Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 00:20:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 156560 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: февруари 22, 2017, 08:55:58 »

Добро утро и от мен smile

Ние вчера го раздавахме малко италианци, ходихме в един ресторант, който отдавна си бях набелязала - Тратория. Не съм доволна от пицата много, но десертът ѝ изкупи вината.

Днес съм на лекции и после малко на пазар, трябва да взимам мартенчки! Много обичам, когато дойде време за тях  blum

Напоследък сънувам ужасни кошмари. Явно не спя спокойно щом всичко си спомням. Много е потискащо, защото дълго време след това съм под въздействие на съня.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #526 -: февруари 22, 2017, 09:16:50 »

Аз да се отчета. Вчера изкарах страхотен следобед! Видях за сравнително кратко време Булчето, а със Свекъра се чудя как не ни изгониха. Направиха тактични опити, ама не се дадохме лесно girl_wink Откарахме до 16:30 в приказки.
После взех дребното от градината и я оставих да беснее по площадките. Вечерта бързо ми се приспа, ама не успях да си почина. Посред нощ разнасях гърнета, и моята простата се алармира, тъкмо да легна бебето се разрита и накрая вече оцъклена чаках телефонът да звънне shok
Да, срещата, която Киви беше замислила, не се състоя. Дано има нова инициатива, като се осафери Змей 2.
Маги, миналата година преоткрих април като месец! Толкова красиво беше нацъфтяло всичко! Обожавам пролетните цветове и аромати на зюмбюлите, лалетата, игликите, жълтите храстчета и свежата зелена все още млада тревица.
Руми, приятно изкарване!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #527 -: февруари 22, 2017, 09:26:06 »

Мръснишки приказки ли си разказвахте със свекърва?  danceg

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: февруари 22, 2017, 09:29:29 »

Добро утро!

Ние последните вечери хич не спим добре, защото Алекс се върти ужасно много.  angry Буди се често - или да яде, или просто да се поносим. Онази нощ беше просто върхът. През половин час ставахме. Направо ужас... angry

Днес чакам с нетърпение разходката. Много добре се чувствам.
И аз обичам кокичета и изобщо всички пролетни цветя. Нямам търпение да се събуди природата и ние съответно, защото тази зима ми се видя тежка.

Хайде хубав ден на всички!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #529 -: февруари 22, 2017, 09:32:53 »

Мръснишки приказки ли си разказвахте със свекърва?  danceg

Хехе, не, само пиперливи клюки blum
Ти другия път се излъжи и при нас да дойдеш, не да ми ходиш по софийските МОЛове.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #530 -: февруари 22, 2017, 09:35:10 »

До Пловдив ще е още по-голяма съдбовност, ако стигна хахахха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #531 -: февруари 22, 2017, 09:37:32 »

И аз сънувам кошмари и не спя като хората, ама зная защо и пак го правя.  diablo
Как се хванах с тези пусти филми с номинации за Оскари crazy Хем са късно, от 21ч., хем са и все тежки и натоварващи. После пък връщам с един час да гледам "Приятели" уж да сменя настроението и то часът станал 1-2. Направо съм "вечер ме бият да лягам, сутрин ме ритат да ставам" и не се понасям. Още ме боли крака, дето го ударих и куцам, та и да хвана парка не мога. nea
Нали имам и приятели на моя възраст из ФБ, как пък все на политика ги избива. angry Две си направили блогове, някакви адекватни в Успей в България виртуална компания. УжасТ ви казвам, пълни откачалки и ще им тегля един блокаж. Които не са по политиката, взели, че се натикали из разни сайтове за здраве и такива простотии ми споделят, че и на тях ще им сложа отметчица.
Котката си сменя козината и цялата къща е в нейни фандъци, като светне слънцето и се виждат мръсни прозорци... Изобщо diablo
Хаха, Али, ама май и не ни казаха "заповядайте отново" на вратата funnytooth Нищо, другаде ще идем Wink, хубаво си поприказвахме give_rose
Наде, нямаше един хубав мъж наоколо, само мацки с полички над дупето /бяхме в Хепи/, та ни липсваше мръснишко вдъхновение. blum  Никаква съдбовност, целево идвай. Скоро не сме кумували....
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: февруари 22, 2017, 09:42:46 »

Да не говорим за мръсни прозорци, че сега вЕрно като светна слънцето и се вижда кви са Убави и нашите. Време е за пролетно почистване, ама кога ли ще е. blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: февруари 22, 2017, 09:53:15 »

Здравейте!

Аз пък вчера си имах момиченце  heart heart heart heart Фери и г-ца Цветкова ни бяха на гости и се запознаха с цялата менажерия lol Много беше весело, а Бамбук беше доволно уморен и снощи заспа отраз.

На малко са ми досадни мартениците, от както окупират всички тротоари.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #534 -: февруари 22, 2017, 10:23:43 »

Панди, същата работа е и тук - грозни мартеници, проточени на криви картонени платна по спирки, тротоари и всякакви магазини. В съседен гараж, един сириец има склад за китайски мартеници и материали за мартеници. Толкова ми е неприятно, че даже се отказах аз да плета каквото и да е с бяло и червено наподобяващо мартеница. Пък жените, дето ги продават как изглеждат... angry
Обещах вчера на Али да покажа най- хубавата снимка на Сияйна Жулиета Гагарин Ф....ва.
За всички, които са я пропуснали, или забравили, ето я: funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #535 -: февруари 22, 2017, 10:47:09 »

Хахаха, ама чак и лапи кръстосала да не остане по-назад от Мона Лиза!
Свекърва, то бивало да изкараме половин сервитьорска смяна и да ни кажат пак да заповядаме girl_impossible Така де! Като искат по-бързо да те натирят от едно заведение, нека слагат неудобни столове. Като се разплуе човек по сепарета и канапета, не го търси дълго време.
Ама тия мартеници от година на година са все по-грозни изпълнения! Толкова изкилифесчени, а pleasantry любими са ми с разни китайски букви, келтски символи и прочие. Предни години сама правех. Сега желание и време имам. Нещо вдъхновението и конкретните идеи ми бягат.
Така или иначе ще ходя тези дни по центъра да събирам документи и бумащини, ще разгледам по- обстойно. Накрая ще се набутам по любими магазинчета за материали и ще чакам вдъхновението да ме блъсне.
Тази година една част от мръсните прозорци ще ги оправим лесно - директно ще сменим двете витрини в детската. Ама какви гадини летят из небето над града!!! Един снайперист беше обстрелял терасата. Тъкмо изчистих дирята и се намери друг да застреля мрежата и прозореца в детската. Скоро ще се разкрякат с все сила гларуси и чайки. Кумата пощурява от тях, че много ги будят. Ние поне само от произведенията им се дразним.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #536 -: февруари 22, 2017, 11:55:38 »

Привет и от мен  Sunshine Sunshine Sunshine

Имам нужда от слънце и витамин D в огромни количества. Ние влизаме в периода на обиколки и разходки уикендите из милата ни родна страна. Едно ми е хубаво, като пече слънчице. Чакам пчелички, птички, бръмбарчета да се разжужат  heart heart heart

Свекърва, ФБ има опция да не виждаш публикации от приятели. На профилите им до бутона "приятели"(Friends) има бутон "следване"(Following). При мен ФБ е на АЕ като меню, но като натиснеш бутона "Following" има опция "Unfollow". Така си оставате приятели, но не виждаш това, което те споделят. Трябва да отидеш в профила им, за да видиш girl_wink girl_wink Аз правя така с хора, които споделят статии от типа "Шок и ужас"  NO

Не знам за политизирането и политиканстването, обаче аз не гледам ТВ от години, още по-малко новини. В редките случаи, в които го правя, това е да слушам новините по БНТ, докато домакинствам нещо. Ами вчера за първи път останах с положително усещане, след като гледах новините. Видях партийни листи, в които влизат популярни и интересни личности - певци, артисти, спортисти, дори алпинист. Хора, успели в собствената си сфера. Хубаво е, че партиите разбират, че да се гласува доверие на анонимници, е неприемливо. Надявам се тези хора да гласуват по съвест и в държавен интерес, а не по партийни интереси.
После имаше репортаж за детското отделение в Пирогов и как ще го преобразят, за да се чувстват малките пациенти като герои. Ами стопли ми душата и хората, които стоят зад тази идея, и самата идея heart
В резултат останах с приятно усещане, че нещата в БГ се развиват в положителна насока, може да е бавно и с малки крачки, но е насочено в правилната посока.

Освен моите любими скандинавски автори вече имам и такъв арменски - Нарине Абгарян. Не препоръчвам на бременни и наскоро родили майки, защото описва много изстрадали моменти от живота на арменския народ. Ето среднощното ми занимание  Girl_hide

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: февруари 22, 2017, 12:10:00 »

Привет! smile

Още едни в групата "негледащи телевизия" lol  lol

Сестра ми като ми идва на гости, 10 дни щеше да загине без телевизия lol. Сега като я каня, първо за това се сеща, че не се гледа телевизия вкъщи и най-вече няма БГ новини tease

За новите лица(известни в други сфери) съм скептична, изглеждат ми като лъскав етикет, който ще бъде употребен. Но пък може и да греша.

Аз здраво съм се запалила по "Къщата на духовете", вече съм в края и се усещам как забавям темпото, защото сюжетът ми е познат и знам, че идва най-тежката част, а някои неща ми идват в повече, вероятно заради бременността.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #538 -: февруари 22, 2017, 12:25:30 »

marry_me, точно това имам предвид като казвам, че ще им тегля една отметчица.
Хехе, знаем си политическите нагласи и новинарските интереси, да не зачекваме директно темата, че край няма да има. По- добре за свекърви и снахи да занищим, там сме на едно мнение Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #539 -: февруари 22, 2017, 12:31:25 »

Ей, за пореден път се заблуждавам как може свекърва да не е в крак с възможностите на ФБ.

Аз не навлизам в темата за политика, точно за това не съм писала конкретика. По-скоро искам да акцентирам на усещането, което оставиха у мен новините и темите, които представяха  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines