Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:47:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171055 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: ноември 27, 2016, 09:46:52 »

Ехаа,  Еми,  ама ти кога си избра съзвездие, кога е готов и подаръкът? girl_impossible good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: ноември 27, 2016, 11:05:05 »

Ехаа,  Еми,  ама ти кога си избра съзвездие, кога е готов и подаръкът? girl_impossible good

о, аз отивам за час и купувам веднага, ако се заколебая, става по-лошо. pardon
а и държа да има елемент на изненада, затова взимам нещо и отпреди да знам кой е. smile
инак ставаме малко кат стари съпрузи, всеки да знае че ше получи чехли, примерно blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: ноември 28, 2016, 08:08:36 »

Добро утро smile

Имахме лежерни събота и неделя.. Чистене, спане, книжки, филми и Формула 1 в почти целия ден на неделя  pardon

Аз в събота не се сдържах и си купих книгата, която почти съм прочела на Киндъла, но исках да я дочета на хартия и да си я имам.. Просто е жестока  heart

Ходихме да гледаме снощи един от филмите обрал наградите на фестивала в Кан - "Това е само краят на света" с пре-любимият ми Венсан Касел.. Много въздействащ с типичен за френски филми хумор и бая си поревахме накрая,  с колежките и другите жени в залата  blush

Още не съм измислила подарък за моята звезда, ама.. ще го измисля  Wink

Хубава седмица  give_rose
« Последна редакция: ноември 28, 2016, 08:13:52 от alexandrova_90 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: ноември 28, 2016, 08:46:17 »

Добро утро, как сте?Аз за да съм абсолютно солидарна с Моника се разболявам.Направо ще се гръмна.

Тук вече е студенко, а аз с нетърпение чакам първия сняг.Детето пък е още по-нетърпеливо, говори за снежни човеци и за пързаляне с шейна.Голям кеф е с тия дечковци щото и ти се вдетеняваш и си правиш каквото си искаш.

Хубав ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #604 -: ноември 28, 2016, 09:08:27 »

Добро утро! Змей отпраши към Оксфорд с 200 днес, аз разпънах работните панаири.

Вчера се качихме за малко на планина, голям смях с този лед и сняг... така ритуално да се подхлъзнеш си е радост. Нямаше много, но колкото за някоя друга топка събрахме.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #605 -: ноември 28, 2016, 09:18:24 »

Добро утро!
Изкарахме кошмарни почивни дни! Малката беше непоносима! Съсипа ни и без това изопнатите нерви. Такова тичане ни предстои и ми е чак болно от нейното поведение и нашите последвали реакции.
Вчера следобед я водихме на нова детска площадка и беше невероятно  heart То да ти е кеф да си с детето си. Чудеше се къде по-напред да се качи. Днес сутринта пак беше слънце! Скоро ще имам да пиша много в нашата тема. Дано се събират повече положителни емоции, които да разкажа. Така де, щом е трудно, означава, че се изкачваш нагоре!
Хич не ме радва студеното време. Такова обличане и събличане.... Хваща ме клаустрофобия!
Нищо не облажих от петъка. Ще ги мисля тия ботуши, ама сега имам други таласъми в главата.
И много се смях на Еми! Верно, като стари съпрузи ще станем...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #606 -: ноември 28, 2016, 09:24:05 »

Привет в понеделник!
Какво време беше вчера, какво е днес crazy
В Пловдив отново е грозно коледно sad Коледният базар в Центъра е абсолютно мизерен, витрините на магазините са с украса от преди 10 години. За стоките вътре не ми се говори crazy
Племенникът за Коледа иска дрон. crazy Явно е мода в детската градина, защото и други искали. Защо му е и той не знае.
В събота беше на отглеждане и отново ми изправи косата с неядене. Толкова е слаб и няма подкожни мазнини, че едва си издържал часовете по плуване - посинявал от студ и треперел като лист. Иначе вече е много лесен и разбран - учих го да прави окръжности с пергел, да чертае с линия и триъгълник и да измерва с рулетка. Има точна ръка и му е интересно. Май сгрешиха като го оставиха да тръгне по- късно на училище /роден е през февруари/. Сега повтаря предучилищна група и зацикля образователно.
Почнаха мъгливите дни и ме налегна мързел. Не ми се започва коледното чистене, ходи ми се по топло и слънчево blum
Али, какви таласъми пак са ти влезли в главата? blum


* 15232333_1307305562652870_7756462970044071857_n.jpg (66.32 KB, 336x336 - видяно 2068 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: ноември 28, 2016, 09:32:03 »

Коледна украса не видях снощи из София, но.. съм потресена от Немския коледен базар тук  shok

Отидохме с колежките преди киното.. Ако изключим факта, че не успяхме да се доредим до греяно вино (трябваше да се редим на опашка от 30-тина души).. Толкова гнусно миришеше, че направо щях да  bad Всяка година ходим по няколко пъти и толкова зле до сега не ми се е струвало.. Излязохме преждевременно, защото не можехме да се движим нормално, а и тая миризма!!  diablo

Исках да си купя някоя нова красива играчка от там, но къде ти, нищо не можах да видя  sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #608 -: ноември 28, 2016, 10:37:27 »

Понеже сме сватбен форум все пак.. Вчерашното предложение в София с балона, което даваха по новините е на мои приятели хахах много сладка двойка, заедно отдавна и запознали се по Интернет... Много се радвам за тях а в Ален не се съмнявах за предложението хахахах

Аз чакам за поредното интервю, Боби го тормозят зъбите и не спахме много много...  Честит понеделник smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #609 -: ноември 28, 2016, 12:16:16 »

Привет, привет!

Успях да ви изчета!

Аз реанимирам на работа, направо вече съм на ръба на силите, а се очертава още едно пътуване до Лион...
Иначе хубаво изкарахме в Париж, малко работа, малко разходки. Определено не съм впечталена от Париж, много мръсно ми се видя, навсякъде миришеше ужасно на урина.  Иначе бяхме в едно малко китно хотелче, на метри от RER, до Люксембургските градини в т.н Латински квартал. Обиколихме доста, за да можем да видим всичко се качихме на hop on bus, та така видяхме всичко, най-много ми хареса коледно украсената Шанз-Елизе и коледния пазар. Беше обаче и доста страшно на моменти, по улиците е някакво военно положение, войници и полицаи на всеки метър с огромни автомати, обаче на французите не им правят никакво впечатление, ресторантите са пълни и гъмжи от живот. Подаръци и пазар не правих там, нямаше никакви намаления покрай Черния петък, парите си изхрачих на мега вкусна храна и шоколади и макарунс blush

Тези дни и аз ще правя коледните подаръци, даже част от подаръка за размяната го поръчах днес smile

Миленка много съжлявам за работата, ужасно звучи, дано бързо намериш нещо!
« Последна редакция: ноември 28, 2016, 12:29:54 от bulche91 » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: ноември 28, 2016, 12:28:00 »

Добро утро (най-накрая Wink

Миналата седмица само ви четох, но нещо не стигам до писане smile

Миленка, много тъпо за работата. Направо не мога да повярвам, че може така да подвеждат хората. Надявам се бързо да си намериш нещо по-добро. Нали по Коледа се случват хубави неща  smile

И аз се възползвах от Черния петък. Обикновено купувам козметика и тази година така направих, че доста неща ми привършват, че даже и ММ намаза. Взех и подарък за кумата.
Alleksia, направо не зная как си оставила Метеоритите под елхата, аз не бих издържала до Коледа  badgirl

Тони, много е хубава декорацията и въобще цялата идея на празненството. Гледах и малко снимки във ФБ smile (малко в повече за кръщене, но те си решават как да го празнуват:)

Булче, да ти завиди човек на командировките Wink

Сега видях, че от утре щяло да вали сняг, доста неприятно. Въобще не го обичам и това непрестанно чистете  nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #611 -: ноември 28, 2016, 12:48:26 »

лелеее   shok shok shok shok

http://dnes.dir.bg/news/stara-zagora-svatba-bulka-24607335?nt=4
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #612 -: ноември 28, 2016, 12:55:06 »

Майки, пазете синовете си! Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #613 -: ноември 28, 2016, 13:28:54 »

Булче, то толкова шарен свят, че трудно се изцъклям вече.
Свекърва, таласъмите са ми просто разходи в друга посока. Повечето са задължителни. Гледам, че ботушите са още в промоция. Този сайт често пускат хубави неща на добри цени, та сега ги следя. Може да дочакат Коледа.
Ей, пак ядове ще бера с отпуска, дето го искам. Смяхме се с ММ, че ако трябва всяка сряда да почивам, ще е до второ пришествие. Още е съм ползвала половината от тазгодишния отпуск. Аз го стисках за две -три важни неща, а то накрая като избамкам болничен, ще видят! Как да обяснявам, че чисто физически не мога да дойда на работа и ще съм с детето ми.
Много харесвам перли. И аз не знаех за метеоритите и ще ги проуча. Ей, само ме подкукоросвате!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #614 -: ноември 28, 2016, 13:36:07 »

Необходим трети lol

Добър ден!
Аз имах неблагоразумието да се заровя в Озон, където днес също има намаления и си поръчах немалко книжки  blush Спирам с покупките, че ще стане страшно. Умишлено няма да влизам в секцията с настолни игри, ММ също се въздържа засега  pardon
Уикендът ни мина доста бързо - в събита бяхме при леля ми, вечерта на гости при едни приятели с малко бебе на почти месец. Леле, не е било толкова отдавна когато и ние бяхме толкова малки, пък на мен вече ми се струва огромна мойта мома  shok Миличкият боли го корем, но доста стоически понася, само мрънка и пъшка, рев рядко, не като нашата гръмогласка, която за всичко си заявява мнението с рев  Girl_hide Бебетата бяха културни, успаха се и ние успяхме да поиграем на настолни игри.
В неделя ни бяха на гости едни бивши мои колежки, цъкахме и с тях настолни игри, абе отдавна не бяхме отделяли толкова време за забавление, добре ни дойде  Wink
Дойдоха ни почти всички покупки от черния петък, много бързо, доволна съм!
Днес положението е малко мрън, аз имам да оправям дрехи и мисля нещо сладко да забъркам, най-вероятно бисквити...дано се успи  pardon
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines