Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:47:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 153368 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: февруари 22, 2017, 12:35:08 »

Ох аз така съм премахнала новините на няколко приятеля, щото ми идват в повече.Аз гледам да не гледам телевизия, въобще не съм и фен.Сега от както пуснахме HBO гледам някакви филми и рисувани филмчета и това е.Ни сериали, ни новини, макса ми е музика.

Аз ако ме питате го трия моя ФБ, ама за сега го ползвам служебно.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: февруари 22, 2017, 14:47:16 »

"Къщата на духовете" съм гледала филма с Мерил Стрийп и мнооого ми хареса. Мислила съм да прочета книгата, вече доста време мина, откакто гледах филма.

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: февруари 22, 2017, 15:58:00 »

"Къщата на духовете" съм гледала филма с Мерил Стрийп и мнооого ми хареса. Мислила съм да прочета книгата, вече доста време мина, откакто гледах филма.



Препоръчвам я!  Чете се на един дъх.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #543 -: февруари 22, 2017, 23:10:47 »

Да, срещата, която Киви беше замислила, не се състоя. Дано има нова инициатива, като се осафери Змей 2.
Не ми било писано да се видим... нещо се изпонатръшкаха мъжете вкъщи тогава. Аз днес точно по туристическото осаферване на Змей 2 работих, зоопарк и бързо преминаване през кварталния клон на банката с двата змея smile Бяха обаче много послушни. Пу пу, все да са ми такива. Идва ми много добре, след домашния арест през последните почти два месеца.
 Offtopic
Мен тотално са ме надрусали следродилните хормони или е от чая с копър, ама ходя нахилена като зелка ( аз нали съм извън общия стандарт, карам анти депресия) и водя преговори с мъжа ми склонен ли е той да забърка още един змей (по принцип, не веднага) или една малка хала тоз път за разнообразие smile
Лека ви нощ!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: февруари 22, 2017, 23:13:39 »

Нямам коментар (думите не стигат) lol lol  lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: февруари 23, 2017, 08:27:06 »

Добро утро, днес ми е едно весело и слънчево и кафето ще е такова.

Киви, давай докато си се навила за една малка хала, ще стискаме палци.Да е шаренко, не за друго.
На мен топлината и слънцето ми подействаха много добре.Ухилена съм и щастлива, поне за сега.

Някакви никакви ви няма, това от времето ли е, що ли?

Хубав ден!

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: февруари 23, 2017, 08:41:34 »

Добро утро!  smile

Явно пролетта идва....  вече се заформиха "заявки" за три форумски бебета smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #547 -: февруари 23, 2017, 08:44:22 »

И аз съм наспана, снощния оскарски филм "Животът на Пи" съм го гледала и си го спестих. Остава да дойде и леля ми и да ми даде зелена светлина.
Хехе, има го този момент на желание за възпроизводство през първата година на бебето. Природата си знае работата и пуска защитни механизми  в повечето случаи, докато ни дойде трезвия разсъдък Wink
Хубав и ползотворен ден на всички!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #548 -: февруари 23, 2017, 08:49:00 »

Киви, аз бях така блъсната с мокра кърпа! Обикаляха колибрита около  главата ми и се нахилвах от нищото. Нещо чиповете ни на нас с теб са били подменени!
Нека е шаренко, стига да забъркате още една прекрасна смеска. Поради невъзможност при мен много ме радват хора като Марта и Мари.
Да ви кажа колко ми е послушно тазманийското дяволче! Тези дни е най-милото, внимателно и грижовно същество. Сама започна да иска да ми даде ръка, а не да търча след нея и зорлем да я карам да прави това. Та единия ден я взимаме с майка от градината, оставяме дребното да щурее в двора и в един момент получаваме заповед: И да стоите тук! Никъде да не ходите! Без мен да не си тръгвате!... и газ към поредната катерушка. Ама колко е наивно същество все още - не знам как й минават такива неща през ума.
Да, много е рехаво... Мениянт, Миленка, Джоси, Сноу и още, и още мили дами никакви ги няма. Дано около Великден се завърнат с нови сили!
Слънчево настроение на всички днес!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #549 -: февруари 23, 2017, 09:18:50 »

Ooo добро утро!

Аз не мога глава да вдигна от работа, смазана съм а и звяр ми прави номера последните дни и бях като ударена от камион... Но снощи алелуя доживях сам да пожелае да си ляга по-рано, спа цяла вечер, та презаредих батериите

Хайде лек ден на всички и повече анти-депресиии да караме!

Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #550 -: февруари 23, 2017, 09:37:11 »

Добро утро и от мен!

И аз съм от недоспалите, така че благодаря на Маги и Булче за кафетата.Взимам ги.
От сутринта си представям чаша кафе, слънчева тераса и морето пред мен .....и тишина....

И аз съм наспана, снощния оскарски филм "Животът на Пи" съм го гледала и си го спестих. Остава да дойде и леля ми и да ми даде зелена светлина.
Хехе, има го този момент на желание за възпроизводство през първата година на бебето. Природата си знае работата и пуска защитни механизми  в повечето случаи, докато ни дойде трезвия разсъдък Wink


И аз дадох игнор на този филм,че нещо  и аз се заплесвам, а после не срещам разбиране от страна на дребното. Wink

А за втората част с бебета и първата година е точно така.Но на някой трезвия разсъдък не се появява  blum

Свекърва,  да вземеш да напишеш някой ред за как да оцелее Майката при сладко, малко и много гръмогласно сърдито лъвче   tease.Май и Kiwi може да се включи. smile

Kiwi  heart heart heart

Добро утро!  smile

Явно пролетта идва....  вече се заформиха "заявки" за три форумски бебета smile

Kiwi, Пандето и кой пропускам  crazy...

Али, много е хубаво да знаеш, че можеш да обърнеш внимание на себе си и Мария, без да се налага да тичаш за някъде....наслаждавай се .... heart heart heart

Явор вчера стана на 6 месеца , но това ако мога да стигна до нашата тема.

Слънчев ден на всички. heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: февруари 23, 2017, 09:55:20 »

Kiwi, Пандето и кой пропускам  crazy...

Рататуй.

Тази работа с кафето, слънчевата тераса и морето може в по-близко бъдеще да се случи, обаче това с тишината... си е направо мираж lol

И аз има сладко, малко гръмогласно само, че козирогче, направо ми взима здравето тези дни. По-неотстъпчиво същество не съм срещала( и също толкова гръмогласно).
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #552 -: февруари 23, 2017, 09:57:41 »



И аз има сладко, малко гръмогласно само, че козирогче, направо ми взима здравето тези дни. По-неотстъпчиво същество не съм срещала( и също толкова гръмогласно).

ааа имам едно овенче което може да се състезава с твоето козирогче  angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: февруари 23, 2017, 10:03:37 »

Кефите ме.Няма да ви разправям водолея в къщи какви ги сътвори.Всяко си е с характер и инат.Та както аз казвам на баща и, дай да се погледнем в огледалото и да видим какво да очакваме.Човече с характер и мнение, което ще ни скъси живота  blum
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #554 -: февруари 23, 2017, 10:12:08 »


Тази работа с кафето, слънчевата тераса и морето може в по-близко бъдеще да се случи, обаче това с тишината... си е направо мираж lol

И аз има сладко, малко гръмогласно само, че козирогче, направо ми взима здравето тези дни. По-неотстъпчиво същество не съм срещала( и също толкова гръмогласно).

Мечтите са безплатни...казват.... blum

Преди да се роди Явор....бях убедена, че толкова гръмогласно и инатливо същество няма.Явор ме обори за първото, за другото е още малък и не се знае.
Инатът става все по-голям , после малко се смиляват над теб, но само за да се завърнат с пълна сила. good

Булче, нали е огнен знак  няма как да е ...въпреки че Марти е стрелец, но е най-кроткия и спокоен от тримата.

Маги,  Ива нали е последният ден на козирога и се появяват и доста черти от водолей.И положението е същото.Направо има дни в които не ми се спори, говори и обеснява, оставам без сили.
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines