Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:48:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171023 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: ноември 22, 2016, 11:49:28 »

Добър ден! smile

Снощи се подвизавах във форума до 01ч. Не можах да заспя и се присетих нещо, и изнамерих ноемврийската и декемврийската тема от миналата година, та прегледах какви сме ги мъдрили тогава. Гледам бая страници сме навъртели тогава. И доста от съфорумките вече не се включват. Като си четох и моите писаници си е било айляк. За една година доста съм се променила май.  blush Ех, живот!
Алекс пък спа много неспокойно. Ставах 3134 пъти. Сега малко ми е шантаво на главата.  angry

Сутринта се сетили да си режат дървата, които стоят 3-4 дена под прозореца ни. Наложи се да се преместим в другата стая, макар че мазата им е точно под нас. тЪй че все тая.

Ще ходим до Еконт и после на гости на майка ми.

Ние няма какво да украсяваме, така че ще е след като накупим всичко и мисля да е в началото на декември.

Това от мен.

Лек ден!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: ноември 22, 2016, 12:23:31 »

Привет и от мен  smile

От 3 дни ви чета и едва сега успях. И аз съм на вълна Коледни подаръци - поръчах на малчовците подаръци, на големите подаръците са до половината и на ММ взех подарък, но сигурно ще добавя още нещо, че малък ми се вижда  pardon
До тук добре, но въобще нямам настроение за украса вкъщи. След като лятото си продадохме апартамента, всички коледни неща са по кашони в склада и нямам идея кое къде. Харесах няколко неща в Икея и няколко в Pinterest и май ще е това тази година  badgirl

Тони, и на мен много ми хареса днешните ти обеци  heart Всъщност само на едното уше ли си с такава? И от ФБ шпионажа ми, видях, че ходим при една и съща фризьорка  Girl_hide

Миме, снощи си мислех, че след 2 седмици и при нас става 1 година откакто Ванката беше точица  heart Много мил момент!

Оставям ви, че ме е обзела спортна треска и ще се възползвам от тишината вкъщи Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: ноември 22, 2016, 13:28:51 »

Машка, само с една съм, имам две, но не искам да скандализирам колегата ми, който всеки път, когато дойда с някакви по-интересни бижута  shok Oh my ... crazy Та, да не му привличам погледа от страната, където той седи в офиса, нямам обеца  funnytooth girl_haha
Много са ми любими, имам го от няколко години от любимия ми Muse shop  heart
Ние при една и съща фризьорка ходим, при една и съща докторка.. (която не съм посещавала от половин година и скоро трябва да се поправя  blush)  Трябва да се запознаем, явно харесваме еднакъв тип хора  Wink  heart

Не знам дали ви казах, че решихме да постим за 2 седмици... Понеже не ядем много неща, няма и какво да ядем постно.. Позволихме си боб, картофи и ориз.. Чувствам се перманентно пудата и гладна.. Доста неприятно, страх ме е да не напълнеем за 2 седмици.. Не искам да мрънкам, ама и не ми се отказва сега.. Ще изтърпим, пък после по-строгичко в режима..  sad sad sad

Хич не разбрах Свекърва за какви сладки пита  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #483 -: ноември 22, 2016, 13:49:35 »

Тони, онези на картинката под поста.
За постенето - яжте спанак, броколи, карфиол, краставици, чушки, тикви и тиквички. Бобовите подуват много. Киснете ядки, около шепа на ден, задължително. Сладки картофи също засищат, елда, киноа, авокадо, праз, зеле, има избор, само дето е по- трудоемко готвенето.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: ноември 22, 2016, 13:59:30 »

Мечето ми се струва като печено по отделно и после сглобено... Тези уши иначе от силиконова форма много трудно биха се извадили.. Но не мога да кажа със сигурност..  huhhuh.gif nea

Иначе, ако не бяхме на ниско въглехидратен режим съм по-наясно какво да ям, но така ми е тегаво.. Две седмици ще изкараме.. По-скоро ме притеснява, че всяка хапка ме кара да се чувствам гузно  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #485 -: ноември 22, 2016, 15:06:25 »

Кой те кара да ядеш въглехидратни само протеините трябва да наваксаш при постене.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: ноември 22, 2016, 15:12:09 »

Миналата седмица ядохме супа от морков, тиквичка, чушки, домати 3 дни.. Илиян мрази да яде едно ядене повече от веднъж.. Не ме питайте.. После ядохме постно зеле.. Ядохме веднъж ориз със зеленчуци, защото не се сещах за нищо друго..


На рождения ден ядохме салата и пържени картофи  pardon

Тази седмица ядем леща + още се чудя за картофите към края на седмицата..

ядки на закуска ядем  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: ноември 22, 2016, 15:21:29 »

Свекърва , защо препоръчваш ядките да се накисват и колко време ги киснеш?
Кажи и за ядковото мляко,  колко често го правиш? Усещаш ли някакъв ефект?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #488 -: ноември 22, 2016, 15:26:23 »

Миналата седмица ядохме супа от морков, тиквичка, чушки, домати 3 дни.. Илиян мрази да яде едно ядене повече от веднъж.. Не ме питайте.. После ядохме постно зеле.. Ядохме веднъж ориз със зеленчуци, защото не се сещах за нищо друго..


На рождения ден ядохме салата и пържени картофи  pardon

Тази седмица ядем леща + още се чудя за картофите към края на седмицата..

ядки на закуска ядем  pardon

Тони по-добре яж сладки картофи, повлияват къвната захар и нормализират хормоните. Включете и карфиол, може да замести картофеното пюре, пюре от карфиол, даже има рецепти за "ориз" от карфиол. Включете киноа, чия, все по-полезни неща от чистите въглехидрати. Пълнени чушки с киноа са много вкусни. Или пълнозърнест ориз примерно вместо бял
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: ноември 22, 2016, 15:31:18 »

Тони по-добре яж сладки картофи, повлияват къвната захар и нормализират хормоните. Включете и карфиол, може да замести картофеното пюре, пюре от карфиол, даже има рецепти за "ориз" от карфиол. Включете киноа, чия, все по-полезни неща от чистите въглехидрати. Пълнени чушки с киноа са много вкусни. Или пълнозърнест ориз примерно вместо бял

чаках да се включиш  good Мерси, още довечера ще обсъдя, да вземем вместо нормални картофи, сладки картофи.. Никога не съм яла сладък картоф.. Илиян го харесва, кога и къде е ял не знам  funnytooth
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: ноември 22, 2016, 16:06:20 »

Аз много обичам суши, ама ме мързи да го правя. Ей свга стм замислила такова с авокадо, гъби, краставици, манго и сусам. Но май не е от най-здравословните неща - има захар. smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: ноември 22, 2016, 16:51:58 »

Да се разпиша и аз за днес: след малко отиваме на хокей всички заедно,  стискайте палци много силно Кико да стои и да не създава проблеми.  tease какъвто е див много се съмнявам,  но.....  все пак надеждата умира последна. Тони, аз що не ги виждам тия обеци?!  crazy
Свекърва,  накара ме да се размечтая...
Лека ви вечер!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #492 -: ноември 22, 2016, 19:01:44 »

Сладките картофи имат вкус на тиква. Стават на разкошно пюре с кокосово масло. Както казва НИ2, всичко скъпо е хубаво.
Сега за постене има толкова удобни неща, даже и сладолед може да си направи човек.
Мари, за кисненето на ядките го зная от баба ми и много се изненадах като го прочетох потвърдено от научни среди. Идеята е, че ципата на орехите съдържа вещества, които пречат на зародиша да покълне, докато не попадне в подходяща среда. При влага, температура и тъмнина, те се разграждат и същински полезните съставки /за растението и за нас/ могат да бъдат усвоени безпрепятствено. Кисна ги една нощ всички видове ядки, в съд с вода два- три пръста над тях, на хладно и тъмно. Ще потърся линк с препоръчителните часове, не ги помня точно.
Мляко сега правя само когато ще се връща НИ2, че той от малък не понася животинско - получава разстройство. За мен ядковото е просто каприз, спокойно може и без него, по- добре да яде ядките  цели и да пие вода.  pardon За мен не остава, а и не съм му голям фен. Хехе, ние ядем отпадъка във вид на бонбони, сладки или като добавка към салати. Ефект дали има не мога да кажа, но е разнообразие в храната.
Едит: На този попаднах сега случайно, може да се намерят и по- подробни и пълни обяснения.
http://www.zdravei.org/nuts-and-seeds/
« Последна редакция: ноември 22, 2016, 19:10:58 от svekarva » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #493 -: ноември 22, 2016, 22:34:35 »

ДОбър вечер give_rose
Не съм писала скоро, че с ММ сме такива заплеси, 2 дена забравяме да си платим интернета и съответно ги спряха  pardon Но пък ви четя редовно през телефона да не изпусна клюката Wink
С ММ искахме да постим, но понеже аз кърмя още се отказахме. Яденето не ме притеснява хич...притеснява ме липсата на гуши муши  blush Може догодина да съберем воля  pardon
Друго нямам какво да ви споделя от моето бебешко ежедневие  heart
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: ноември 22, 2016, 23:28:51 »

То кърменето и постенето не си пречат по принцип. Даже аз като бяха съвсем малки бях на специална диета, че пъпчасваха и не беше ясно от какво. Та общо взето го карах предимно на картофи, моркови и ориз.  pardon Млечните, яйца, доста от плодовете бяха табу. Даже вече не помня всичко, но знам, че ми беше доста ограничено менюто. Чак след 6-тия месец си позволявах да го разнообразявам.  pardon

Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines