само стик на Рексона и после парфюм.
По повод гадните миризми съм казвала. Колежка на майка, от първите често пътуващи в чужбина, си беше купила парфюм Jungle. Шефката на майка един ден изгонила от стаята въпросната с думите да се засрами колко често пътува в чужбина и да вземе най-после да си купи един хубав парфюм. tease
Купих подарък за свекърва ми. Купих и на дребното два клина и една жилетка, че баба ми беше дала пари. Междувременно са изнесли от вкъщи Касандра (сушилнята), че тая сутрин нещо направи дерт. Явно е нейн ред за отпуск. crazy Пералнята бързо я оправиха - за един ден. Сега да видим таз ми ти претенция какъв женски характер ще покаже. В коридора и пералното е потоп! Тук-там вода, тук-там кални следи от няколко чифта обувки 47+ номер. tease
Черните облаци се надявам много бързо да се разотидат. Шефът ми пак прави въртели. Ще го извъртя аз него beating beating beating Поразходих се навън и маааалко ми просветна, та вече нямам намерение да му се връзвам на глупостите.
Фани, мила, усмихни се! air_kiss Ще ти дойде добре това пътуване. Ти самата казваш, че адаптацията на Кари минава много добре. Остави детето - тъкмо е набрало скорост!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #78 -: февруари 02, 2017, 12:43:29 »

Айде и аз да се разпиша този месец smile
Киви и Еми направо ми скриха шапката колко време не сме ги заподозрели! И все пак прекрасни новини  heart Повече и здрави бебета да има  give_rose
ММ от вчера си е вкъщи и ми е много хубаво <3 Бебка също се кефи, цял ден се занимава с нея и ѝ прави инхалации/дърпа носа, даже намери начин да не се сърди на аспиратора  Girl_hide
Вирусът, за който ви питах се оказа, че е само на хром-а (браузъра), та сега съм с мозила докато си привърша разни работни задачки, които съм подхванала и да го преинсталирам  smile
Много хубави идеи за подаръци  good
Февруари има рд най-добрият ми приятел, на същата дата беше и дядо ми, който имаше и имен ден на Трифон Зарезан, та само с мъжки празници го свързвам smile
Алексия, да си много здрава и да посрещнете успешно малкото човече  give_rose
Ние с ММ ходим от време на време на кино като си намерим баба под наем  Wink Сега ни се гледа един филм тип Хари Потър, ма му забравих името  huhhuh.gif
Аз като пържа нещо и пръска, слагам навсякъде около котлона вестници, после събирам всичко и няма драма  pardon
Козметиката от около 6 месеца ми е на заден план  blush
Миме, споко и в нас е паднала бомба, особено в комбинацията с двете косматки  nea Гледам да има какво да се яде, да няма косми по пода и толкоз  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 02, 2017, 13:02:11 »

Честит рожден ден Алексия smile Много здраве и щастие.

Ние на майка всяка година взимаме нещо за нея-лично, което тя харесва, но няма да си купи.Козметиката е междо другото и за това ме е яд, че така не мога да измисля нищо тая година.То не, че за сестра ми съм измислила де  angry Само Моника е готова.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 02, 2017, 13:02:49 »

Леле, влизам в темата и какво да видя, все хубави изненади!

Киви, да е живо и здраво детенцето! Много радост и гордост да ви носи и на вас, и на батко си  Girl_hide Ама, с Еми сте толкова скришни! Нищо, така новините са още по-сладки  smile

Алексиа, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, щастие, късмет, любов и всичко най!

Фани, радвай си, че ще си дойдеш, аз като ви чета виждам, че Кари доста добре се климатизира, та не ѝ се притеснявай. Пък то и само за 20 дни, няма да усетите. А пък ти имаш нужда да се разнообразиш!

Миленка беше питала в миналата тема за докторантурата ми - в България няма да ми е лесно, но не мисля, че ще е невъзможно. Искам да се занимавам с Космология, наука за сътворението на Вселената. До колко има практическа реализация? Ами, това е основна дисциплина, но развиваща се едва в последните 30 години - т.е. има толкова много неща за откриване! В България поне имаме база - е, обсерваторията в Рожен не е в първа младост и все нещо се нуждае от ремонт, но все пак имаме най-големия телескоп на Балканите и сме в топ 100 в света, което си е нещо. Едно ме притеснява - ще ми стигне ли акълът за тези ми амбиции...
« Последна редакция: февруари 02, 2017, 13:07:41 от Bube » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: февруари 02, 2017, 13:23:05 »

Нали сега имам време (според ММ, за да си правя вафли tease ), та тегля филми за вечерна прожекция. Онази вечер се хилихме на анимация с единствения минус, че беше със субтитри. Вчера търсих доста време филм. Имам актьори, които следя в какви филми играят. Не мога да кажа, че са ми любими актьори, а просто обожавам филмите - не съм срещала слаб филм. Та такъв актьор в очите ми е Том Ханкс. Вчера гледахме "Съли - чудото на Хъдсън". Отново много силен филм. Стори ми се като късометражен. Изобщо не усетих кога мина това време! shok Препоръчвам с две ръце good
Мъжо беше много скептичен в първия момент, защото пишело драма. Той види ли този надпис и прескача. Мисли, че ще има квичащи от рев жени, които шумно си духат носовете. Мен пък ме привличат със страшна сила филми по действителни случаи. Като цяло не се влияя и от жанрове, защото на повечето комедии трябва да ме гъделичка някой, за да се смея.

Маги, точно това имам предвид, че подаръкът тази година няма да е уау. А имам страшни идеи за подарък на свекърва ми. Да видим във времето кога и как само да се случат smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 02, 2017, 13:26:27 »

Ние с Илиян в това отношение доста се разминаваме.. За мен повечето стойностни филми са драми, в редките случай трилъри и мистерии. Той драми не обича да гледа, харесва комедии.. За мен комедиите са загубено време.. Луда работа..  pardon

Имам голям списък от филми, които горещо препоръчвам.. Киноман съм  pardon Обожавам европейско кино, американските буламачи толкова са ми втръснали.. Защо европейски филми дават масово само по Кинофестивали, а в кината е пълно с тъпи американски филми  diablo diablo diablo

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: февруари 02, 2017, 13:36:46 »

Защо европейски филми дават масово само по Кинофестивали, а в кината е пълно с тъпи американски филми  diablo diablo diablo

Татко по този повод цитира често срещано питане пред киносалон отпреди `89 г. - Филмът хубав ли е или съветски pardon
Смятай, че тук европейски филми са мит и легенда. Вие поне повече фестивали имате lol
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #84 -: февруари 02, 2017, 14:29:58 »

Благодаря за пожеланията!

Съли го гледахме на кино, мнооого ми хареса, Том Ханкс и на мен ми е много любим и не се сещам за слаб филм с него.

Сапуни Дав много обичам, но любим ми е синият, обикновено купувам при пътуване. Мъжът ми е фен на душгеловете, аз там препочитам по глезещи  Ashamed наскоро бях купула на майка минедин шампоан на дав, който тя харесва и то пробвах и страшно много ми хареса, много приятно изглажда косата.

Али, този бб крем съм го пробвала, но ми бяха дали много тъмен за мен нюанс и изглеждах като намазана с кал, та го свалих веднага. Радвам се, че ти е харесал. Като родя ще си взема крема им за 30 годишни girl_wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 02, 2017, 14:36:49 »

Alleksia, понеже спомена като родиш..., сега по-специална козметика ли ползваш?

И да попитам какво ви е мнението за Biotherm, по принцип?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #86 -: февруари 02, 2017, 14:52:43 »

Али, в Дома на Техниката прожектират само различни от американски. Съвсем скоро имаше седмица на южнокорейското кино, показват и много документални. Има и клубни прожекции, просто не си попадала в такива среди Wink
Како, хич не се притеснявай, най- много колегата да клъцне косата на Кари, ако не може да я реши.
 Не мисли и за полета, Кико е голямо момче, не е бебе. Представям си родата как вече се вълнува heart Подаръци ще носиш ли? Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 02, 2017, 15:00:02 »

Фани, златен мъж имаш, хич не му мисли толкова и дано в България вземеш малко въздух и се върнеш с нови сили и енергия good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 02, 2017, 15:06:04 »

Здравейте smile


Алексия, Честит рожден ден, пожелавам ти здраве и радост!

Еми и мен ме изненада, ама Киви беше ясна - всички се връщат във форума по една и съща причина. Аз ѝ го казах още тогава. Най-пресен пример - Алексия, както и Фани, Мари, да не изброявам smile Пък Киви и за първото дете мълча като партизанин Wink Да са живи и здрави, ама мен не ме изненада  blum blum blum

Тони, аз пък виждам смисъл само от комедии lol lol така както го описа, ми звучи, че гледаш само гадни филми lol

Фани всичко ще е наред. Кари и ТМ ще си правят купони без надзор Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 02, 2017, 15:12:09 »

Панде, аз по други причини се върнах Wink
За Киви мога да кажа същото, защото Свекърва още тогава я подкачи, пък тя беше далече, далече от тези вълнения smile

Ама и Змей 2 на какъв хубав ден е решил да се появи heart
« Последна редакция: февруари 02, 2017, 15:23:35 от Marri » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines